Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 06:16



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Moda na zabijanie - Casting wstępny. 
Autor Wiadomość
Najmądrzejsza Blondynka we Wszechswiecie!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 23 paź 2013, 13:59
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Moda na zabijanie - Casting wstępny.
Ja, Ava Starlight, z pomocą magii konkursowej, otwieram w Zeasiss nowy konkurs.
Jest to konkurs ogólnodostępny, co oznacza, że każdy mieszkaniec naszego państwa, może wziąć w nim udział.

O co chodzi w konkursie?


Jest to pojedynek na przeróżne kreacje, o których nie śniły nawet najgorsze feministki. Jest to odwieczna wojna z wyobraźnią i przełamywanie zasad, konturów, czwartych ścian, albo i nawet... granic tabu!

Co zrobić żeby się zapisać?

Trzeba przejść przez zadanie kwalifikujące, którego treść uzgodniłam razem z Adamem Van Slothem. Mogłabym opowiadać o nim przez noce i dni... ale jakiż jest w tym sens?

Panie i panowie, chciałabym wam kogoś przedstawić:
Spoiler:

Oto Pablo. Pablo jest lamowielbłądem, którego nie dopadła jeszcze starość (nie doczekał się garbów) i... pochodzi z Texarii. Pablo bardzo by chciał uczestniczyć w corocznej Nocy Creepalionu, toteż na tęże okazję potrzebuje odpowiedniego wyposażenia.
Chciałby przebrać się za seryjnego mordercę, ale nie jest w stanie wymyślić niczego przekonującego.
I oto wasze zadanie - przyszykujcie chłopakowi coś, co spełni jego oczekiwania.
Do właściwego etapu konkursu zostaną zakwalifikowane osoby, które uplasują się najwyżej w rankingu.

Zapraszam więc wszystkich chętnych i Tych, którzy tych chęci nie mają.
Do wygrania spora nagroda.


Cz, 11 sie 2016, 20:32
Zgłoś post
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Moda na zabijanie - Casting wstępny.
Ekhem...

Spoiler:


Jak Creepalion, to przebieranki! Mimo, że nasz przemiły... tester wygląda całkiem strasznie... bez ubrań, to postanowiłem jednak dać mu parę "ciuszków". W mojej kreacji Pablo jest właściwie bardziej Freddym, co nie zmienia faktu, że postać wygląda jak rodem z koszmaru, choć może to po prostu wina koszmarnej kreacji... Kowbojski kapelusz (ciekawe, czy kowboje zajmowali się kiedyś lamowielbłądami) nawet pasuje idealnie komponuje się ze znalezionym na stryszku sweterkiem babuni z najnowszym krzykiem mody i wytworem mojej ręki. Biedny Pablo ma na szyi naszyjnik (a na maśle namaśle) z palców ofiar, oczywiście jest to atrapa wykonana ze smakowitego ciasta. Podobny straszny efekt ma zapewnić worek ze "zwłokami" na plecach zwierza, jednakże szukanie tam zwłok jest skazane na niepowodzenie, gdyż jest to zwykły worek wypełniony po brzegi winogronami, które trzeba... To znaczy... Jest wypełniony zwykłymi sznurkami, nićmi i innymi odpadkami ze studia mody.
[Oczywiście, jak każdy psychopata, Pablo ma heterochromię (ach te soczewki), dostał również "nowe" ostre zęby i pazury, pozwalające szybko mordować ofiary. To coś w rodzaju kobiecych tipsów, ale dużo groźniejsze. Chociaż... W sumie to nie jestem pewien...]

W sumie to dopiero teraz miałem czas, by to zrobić, więc plz nie hejtować.
Wszystko (poza lamowielbłądem) narysowane własnoręcznie (i wgl bez wklejania z neta gotowych rzeczy jak kapelusze z rzeczywistego świata).

//UPDATE, oryginalnie napisane o 19:51, ale nie da się edytować xD Więc dzięki uprzejmości Kretes102 "napisałem" nowy post. [Fragment] jest nowy

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 21 sie 2016, 19:07
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Moda na zabijanie - Casting wstępny.
Oto więc moja kreacja.
Spoiler:

Skromnie, ale wymownie. Pablo uzbrojony jest we wszelkie typowe elementy stroju typowego psychopaty: mamy więc okrwawioną maskę hokejową, równie okrwawiony fartuch, maczetę... mniej okrwawioną... i hak zamiast przedniego kopyta. Też mniej okrwawiony.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pn, 22 sie 2016, 07:31
Zgłoś post
Najmądrzejsza Blondynka we Wszechswiecie!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 23 paź 2013, 13:59
Posty: 13
Naklejki: 0
Post Re: Moda na zabijanie - Casting wstępny.
Witam.
Miło mi ogłosić, że do właściwej fazy konkursu zakwalifikowało się aż 6 członków gildii:

1. Dorothy Artpine - z wynikiem 29/30
2. Casius Nathaniel Silver. - z wynikiem 24/30
3. Dove Golly - z wynikiem 23/30
4. Theta Sigma - z wynikiem 22/30
5. Theon Cheeses White - z wynikiem 18/30
6. Lamar Errorson - z wynikiem 13/30

Pozostałe miejsca w rankingu, to osoby, które nie zakwalifikowały się do Starlight Of Fashion. Mówię tu między innymi o osobniku, którym jest Diesel Van Sloth. Mężczyzna ten obiecał, że weźmie udział w konkursie, ale w ostateczności stwierdził, że mu się nie chce. Pfff!
Reszta chętnych, osiągnęła niestety wynik poniżej 10 punktów, co niestety wiązało się z wyeliminowaniem już w fazie wstępnej.




Śr, 24 sie 2016, 16:12
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL