Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Jedyna szansa na powrót gier z reksiem (według mnie) 
Autor Wiadomość
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 20:01
Posty: 1
Post Jedyna szansa na powrót gier z reksiem (według mnie)
WITAM! Jestem nowy na tej grupie, ale nie znaczy to że nie wiem co się dzieje z aidem media i osobami zajmującymi się kiedyś grami z reksiem.
Wiem że aidem media to teraz boombit games, a Chrynkiewicz który pisał scenariusze jest teraz w very nice studio i że obie te firmy tworzą teraz gry mobilne.
Z tego powodu śmiem wątpić że powrócą do tworzenia jakichkolwiek gier z reksiem.

Ale jak przeglądałem sobie ostatnio różne fora o reksiu to te gry na szczęście nadal mają wiele fanów, więc przyszedłem tutaj podzielić się swoimi przemyśleniami.
Straciłem już wiarę w powrót twórców do tworzenia reksia, ale reksio moim zdaniem może powrócić. Jeżeli znajdą się jacyś fani reksia którzy mają coś wspólnego z programowaniem lub potrafią tworzyć grafiki, to gry reksia mogłyby odżyć w jakimś takim fanowskim projekcie. Pieniądze na wykupienie praw do postaci i innych ważnych i potrzebnych rzeczy można by było zdobyć w dobrowolnej zbiórce od innych fanów którzy chcieliby pomóc ale nie mają żadnej wiedzy i żadnych umiejętności w tworzeniu gier.

To tylko moje skromne przemyślenia, więc przepraszam za wszystkie błędy w tym poście. Nie znam się również na wszystkich rzeczach potrzebnych do stworzenia gry, więc jeżeli stworzenie takiej fanowskiej gry jest praktycznie niemożliwe to również przepraszam.


So, 22 lut 2020, 17:48
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Jedyna szansa na powrót gier z reksiem (według mnie)
Cześć!
Miło widzieć zainteresowanie tematem, ale przybyłem tu, niczym czarny kruk, zwiastować złą nowinę: różne próby były już podejmowane i wygląda na to, że stworzenie większego projektu przy stopniu zaangażowania i dostępności aktywnych forumowiczów jest faktycznie praktycznie niemożliwe. Każdy ma jakieś tam swoje zajęcia (głównie oczywiście związane z edukacją) i ciężko nam się zebrać do kupy.
Z drugiej strony dane nam było ujrzeć pojedyncze osoby, które tworzyły większe lub mniejsze projekty w klimatach reksiowych: klikaną przygodówkę czy grę tekstową. (Jakbyś chciał się zapoznać, to zapraszam na Reksio Discord do działu z projektami.)
Może coś, o czym mówisz, kiedyś się spełni. Nie wiem. Na razie szansa na to jest równa szansie na wyjście drugiego epizodu CoS 2.
Chyba że o czymś nie wiem :kuratoren:

BTW. co to za "różne fora o reksiu", które przeglądałeś?

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


So, 22 lut 2020, 22:14
WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 28 wrz 2010, 14:55
Posty: 82
Lokalizacja: z Miasta Sekretów
Naklejki: 0
Post Re: Jedyna szansa na powrót gier z reksiem (według mnie)
Potwierdzam


N, 23 lut 2020, 00:03
ICQ YIM WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 9 sie 2017, 17:28
Posty: 165
Naklejki: 0
Post Re: Jedyna szansa na powrót gier z reksiem (według mnie)
Potwierdzam.

Ale taka prawda, większość z nas chciałaby stworzyć jakąś fanowską grę Reksiową. Problemem jest czas. Ale ogólnie wydaje mi się, że jakbyś zaczął coś tworzyć samemu, to mógłbyś liczyć na nasze wsparcie, a może nawet współpracowników przy projekcie.

_________________
Jejku zapraszam https://github.com/mysliwy112


N, 23 lut 2020, 12:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL