Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Przygody Reksia - Nowa Seria 

Jaka forma wydania następnej części jest lepszy?
Epizody (części gry są dostępne w dystrybucji elektronicznej, pytania na końcu, gra w sklepach ukazuje się w całości) 45%  45%  [ 58 ]
Gra dostępna wyłącznie w całości (brak pytań, ci którzy wybrali opcję wyżej mogą poczuć się pokrzywdzeni) 55%  55%  [ 72 ]
Liczba głosów : 130

Przygody Reksia - Nowa Seria 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 27 lis 2009, 15:08
Posty: 23
Post 
Moim zdaniem to lepsza będzie pełna

_________________
Uwielbiam Reksia


So, 28 lis 2009, 09:30
Roz-kreca się

Dołączył(a): Cz, 19 cze 2008, 13:56
Posty: 13
Post 
a jakby gra była w 2D to pewnie nie trzeba by było tak długo czekać... no i w 2D bardziej swojsko...


Cz, 3 gru 2009, 15:36
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
No,lepsza była by 2D.
A gra powinna być robiona w całości!!!


Śr, 6 sty 2010, 06:28
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Podaj argumenty dlaczego.
Gdyby było w częściach to i tak byłoby wszystko jedno, mielibyście grę tak samo jak od razu w całości.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 6 sty 2010, 13:14
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
Nie prawda!!!Jak by się szybciej wygrało, to trzeba by było czekać na kolejny epizod!!!


Cz, 7 sty 2010, 18:42
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 10 paź 2009, 06:35
Posty: 134
Lokalizacja: Z odległej przyszłości
Post 
ja wolę krótsze epizody

_________________
Obrazek


Cz, 7 sty 2010, 20:14
WWW
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 27 gru 2009, 17:09
Posty: 7
Lokalizacja: z Wrocławia
Post 
obydwie są dobre :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

_________________
Czytaj moje wiadomości!!!

(Chętnie pomogę przeszedłem wszystkie reksie)


Pt, 8 sty 2010, 12:17
Się Odezwał

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 17:24
Posty: 2
Post 
Opcja nr 2 - częściej krótkie dla chętnych do kupienia on-line, a na koniec całość na płytce
I w 2D!

Czekanie jest fajne bo się kolejny raz przechodzi serię od początku :) ale małe co nieco do zagrania raz na jakiś czas - serialowo - byłoby super.


Pn, 15 lut 2010, 17:56
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Popieram opcję 2. Nie czekało by się powiedzmy rok, ale jakieś 2-3 miesiące. W Sam i Max jak to ujął Jacek22 wyszło to pierwszorzędnie.

Ale Pan Hrynkiewicz ze swoim team'em powinien poważnie przemyśleć, czy lepiej robić gry w 3D czy w 2D. 2D miało swój niepowtarzalny klimat. W 3D nie jest źle, ale czegoś brakuje... Jeśli jednak Pan Hrynkiewicz wybierze 3D, to moim zdaniem powinien jeszcze pomyśleć o wyglądzie rozrywki. Chodzi o min.: pasek przedmiotów. W poprzednich częściach nie wliczając RISP i RIU nie był potrzebny, wystarczyło nacisnąć na bohatera. Przycisk "Zadania" jest bardzo dobrym pomysłem i warto go zachować. Można by było też pomyśleć o interaktywnych rozmowach czy jakoś tak. Chodzi mi o to, że można by było wybierać kierunek w jaki potoczy się rozmowa, wybierać pytania i takie tam.

Swoje powiedziałem... raczej. :)

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


Śr, 17 lut 2010, 14:22
Się Odezwał

Dołączył(a): N, 28 lut 2010, 10:11
Posty: 1
Post 1
jak sciągnołem demo reksio i miato sekretów to BARDZO sie rozczarowalem. To juz nie jest to :x lepsza o wiele jest grafika 2D popieram 1 opcje


Pn, 1 mar 2010, 20:17
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 16 kwi 2010, 15:29
Posty: 532
Lokalizacja: z przyszłości
Post 
Ale grunt to fabuła, w epizodach można by zawrzeć dużo czasoprzestrzeni (np. kosmos, czas, kraina czarów), a w długiej grze, 1 gra - 1 czasoprzestrzeń.
przyznaje racię batowi

_________________
Powrót Żela (po raz 20 xD )


So, 17 kwi 2010, 13:27
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Raczej botowi :P

A ja nie wiem która opcja. Z jednej strony pierwsza, bo byłoby fajnie grać długo, ale zaś długo się czeka. Jednak druga oznacza krótsze czekanie, ale krótszą grę. Ale zaś te czasoprzestrzenie, bo jedna długa gra, siedzisz cały czas w jednej, a kilka krótkich gier oznacza, że można zmieniać czasoprzestrzenie. A jeśli chodzi o tych co wolą pierwszą opcję - przecież możecie czekać, aż gra ukaże się w całości, a nie kupować każdy z oddzielnych epizodów. Dlatego stawiam na opcję nr 2.


So, 17 kwi 2010, 17:11
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Pamiętam jak ktoś narzekał, że nikt nie rozumie, co znaczy robienie gier w odcinkach. To, że będzie to robione jak "Moda na Sukces", nie jest prawdą, ani nawet nie byłoby opłacalne. Bo kto by chciał kupować grę na 5 minut? Chodzi o coś takiego (postanowiłem sam wyjaśnić, bo sądzę, że opcja z odcinkami będzie lepsza). Pamiętacie Epizody w RIMS? Cała, duża gra będzie podzielona na takie odcinki, tylko dłuższe.

Wyjaśniłem to, bo już mnie irytowały wypowiedzi, że następne gry będą jak telenowele. :roll:

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


So, 17 kwi 2010, 17:55
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Luk napisał(a):
Jednak druga oznacza krótsze czekanie, ale krótszą grę.

A gdzie, to byłaby jedna gra PODZIELONA. tzn. to nie będą epizody łączące się w jedną grę, tylko gra dzieląca się na epizody.
A słyszeliście kiedyś o serii Sam & Max? Jest to również point and click. W każdym cyklu co miesiąc wydają jeden odcinek, który można kupić na Steam. Na końcu wydają wszystkie odcinki na jednej płycie. Ale - premiera ostatniego odcinka = premiera składanki.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


So, 17 kwi 2010, 18:29
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post 
Najlepsza by była bez tych całych epizotów.
Bo w poprzednich częściach Reksia było dłuższe granie a z epizodów
wydawało się krótsze.[A po za tym wedłók mnie epizody to słaby pomysł]

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 17 kwi 2010, 22:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL