Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Przygody Reksia - Nowa Seria 

Jaka forma wydania następnej części jest lepszy?
Epizody (części gry są dostępne w dystrybucji elektronicznej, pytania na końcu, gra w sklepach ukazuje się w całości) 45%  45%  [ 58 ]
Gra dostępna wyłącznie w całości (brak pytań, ci którzy wybrali opcję wyżej mogą poczuć się pokrzywdzeni) 55%  55%  [ 72 ]
Liczba głosów : 130

Przygody Reksia - Nowa Seria 
Autor Wiadomość
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 mar 2011, 12:52
Posty: 79
Lokalizacja: wyspa
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
kretes.o matko napisał(a):
1. Obecna forma gry, długie oczekiwanie i długa przygoda

Zgadzam się ale niektórzy nie mogą się doczekać na nowe części,niestety cena RIMS jest dla mnie wysoka czyli w nią nie zagram. :cry:

_________________
Madness?
This is Sparta!
Obrazek


Śr, 13 lip 2011, 08:01
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Już chyba wiadomo że kolejna przygoda reksia nie będzie w epizodach.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Pt, 12 sie 2011, 08:36
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Lepsze byłyby epizody (szybciej by produkowali, a pytania są takie fajne. Poza tym fragmenty w dystrybucji elektronicznej? Czyżby za darmo?)

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Śr, 17 sie 2011, 15:48
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 kwi 2011, 12:09
Posty: 39
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
dlusza przegoda

_________________
hej jestem kretes.o matko i uwielbiam reksia i kretesa i innych (Ja, ja ci dam!)
czekam na reksio i miasto sekretow 2
najnowszy komiks zycie reksia i kretesa
viewtopic.php?f=6&t=7413


Wt, 23 sie 2011, 07:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Myślę,że takie "epizodowanie"(xD) nie jest najlepszym pomysłem ze względu na cenę.Większość graczy jest już na tyle duża,że musi bulić sama albo czekać na święta czy urodziny.Ja wolę poczekać ale jednakże posiedzieć trochę...poza tym już nie mam za dużo miejsca na półce xD

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Pn, 5 gru 2011, 22:13
Roz-kreca się

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 19:37
Posty: 44
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
klau889 napisał(a):
Myślę,że takie "epizodowanie"(xD) nie jest najlepszym pomysłem ze względu na cenę.Większość graczy jest już na tyle duża,że musi bulić sama albo czekać na święta czy urodziny.Ja wolę poczekać ale jednakże posiedzieć trochę...poza tym już nie mam za dużo miejsca na półce xD

eh...
tak jak każdy nowy użyszkodnik, wypowiada się nawet nie znając tematu
epizody zostałyby wydane zbiorczo


Pn, 5 gru 2011, 22:46
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
stritz napisał(a):
klau889 napisał(a):
Myślę,że takie "epizodowanie"(xD) nie jest najlepszym pomysłem ze względu na cenę.Większość graczy jest już na tyle duża,że musi bulić sama albo czekać na święta czy urodziny.Ja wolę poczekać ale jednakże posiedzieć trochę...poza tym już nie mam za dużo miejsca na półce xD

eh...
tak jak każdy nowy użyszkodnik, wypowiada się nawet nie znając tematu
epizody zostałyby wydane zbiorczo


tak jakby ty tu jesteś od sierpnia a ja od maja więc się nie wymądrzaj

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Wt, 6 gru 2011, 21:15
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Tak się składa, że nie, klau. Miał już wcześniej konto i był znany jako Traktor. Jest tu chyba ponad rok.
Jak się nie znasz, to nie mów (zawsze chciałem to powiedzieć).

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 6 gru 2011, 22:20
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Właśnie, stritz (Traktor) jest tu dłużej niż ty i ja...
A nawet jeśli jesteś od niego dłużej na forum (co jest nie możliwe), to strasznie dużo odpowiedzi piszesz bezsensu.

Teraz pozwól, że Ci wyjaśnię jak ma to działać:
Kupujesz na stronie kod za (przyjmijmy) 30zł.
Co jakiś czas dostajesz maila z treścią:
"Wydaliśmy nowy epizod, wejdź na naszą stronę i go pobierz".
Klikasz w przesłany link i wpisujesz kod. Pobiera Ci się kolejna część gry.
Grasz... później znowu Ci przysyłają takie maila...
I tak do końca gry.
Napisałem Ci to mniej więcej tak jak sobie wyobrażam.

Osobiście oczywiście jestem temu przeciwny.

_________________
Obrazek


Cz, 8 gru 2011, 18:08
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 8 sty 2012, 13:06
Posty: 53
Lokalizacja: jakaś napewno jest;)
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Zdecydowanie lepsza jest wersja nr 2 (dłuższe czekanie, dłuższa przygoda)

_________________
Polecam mojego bloga o kucykach Pony http://my-little-pony-przyjazn-to-magia2.bloog.pl <3


N, 8 sty 2012, 21:34
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
1. Wole czekać na dłuższą grę :mrgreen:


Śr, 11 sty 2012, 12:50
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Nr. 1 10000000000000% razy lepszy!


Pt, 27 lip 2012, 08:41
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
#poniedziałkowyodkop

W tej sprawie już chyba wszystko zostało wyjaśnione. Aidem Media postanowiło dzielić grę na epizody i sprzedawać je w sklepach z aplikacjami mobilnymi. No i bardzo dobrze- są szanse, że gra trafi do większej ilości odbiorców. Jest to jednak pewne utrudnienie dla nas, bo nie wszyscy mamy super telefony czy tablety, które udźwignął grę. Co prawda ostatnio dużo mówimy o emulowaniu jej na komputerze, ale to nie to samo co granie w produkcję przygotowaną od początku dla PC.
Mimo, iż wynik ankiety z tego tematu jest w miarę równy, to i tak większość użytkowników, którzy w niej głosowali na przestrzeni prawie pięciu lat woli klasyczną dystrybucję znaną z pierwszej serii. Dzisiaj już pewnie wszyscy wolą tę opcje. Czekamy już zdecydowanie za długo :/ Przy zapowiedzi systemu dzielenia gry na epizody było powiedziane, że ta funkcja usprawni cykl wydawniczy i nowe przygody będą dostępne co 3-4 miesiące. Jak jest teraz chyba wszyscy widzimy... najpierw czekaliśmy dwa lata na wydanie pierwszego epizodu, który został zapowiedziany w 2011 roku (pierwszym przekroczonym terminem był grudzień tego roku). Teraz czekamy na drugi, o którym nie ma praktycznie ani widu, ani słychu. Jeżeli są szanse na to, że zostanie wypuszczony do końca grudnia, no to oznacza, że czekaliśmy półtora roku. A mamy już 2014. Jeżeli prace nad trzecim i czwartym epizodem także będą tak się ciągnąć to pełnej gry możemy się spodziewać w okolicach roku 2019. Ani na MS1, ani na żadną grę z pierwszej serii nie musieliśmy tyle czekać. Coś w Aidem Media jest nie tak. Teraz pytanie, czyja to wina? Czy szefostwa, a może zespołu pracującego nad produkcją? A może błędem było zrezygnowanie z pomocy zespołu VNS, które radziło sobie nad podziw z wydawaniem gier? Co poszło nie tak? Możemy tylko gdybać... Wiadomo, że praca nad grą 3d jest trudniejsza. Lecz po mimo czekania na pierwszy epizod i tak dostaliśmy niedopracowany produkt (widzieliście jak krety podają sobie przedmioty?).


Nadal nie wiadomo, czy pojawi się Reksio. Miał się pojawić w trzecim epizodzie, no a na razie prawie nic o drugim nie wiemy. Podejrzewam (to tylko moje zdanie), że problemy licencyjne z postacią Reksia wiążą się po prostu ze zbyt dużymi kosztami wykupienia jej do czterech oddzielnych gier (bo tak to wygląda w przypadku podziału na epizody). Łatwiej AM będzie zapłacić raz czy dwa, niż cztery. Niestety, nie na wszystko mamy wpływ :C

A jakie jest wasze obecne zdanie o nowej serii? Podejrzewam, że na przestrzeni kilku lat uległo monstrualnej zmianie. Na co czekacie, co myślicie o wszystkich jej wadach i zaletach? Zapraszam do dyskusji, bo chyba tylko to możemy teraz robić.

_________________
Obrazek


Pn, 4 sie 2014, 12:01
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Nowa seria jest dosyć fajna. Ostatnio nawet grałem na tablecie w Miasto SeKretów oraz w pierwszy epizod CoS2 i nawet takie granie mi się bardziej spodobało niż granie w komputerze. Mogę śmiało powiedzieć, że coraz bardziej przekonuje się gier na telefonie/tablecie, aliści jeszcze wolę grać tak na kompie odpalając płytkę z grą. No wiecie, kwestia przyzwyczajenia.
Chociaż nowa seria jest ciekawa i dosyć fajna, to nic nie przebije starej serii PR. Stara seria opowiadała o różnych rzeczach - o skarbie piratów, o ufo, na podróży podwodnej dookoła świata z Kapitanem Nemo kończąc. Obecna, czyli nowa opowiada tylko o Poco Pane. Dla mnie jest to takie monotonne. Tyle jeszcze jest nieodkrytych tajemnic świata, itp., a oni sobie wybrali tylko Poco Pane, jakby to był ich nowy dom.
Jeśli chodzi o czekanie, to ja czekam na całą grę, bo takie czekanie i pobieranie każdego epizodu osobno jest trochę do bani. Spójrzcie na RiMS - tam gra została wydana cała, mimo iż miała w sobie parę epizodów. Za to CoS2 jest już bardziej zaawansowana w tym całym 3D i mogą tam pojawić się jakieś niesnaski i błędy w pracy - ja to rozumiem. Ale ja jestem tego zdania, iż powinni nie wydawać tego pierwszego epizodu, który i tak nie jest dopracowany, ale całą, ze wszystkimi epizodami, bo takie rozmienianie gry na drobne i robienie każdego epizodu inaczej to dla mnie jest naprawdę poważną wadą, jaka mogła się przytrafić Aidem Media.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 4 sie 2014, 16:27
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Przygody Reksia - Nowa Seria
Ja tam nie za bardzo przepadam za nową serią gier z Reksiem, a właściwie z Kretesem. Co prawda fabuła pierwszej części jest nawet ciekawa i zachęca mnie do kupienia pełnej wersji Miasta SeKretów, ale nie mogę przeżyć tego 3D. Również wolałem jak wszystko skupiało się na Reksiu, a nie na Kretesie. Zgadzam się z Kretesem102 - nic nie przebije pierwszej serii gier z Reksiem, wszyscy na forum wiedzą, że wolę 2D od 3D.

Co do Miasta SeKretów 2, według mnie ta gra nigdy nie wyjdzie, przynajmniej na PC. Za długo już czekamy, no, bo ile można robić cztery epizody? To jest jakaś paranoja. W końcu nadejdzie taki dzień w którym poinformują nas o anulowaniu produkcji. Na Miasto SeKretów czekamy już od 2011, czyli około trzy lata, a Aidem Media wypuściła tylko jeden epizod, a o drugim nic nie wiadomo. Według mnie jest to spowodowane zmianą ekipy w firmie. Wygląda na to, że starej ekipie szybciej szła praca.


Pn, 4 sie 2014, 17:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL