Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem? 
Autor Wiadomość
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Raczej nie bo forum by powariowało.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


So, 17 lip 2010, 11:10
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 09:07
Posty: 14
Lokalizacja: Z Opole City
Post 
Jednakże fajnie by było gdyby gra nawiązywała do 2012 roku (Euro, lub koniec świata). :D

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Pn, 9 sie 2010, 15:16
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 3 wrz 2010, 17:52
Posty: 15
Post 
ja myślę że najlepiej byłoby gdyby ta druga część była w 2011 listopada


So, 4 wrz 2010, 19:43
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post 
czy w końcu wiadomo coś o 2 części nowej serii przygód Reksia czy ciągle nic. a może ta gra już nigdy nie wyjdzie???????


Śr, 15 wrz 2010, 17:32
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 cze 2009, 09:40
Posty: 42
Lokalizacja: z Warszawy
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
Kiedyyś będzie :)

_________________
Zapraszam do dyskusji na temat gry lesiolesio w temacie - "Reksio i Średniowieczne Fantazje" - powrót (w O różnych innych rzeczach).


Cz, 20 sty 2011, 16:49
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
Nie wiadomo bo jak narazie się na to nie zanosi. szkoda :(


Cz, 20 sty 2011, 16:54
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 30 sty 2011, 19:45
Posty: 1
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
W galerii rysunków Reksia znalazłem rysunek z opisem nowej gry "Reksio i Atak Ptaków".


Pn, 31 sty 2011, 19:49
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
Wątpię żeby Aidem wydało taką grę, bo jak do czegoś takiego porządną fabułę zrobić.


Pn, 31 sty 2011, 20:39
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
wynalazca napisał(a):
W galerii rysunków Reksia znalazłem rysunek z opisem nowej gry "Reksio i Atak Ptaków".

ROTFL :lol: :lol: :lol:
Buhahaha, a to dobre... Toż to potworne, wymiociny komiksowe... Buhahaha!
Aby powstała nowa część, AM potrzebuje motywacji. Nie chcieli robić po pierwszym RiMS następnej gry, bo słabo się sprzedawała. Teraz zysk też ich chyba nie satysfakcjonuje, więc zostaje czekać na jakiś kolejny czynnik. I jestem pewien, że tym razem błagania userów nie wystarczą.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pn, 31 sty 2011, 23:41
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 20 gru 2010, 20:25
Posty: 149
Lokalizacja: Miasto pcheł na głowie Reksia
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
GRRRRRRRRRRRRRRRRR CHCĘ NOWĄ GRĘ Z REKSIEM W ROLI GŁÓWNEJ!
Każda gra ma lekkie nawiązanie do czegoś (w sensie głównej fabuły):
RISP - Jest wiele gier i filmów o wyspie skarbów
RIU - "Gwiezdne wojny"
RIC - "Harry Potter"
RIWC - Jest dużo filmów z wechikułem czasu
RIKN - "Powrót do przyszłości" i "1.000 mil podmorskiej żeglugi"
RIMS - Nie pamiętam tytułu, ale też widziałem bajkę w którym byli pod ziemią
Jeśli Aidem nie ma pomysłu na nową akcję to niech zrobi coś w stylu "Matrixa" czy "Tronu" ; ja wyobrażam to sobie tak:
Reksio kupuje komputer podczas pierwszego włączenia jest Kretes ale na ekranie wyskakuje błąd na którym pisze: "Witaj użytkowniku spotkaj się z nami tu w komputerze poniżej widzisz plan skaner aby się do nas dostać" Reksio i Kretes budują skaner i przenoszą się do komputera gdzie program informuje ich, że muszą pomóc w pokonaniu wielkiego wirusa...


So, 5 lut 2011, 21:35
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
Powiem tyle wyobraźnie to ty masz. Ale wracając do tematu raczej nie chodzi o to że nie ma pomysłu bo to nie Aidem go wymyśla tylko VNS, Aidem tylko programuje. Tu raczej chodzi o to że Aidem nie chce wydawać nowej części ponieważ jak piszą inni userzy sprzedaż RMS jest kiepska, ale skoro rozgłosili że to nowa seria to teraz nie powinni się wycofywać. Dlatego jedyne co można zrobić to zachęcać Aidem do działania i czekać na to co będzie dalej.


So, 5 lut 2011, 21:55
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 14:37
Posty: 1
Post Nowa?
Witam. Mam pytanie. Czy komuś coś wiadomo na temat następnej gry z serii?? :?:


Przeniosłem to tutaj - Bot


N, 6 lut 2011, 15:02
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
Panie moderatorze; proszę mnie nie linczować :mrgreen:

Ja chętnie pograłbym sobie w dobrą przygodówkę... (najlepsze jak dla mnie to Różowe Pantery, Ace Ventura, Reksio od piratów aż po Nemo; oraz Książę i tchórz; chyba nic nie pominąłem, albo zapomniałem o czymś, nie ważne)

I najlepiej żeby to była przygodówka polska bo Polak potrafi :wink: . Oczywiście z ciekawą fabułą, wciągająca i taka gra która zostanie zapamiętana sama w sobie jako świetna gra - nie tylko taka co da rozrywkę na ten tydzień czy dwa. Mam tu na myśli taką grę z unikalną linią fabularną (parodie - tak; ale również a nawet przede wszystkim ciekawa opowieść wysokokulturalnych komedii z dodatkową okrasą tak zwanych dowcipasów...
Do tego muzyka... :arrow: muzyka to coś niesamowitego; i nie mówcie mi że człowiek nie potrafi przekazać wszystkiego? TO przecież jeden dowód na to. To musi być muzyka która zaczaruje i dotrze do głębi człowieczeństwa w taki sposób w jaki zostanie wpuszczona świadomymi ograniczeniami, które zostały zbudowane na trwałych bądź nietrwałych podstawach budowli której patronuje nasza niematerialna duchowość bo tam właśnie zamieszkuje. I na trwałym zamieszkując zostaje tam trwając sama ale mając światłą łączność ze wszystkim poprzez coś co po prostu jest. I to jeden z czynników artystycznych mogących zapukać bezpośrednio nie czekając na akceptację świadomości, ale przy jej oczywistym świadomym i nieodłącznym udziale.
Choć w grze mogłyby być zawarte lekko nakreślone aczkolwiek mocno wypiętnowane niejeden raz schematy.

No i gra powinna być spójna logicznie, być swego rodzaju dziełem artystycznym, które wzbije się w powietrze niczym ptak...
Do tego przydałyby się jakieś minigierki, ale nie wszystkie na jedno kopyto, coś zupełnie nowego, co da nam frajdę.



czyli myślę, że gry z Reksiem są bardzo fajne, ale jeśli mówimy też o Mieście SeKretów to uważam, że to już nie to samo... nie zaliczyłbym tej gry do wybitnych, poza tym nie posiada klimatu dobrych przygodówek.
Ale gdyby Aidem wyprodukowało Reksia w stylu dawnych przygodówek ale jednocześnie jako coś zupełnie nowego, z extrafabułą, minigierkami itpitd to na pewno byłby HIT. A formuła RiMS do mnie nie przemawia, aczkolwiek sądzę, że można stworzyć świetną grę - może niekoniecznie z Reksiem?, albo z Reksiem ale trzymać się innej struktury niż RiMS i zapomnieć już o podróżach w czasie, kapitanie nemo, czarach...
Wiecie co mam na myśli czy mam się rozpisywać i stworzyć w poście wielką kołomyję elementarną?

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 6 lut 2011, 20:31
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
Przybysz, myślę że dobra, POLSKA przygodówka właśnie powstaje :wink:

http://dagiel.pl/index.php?menu=nowosci&submenu=kik1

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Pn, 7 lut 2011, 19:35
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Czy ktoś coś wie o 2 części nowej serii gry z Reksiem?
RESTART napisał(a):
A może będziemy gdzieś dawać pomysły na nową grę? :wink:

Bardzo dobry pomysł RESTART.Mi osobiście takie coś by się podobało.....może załóż taki temat...mam masę pomysłów. :D :D

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Wt, 8 lut 2011, 13:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL