Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 16:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Wysmażona Gra z Reksiem 
Autor Wiadomość
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Garmon napisał(a):
Kolo987654321 napisał(a):
Reksio GTA by było fajne.


Fajny pomysł.

No...Reksio łazi po podwórku z AK-47, widząc Kari Matę, pakuje jej nóż pod siódme żebro, dla pewności, że już po niej, wstrzeliwuje jej w dynkę cały magazynek z nagatu kaliber 10 mm, czego świadkiem jest Molly, która okłada Reksia piłą mechaniczną... na wszystkie strony latają krew i flaki, w promieniu dziesięciu km słychać "schity" i "faq'i" (nawet nie czuję, kiedy rymuję)... poprostu świetnie pasuje do reksiowego klimatu.
A tak naprawdę: troszkę ocenzurować język protagonisty ( wystarczy popatrzeć na CJ'a z GTA:SA: co drugie słowo na "k", co trzecie na "h", co czwarte na "p", co piąte na "j", i w wyniku żaden porządny człowiek w to nie gra ) , zrobić coś, żeby denaci od razu znikali, żeby nie było krwi, duchów, strasznych zjawisk ( jak napisy Grove 4er na murach cmentarza w SA ), i gites. Jednocześnie GTA i przeznaczone dla dzieci, i jeszcze po reksiowemu.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Śr, 16 mar 2011, 12:02
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Tak co jeszcze? Nie przesadzaj z tą krwią bo jej tyle nie ma.

Reksio w takiej grze dostawał by misje od Kretesa i innych mieszkańców jeździłby pojazdami i latał wajhadłowcem. Zabijałby np. TKTPM.
Ja tak lubię GTA.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Śr, 16 mar 2011, 12:24
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Kolo987654321 napisał(a):
Tak co jeszcze? Nie przesadzaj z tą krwią bo jej tyle nie ma.

Reksio w takiej grze dostawał by misje od Kretesa i innych mieszkańców jeździłby pojazdami i latał wajhadłowcem. Zabijałby np. TKTPM.
Ja tak lubię GTA.

Trochę jest tej krwi. Może faktycznie trochę przesadziłem, ale jest krew. A "GTA:Rex city" to nawet dobry pomysł. I też lubię GTA, pomimo tego, co przed dwoma godzinami napisałem. Dobra, koniec Off-topu.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Śr, 16 mar 2011, 14:39
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 wrz 2010, 18:07
Posty: 94
Naklejki: 0
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
I by była broń na makaron. :wink:


Śr, 16 mar 2011, 15:55
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Uch... Musieliście się tak rozgadać z tym GTA? Tylko żartowałem. GTA to durna strzelanina.... Coś takiego porównać z tak ekstra przygodówką jak Reksio?

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pt, 22 kwi 2011, 16:33
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Ach zapomnaiłbym:

Ja bym dał do ściągnięcia taki program do tworzenia własnych poziomów do RIKTTW. Maże o tym.....

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pt, 22 kwi 2011, 16:34
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Patra napisał(a):
Ach zapomnaiłbym:

Ja bym dał do ściągnięcia taki program do tworzenia własnych poziomów do RIKTTW. Maże o tym.....

Gdybyś kiedyś obserwował tworzenie RiK:TTW to byś wiedział, że taki program był :P
A ja marzę o tym żeby Kretes został tajnym agentem :D

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


So, 23 kwi 2011, 11:47
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 6 cze 2011, 14:26
Posty: 15
Naklejki: 0
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Chciałbym żeby reksio np zginął z głodu i był w niebie.
Musiał by tam np u świętego Piotra zapracować na skrzydła i aureole.
Żeby się wydostać musiał by obłaskawić Boga Twaroga i tym podobne. :lol:

_________________
Bardzo proszę o rejestrowanie się. Strona dla ludzi, którzy kochają gitary. http://www.gryfy.hpu.pl/news.php


Śr, 8 cze 2011, 16:16
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
kot606 napisał(a):
Chciałbym żeby reksio np zginął z głodu i był w niebie.
Musiał by tam np u świętego Piotra zapracować na skrzydła i aureole.
Żeby się wydostać musiał by obłaskawić Boga Twaroga i tym podobne. :lol:

Co cię tak śmieszy? To by było tragiczne, a nie śmieszne. Poza tym śmierć=przemoc, a na pudełkach do gier z Reksiem jest wyraźnie napisane w takich czerwonych z białą obwódką kółkach:
Cytuj:
wiek 6+
gra bez przemocy

Ja bym chciał jakąś strategię typu "tycoon" z Reksiem. Nie wiem... "Reksio Tycoon"? Mogłoby być na przykład, że Reksio zostaje kierownikiem np. kliniki i by się kupowało u Koguta plany gabinetów medycznych, łóżek szpitalnych, poczekalni, ozdób, i tak dalej. Kretes by prowadził samouczek i w trybie kampani dawał misje (oczywiście dla tego on, że jest najśmieszniejszą postacią w PR), Kornelek ulepszałby leki, które byśmy upowali u Molly i Kari-Maty. I oczywiście, choroby by były dość śmieszne, np. nie mam pomysłu na przykład :mrgreen: .

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


So, 11 cze 2011, 13:56
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
super reksiu napisał(a):
Co cię tak śmieszy? To by było tragiczne, a nie śmieszne. Poza tym śmierć=przemoc

Nie chce mi się wypisywać jaki głupi i bezmyślny jesteś więc wkleję tylko to.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 20 cze 2011, 15:11
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re:
reksio2 napisał(a):
aha,kolo,RIWC 2 to RIKN



Wszystkie gry z Reksiem to kontynuacje. Gdyby nie nazywało lecz numerowało to do tej pory powstało by:

RISP
RISP 2
RISP 3
RISP 4
RISP 5
RISP 6
RISP 7
RISP 8
RISP 9
RISP 9 Limitowana edycja.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Cz, 7 lip 2011, 18:25
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
patra-to głupie bo każda jest o czymś innym :lol:

a moje zdanie,to żeby nadal powstawały gry takie jak 5 pierwszych a nie jakieś głupie 3D :?

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


So, 3 gru 2011, 19:19
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 8 paź 2011, 18:24
Posty: 91
Lokalizacja: Nicość
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Gra zaczęła by się od tego ,że Reksio,Kretes ,Molly i KariMata jadą na wakacje nad morze samochodem.Niestety ich samochód rozbija się na pustkowiu.Kretes dzwoni na pomoc do Koguta Wynalazcy .On odpowiada ,że będą za jakieś trzy tygodnie(są u krewnych na Kuranie).
Cała czwórka spotyka sympatycznego,lekko(a może nawet bardzo) niezdarego zająca Toma.
Tom proponuje im by zamieszkali w wielkim podziemnym królestwie zająców które okazuje się plątaniną tuneli i norek ,które chyba cudem się jeszcze nie zawaliły.
Tom opowiada że ich miasto toczy wojnę z królestwem wilków ,które co tydzień przychodzą by obrabować ich miasto.
Cała czwórka chce pomóc zającom więc zostaje pasowana przez królową zająców na rycerzy.
Wszystko kończy się tak że Reksio ,Kretes ,Molly ,KariMata ,Korneleki Kogut wynalazca odjeżdżają i jadą nad morze ,a Tom który wcześniej był wyśmiewany , zostaje bohaterem królestwa.

_________________
Gdy ci smutno,gdy ci źle,odpal kompa,w Reksia graj :D
Nasza twórczość ---> Postacie z Reksia . Interesuje mnie Wasza opinia :)


Pn, 12 gru 2011, 16:53
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 8 sty 2012, 13:06
Posty: 53
Lokalizacja: jakaś napewno jest;)
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
Ja chciałabym żeby Reksio i Kretes byli na wakacjach np. w Egipcie, żeby Kretes utknął w piramidzie, a Reksio musiał go uratować, a w tym przeszkadzał mu Kurator, Korneliusz,Zakon Ryżokitowców itp

_________________
Polecam mojego bloga o kucykach Pony http://my-little-pony-przyjazn-to-magia2.bloog.pl <3


N, 8 sty 2012, 20:52
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 gru 2011, 12:36
Posty: 23
Post Re: Wymażona Gra z Reksiem
molly24 napisał(a):
Ja chciałabym żeby Reksio i Kretes byli na wakacjach np. w Egipcie, żeby Kretes utknął w piramidzie, a Reksio musiał go uratować, a w tym przeszkadzał mu Kurator, Korneliusz,Zakon Ryżokitowców itp

Musze to napisać ale to nie jest za dobry pomysł jeśli nie masz RIWC to przepraszam, ale oni już byli w Egipcie już 2 razy trzeci raz (przepraszam za odzywkę)był by głupi a w Egipcie jak zbili posąg ibisa to przeprosili i zostali prorokami uprzejmości tyle mogę powiedzieć.A i jeszcze Kurator okazał się być dobry to po co miał by mu przeszkadzać?

_________________
90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.


N, 8 sty 2012, 21:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL