Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona
Odpowiedzi na dręczące nas pytania xD 
Autor Wiadomość
Post Odpowiedzi na dręczące nas pytania xD
Będzie to pewnego rodzaju zabawa Reksiowa, chodzi w niej o to, że ktoś zadaje pytanie dotyczące przygód Reksia np. kto wybudował twierdzę Rabarbark ? lub kto uszył kostium wnuków Kretesa ? Zaś druga osoba odpowiada w sposób Reksiowy używając postaci z Reksia i miejsc, rzeczy itd. czym bardziej zawikłane i poplątane <ale logiczne> tym lepsze, potem jak już odpowie na to pytanie zadaje własne i w ten sposób tworzymy pewnego rodzaju swoją historię Reksia.

Ostrzegam, że wszelki spam oraz inne dość karygodne odpowiedzi i głupie będą wyrzucane, można też dostać ostrzeżenie za recydywę w łamaniu tego ostrzeżenia

Ja zaczynam:
Kto i kiedy zbudował Twierdzę Rabarbark?

dla tych co nie rozumieją link, chodzi o coś podobnego ;)
http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kret ... ht=#106576

na tych którzy będą pisali najlepsze odpowiedzi może czekać nagroda ;)

PS odpowiedź każdy wymyśla sam, gdyż zadajemy pytanie na które nie było odpowiedzi w Reksiu


Ostatnio edytowano Cz, 28 sie 2008, 20:42 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz



Cz, 28 sie 2008, 16:37
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Według mnie twierdza Rabarbark powstawała dawno temu i wyrzeżbiła ją woda otóż ja podejrzewam że dawno,dawno temu płynęła tam rzeka i jakiś wielki głaz w padł do rzeki i woda rzeźbiła twierdzę ale często bywały powodzie i wielkie fale z czasem wyrzeżbiły komnaty.Obrazy najprawdopodobniej powiesił nostradamus bo na strychu w domu babcia były pewnie jakieś obrazy.To moja teoria.

Dlaczego Kaczki Rozpaczy mają wokół siebie czerwoną poświatę,Gęsi Apokalipsy niebieską poświatę a Kury Zagłady zieloną poświatę ?

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Cz, 28 sie 2008, 17:30
ICQ YIM WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 lut 2008, 10:07
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Post 
Myślę że to zależy od wielkości mocy magicznej.TKTPM dał im część wyssanej mocy.I może zagdakał i wymyślił nowe zaklęcia.

_________________
Byłem Wielki Fan Reksia.
Obrazek


Cz, 28 sie 2008, 17:41
Post 
od razu zadajemy pytanie po udzieleniu odpowiedzi :!: :!:


Cz, 28 sie 2008, 17:42
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 lut 2008, 10:07
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Post 
No to: Na jakim poziomie może być wyewoluowana cywilizacja trzech planet (Kuran , Indor , Kurakis)?

/W razie niezrozumienia pytanie autor podał drugie
Jaka mogła być historia TKTPM?

_________________
Byłem Wielki Fan Reksia.
Obrazek


Cz, 28 sie 2008, 17:46
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Na poziomie bardzo wysokim drzwi na planecie Kurakis były bardzo dobrze obmyślane przez barona żabbę harkokokonena bardzo pomysłowy był sposób ochrony lebiotki przed czerwiami(ale czerwie i tak były mądrzejsze) na Indorze generator był pomyślnie zbudowany a na Kuranie poziom inteligencji kretońskiego ruchu oporu był bardzo wysoki bo przy pomocy pilnika odbudowali wajchadłowiec.

Przepraszam za 2 posty pod rząd ale zapomniałem dodać pytania :oops: oto one: Jak kretoński ruch oporu trafił do więzienia(w RIKN)?

/połączone

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Cz, 28 sie 2008, 17:59
ICQ YIM WWW
Post 
Kretoni wykonywali tajną misję polegającą na wykradzeniu planów generatora pola siłowego na indorze, lecz zostali złapani przez żołnierzy Kuratora i wylądowali w więzieniu. Później Reksiowi zlecili zniszczenie generatora, ponieważ Reksio wyglądał im na mądrego psa, a druga próba ukradzenia planów była zbyt niebezpieczna.

Kto wymyślił melodię, której słuchała królewna czarnych kur na wyspie piratów?


Cz, 28 sie 2008, 18:47
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Być może jacyś mało myślący mieszkańcy wyspy, którzy nie znali się zbytnio na muzykach, gdyż ta owa ,, muzyka'' nie jest zbyt wybitna. Można ją porównać do prehistorycznych prób wytworzenia dźwięku.

Dlaczego akurat Herold Harold znalazł się na miejscu prowadzącego zawody konne?

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 28 sie 2008, 18:53
WWW
Post 
Ponieważ król Glutton uważał go za bardzo mało przydatnego i nie miał mu za co płacić. Gdy znalazło się miejsce na tym stanowisku Glutton dał na nie Harolda, aby mu za coś zapłacić.

Skąd koń Robert wziął kopię dla Reksia?


Cz, 28 sie 2008, 18:56
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Być może był koniem na wyścigu Harolda, albo podkradł ją przy sprzątaniu.
Możliwe jest i to, że po prostu dostał ją od swojego poprzedniego pana ( o ile go miał)

Kto wybudował tory do wyścigu konnego?

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 28 sie 2008, 18:58
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Koń Robert jest najprawdobodobniej potomkiej znanych koni wyścigowych i kiedyś ojciec Roberta kiedy był już na ostatnich siłach dał mu kopię i uczestniczył w wielu turniejach i nigdy nie zapomniał o ojcu ale z czasem zainteresował się teatrem i wyruszał do niego gdy zatrzymał go nostradamus i powiedział mu że Reksio będzie go prowadził a kopię miał zawsze przy sobie zresztą w grze jak się kliknie na Roberta to mówi że wyrusza do teatru mandragora.
Czemu był drób chaosu a nie np. kot chaosu?

/w tym przypadku jak dwie osoby napisały po sobie posty następna osoba wybiera na które pytanie chce odpowiedzieć

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Cz, 28 sie 2008, 19:02
ICQ YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Nie zauważyłeś mojego posta, ale nic nie szkodzi.

Koty nie pasowały do gry, ponieważ Zły Stwórca lubił psy , a nie koty.
Koty chciały też się zamierzyć na księżyc, ale nie udało się im. Więc pozostały tylko przy kurach.Pomagają im w różnych obowiązkach tak jak w grach z Reksiem dla młodszych osób

Kto wybudował tory do wyścigu konnego? - ponawiam pytanie.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 28 sie 2008, 19:09
WWW
Post 
Tory wybudowane zostały jeszcze za Króla Korybuta Dość Mocnego. Wybudowali jej jego służący w tym ojciec Herolda Harolda (albo na odwrót).

Skąd wzięło się 'logo' lub 'znaczek', który jest znakiem ryżokitowców?


Cz, 28 sie 2008, 19:14
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Według mnie od zarania dziejów przodkowie króla Gluttona budowali tor ale zawsze nigdy nie mogli dokończyć więc pomyśleli że kilkaset lat na przód technologia pozwoli na zbudowanie całego toru więc kolejne pokolenia budowały części toru aż wreszcie król Glutton dobudował ostatnią część toru.

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Cz, 28 sie 2008, 19:15
ICQ YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
To logo, to jakaś jagoda tak?

Wymyślili go najprawdopodobniej Ryżokitowcy, których nie znaliśmy.
Hodowali oni wszelakie jadalne jeżyny. Mistrzowi Ryżoktowców ta smakowała najbardziej, więc postanowił zrobić takie logo.

Dlaczego smokręt miał różowy kolor?

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 28 sie 2008, 19:17
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL