Teraz jest Pn, 29 kwi 2024, 03:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Twoja opinia o grach z Reksiem 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Twoja opinia o grach z Reksiem
Tu piszemy swoje własne opinie o grach z Reksiem.
Tylko muszą posiadać co najmniej cztery zdania.

:D A teraz moja opinia :D

Gdy byłem mały podobały mi się filmy animowane z Reksiem, ale gdy podrosłem to już mnie nie interesowały - wiadomo - skierowane do najmłodszych. Gdy po raz pierwszy zagrałem w Reksia - Reksio i skarb piratów to bardzo mi się podobało - to ten sam Reksio, a jednak inny...
Zrobili z Reksia kogoś innego - AidemMedia - Krzysztof Hrynkiewicz.
Był to normalny bohater bajki, taki jak koziołek matołek, ale jego nie wyobrażam sobie w roli Reksia, chociaż kiedyś Reksia sobie nie wyobrażałem. Gry z Reksiem bardzo zaskoczyły mnie - humorystyczna gra przygodowa. Te nazwy, ta parodia, te łamigłówki... Reksio okazał się jedną z najavascript:emoticon(':D')jlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Gratuluję bardzo twórcą Reksia - Bardzo fajni ludzie jak mniemam.
Szkoda, że gry z Reksiem są tak mało popularne i uznawane za gry dla dzieci, na jednym portali pisało by ludzie tak nie myśleli, że to gra dla dorosłych, ale tu już przesadzili. W każdym razie nie są łatwe i dobrze.
Może ich nie wygrać dorosły, a może wygrać dziecko.

To tyle...
:D

Może coś dodam...


GRY Z REKSIEM SĄ BARDZO FAJNE.


N, 7 wrz 2008, 15:46
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 10 sty 2010, 15:30
Posty: 114
Naklejki: 0
Post 
Mi też się podobały bajki jak byłem mały,ale jak już miałem 6 lat to mi się znudziły,jak już miałem 7 lat to w Kaczorze Donaldzie odkryłem demo skarb piratów,jak już sobie zagrałem w demo to zacząłem kupować pełne wersje ale też sobie lubiłem pograć w dema.Te gry do dziś są dla mnie super.

_________________
pozdro............Antek13


N, 31 sty 2010, 12:06
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Mi dziecięciem będąc bardziej niż Reksio podobał się Bolek i Lolek, czy inny Smok Wawelski. Kiedy w wieku bodajże 6 lat w jakiejś gazecie znalazłem dema gier z tym psem nie mogłem ich przejsć :oops: Dopiero po kilku latach kupiłem pierwszą pełną wersję RiSP, a potem kolejne. Dorastając rozumiałem coraz więcej zawartych w nich aluzji do otaczającego mnie świata. Dziś serię gier z Reksiem uważam za najlepszą jaka powstała w Polsce i z niecierpliwością czekam na kolejne części. :wink:

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


N, 31 sty 2010, 12:33
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL