Teraz jest So, 27 kwi 2024, 22:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Czy też boicie się mówić o tej grze w szkole? 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Czy też boicie się mówić o tej grze w szkole?
W tym temacie chciałbym poruszyć temat problemu o którym każdy wie, tym problemem jest postać Reksia. Reksio WSZYSTKIM się kojarzy z bajką dla 3-latków , a przecież znane polskie przysłowie mówi nie oceniaj książki po okładce. Ale wracając do tematu to każdy z nas boi się mówić "gram w Reksia" , ponieważ boi się wyśmiania i jak w szkołach są "kluby" tych co grają w np. LOL, minecraft to na pewno nie macie w szkole choćby jednego kolegi choćby w demo grał. Przez ten tytuł prestiż tej gry jest mniejszy i mało kto ją kupuje. Sądzę iż dla naszej reputacji lepiej by było gdyby gra zwała się np." Przygody Kretesa", albo poprostu "Przygody Dzielnego Psa". Co do szkoły to ograniczam sie do tego, że mówie np. Dinożarł lub Shlafrock Holmes , ale nie mówię, że to parodia z Reksia. Warto by było (ale nie musicie) Zrobić reklamę tych przygód z pokazanymi świetnymi dowcipami, parodiami, screenami , ale bez powiedzenia słowa Reksio, lub pokazania go i dopiero pod koniec byście rzekli a ta seria nazywa się przygody Reksia. Jeśli ktoś z was został kiedyś wyśmiany to może tutaj wyrazić swoje oburzenie tym częstym kojarzeniem tego z serialem dla maluchów niechaj wypowie swe słowa na temat ten i niechaj wie iż nikt żywy tutaj go nie wyśmieje!

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Cz, 11 cze 2015, 08:19
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Czy też boicie się mówić o tej grze w szkole?
Nigdy nie miałem z tym problemu? Dlaczego?
Prawdopodobnie dlatego, że zanim zacząłem z kimś rozmawiać o grach z Reksiem, zastanawiałem się jak ta druga osoba może zareagować na ten temat. Dyskusja nie miałaby sensu, gdyby ktoś odebrał to jako słabość. W podstawówce całe grono moich najbliższych przyjaciół i kolegów wiedziało, że gram w Reksia. Mało tego, próbowałem ich wszystkich zachęcać, aby także spróbowali. Bez skutku, ale warto było chociaż próbować. W gimnazjum sprawy wyglądały inaczej (cóż, podstawówka mnie utemperowała). Z tego co wiem w mojej klasie, oprócz mnie w "Przygody Reksia" na pewno grały jeszcze 3 osoby. Co ciekawe z tylko jedną z nich jawnie rozmawiałem o tych grach. O pozostałej dwójce dowiedziałem się przypadkowo. Oczywiście zawsze jak nadarzy się okazja, rzucam jakimś kretesowym powiedzonkiem, czy żarcikiem :)

_________________
Obrazek


Cz, 11 cze 2015, 17:28
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Czy też boicie się mówić o tej grze w szkole?
Ja nie wstydziłem się tego, że grałem w Reksia; :lol: Bardzo fajne przygodówki. Ci co <nołlajfią> w Lola powinni się prędzej wstydzić. Pamiętam, że jak byłem w podstawówce to mówiłem niektórym kolego, że jest taka gierka i polecałem ją innym. Pod koniec gimnazjum zacząłem od tak sobie mówić tą mantrę: sowa sowa trzy badyle... i kolega mi powiedział, że on też grał w Reksia i bardzo fajna gierka. A jak chodziłem do liceum to też spotkałem kogoś kto grał w Reksia i sobie przypominaliśmy jaka to fajna gierka była.
Jak dla mnie to kultowa seria przygodówek inie widzę w niej hańbiącego. Nie wypada gorzej niż jakakolwiek gra komputerowa.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 20 cze 2015, 18:25
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Czy też boicie się mówić o tej grze w szkole?
Ja się trochę boje ponieważ moi koledzy uważają Reksia za postać dla małych dzieci :?

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Pn, 25 sty 2016, 20:08
WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 lut 2016, 20:06
Posty: 81
Lokalizacja: Wiocha pod Warszawą
Naklejki: 0
Post Re: Czy też boicie się mówić o tej grze w szkole?
ja się nie boję i tak nikt w to nie wierzy. A część klasy to zna. No np na szkolnych kompach był edukacyjnie Reksio i Ortografia

_________________
Niech ktoś kupi licencję i robi gry a nie tylko mówi że robi


Pt, 18 mar 2016, 15:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL