Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 16:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Rozwiązanie waszych problemów. 
Autor Wiadomość
Facet z Kosą i Sztucznymi Kłami
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 16 sty 2012, 04:47
Posty: 18
Lokalizacja: Nigdzie i wszędzie.
Naklejki: 0
Post Rozwiązanie waszych problemów.
Dobrze więc.
Jest problem finansowy. Dla osób, którzy jeszcze o tym nie wiedzą - wasze... władze, tak ich nazywacie?... dostały pismo wzywające do zapłaty zaległego czynszu i ktoś je musi opłacić.
Spoiler:

Mogę wam w tym pomóc, ba - po to tu jestem... ale będzie to was kosztowało. 20%, powiedzmy.
Tak czy siak - sprawa ma się prosto. Przeszedłem się po kilku alternatywnych wersjach rzeczywistości, a także po naszej rzeczywistości w kilku różnych momentach linii czasu. W każdym odwiedzonym miejscu informacji na temat potencjalnie zyskownego... wszystkiego. Czy bawienie się linią czasu w celach zarobkowych jest rozsądne? Oczywiście, że nie. Czy jest etyczne? Oczywiście, że nie. Czy jest bezpieczne? Oczywiście, że nie. Czy macie inny wybór? OCZYWIŚCIE, ŻE NIE.
No dobrze. Używając portali czasoprzestrzennych, mogę was przenieść do rzeczonych alternatyw rzeczywistości oraz rzeczonych punktów linii. Ale... nie wszystko na raz. Zbyt wiele portali otwartych jednocześnie może być niebezpieczne, a przy tym i tak nie możecie się tak bardzo rozdrobnić.
Portale będę otwierał stopniowo, od jednego do trzech na tydzień. I tu zaczyna się wasza część zadania. Oczywiście - obiecałem znaleźć okazję do zarobku, ale samym zarobkiem jako takim musicie już zająć się sami. Spytacie, gdzie poprowadzą was poszczególne portale? Dobrze. Krótka lista miejsc do odwiedzenia:
  1. Świątynia Boga Twaroga, wyspa skarbów na Oceanie Niespokojnym.
  2. Planeta Kuran w systemie o tej samej nazwie.
  3. Pałac barona Żabby na planecie Kurakis.
  4. Uniwersytet w Magixie, Kraina Czarów.
  5. Sklep Ala Chomika, także Magix.
  6. Piklibia, również w Krainie Czarów.
  7. Karczma "Pod Różą" w średniowiecznej Pizie.
  8. Zamek królewski, tamże.
  9. Siedziba Zakonu Ryżokitowców w odległej przyszłości.
  10. Siedziba Kultu Ibisa w odległej przeszłości.
  11. XIX-wieczny Londyn.
  12. XIX-wieczny Konstantynopol.
  13. XIX-wieczny Kair.
  14. Gdzieś w sercu afrykańskiej dżungli, także XIX wiek.
  15. Szangri-la, Indie.

To tyle. Szczegóły poszczególnych zadań poznacie po drugiej stronie portali.
Dobra, wystarczy już prezentacji. Gdy tylko będziecie gotowi, będę na was czekał po drugiej stronie pierwszego portalu.


Cz, 15 cze 2017, 14:13
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL