Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 15:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Konkurencja #1 
Autor Wiadomość
Facet z Kosą i Sztucznymi Kłami
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 16 sty 2012, 04:47
Posty: 18
Lokalizacja: Nigdzie i wszędzie.
Naklejki: 0
Post Konkurencja #1
Chrzaniony dziad.

Ech... zastanawiacie się zapewne, dlaczego ja, wielki bóg czasu, król tytanów i strażnik kontinuum stoję tutaj w tandetnym stroju krwiopijcy i spoglądam z nienawiścią na otaczający mnie świat. Oczywiście, że nie robię tego z własnej woli.
Zaczęło się od tego, że założyłem się o coś ze znajomym z sąsiedniego panteonu... słyszeliście o nim może. Wysoki, szwy na wargach, blizny po kwasie na twarzy, lubi rogate hełmy, reaguje na Loki Laufeyson. Tak czy siak... przegrałem zakład, w związku z czym mam teraz wątpliwą przyjemność prowadzić dla was konkurs z okazji tej całej Nocy Duchów.
...Dobra, miejmy to już za sobą...
Oczywiście, nikt nie może brać udziału w Nocy Duchów bez przekonywującego przebrania, jak również koszyka na słodycze. I to właśnie będzie wasze pierwsze zadanie: każdy, kto chce wziąć udział w świętowaniu, musi do dzisiaj, godzina 20:00, dostarczyć gotowe przebranie (w formie avatara 80x80), jak również koszyk na zbieranie słodyczy. Oczywiście i jedno, i drugie ma być własnej roboty. Jak złapię kogoś ze zrobionym przez kogoś innego albo nie daj Alpho kupionym ze sklepu, to zdyskwalifikuję go nie tylko z konkursu, ale z całej linii czasowej. Mam nadzieję, że to jasne.
Czas, start.


So, 27 paź 2018, 11:13
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Konkurencja #1
Spóźnione, ale ważne że szczere :lol:

Spoiler:
oto CIEŃ

Spoiler:
a to jest spleśniały koszzzzz CIENIA :oops:

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


So, 27 paź 2018, 19:19
Zgłoś post
WWW
Facet z Kosą i Sztucznymi Kłami
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 16 sty 2012, 04:47
Posty: 18
Lokalizacja: Nigdzie i wszędzie.
Naklejki: 0
Post Re: Konkurencja #1
...A mówiłem temu skandynawskiemu jełopowi, że organizowanie tutaj czegokolwiek nie ma sensu i nie będzie prawie żadnego odzewu.

Doktor
Nie wiem nawet, czego się spodziewałem. Daję mocne marchew x herbatka z kwiatu eukaliptusa pustynnego/ziemniakkartofel z pyrami - olej słonecznikowy do silnika... co w przeliczeniu daje jakieś 2 punkty/10.

Api
Koszyk wygląda trochę jak bęben, ale poza tym naprawdę ładny strój. I jedno, i drugie punktuję na 4/5, co w sumie daje nam 8/10 punktów.

Pan Kreton Dykta 10
Strój jest dosyć skromny, nie sądzi pan? Mogę go ocenić na maksymalnie 2 punkty.
Koszyk natomiast zdecydowanie ratuje sytuację i tutaj daję 4 punkty na 5 możliwych.
W sumie więc daje to 6/10 punktów.


So, 27 paź 2018, 20:59
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL