Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Śmieszne wydarzenia ze szkoły 
Autor Wiadomość
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post 
Ze mnie się nie śmieją...

Raz, jak dostałem szlaban chyba w 2 klasie, to mogłem grać tylko w "Reksio i Ortografia"...
:lol:


Pn, 28 cze 2010, 20:46
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
U mnie jest tak samo! :x Szczegolnie wkurza mnie taki Oskar. On ma do mnie najwięcej pretensji.

PS: The end off-topic.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pn, 28 cze 2010, 20:46
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post 
U mnie cały czas kolega opowiada o takim wydarzeniu:

Obok nas była szósta klasa. Oni mieli mieć historię, ktoś miał referat. Wchodzą w końcu do pokoju nauczycielskiego, gdzie pani zajada chińszczyznę. Oni mówią: ee, pani ma u nas lekcje. No to idzie, ma tam jeszcze połowę do zjedzenia. Gościu czyta referat, a to było tak nudne. Pani przysypia, a wiadomo, jak chce się spać to głowa opada, no nie? I: Łup! W chińszczyznę.

Albo raz piszemy tam kartkówkę z polskiego. Mamy tam zasady ortografii, wszyscy głowią się nad:
kró*tki -
Wszyscy tak piszą typu: bo kroczyć.
W końcu ja tak na całą klasę (chciałem szeptem do kolegi): "Ty! A może krótki, bo skracać!" Wszyscy to piszą, to było dobrze. Wszyscy po lekcji tak: Dzięki!

* Trzeba było podać zasadę czemu piszemy przez "ó"

Albo piszemy test roczny z przyrody, na tablicy ktoś narysował części kwiatu, gdzie indziej były nazwy sąsiadów Polski i ich stolice. To min. miało być i inne rzeczy. Pani przez połowę lekcji tego nie zauważyła! :lol:


Pn, 28 cze 2010, 20:54
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post 
U nas w klasie już 5 będzie uczyć nowa pani.Bo tamta jest w ciąży.Będzie nas uczyć gruba pani.My raz do nich krzyczymy że papierek przykleił jej się do buta.Ona nie była wstanie podnieść bo była za gruba.

Albo na lekcji polskiego:
Dziewczyna idzie pisać wyraz.A taki jeden Michał krzyczy:Ale ona ładne G pisze. :lol:

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 28 cze 2010, 21:06
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Jeśli jeszcze chodzi o Reksia, to koledzy też się ze mnie śmieją. No to próbowałem ich zagiąć i powiedziałem, że im pożyczę jedną grę i zobaczymy czy ją przejdą. No, ale ci stwierdzili, że nie chcą bo to za dziecinne, co oznaczało że stchórzyli.

A wracając do śmiesznych sytuacji to raz mieliśmy przynieść maskotki, żeby je opisać na polskim. Później po opisaniu, pani wyszła, a Kacper ''Bitwa na misie!'' i jak się zaczęli tym walić. Po chwili pani wchodzi, a wszyscy na Kacpra ''To on zaczął!''.


Wt, 29 cze 2010, 10:53
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 10:46
Posty: 165
Lokalizacja: Z Warszawy
Post 
harkokokonem napisał(a):
Don napisał(a):
A wiecie że ze mnie się śmieli ze gram w reksia,seryjnie.

Nom, mnie też.
Nie rozumiem ich.
Może sądzą że gra to to samo co film?

Ze mnie tak samo :x

_________________
Obrazek
PORA NA PRZYDODĘ!


Cz, 1 lip 2010, 13:07
WWW
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
U nas trzech lubi Reksia, a pozostali mówią, że to dla dzieci i się z nas naśmiewali. I używali przekleństw o Reksiu, to nas tak wkurzyło, że tym co najbardziej przeklinał miotneliśmy za schodów (nie otarł się u żaden schodek :twisted: ) i wszyscy się z niego śmiali i już lubią Reksia.

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


Pt, 2 lip 2010, 08:11
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Przecież w takiej sytuacji to byłby połamany, a w mojej szkole, ci którzy to zrobili mieliby naganne zachowanie i nie przeszliby do następnej klasy. A że ty miałeś chyba wzorowe, jak gdzieś napisałeś, więc nie wierzę ci kompletnie. I jak niby zaczęli od tego lubić Reksia? Bo się wystraszyli? Jeśli tak, to tylko udają. I nie wiem co w tym zabawnego.


Pt, 2 lip 2010, 09:45
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
A wiecie że taki Szymon z mojej klasy mówi nawet że to forum też jest dla dzidziusiów. :x
Bym go za*** jak bym mógł. :evil:

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pt, 2 lip 2010, 10:05
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
Luk napisał(a):
Przecież w takiej sytuacji to byłby połamany, a w mojej szkole, ci którzy to zrobili mieliby naganne zachowanie i nie przeszliby do następnej klasy. A że ty miałeś chyba wzorowe, jak gdzieś napisałeś, więc nie wierzę ci kompletnie. I jak niby zaczęli od tego lubić Reksia? Bo się wystraszyli? Jeśli tak, to tylko udają. I nie wiem co w tym zabawnego.


Nie połamał całe szczęście, ale... za dwa tygodnie jeden z nas zrzucił go ze zjeżdżali ni miał pękniętą rękę (przez to ma poprawne).
Ale u nas tylko dziewczyny skarżą, a oni na pewno tylko udają ;) .
Jedna skarży 2 razy na każdej przerwie.

RAZ MÓJ KOLEGA PRZEZ NIĄ DOSTAŁ UWAGĘ, BO NIBY WEPCHNĄŁ JĄ DO MĘSKIEJ, A TAK NAPRAWDĘ ONA Z ZASKOCZENIA WEPCHNEŁA GO DO DAMSKIEJ. :evil:.

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


Pt, 2 lip 2010, 11:23
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Kolo987654321 napisał(a):
A wiecie że taki Szymon z mojej klasy mówi nawet że to forum też jest dla dzidziusiów. :x
Bym go za*** jak bym mógł. :evil:


A nie lepiej racjonalnie przedstawić Mu swoje racje?

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Pt, 2 lip 2010, 13:10
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 maja 2010, 21:38
Posty: 368
Post 
Jakoś w podstawówce nie śmieli się ze mnie, że oglądam reksia i w niego gram.

_________________
Obrazek


Pt, 9 lip 2010, 17:10
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 7 lip 2010, 17:00
Posty: 23
Lokalizacja: Z czarnej dziury
Post 
Ja mam coś śmiesznego.
Na angielskim:
Pani każe takiemu jednemu Mateuszowi napisać Chiny po angielsku. Na to on napisał Hino. Źle. No to pisze Hina. Znowu źle. No to on pisze cHina. Znów źle. No i w końcu pisze China. :lol:
Albo inna sytuacja:
Na angielskim pani pisze: Coke - Coca Cola. A Mateusz zdziwiony pyta się pani:Jaka Kokakokakola? :lol:


So, 10 lip 2010, 15:00
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 maja 2010, 21:38
Posty: 368
Post 
Na przedsiębiorczości pisałem poprawkę. Nie szło mi, więc kolesiowi przede mną szepnąłem, żeby "zrył kask" nauczycielce. To gwałtownie wstał, puścił melę na podłogę, przystawił krzesło za biurkiem obok facetki )nie miała miejsca) i zaczął opowiadać jakieś dowcipy. Potem powiedział jaka to mądra z niego i piękna nauczycielka, objął ją i powiedział "Kocham panią! Chcę się z panią ożenić!". Potem całą lekcję przegadał z nią o głupotach.


Albo w gimnazjum z jednym kolesiem na plastyce rzucaliśmy się plasteliną i akurat źle wycelowałem i kolesiówa zarobiła heada. Pyta się który to i wszyscy poker face ;d

_________________
Obrazek


Cz, 12 sie 2010, 18:22
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
U nas na plastyce się kiedyś lali, na pędzle. To jest, zamoczyli pędzel w farbie i na siebie. Oberwały drzwi, tablica, ławki, krzesła, kilka osób, ściana, ogólnie wszystko. Później zaczęli brać kubełki z farbami i całą masą tego na siebie. Nauczycielka przed tą sytuacją musiała wyjść, a później jak weszła, to ci dwaj co się bili, twarze całe kolorowe, ręcę upaćkane, koszulki w farbie i do dyrektora.


Cz, 12 sie 2010, 18:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL