Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 22:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Wasz ulubiony serial 

jaki typ serialu najbardziej lubicie?
Obyczajowy 12%  12%  [ 3 ]
kryminalny 12%  12%  [ 3 ]
kreskówki (bajki) 12%  12%  [ 3 ]
komedia 56%  56%  [ 14 ]
familijny 0%  0%  [ 0 ]
sensacyjny 4%  4%  [ 1 ]
rozrywkowy 0%  0%  [ 0 ]
nie mam 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 25

Wasz ulubiony serial 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 1 lis 2010, 10:33
Posty: 41
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Wasz ulubiony serial
Kiepscy, 13 posterunek, Kevin sam w domu/Nowym Jorku, Ben10 i dużo innych z CN noi rodzinka.pl


Pn, 29 lip 2013, 20:42
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Wasz ulubiony serial
Moje ulubione (TOP8)

1. Ranczo
2. Stawka większa niż życie
3. Czterej Pancerni i pies
4. Co ludzie powiedzą?
5. Alternatywy 4
6. rodzinka.pl
7. Pan wzywał, Milordzie?
8. Hotel pod żyrafą i nosorożcem

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Wt, 30 lip 2013, 21:27
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wasz ulubiony serial
Ja najbardziej lubię seriale komediowe. :D Ale takiego ulubionego nie mam... :mrgreen:


Śr, 7 sie 2013, 07:29
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wasz ulubiony serial
@odkop
Moje ulubione seriale to:
1. Świat według Kiepskich
2. Ojciec Mateusz
3. Czas Honoru
4. Komisarz Alex
5. Miodowe Lata
6. Rodzina Zastępcza
7. Strażnik Teksasu
8. Klan
9. M jak Miłość
10. Barwy szczęścia
11. Trudne Sprawy
12. Dlaczego ja?
13. Dzień, który zmienił moje życie
14. Graczykowie (czyli Buła i spóła też)
15. Mamuśki
16. Synowie
17. Czterdziestolatek
18. Szpital
19. Sąd Rodzinny
20. Sędzia Anna Maria Wesołowska
21. Kobra - Oddział Specjalny

Bym tak mógł wymieniać bez końca, ale to właśnie jest moje 21 ulubionych seriali. Jak widzicie w pierwszej trójce jest jeden serial komediowy (ŚwK), kryminalny (O. Mateusz) oraz historyczny (Czas Honoru).
Te trzy najbardziej lubię, ponieważ mają w sobie to coś co przyciąga typowego widza. Reszta za to też jest bardzo dobra i naprawdę, pisząc tego posta miałem dylemat kogo na którym miejscu uplasować, ale jak widać uporałem się z tym.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 10 lip 2014, 18:32
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wasz ulubiony serial
1. Ranczo.
2. Ojciec Mateusz
3. Trudne Sprawy.
4. Dlaczego ja?
5. Pamiętniki z wakacji
6. Sędzia Anna Maria Wesołowska.
7. Stawka większa niż życie.
8. Czterej pancerni i pies.

Anonimowanych nie wymieniam. I to w sumie jedyne programy telewizyjne, jakie oglądam.


Pt, 11 lip 2014, 07:39
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wasz ulubiony serial
No dobra, wiem, że tu pisałem... Moimi ulubionymi programami są: Top Model, Project Runway... eee... i niektóre inne produkcje TVN. Polsat to dziadostwo.


Ostatnio edytowano Pt, 24 lip 2015, 09:55 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



Pn, 28 lip 2014, 11:52
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Wasz ulubiony serial
Pamiętniki Wampirów to mój ulubiony serial. Paul Wesley (Stefan) Ian Somerhalder (Damon) są tacy przystojni ^^

_________________
Kocham <3


Śr, 30 lip 2014, 18:44
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Wasz ulubiony serial
Tiaaaa...
Co do seriali, w dalszym ciągu oglądam Ranczo, tak samo jak rodzinkę.pl i Ojca Mateusza. Poza tym od października katuję turecki serial "Wspaniałe stulecie", który, jak wiecie, jest w polskiej telewizji.
Do tego w internecie oglądam sobie następujące seriale:
- "Tajemnice hotelu Adlon" - ciekawy, choć tylko 6-odcinkowy serial o fikcyjnym Hotelu Adlon przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie, który przedstawia życie Sonji Schadt z historią Niemiec (oraz rodzin Schadtów i Adlonów) w tle. Mamy czasy od II Rzeszy Niemieckiej przed I Wojną Światową do współczesnej RFN, czyli Niemiec lat 90.

- "Daredevil" - niełatwo trafić na dobre filmy o superbohaterach, w których mamy choć trochę realizmu. Polubiłem trylogię o Batmanie C. Nolana, więc spodobał mi się również serial o niewidomym gościu w przebraniu diabła...

- "Wikingowie" - powinniście o nim słyszeć, nie chce mi się gadać.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


So, 30 maja 2015, 13:25
WWW
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post Re: Wasz ulubiony serial
Dobre pytanie właściwie, bo sam do końca nie wiem, jaki jest mój ulubiony serial. Jakby nie patrzeć, widziałem ich trochę, tak samo, jak anime - stąd też trudno mi zadecydować. Wymienię te seriale, które szczególnie zapadły mi w pamięć i najchętniej do nich wrócę, nieważne po raz który.

Seriale
* Sabrina the Teenage Witch - czy jest ktokolwiek, kto by nie znał Sabriny? Chyba tylko nowe pokolenie młodzieży, jakie jeszcze nie dotarło do tych starych, świetnych seriali. Uwielbiałem przygody i jej problemy, z którymi musiała stawić sobie czoła w liceum (sezony 1 - 4), czy w dorosłym życiu (5 - 7). Przypomina mi się nawet paczuszka, którą dostałem z "Magic Stars" Milkywaya od Basi, z małym liścikiem... A tam "a Ty w tym momencie jarasz się, że Sabrina i Harvey są znowu razem!". Taak... :D
* Pretty Little Liars - serial posiada grę aktorską na wysokim poziomie, tak samo, jak rozwinięte problemy głównych bohaterek. O dziwo, jestem nadal mile zaskoczony tym wszystkim. Pokazuje problemy związane z romansami z nieodpowiednimi osobami, jak to jest być idealnym, homoseksualistą czy w przypadku tego, jak ktoś cierpi na bulimię. Pięć przyjaciółek, z czego jedna pewnego dnia znika. Dziewczyny oddalają się od siebie, a po roku dostają tajemnicze wiadomości z sekretami, które znała zaginiona. "A", który wysyła te wiadomości okazuje się być zupełnie kimś innym niż Alison, bo ona okazuje się być martwa.
* One Tree Hill - opowieść o dwóch przyrodnich braciach, inne matki, jeden ojciec. Pokazana jest różnica między nimi i to, jak się zachowują w stosunku do innych ludzi. Perypetie, nastoletnie miłości... I poszukiwanie siebie, swojej tożsamości.
* Doctor Who - 50 lat przygody przez czas i przestrzeń? Czy muszę coś więcej mówić? :P Kosmita, niebieska budka telefoniczna... I Allons-y!
* Buffy the Vampire Slayer - w każdym pokoleniu rodzi się ta jedna, wybrana. Ona samotnie stawi czoła przeciwko wampirom, demonom i innym siłom ciemności. Jest nazywana Pogromczynią.
* Charmed - trzy siostry czarownice, najpotężniejsza moc magiczna tego świata. Walczą ze złem przy pomocy kolektywu zwanego Mocą Trzech. :)
* A.L.F. - stary, dobry serial komediowy o kosmicie, który przypadkowo trafił na Ziemię... ^^
* Desperate Housewives - trzymające w napięciu tajemncie, które często, gęsto mnie zaskakują. Niektórych zwrotów akcji w ogóle się nie spodziewam, czy powrotów bohaterów. Dobrze!
* 2 Broke Girls - specyficzne poczucie humoru Max, czy szalone wybryki Caroline... Niee, jednak nie mogę tego zapomnieć.
* Army Wives - zacząłem oglądać ze względu na jednego aktora, ale myślę, że nie żałuję. Podoba mi się to, jak pokazali życie w Armii i te wszystkie problemy kobiet, które mają za mężów wojskowych. :)
* Niania - Polska i Amerykańska jedynie wersja. Uwielbiam Fran (vel Franię). <3
* Once Upon a Time - a co gdyby wszystkie klasyczne postacie z bajek trafiły do naszego świata?

Anime
* Digimon Adventure - nie mógłbym zapomnieć o swoim dzieciństwie. Najlepsze anime ever. Nie chcę się zbytnio wypowiadać, ale po prostu kocham je. <3
* Kill la Kill - Ryuko Matoi straciła ojca i przy pomocy Boskiego Wdzianka, Senketsu musi stawić czoła wszystkim wrogom, by odkryć, kto tak naprawdę jest zabójcą papy. Uwielbiam ostrze nożyczek dzięki temu :D.
* Magi - Magi! *___* Morgiana, Aladin i Alibaba w zupełnie innym spojrzeniu. :D Dawno tak się nie uśmiałem na anime, czy nie wzruszyłem. :) Ach! Polecam gorąco! <3
* Grobowiec Świetlików - polecam samemu zobaczyć oblicze wojny..
* Mirai Nikki - a Ty byś zabił swoich przyjaciół, gdybyś mógł spełnić swoje marzenie? Czy umarłbyś za kogoś, kogo kochasz? To są synonimy.
* Zero no Tsukaima - Louise de Vallerie!

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


N, 31 maja 2015, 08:16
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Wasz ulubiony serial
Ja lubię komedie typu Świat Według Kiepskich. :) .

_________________
Obrazek


Cz, 23 lip 2015, 17:10
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wasz ulubiony serial
Z reguły nie oglądam seriali, bo wydają mi się nudne, a im dalej brną tym bardziej stają się monotonne i psychicznie. Spójrzmy na taką ''Mode na sukces'' gdzie jest już tyle odcinków, że w pewnym momencie dowiadujemy się, że nasz sąsiad jest naszym ojcem czy coś takiego. Wiecie, zwykle jakość schodzi na psy a pomysły są zbyt naciągane i bezsensowne. Jednakże lubię krótsze, czysto rozrywkowe seriale takie jak: Top Model, Project Runway, Kuchenne Rewolucje i inne. Co prawda tylko te dwa pierwsze są takimi pewniakami, ale inne jak mnie najdzie to też mogę obejrzeć. A, i lubię też My Little Pony. :mrgreen:

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 23 lip 2015, 20:02
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Wasz ulubiony serial
Ja lubię takie typu jak Ranczo.Ale oglądam też takie jak Świat według Kiepskich,Ojciec Mateusz i Bodo.

[indeksdolny]niech ci będzie,Czarny xD[/indeksdolny]

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Ostatnio edytowano Wt, 19 kwi 2016, 16:15 przez Pan Kreton Dykta 10, łącznie edytowano 2 razy



Śr, 10 lut 2016, 19:58
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL