Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 06:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Książki 
Autor Wiadomość
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 cze 2010, 06:12
Posty: 190
Lokalizacja: Union Of Europe
Post 
Aha, przeczytałem jeszcze "Porwanie Baltazara Gąbki", a obecnie czytam "Misja Profesora Gąbki".

_________________
Pozdrawiam wszystkich, MagicOfBudyn.


So, 13 lis 2010, 21:35
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post 
Ja uwielbiam Harrego Pottera, Ulyssesa Moore'a, Percy'ego Jacksona,
Narnię, Władcę pierścieni, pana samochodzika i wiele, wiele innych.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Cz, 25 lis 2010, 18:18
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 lis 2010, 15:27
Posty: 362
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Mikołajek,wydaje się dla dzieci ale widzieliśmy jak nasza pani od Polaka czytała to przeczytałem wszystko z tego.Autorów chyba każdy zna Gościnny
i Sempe rysunki.

_________________
Obrazek
Sygnatura wykonana u MrF11 polecam robienie u niengo sygnatur


Pt, 26 lis 2010, 18:05
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post 
Ja uwielbiam całą serrie książek o Harrym Potterze,
Każdy może zostać odkrywcą,
i Metro 2033.

Te książki są super !

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


So, 27 lis 2010, 17:22
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Książki
Odkop.

Chciałbym wszystkim polecić serię książek "Tunele" autorstwa Rodericka Gordona i Briana Williamsa.
Moim zdaniem są to najlepsze książki jakie do tej pory czytałem. Seria posiada ciekawą i unikalną fabułę, zmusza czytelnika do myślenia. Naprawdę polecam :lol:

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 13 wrz 2011, 17:33
YIM WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Książki
Ja nie mam szczególnych upodobań,ale chętnie czytam o wilkołakach i wampirach,a moja ulubiona seria to "Błękitnokrwiści" (jaka szkoda,że przestały wychodzić :<)

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Pt, 9 gru 2011, 21:03
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Książki
A, taki tam odkop oróżnoinnorzeczowy.
Nie zwracając uwagi na mój inny post w tym dziale (ile to lat temu było), napiszę coś sensowniejszego.

No cóż, uwielbiam czytać książki :). Właściwie dla mnie najlepszym sposobem na zabicie czasu jest zaszycie się gdzieś z dobrą książką, ewentualnie jeszcze kubek herbaty czy jakieś... hm... małe jedzenie (nie ukrywam: czytam przy jedzeniu).
Przechodząc do moich ulubionych gatunków i autorów. Ech, sporo tego. Lubię fantastykę - ale taką w porządnym stylu. Większość współczesnych jest dość słaba. Poza tym zaczytuję się w książkach historycznych. Książki młodzieżowe z okresu PRL-u też są spoko. Do moich ulubionych autorów należą nieprzerwanie:
  • J. R. R. Tolkien - mam wszystkie książki napisane przez niego/dokończone i zebrane do kupy przez jego syna na temat Śródziemia. Poza tym posiadam Encyklopedię Śródziemia - bardzo pomocna rzecz. Wydano też "Opowieści z Niebezpiecznego Królestwa", zbiór jego baśni. Kupiłem go właściwie tylko dla "Przygód Toma Bombadila". Są to wiersze z Shire.
  • Terry Pratchett - ach, Świat Dysku jest świetny. I jeszcze jego nowa powieść nieokołodyskowa, Spryciarz z Londynu. Z ŚD najbardziej lubię (co pewnie dało się już zauważyć) Śmierć, Gardło Sobie Podrzynam Dibblera, Rincewinda, Vimesa... Nieważne. Dysk zawiera już dokładnie 40 powieści i mnóstwo map, terminarzy, trzy filmy, ze dwie gry komputerowe... Najulubieńsze moje części (jak na razie) to: Wiedźmikołaj, Kosiarz, Ostatni Kontynent i Bogowie, Honor, Ankh-Morpork.
  • C. S. Lewis - idealna Narnia. Nic dodać, nic ująć.
    Edmund Niziurski - uwielbiam te jego książki. Ostatnio czytałem Sposób na Alcybiadesa. Opowiada o klasie, za którą szkoła postanowiła "się wziąć". Paczka przyjaciół poszukuje sposobu na nauczycieli, żeby dało się jakoś przetrwać ósmą klasę. Zdobywają tylko sposób na miłego nauczyciela historii, zwanego Alcybiadesem... Efekty użycia sposobu są absolutnie zaskakujące!
  • Henryk Sienkiewicz - po prostu go lubię. I mam gdzieś, że w Trylogii są błędy historyczne. Jest świetna.
  • Jacek Komuda - mało znany, a szkoda, pisarz historyczny. Współczesny, oczywiście.
  • Lucy Maud Montgomery - mówcie co chcecie, wiem, że to autorka bardziej dziewczęcych powieści (przynajmniej tak się wszystkim wydaje). Miałem Anię z Zielonego Wzgórza jako lekturę w szóstej klasie. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest genialna. Przeczytałem jeszcze drugą część - Anię z Avonlea. Na trzecią jednak jakoś straciłem ochotę (zacząłem czytać Silmarillion Tolkiena).

To tyle ode mnie.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Śr, 20 sie 2014, 17:18
WWW
Się Odezwał

Dołączył(a): Śr, 13 sie 2014, 15:49
Posty: 1
Naklejki: 0
Post Re: Książki
Książki są super.
Rozwijaj wypowiedzi, utrzymuj podstawowe zasady pisowni, a przede wszystkim przeczytaj regulamin, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.


Śr, 20 sie 2014, 19:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL