Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 04:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Książki 
Autor Wiadomość
Post Książki
Tu rozmawiamy o swoich ulubionych książkach, mówimy czy lubimy czytać czy nie, wymieniamy ulubionych autorów i w ogóle o tym co lubią mole książkowe

Ja lubię Tolkiena, Michaela Ende, Juliusza Verne, Doyla, Jane austen, Grahame Kenneth i wielu innych
Bardzo lubię O czym szumią wierzby, Niekończącą się opowieść, 20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi, Momo, Zima pośród wierzb, Sherlock Holmes i jeszcze wiele innych


Cz, 16 sie 2007, 19:26
Post 
Dobrze, że wreszcie ktoś poruszył ten temat. Ja lubię i polecam Roalda Dahla, Moony Witcher, John Bellairs { Nie wiem czy dobrze napisałam } J. K. Rowling,
Edmunda Niziurskiego, C. S. Lewisa, Anne Mazer, Justina Sompera, Ullyssesa Moora i wielu innych.

Czy ktoś wie czy Moony Witcher napisała już trzecią część przygód Niny? Powinna nazywać się Nina i przeklęństwo węża pierzastego.

Teraz podam fajne tytuły autorów, których podałam.

Roald Dahl: Karol i fabryka czekolady, Karol i wielka szklana winda, wiedźmy, Matylda.

Moony Witcher: Dziewczynka z Szóstego Księżyca, Nina i Tajemnica Ósmej Nuty.

John Bellairs: Luis Barnavelt i Duch w lustrze, Luis Barnavelt list, pierścień i czarodziejka.

J.K.Rowling to Harry Potterry.

Edmunda Niziurskiego to Osobliwe przypadki Cymeona Maksymalnego (Jestem w trakcie czytania) i Przygody Marka Piegusa ( Ale Tylko Te stare, bo te nowe to chyba jakaś podróbka! :x)

Lewisa to Narnie. Obecnie czytam Srebrne Krzesło


Anne Mazer to zdumiewające przygody Abby Hayes ( To cała seria)

Sompera to wampiraci demony oceanu i wampiraci fala terroru

Moora to Wrota czasu, Antykwariat ze starymi mapami, dom luster.


Czytanie to fajna sprawa zapraszam wszystkich do czytania wszystkiego co im wpadnie w ręke.


N, 19 sie 2007, 12:20
Post 
Matyldę czytałam jest super, cały cykl Narni już skończyłam

A i do mojej listy jeszcze Duma i uprzedzenie, Emma, Rozważna i romantyczna, Opactwo Northanger, Alicja w krainie czarów i po drugiej stronie lustra


N, 19 sie 2007, 15:54
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Zamierzam przeczytać Pottera bo na razie mi się nie udało :(




to skrót tych bardziej znanych

Opowieści z Narnii [wszystkie książki]

Seria Niefortunnych Zdarzeń [wszystkie książki]

Ullyssesa Moora [wszystkie książki]

Władca Pierścieni + Hobbit

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


N, 19 sie 2007, 16:53
YIM
Post 
Hobbita kiedyś bardzo dawno czytałam.


Pn, 20 sie 2007, 09:09
Post 
ja raz zaczęłam i nie przeczytałam ale potem za drugim razem przeczytałam i było super :wink:


Pn, 20 sie 2007, 09:11
Post 
Ja jestem w trakcie władcy p. Ale nie mogłam czytać dalej bo miałam egzamin :(


Pn, 20 sie 2007, 09:19
Post 
Władca Pierścieni jest super i bardzo wciągający, mi się po prostu bardzo bardzo podobał :D


Pn, 20 sie 2007, 09:21
Post 
Jakoś ostatnio mi się nie chcę czytać.

BYŁABYM ZAPOMNIAŁA.


CZYTAŁAM TEŻ DYNASTIĘ MIZIOŁKÓW


Pn, 20 sie 2007, 09:28
Post 
a tego to ja nie czytałam o czym to jest :?:


Pn, 20 sie 2007, 09:28
Post 
O takim chłopaku. To tak jakby jego pamiętnik. Że jak był mały to mówił tą wyliczankę Aniołek, Fiołek... No i zamiast fiołek powiedział Miziołek i tak mu zostało. Byłam na spotkaniu z autorką i wtedy wyporzyczyłam z biblioteki i zaczęłam czytać. Niestety nie pobiłam mojego Rekordu - czyli jeden dzień i ksiąźki nie ma . :wink: Tak zrobiłam z wrotami czasu i jedną z przygód Abby.


Pn, 20 sie 2007, 09:50
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Euresanda napisał(a):
Niestety nie pobiłam mojego Rekordu - czyli jeden dzień i ksiąźki nie ma . :wink: Tak zrobiłam z wrotami czasu i jedną z przygód Abby.

ja tak zrobiłem z Zakonem Feniksa :D
Ja polecam Dana Browna, Davida Eddingsa, Tolkiena, Emily Rodde, Eoin Collfer(czy jakoś tak) i Sapkowskiego :)

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Pn, 20 sie 2007, 11:10
Post 
Super! Ja nad zakonem się długo męczyłam bo był ( Jak dla mnie) Niezbyt ciekawy. A mój kolega jeszcze go męczy, a zaczął gdzieś tak dwa lata temu. ( Pewnie czyta jedno słowo na dzień) :lol:


Wt, 21 sie 2007, 12:29
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Ja nie czytam książek,oprócz lektur szkolnych,które trzeba obowiązkowo przeczytać na język polski.

_________________
Ech...


Wt, 21 sie 2007, 14:12
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 sty 2007, 16:22
Posty: 428
Lokalizacja: Z kopca robaków
Post 
Znaczenia słów,czytanka do klasy 1 i słownik ortograficzny.

_________________
http://flamingclub.abc.pl - graj
Obrazek

Obrazek


Wt, 21 sie 2007, 14:15
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL