Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 20:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Co tajemniczego was kiedyś spotkało? 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
ja kiedyś widziałam spadającego kota z dachu - tak naprawdę przez ułamek sekundy - itak na prawdę go nie było...
jestem również trochę jasnowidzem
staram się unikać ciemności - po prostu nic w niej nie widać i można się potknąć albo cuś :lol:
i czasem jestem naprawdę dZiIiIiIIiIIIIIIIIIIiIiiiiiiiiiiiwna uuuuuu BU! :lol:
No niestety widać...

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Pt, 9 gru 2011, 21:28
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 17 lut 2011, 17:58
Posty: 59
Lokalizacja: Prospit
Naklejki: 0
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Ja całe szczęście nie mam schizofremii ale jak słucham muzyki z komputera, mam irytujące uczucie że ktoś za mną stoi. Oczywiście jak się odwrócić nikogo tam nie ma. Czasami po przeczytaniu dobrej Creepypasty czuję się jakby ktos się na mnie patrzył. DejaVu mam regularnie ale to mi nie przeszkadza :mrgreen:

_________________
Obrazek



Spoiler:


N, 25 gru 2011, 13:14
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 8 paź 2011, 18:24
Posty: 91
Lokalizacja: Nicość
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Ja potrafię jakby wyczuwać kłamstwo.Nie wiem czy to do końca prawda ale wytłumaczę Wam jak to działa:
Ostatnio moja przyjaciołka skłamała że nie ma butów na wf.Ja to wyczułam i powiedziałam coś typu ''nie kłam'' lub ''powiedz prawdę''. I przyjaciółka powiedziała.Potem wracałyśmy ze szkoły to ona mówi że poprostu coś ją zmusiło do powiedzenia tej prawdy , prawdopodobnie to ,że spojrzała mi w oczy ,a mój głos przypominał syk węża.
Nie kłamię ,serio tak się stało.Wiele razy umiałam wyczuć kłamstwo.

_________________
Gdy ci smutno,gdy ci źle,odpal kompa,w Reksia graj :D
Nasza twórczość ---> Postacie z Reksia . Interesuje mnie Wasza opinia :)


Wt, 27 gru 2011, 10:07
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Mnie dużo razy spotkało coś tajemniczego np.
śnie mi się to co będzie, włączyłem laptopa nie przyciskając włącznika, (Jak żartowałem sobie)
Mówię np. Niech stanie się.... i na drugi dzień to się spełniało!


Śr, 8 sie 2012, 18:02
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Wczoraj wyprysną mi płyn z tabletki IBUM do oka!
To straszne...


Cz, 9 sie 2012, 19:30
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Wczoraj w nocy o godzinie... 12:00 obudziłem się i poszedłem do toalety... gdy zerknąłem w duże lustro za mną pojawiła się... jakaś postać buchało od niej ciemnym kolorem podejrzewam, że to był demon :twisted: - potworni zły, tnz. chyba. Wydarłem się na całego ,,AAAAAAA!!!!!!'' i dałem susa... ale to mi się chyba śniło. xd :shock:


Ostatnio edytowano Cz, 17 lip 2014, 21:04 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



Cz, 2 maja 2013, 11:50
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Nie chcę Cię martwić, Mątek, ale masz w domy demona. Musisz jak najszybciej się wyprowadzić i spalić dom, albo demon tam pozostanie.

Mnie spotkała tajemnicza rzecz - czasami mam wizje. Brzmi może absurdalnie, ale widzę obrazy. Rzadko później re wizje się sprawdzają, ale raz widziałem samochód, który omal mnie później nie rozjechał...

Poza tym wydaje mi się, że mam szczątkowe zdolności aerokinetyczne, tzn. jak śpiewam, zależnie od tego jakim tonem itd. wiatr wieje wolno, szybko lub wcale.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pt, 3 maja 2013, 23:02
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
kubulus napisał(a):
Nie chcę Cię martwić, Mątek, ale masz w domy demona. Musisz jak najszybciej się wyprowadzić i spalić dom, albo demon tam pozostanie.

Ja myślę, że lepszym rozwiązaniem było by wynajęcie Egzorcysty. :mrgreen:


So, 4 maja 2013, 06:46
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 kwi 2013, 11:30
Posty: 7
Naklejki: 0
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Dziewczyna mnie przytuliła :lol:

_________________
Nie przejmujcie się osobą wyżej. Właśnie ją zjadłem. - TU BYŁEM - PAN POTWÓR


So, 4 maja 2013, 11:44
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Matek napisał(a):
Wczoraj w nocy o godzinie... 12:00 obudziłem się i poszedłem do toalety... gdy zerknąłem w duże lustro za mną pojawiła się... jakaś postać buchało od niej ciemnym kolorem podejrzewam, że to był demon :twisted: - potworni zły, tnz. chyba. Wydarłem się na całego ,,AAAAAAA!!!!!!'' i dałem susa... potem jeszcze ta postać mi się śniła. :shock:


Mi kilka razy śnił się gruby który głośni krzyczy i ten krzyk jest taki jakby mnie gonił, jest głośny, krótki, przeraźliwy i piskliwy. Pojawia się najczęściej w sypialni moich rodziców. Dawni mi się nie śnił i mam nadzieję, że nie powróci, bo to mój główny wróg.

Mnie czasem spotykają tajemnicze rzeczy, ale ja wierzę w cuda, bo one istnieją. Jestem wielkim tchórzem dlatego boję się nawet strachu, a mam wielką wyobraźnię, więc myślę o rzeczach które innym się nie śniły. Pewnie umarłbym już dawno ze strachu, taka jest fizyczna strona mej psychiki, ale wierzę w Boga i On dodaje mi odwagi na każdy dzień, i pokonuje lęki. One istnieją, ale znajduję tak wiele odwagi jak wiele ich jest.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 8 maja 2013, 20:30
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Ja na przykład boję się ciemności, tak jak chyba każdy. Nie chodzi o to że nie wyjdę w nocy na dwór, bo często zdarza mi się iść przez ciemną wieś, albo po polach. Natomiast jak mam iść przez las to już mam niezłego stracha. Czemu, zapewne dlatego, że jest tam ciemniej, nie ma nawet blasku księżyca tak mocnego, gdyż liście drzew dają cień. Jest mrok. Półcienie i lekki blask. A roślinność szeleszczy i sczeleszczy i małe stworzonka chodzą i coś się rusza i sowy huczą i zwierzęta wydają dźwięki i coś chodzi i wyje mi się, że ktoś za mną jest, że zaraz położy rękę na moim ramieniu. Jak idę drogą to może to być co najwyżej pijak i tak sobie to tłumaczę, nie ma tyle bodźców, które się nasilają. A najgorsza jest samotność. Ale w ciemności jest jeszcze większy i jeszcze przeraźliwszy strach. Jest strach który dotyka samej duszy. Siedzę w pokoju, wiem że jestem bezpieczny. Ale każdy miał czasem uczucie że ktoś siedzi w kącie. Jakaś postać z długimi włosami, białą mordą i długimi pazurami. Że ktoś za nami chodzi. A najgorsza jest samotność. A jak leżę wygodnie w łóżku i nie boję się tych fizycznych potworów to przychodzą lęki egzystencjalne- właśnie gdy nastanie ciemność, podczas dnia nie zaprzątam tym sobie głowy. Chodzi o ciemność nie tylko jako brak światła, bo pali się w domu choć patrząc na ciemne okno i widząc swoje odbicie w ciemnej tafli szkła można mieć wrażenie że zmieniające się tam obrazy to jakaś rzeczywistość która nas porwie, porwie na zawsze, ale mimo to że patrzę na oświetlony pokój noc działa i czuję lęki egzystencjalne, boję się śmierci, że niebyt mnie wciągnie, rozrywa to moje serce. Ten mrok. Potrzeba naprawdę dużo światła by go rozgonić. To jest dopiero tajemnica, tajemnica ludzkiej psychiki.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Ostatnio edytowano Śr, 24 cze 2015, 15:41 przez Przybysz, łącznie edytowano 2 razy



Śr, 8 maja 2013, 21:37
WWW
Roz-krecony

Dołączył(a): Pn, 1 sie 2011, 13:37
Posty: 149
Lokalizacja: Kanały...
Naklejki: 0
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Jak podobnie jak Przybysz(Wielkiej Pamięci Forumowicz) mam jakiś kompleks ciemności, ale tu chodzi nie tylko o ciemny las(mój wielki strach), ale przede wszystkim o noc-robi się ciemno,nawet jak się światła palą,no i jakiś taki wewnętrzny depresyjny smutek w połączeniu ze strachem, zdarza się jeszcze nagły ból głowy... Nikt raczej nie traktuje tego poważnie, no ale tak jest :wink: .

_________________
Pozdrawiam kolorowo.
W kolorze.


Śr, 29 maja 2013, 16:14
Roz-krecony

Dołączył(a): Pn, 1 sie 2011, 13:37
Posty: 149
Lokalizacja: Kanały...
Naklejki: 0
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Ja kiedyś na obozie zobaczyłem wielkiego pełzającego węża i... zniknął! Ale to było takie przywidzenie, omam wzrokowy, błąd móżgowy, figiel wzrokowy itd. A poza tym taki jeden facet na czarno, w czarnych(okularach), łysy chyba, albo jeż...(chodzi o fryzurę) śledził mnie, a potem jeden taki stary był u mnie na klatce rano, potem po szkole i jeszce później... Ale to długo by opowiadać, bo tak naprawdę praktycznie od zawsze ktoś jakby mnie śledzi, szuka...

_________________
Pozdrawiam kolorowo.
W kolorze.


Śr, 29 maja 2013, 16:55
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Ostatnio, gdzieś dwa/trzy dni temu poszedłem na spacer.
Gdy byłem już koło (mrocznego) lasu zauważyłem, że pomiędzy dużymi i gęstymi drzewami była jakaś CZARNA POSTAĆ.
Była, że się tak wyrażę cieniem. Po chwili z tego miejsca było widać światło, akurat się wtedy jakieś krowy pasły (w sensie dosłownym xD) - uciekły w niewiadomy sposób (?). A ja uciekałem aż się coś tam kurzyło przy okazji... było mokro.


Śr, 29 maja 2013, 17:01
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
Ja raz jak spałem i się obudziłem zobaczyłem za zamkniętym oknem i zamkniętą żaluzją jakieś buty (było za oknem trochę jasno) ale to chyba zwida.

_________________
Obrazek


Śr, 29 maja 2013, 19:34
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL