Teraz jest Pn, 29 kwi 2024, 07:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Poglądy 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 16 mar 2008, 17:12
Posty: 482
Post 
Ja również jestem przeciwko tarczy antyrakietowe,ponieważ polepszymy więzły przyjaźni z Rosją.

_________________
Odchodzę bardzo mi przykro ,ale to prawda ! Bywajcie fani Reksia !
Pozdro.
Buizel


Pn, 28 gru 2009, 22:21
YIM
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
...A pogorszyłoby z USA. Trzeba znaleźć swojego sojusznika, tego z którym będzie się miało lepsze stosunki. Trzeba zadecydować, czy budować, czy nie. Jak dla mnie dla Polski byłoby lepsze USA.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 28 gru 2009, 22:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
A po co Ci ta przyjaźń z ruskimi?

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Pn, 28 gru 2009, 22:25
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 16 mar 2008, 17:12
Posty: 482
Post 
To największe państwo na świecie ,ale to trudny wybór.
Czy USA czy Rosja ?

_________________
Odchodzę bardzo mi przykro ,ale to prawda ! Bywajcie fani Reksia !
Pozdro.
Buizel


Pn, 28 gru 2009, 22:27
YIM
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
No właśnie. Dla gazu? :lol:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 28 gru 2009, 22:27
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Papierowy Mario napisał(a):
...A pogorszyłoby z USA. Trzeba znaleźć swojego sojusznika, tego z którym będzie się miało lepsze stosunki. Trzeba zadecydować, czy budować, czy nie. Jak dla mnie dla Polski byłoby lepsze USA.

A dla mnie by nie było lepsze!
Amerykanie mają taką zasadę, żeby nigdy nie wchodzić w bliskie stosunki z krajami europejskimi.
Jeśli teraz z nami współpracują, to w każdej chwili mogą przestać.
I się obudzimy z ręką w wiadomo czym 8)

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Pn, 28 gru 2009, 22:28
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Wolałbyś z Matką Rosiją? Nie jest lepsza, uwierz :wink:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 28 gru 2009, 22:31
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Wiem, że nie jest.
Najlepiej nie wchodzić w za bliskie stosunki z nikim, najwyżej z tymi gdzie kiedyś sięgała Rzeczpospolita np. Ukraina, Litwa.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Pn, 28 gru 2009, 22:34
WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Ukraina to jeszcze..
ale np. Białoruś to kraj wiecznie żywej proradzieckiej propagandy.
To wszystko ciągnie się nawet jeszcze za nami.. nie jesteśmy jescze w pełni sprawni gospodarczo względem państw starej Unii. Albo autostrady..
nie ma ich bo za komuny nie było komu budować.. nie było tyle aut.. niczego tyle nie było.. A teraz wielki skok! Wolny rynek, hipermarkety, centra handlowe, autostrady, transport publiczny, prywatne firmy, wielkie korporacje, ONZ, UE, NATO!! Poprostu w krótkim okresie cudem udało się nam wyjść z zacofanego komunizmu i osiągnąć demokrację. Jednak nie wszystko jeszcze gotowe, poprawione, aby przyjąć europejskie standarty.
Jeszcze musimy nad tym popracować. Dlatego warto współpracować z każdym kto jest lepszy niż my. USA - kraj wielkiego wuja Sama, który ze względu na krótką i niezbyt burzliwą historię wyrósł wreszcie ponad wszystkie. Rosja - kraj w którym propaganda trzyma ludzi równie dobrze co w czasach stalinowskich, ale dzięki temu mogą czuć się lepsi bo technologicznie też nie są do tyłu.
Nie ma co, ale musimy utrzymywać dobre kontakty z oboma tymi państwami - i Rosją i USA. Pomysł tarczy upadł przez administrację rządu Obamy..
Ale jest szansa na mobilne wyrzutnie, oraz na bazę USA w Polsce.
Ten pomysł jest o wiele lepszy.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pn, 28 gru 2009, 22:53
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Poglądy
@dość duży odkop (trafiłem na temat :mrgreen: )

Jak tak patrzę co się dzieje na świecie to się martwię. Bo opanować nas próbuje ideologia gender (zaraz pewno ktoś wyskoczy mówiąc "Jakie te kobiety sa zle... za to mezczyzni to wzory wszystkich cnót... Moze w ogóle kobiety powinny nie istniec, co? Swiat bylby wtedy taki piekny... No jasne... mezczyzna skona w straszliwych meczarniach, jak ugotuje obiad... ech... "* Zaraz pewno ten użytkownik, który tak napisał, zaraz napiszę tu posta i skomentuje to co zrobiłem :D ). I takie samo "cóś" dzieje się w obu Amerykach. Za to w Rosji to tęsknią za czasami ZSRR. Ja się szczerze spodziewam odrodzenia się tego państwa. I chodzi mi tu raczej o państwo (imperium?) rosyjskie, które będzie mniej więcej w tych granicach, a nie o "zmartwychwstanie" (na marginesie to komunizm nadal żyje, w Polsce mamy Polską Partię Komunistyczną, która działa już od wielu lat i to legalnie) komunizmu. Mamy już przecież Związek Rosji i Białorusi, ale to nadal nie jest wspólne państwo. Jest też Wspólnota Niepodległych Państw (zrzesza ona 11 państw byłego ZSRR) czy Euroazjatycka Wspólnota Gospodarcza (zrzesza 5 państw byłego ZSRR). A to co się dzieje na Ukrainie to naprawdę trudna sytuacja: Rosja być może odetnie gaz państwom Unii Europejskiej jeśli Ukraina dołączy wreszcie do tej naszej "wspaniałej i demokratycznej" wspólnoty. A jeśli nie dołączy, to wtedy Rosja będzie miała kolejnego sojusznika i to blisko granic Unii (akurat przy Polsce, nieeee). A podzielona Europa to możliwość wojny, a my znów będziemy między potęgami Unii (Niemcy, Francja) a Rosją. Czy tak musi być zawsze?

____________________
*Dziękuję jednej użytkowniczce forum za umożliwienie mi napisania takiego przykładu. Fwahahahhaha, tak się wykorzystuje chat :twisted:


Śr, 22 sty 2014, 17:46
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Poglądy
To ciekawe co powiedziałeś, Autor. Ja natomiast chciałbym poruszyć poglądy polityczne dotyczące zabijania zwierząt i robienia z nich bardzo drogich futer. Ja osobiście uważam to za potworną rzecz, ponieważ bardzo lubię zwierzęta. Według mnie takich ludzi, którzy tak traktują zwierzęta powinno się zamykać jak najdłużej w więzieniu lub traktować tak samo.


Śr, 22 sty 2014, 18:05
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Poglądy
Matek napisał(a):
Ja natomiast chciałbym poruszyć poglądy polityczne dotyczące zabijania zwierząt i robienia z nich bardzo drogich futer. Ja osobiście uważam to za potworną rzecz, ponieważ bardzo lubię zwierzęta. Według mnie takich ludzi, którzy tak traktują zwierzęta powinno się zamykać jak najdłużej w więzieniu lub traktować tak samo.


Tu całkowicie się zgadzam z Tobą, Mątku. Nie wolno tak traktować zwierząt, które stanowią cenny byt na całym świecie. One są podstawą naszego świata, bez których żadna istota, nawet mądre istoty, jak my nie funkcjonowałyby normalnie. Oczywiście mi chodzi o zwierzęta futerkowe. Ale politycy powinni się za to wziąć, bo w końcu może być za późno i wtedy te zwierzęta będą uznane za zagrożone, ale i tak kłusownicy robią swoje i nawet z rzadkich i zagrożonych zwierząt robią sobie futra, bo im zimno. Powinno to być zakazane i takich myśliwych karać wysokimi karami więziennymi lub pieniężnymi, bo te zwierzęta także czują jak ich boli czy też jak są szczęśliwe. A tacy ludzie, co je zabijają są bez serca i naprawdę oni powinni poczuć taki sam ból i cierpnie, jak ich się by obdzierało ze skóry. Ale politycy wolą zajmować się głupotami niż dobrem zwierząt. Taka jest właśnie polityka świata.

Zajmijmy się inną kwestią. Mianowicie co się dzieje w Polsce. Jako, że ja się interesuję polityką jestem bardzo oburzony tym co się dzieje w naszym ukochanym kraju. W naszej ukochanej Rzeczypospolitej Polskiej, która jako tako nie jest zła, gdyby nie ten cały rząd. Naprawdę, ale to co się dzieje w kraju jest na skraju rozpaczy. Rząd rządzi jak chce, woli zabierać osobom biednym każdy zarobiony grosz, szczególnie emerytom, którzy nie dość, że walczyli za PRL-u o wolną Polskę oraz pracowali, tak ciężko, że dzisiaj nasz "kochany" rząd im się odpłacała. Głodową emeryturą. To jest po prostu śmieszne.
Albo inna sprawa, mianowicie problem tak dużych emigracji Polaków na Zachód Europy. Nikt na Zachodzie się nie spyta, dlaczego tak jest, a odpowiedź jest prosta. Tutaj ludzie wolą się wykształcić, gdyż do kształcenia mamy dobre szkoły i uciec w świat za zarobkiem. A właśnie dlaczego? Bo tutaj by dostawali takie pensje, że się w głowie nie mieści i by się naharowali za trzech. Jestem taki wściekły, że my zamiast być w czołówce to jesteśmy nadal z tyłu. Ceny z Zachodu, dochody ze Wschodu.
Mamy przecież warunki do bycia bardzo prężnie rozwijającym się krajem, a nie jesteśmy, bo po pierwsze: nie ma pieniędzy na to wszystko. Po drugie: Rząd woli sadzić wysokie podatki wszystkim, a powinien tymi podatkami obciążyć siebie i najbogatszych. Bo wiem na pewno, że oni takich nie mają podatków. Wolą brać z biednych, żeby jeden z drugim się pławić w luksusach w Alpach.
Polska demokracja? Demokracja w Polsce istnieje? Ja jestem przekonany, że demokracja w Polsce nie istnieje taka, jaka powinna istnieć, gdyż tutaj zamiast Prezydent rządzić, to widzę, że tutaj głową państwa jest Premier. Wygłasza się, rządzi twardą ręką, a Prezydent robi taką funkcję reprezentacyjną. Tam pojedzie, tam coś powie. Jestem tym bardzo zbulwersowany, gdyż to nie jest to, co powinno być. Ja już tutaj nikomu nie wierzę, gdyż polski rząd to nie jest rząd, który powinien być. Oni sobie nie mają prawie empatii. Czemu są podnoszone ceny leków? Bo co, dziura budżetowa? Tak, lepiej podnosić ceny leków, bo lepiej dziura budżetowa ma być łatana kosztem zdrowia i życia milionów Polaków. Najlepiej.
Ostatnio była taka kwestia, że Wlk. Brytania nie chce dawać emigrantom pieniędzy na dzieci, czy coś w tym stylu, to Minister Spraw Zagranicznych powiedział: "Rodacy! Wracajcie do kraju!". Niby gdzie? Po to, aby dzieci dostawały 100 złotych miesięcznie. Bo tak jest w Polsce.
Praca w kraju nie ma godziwego wynagrodzenia, ludzie ledwo wiążą koniec z końcem, są afery.
A właśnie afery. Jak wszyscy wiemy niedługo wychodzą na wolność najgorsi mordercy, którzy zabijali z zimną krwią dzieci, czy też inne osoby. Czemu rząd polski, jeśli chodzi o Mariusza Trynkiewicza, przez 25 lat nic nie zrobił aby mu tej kary zamienić na dożywocie, tylko teraz się tym zajmują? Nawet nie mogą wprowadzić przed 11 lutego ustawy, aby go zamknąć na dożywocie. Ja widzę, że kiedy on znowu kogoś zabije, to dopiero się za to zajmą. Wtedy to będzie już kolejna afera rządu polskiego.
Inna kwestia tyczy się tego, czemu jest tak, jak jest i czemu poszczególne osoby są u władzy. Odpowiedź jest też prosta: większości ludzi nie chce się iść na wybory, zaznaczyć tego głupiego krzyżyka przy nazwisku, bo mówią: "Co ja mogę jednym głosem?". Tak połowa Polaków powie i teraz mamy tak jak jest. Ale przeważnie ludzie narzekają nawet jak jest dobrze.
Nam jest potrzebny taka osoba jak Józef Piłsudski, którą ludzie popierali i szanowali, a on zrobił zamach, bo były same afery w rządzie, podobnie jak teraz jest, według mnie. Mam nadzieję, że w końcu w tym kraju będzie dobrze, ale to płonne marzenia.
Ale zawsze trzeba być dobrej myśli.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 22 sty 2014, 20:19
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Poglądy
Ja się oczywiście zgadzam z kolegą Kretesem. Bo to naprawdę jest wariactwo co się dzieje w Polsce. Państwo nie broni obywateli, ot co! Żeby mordercę, i to dzieci, wypuszczać to dla mnie niepojęta rzecz. Taka osoba powinna się leczyć w ośrodku psychiatrycznym i być pilnowana 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Ale niestety, żyjemy w jakimś chorym prawie, które każe starszym harować, młodym żebrać i wyjeżdżać z kraju (nie ma wszak pracy, prawda?), a dzieciom uczyć się jakiś niepotrzebnych w życiu bzdur. Ja jestem zwolennikiem wprowadzenia systemu autorytarnego w Polsce. Bo ja nie widzę innej opcji. Potrzebny nam ktoś taki jak Piłsudzki. Ktoś kto obali tą demokrację parlamentarną i skorzysta z pełni władzy by zbudować suwerenne i potężne państwo Polskie. Ale musimy dobrze wybrać. Bo Niemcy wybrali niejakiego Adolfa, a Bolszewicy Stalina i co się stało? II wojna światowa - najkrwawszy konflikt, z którego korzyść otrzymał tylko Stalin (zwiększył swe wpływy od Pekinu i Pyongyangu aż do Berlina i Pragi). Dlatego nim komuś damy nieograniczoną władzę, musimy się dobrze zastanowić. Nie wiem, czy ktoś w ogóle się nadaje na taką pozycję...


Śr, 22 sty 2014, 20:56
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Poglądy
Barack Obama to niestety największe wydarzenie spiskowe w XXI. Człowiek ten powiększył dług publiczny Amerykanów o 3 biliony pomimo tego, że nie urodził się w Ameryce Północnej. O Rosji pisałem w temacie o potęgach na świecie.
Polsce niestety prezydent jest w ogóle niepotrzebny dlatego że jest mijający się z ustrojem. USA to państwo którego spisek jest "matką" niestety...

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Śr, 12 lut 2014, 23:22
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Poglądy
Nie, nie, nie, wcale na świecie nie panuje szczupła sylwetka. Popatrz na USA - tam co drugi Amerykanin jest gruby. Tam problem otyłości to temat numer 1. Wszyscy tam się zapychają tymi fastfoodami i potem tak to wygląda. Chociaż słyszałem, że ktoś schudł żywiąc się w McPremierze Donaldzie, ale to wyjątek.
A szczupłą sylwetkę kreują media i pieniądze. Każdy chce być chudy i piękny niezależnie od wieku. Ale wpływ na to wszystko mają media. To one właśnie pokazują świat chudych i pięknych ludzi, a w rzeczywistości wcale tak nie jest.
Tak nie wolno wyśmiewać kogoś za to, że jest gruby czy chudy. Każdy ma prawo żyć, na własnych, nie narzuconych przez nikogo zasadach. Bo ciekawe, czy byłoby komuś miło, jakby wyśmiewali go, że ma, np. gacie w kropki, a powinny być w misie.
No, taka jest prawda. Niech ludzie patrzą na siebie, a nie, patrzą na kogoś i go obgadują za plecami, i się dodatkowo śmieją z wyglądu. To nie jest jego wina, że tak wygląda (ale czasami bycie grubym i chudym jest to wina człowieka. Tak, chodzi o diety czy żywność z baru szybkiej obsługi).
Tylko, wiecie jak to jest... szczupła sylwetka się jakoś lepiej prezentuje niż puszysta. To wszystko zostało ukształtowane przez lata, niestety.
Może to się kiedyś zmieni. Na chwilę obecną naprawdę nic nie mogę powiedzieć na ten temat. A co o tym sądzę to już napisałem.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 10 sie 2014, 19:16
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL