Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 15:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Wasze paki 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 21 lis 2009, 19:05
Posty: 380
Lokalizacja: Z tajemniczej piramidy.
Post Wasze paki
Tu gadamy o waszych kolegach z waszych paczek to są moi:

Daniel: Najmniejszy z paczki. Ma 6 lat. Jest bardzo silny i szybki. Używa wulgaryzmów. Jak dorośnie chce być sklepikarzem i sprzedawać jak najwięcej aby być bogaty. Czasami mówi wielkie głupoty. Lubi się kłócić ale jego siostra Anita zabrania mu tego. Jest dla niektórych nieuprzejmy. Anita często musi go poprawiać. Jest moim najlepszym kumplem z naszej paczki. Kiedyś został wyrzucony z paczki za bitwę cegłami i kamieniami. Ale po pewnym czasie został znowu przyjęty. Uważa że jest dzielny ale naprawdę boi się wielu rzeczy. Nie cierpi pokrzyw. Ma białe włosy. Zawsze umie znaleść coś fajnego do zabawy ale często jego pomysły są niebezpieczne. Kiedyś chciał podpalić drzewo ale nie mógł go niczym zapalić.

Anita - Siostra Daniela i najstarsza z paczki. Jej najlepszą przyjaciółką z paczki jest Ewelina. Jej ulubiona zabawa: Policjanci i złodzieje. Często mówi jakieś tajemnice. Kiedyś znalazła wielką dziurę w ziemi z które spadł Daniel ale wspiął się z powrotem po krzakach. Czyta książki ale najlepszym czytelnikiem jestem ja. Gra na komputerze ale największym miłośnikiem grania jest Daniel. Często mówi żebyśmy się bawili w chowanego. Kiedyś z Eweliną wymyśliły psota dla mnie i Daniela. Ale my go odkryliśmy. Pewnego zimowego dnia przyniosła sztuczne ognie. Daniel wziął je do ręki ale opuścił je i prawie zrobił się pożar.

Ewelina - Ma 7 lat. Najlepsza przyjaciółka Anity. Często przynosi z domu różne ciekawe rzeczy ale często są one dla dziewczyn. Kiedyś bawiliśmy się w zamek. Ewelina była księżniczką. Anita służącą Eweliny A ja i Daniel bandytami którzy chcieli zniszczyć zamek. Zamek był z piachu więc szybko go zburzyliśmy. Jak dorośnie chce być malarką i uczyć dzieci w szkole malować i rysować.

_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl


So, 2 sty 2010, 20:40
YIM WWW
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
Oto moja paczka:

Daniel: Ma 11 lat. Używa wulgaryzmów. Ławo wierny. Jak dorośnie chce być piłkarzem.

Szymon: Ma 10 lat. Najniższy z paczki.


Kuba: Ma 10 lat. Chce wszystkimi rządzić!!! Jest zastępcą króla paczki.


Krzysiek: To Ja!!!Mam 10 lat. Jestem najwyższy z paczki i królem


Lidka:Ma 10 lat Ciągle się rządzi!!!


Mateusz B : Normalny Świr a raczej udaje świra


Mateusz W: Ma Ma 9 lat ale 7 styczna będzie mieć 10 Lubi wkurzać ludzi


Filip: Ma 10 lat. Zastępca nr.3 Króla

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


So, 2 sty 2010, 21:13
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 21 lis 2009, 19:05
Posty: 380
Lokalizacja: Z tajemniczej piramidy.
Post 
A może byś napisał coś więcej?

_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl


So, 2 sty 2010, 21:24
YIM WWW
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post 
Ok, no to czas na mnie.

Przemysław: Dużo o nim można powiedzieć, przede wszystkim, że najpierw robi, potem myśli. Jednak jest wspaniałym przyjacielem. Zawsze nam dostarcza dużo powodów do śmiechu. Jego mocną stroną jest odwaga, więc zawsze jest gotowy, by podjąć ryzyko. Urodzony w 1990.
Grzegorz: To jest dopiero kujon! Ma głowę nie od parady, potrafi rozwiązać każde zadanie matematyczne, fizyczne i nie tylko. Często służy dobrą radą i pomoc. Urodzony w 1991 roku.
Klaudia: O niej też wiele mógłbym powiedzieć, jej cechy się różnią od moich, czy Przemka. Przede wszystkim uwielbia kwiaty, kocha wręcz je. Ma wielkie serce dla zwierząt. W przyszłości chciałaby zostać weterynarzem. Urodzona w 1990 roku.
Mateusz: O nim mi najtrudniej jest napisać. Początki naszej znajomości nie były łatwe, jednak wszystko się udało. Wydaje się być skryty, w prawdzie ma największe serce z nas wszystkich. Ceni sobie najbardziej przyjaźń. Urodzony w 1990 roku.
Łukasz: Najstarszy z naszej paki, bowiem z 1988 roku. Poznaliśmy się przypadkowo, jednak jest wspaniałym przyjacielem. Zawsze dotrzymuje danego słowa i nie potrafi kłamać, chyba że w celu większego dobra.
Majka: Majka jest najśmieszniejszą osobą z naszej paki. Jest w moim wieku. Przez pewien czas, zanim do nas dołączyła miała problemy z narkotykami. Na szczęście wyszła z tego nałogu i jest ok. Zawsze potrafi nas rozśmieszyć.
Michał: Michał jest praktycznym pomieszaniem charakteru Przemka i Mateusza, potrafi nas wpakować w kłopoty, mimo to jest gotowy zrobić wiele w imię przyjaźni. Czasami się kłócimy, jednak jesteśmy przyjaciółmi pomimo tego. Urodzony w 1993.
Ania: Ania jest typową informatyczką. Jest z 1994. Uwielbia posiedzieć nad dobrą lekturą, jeżeli ją naprawdę wciągnie. Często ugania się za chłopakami, jednak już ma jednego na oku. W sumie to on ją też, ale nie wiedzą o tym.
Jakub: Jakub jest najmłodszy z nas, 1995 rocznik. Mimo to jest wspaniałym przyjacielem. Uwielbia wschodnie sztuki walki, jak i anime oraz mangę. Prywatnie zajmuje się pisaniem książki, którą zamierza wydać.
Tomasz: Tomasz, także jest z 1993. Uwielbia powieści kryminalne i jest najlepszy w zagadkach, zawsze potrafi je rozwiązać i dociec prawidłowej odpowiedzi w niedługim czasie. Marzy mu się bycie detektywem. A tak prywatnie, szepnę Wam, że lubi Anię.
Magdalena: Ostatnia z naszej paczki jest Magdalena. Także jest z 1993 roku. Różni się od nas najbardziej, ma chyba najlepszy charakter z nas... jest dla wszystkich miła, a także gotowa do poświęcenia własnego szczęścia na cel innego istnienia.

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


So, 2 sty 2010, 21:45
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Fajnych macie kolegów ... nie ma sie czym pochwalić ( nie mówie o tobie Drew ) . Może razem ze swoimi kolegami pouczylibyście sie ortografii i kultury, bo właśnie pokazaliście swoje uzdolnienia do pisanie poprawnie . Temat na początku zrozumiałem tak : wsze w paczkach :D . Poprawcie temat ... :roll:
No to tyle . koledzy którzy przeklinają ... nieźle , wiecie " z kim się przystajesz takim sie stajesz "

Dobra nie ważne

To teraz ja :

Tomek : znamy się od początku podstawówki , jest to osoba najbardziej zaufana . Jedynym jego defektem jest komputer , jest on maniakiem komputera , przez co czasami nie ma czasu na przyjaciół , ale cóż , napadło go tak jakoś rok temu . Zna większośc tajemnic , pomocny i w ogóle . Nie wyśmiewa mnie z powodu [jak on to mówi ] : " maniakalnego grania w Reksia " Jest starszy odemnie o rok , bo ja jestem o rok młodszy od wszystkich z mojej byłej klasy :D

Kacper : Odważny waleczny , czasami najpierw coś zrobi , potem pomyśli . Pomocny zawsze jak miałem problemy pomagał mi . Jako jedyny nie wie o Reksiu :D . Wysoki . Lubi sie strasznie bić , szczególnie jak ktoś obrazi jego kumpli . Również z mojej byłej klasy :D . XZawsze wprowadza nas w kłopoty :D

Patryk : 10 letni dzieciak , z mojego bloku , mądrzejszy od niektórych 13 latków . Lubie z nim grać w szachy , lecz najczęściej wygrywam , go to denerwuje :D . Zawsze jak zaczynam w coś grać typu Metin 2 lub Cabal zaczynamy razem . Ostatnio , żadko widujemy sie czasami raz , może dwa razy w tygodniu . :D

Jest jeszcze Krystian i Patryk w moim wieku : Znamy sie od zarania dziejów . Mieliśmy nawet w tym samym dniu chrzest . Charakterem są moim przeciwieństwem . Często sie kłocimy i godzimy . Można na nich polegać . Rzem wprowadzamy się często w kłopty . Nie przepadają za Kacprem , po naszej kłotni, ale weź tu wszystkich pogódź . :D To tyle

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 3 sty 2010, 10:27
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 16 mar 2008, 17:12
Posty: 482
Post 
A oto moja paka:

Staś(lat 11)
Mój najlepszy przyjaciel i mój brat cioteczny.
Lubi czytać książki typu Władca Pierścieni.
Jest zawsze gotowy do walki i uwielbia się bić.
Wspaniale wspina się po drzewach i innych rzeczach.
Kocha ryzykować.

Paweł(lat 11)
Najmniejszy z naszej paczki.
Umie bardzo szybko myśleć logicznie i jest doskonały w strategiach i matmie.
Tak samo jak Staś lubi czytać Władce Pierścieni.
Pomimo swojego małego wzrostu jest z nas najszybszy i najsilniejszy.

Ala(lat 11)
To moja dziewczyna.
Jest doskonała jeśli chodzi o sport.
Lubi się chwalić,ale tak to jest bardzo miła.
Ma brata,który ciągle się nas czepia.
Świetnie skacze i rzuca.

Maurycy(lat 12)
Jest z nas najstarszy.
Tak samo jak ja jest zainteresowany Alą.
Jednak ona chyba nie jest nim zainteresowana !(juhuuuuuu!!!!!!!!!) :wink:
Używa wulgaryzmów i jeśli nas ktoś zaczepi to on zwykle wali takie teksty,że hej ! :wink:

Zuzia(lat 11)
Najlepsza przyjaciółka Ali.
Uwielbia Hane Montane.
Jest z nas najwyższa.
Kocha się kłócić.

_________________
Odchodzę bardzo mi przykro ,ale to prawda ! Bywajcie fani Reksia !
Pozdro.
Buizel


N, 3 sty 2010, 19:32
YIM
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 20 lip 2009, 13:20
Posty: 256
Lokalizacja: Z Nory Kretesa i Molly.
Post 
Kacper:Ma 7 lat i lubi wszystko co przyjemne.
Nikodem:Ma 7 lat i kocha Ben 10:Obca Potęga i Bakugan.
Kuba:Ma 7 lat i lubi prawie wszystko!

_________________
Obrazek Obrazek Kolejorz! Mój ulubiony obrońca Lecha Poznań Obrazek
Zapraszam na moje forum. Link: http://www.pilkarskiezespoly.fora.pl


Śr, 10 lut 2010, 15:33
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Oto opis naszej paki którą nazywamy ''ZMC'' czyli ''Zakon Mrocznych
Chłopaków'' :

Jakub : Najwyższy z nas. Często jest wrendy, ale ma niesamowite pomysły. Jest bardzo dobry w sporcie. Jego siostra zwykle nam przeszkadza. Przywódca grupy.

Łukasz : To ja. Najmądrzejszy z grupy (xD). Zastępca przywódcy.

Radek : Praktycznie najsłabszy z grupy. Potępia wszystkie nasze pomysły, ale także czasami coś umie wymyślić.

Norbert : Najstarszy z grupy (13 lat reszta ma 12 lat). Nosi okulary, wszyscy oprócz naszej paki go biją. Często przez jego niewyparzony język obrywamy.

Andrzej : Najniższy z grupy, chociaż jest w pace dorywczo. Uwielbia majsterkować. Tworzy dla nas samoloty, które pomagają nam w walce.

Opis ZMC : Głównie założyliśmy klub po to żeby robić kawały, także pokonywać tych którzy się źle zachowują (nawet jeśli to wymaga tego samego od nas), a także bronić sprawiedliwości, gdyż nauczyciele faworyzują dziewczyny.


Śr, 10 lut 2010, 15:47
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Nazwa Gangu: Zabójcze chłopaki
Członkowie:

Patryk: Czyli ja. Jestem szefem. A głównie dlatego bo najstarszy.
Kamil: Zastępca szefa(czyli mnie). Nie cierpi przegrywać. Często kłóci się z Szymkiem.
Szymek: Często beczy z przegranej lub marnych szans na wygraną. Często się wygłupia. Uwielbia się rozbierać do naga przy reszcie gangu i załatwiać się przy niej. Bardzo często nosi pomarańczową bluzkę. Jest niezdarą lecz bardzo rzadko się obraża.
Kuba: Najmłodszy z gangu. Świrus. Często reszta gangu go nie rozumie. Jest podobną niezdarą jak Szymek.

Zwierzęta:

Kiciuś: Kot Szymka. Nosimy go ze sobą aby wypatrywał tajne informacje.
Reksio: Pies Kuby i Szymka. Rzadko go używamy ale może na się przydać.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pn, 26 lip 2010, 16:53
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 7 maja 2010, 13:58
Posty: 273
Lokalizacja: z teleportera
Post 
W sumie to mam taki jedem mały gang: Ja, Mateusz, [bliźniacy]Kamil i Robert[/bliźniacy].

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
MOJE FORUM
http://www.przygodo.fora.pl/
Zajerestruj się koniecznie!


Pn, 26 lip 2010, 18:19
YIM WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 cze 2010, 06:12
Posty: 190
Lokalizacja: Union Of Europe
Post 
Pascal(c-k)-Przywódca grupy, jak i klasy. Najbogatszy z nas. Ma dobre serce i stawia się za kolegami. Kocha zwierzęta i lekceważy pieniądze, bo jest skromny. Mamy teren klubowy na jego firmie.
Filip-To jestem ja. Zastępca przywódcy, jak i jeden z najlepszych kumpli. Lubię czytać. Jestem "filozofem" grupy, bo bardzo często rozmyślam nad różnymi sprawami. Tak samo jak Pascal cenię przyjaźń z innymi.
Krzysztof- Miły, koleżeński gość. Ma poczucie humoru.
Jakub-Inteligentny, jak każdy w grupie. Imprezowicz(byliśmy razem na 2-dniowej wycieczce :wink: ).Lubi słuchać muzyki.
Oskar- o nim wiem tylko tyle, że tak samo jak Kuba lubi się bawić.
Osoba wylana z klubu:
Paweł: Wredny typ, który się przechwala, stroi fochy i robił wybryki na SWOICH urodzinach ( na moich też jeden zrobił ). Bardzo niemądry.
O grupie: spółka najlepszych kolegów, mamy liczne skarby klubowe i przydatne uzdolnienia. Pascal ma też bardzo fajne psy.

_________________
Pozdrawiam wszystkich, MagicOfBudyn.


Pn, 2 sie 2010, 14:07
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Lekceważy pieniądze, bo jest najbogatszy. Człowiek docenia dopiero jak straci lub czegoś nie ma. :P Ale to tak wg mnie.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Pn, 2 sie 2010, 16:09
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 cze 2010, 06:12
Posty: 190
Lokalizacja: Union Of Europe
Post 
Oj, tak szczerze Ci powiem, że gdybyś usłyszał to co mi mówił, przestał byś tak myśleć :wink: .

_________________
Pozdrawiam wszystkich, MagicOfBudyn.


Cz, 5 sie 2010, 17:20
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 cze 2010, 06:12
Posty: 190
Lokalizacja: Union Of Europe
Post 
Aha, cofam to "niemądry o Pawle. Przepraszam za dwa posty pod rząd.

_________________
Pozdrawiam wszystkich, MagicOfBudyn.


Cz, 5 sie 2010, 17:23
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 cze 2010, 06:12
Posty: 190
Lokalizacja: Union Of Europe
Post 
W ogóle to cofam wszystko o Pawle. Kolejny raz jak najmocniej przepraszam.

_________________
Pozdrawiam wszystkich, MagicOfBudyn.


Cz, 5 sie 2010, 17:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL