Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 04:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Wasze paki 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post 
Weronika: Jest z mojej klasy tak jak inni z paczki. Lubi czytać, dobrze się uczy. Obraziła się na Emilkę. Siedzi z Magdą w ławce. Lubi Harry'ego Pottera. Moja najlepsza przyjaciółka.


Emilka: W pewnym momencie zaczęła się dziwnie zachowywać. Jest zabawna i zawsze ma dobry humor. Moja najlepsza przyjaciółka.

Magda: Czesto się ze mną kłuci i dołaczyła do nas dopiero w 4 klasie.
Obraziła się na Emilkę. Ogólnie to ją lubię

Ja: Jedyny chłopak w paczce. Nie mam typowych chłopięcych zainteresowań więc jestem dosyć lubiany po obu stronach klasy ( 1 strona - dziewczyny 2- chłopcy ). Lubię pić sok cytrynowy z wodą gazowaną i czytać książki ( Głównie Ulysses Moore ).
Lubię anime Sailor Moon. Dobrze się uczę, ale potrafie zawalić.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Cz, 5 sie 2010, 23:40
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Ruch Oporu
My kiedyś założyliśmy klub który nazywał się Ruch Oporu co więcej nazwa wzieła się z Reksia!Pewnego dnia grałem w Reksio i miasto sekretów i usłyszałem tam coś co mówili o Ruchu Oporu (Nie pamiętam bo nie dawno w to nie grałem).Na drugi dzień poszłem do szkoły i spytałem się czy nie założyliśmy by klubu przeciw walce z Przerazą (Taka dziewczyna z naszej klasy,przywódca klubu dziewczyn a my nie lubimy dziewczyn ! ).A więc powstał klub.Osoby które zarządzały klubem to:
Kamil -To ja,główny szef i założyciel klubu.
Maciek -Zastępca szefa,pózniej szef numer 2.
Paweł - Zastępca szefa i ochroniarz.
Reszta klubu to:
Patryk -Wielki kujon,pózniej wywalony z klubu.
Daniel -Najlepszy kolega Patryka,sam się wywalił bo odszedł Patryk.
Patryk 2 -Na początku był moim wrogiem,do klubu przyjąłem go dopiero pózniej.Okazał się jednak dobrym kolegą i nigdy nie odszedł z klubu.
Piotrek -Na początku szeregowy,pózniej szef 2.Właściwie nic prawie nie mówi.
Arek -Mój najlepszy kolega (Najpierw był nim Maciek).Jest bardzo chudy ale je 10 razy więcej niż dorosły człowiek!Pewnego dnia zjadł 21 lodów!
Adrian -Pobił rekord wywalania!Z klubu został wywalony aż 7 razy,i to z jednej przyczyny jako jedyny zadawał się z dziewczynami!
Historia klubu jest długa i opowiem ją wam w skrócie.
A więc pewnego dnia zauważyliśmy że Adrian zadaje się z dziewczynami,został wywalony z klubu i w tedy zauważyliśmy że Patryk 2 chce przystąpić do klubu,powiedziałem że może być w naszym klubie i się pogodziliśmy.Kiedyś byliśmy wrogami bo gdy graliśmy w piłkę on dostał lekko w twarz i się popłakał.Wszyscy się z niego śmiali,a ja zauważyłem że na jego segregatorze jest naklejka z Hannah Montanna nie miał innej więc nakleił taką.Pokazałem segregator innym i się śmiali jeszcze bardziej.Patryk 2 kopnął mnie w nogę a ja z całej siły walnąłem go pięścią w twarz.Od tamtego czasu się nie zadawaliśmy,ale to dobrze że się pogodziliśmy!Pózniej było gorzej Adrian ciągle wylatywał z klubu,Patryk sam prosił się o wywalenie (Patryk 1 nie 2)a Daniel chciał zrobić to samo.Od tego jęczenia Patryka wywaliłem go,ale Daniel nadal prosił o wywalenie więc pozwoliłem mu odejść.Pózniej było jeszcze lepiej!Daniel i Patryk dali propozycję że jeśli wróci Adrian oni też dojdą,przyjeliśmy Adriana i dodaliśmy nową funkcje wywalania.Od teraz każdy miał 3 szanse jeśli zadawał się z dziewczyną lub bił innych członków klubu tracił jedną z szans.Pózniej Maciek zaczynał robić fochy(Wszyscy znali go z tego że się przechwala i robi fochy jeśli nie jest najlepszy).W tedy był on moim najlepszym przyjacielem,więc mianowałem go szefem 2.Jednak pewnego dnia nadepnołem Maćkowi na sznurówkę a ten się obraził i obrzucał mnie przekleństwami!Podzielił on klub na dwie grupy,grupy Maćka i grupy Kamila.Pytaliśmy się innych do jakiej grupy chcą należeć.Jednak pogodziliśmy się z Maćkiem a on nadal był szefem 2.Ale wątek o Maćku się nie skończył rodzice Maćka się rozwiedli i wyprowadził się na rynek.Chodzi teraz do innej szkoły i zamiast jego szefem 2 został Piotrek.Piotrek służył wcześniej jako szeregowy lub mównica (Powtarzał to co ja mu mówiłem tylko że głośno,choć sam nic nie mówił a jeśli to bardzo rzadko).Pozniej mianowałem Pawła szefem 3 i tak już było do końca,lecz mam jeszcze coś o Pawle pewnego dnia gdy po lekcjach schodził do szatni zastał tam Patryka 2 który szarpał piotrka,Paweł po cichu podszedł i kopnął Patryka 2 w du*ę ! Patryk 2 pobił w tedy Pawła i Paweł był cały w krwi.Piotrek pobiegł do pani Pedadog i ona przyszła do szatni tam zauważyła rannego Pawła i poszła z nim do pielęgniarki.Na drugi dzień Patryk 2 przyszedł z rodzicami i jego matka rozmawiała z naszą paniom Basią.Mówiła że Paweł pobił Patryka 2 ! Kłamała bo Patryk 2 się poskarżył że to Paweł zaczął!Pani Pedadog nagle weszła do klasy i opowiedziała że to Paweł bardziej krwawił i że był tak ranny że poszła z nim do pielęgniarki.Kłamstwo ma krótkie nogi!Trzy dni pozniej odkryto że to Piotrek zaczął powiedział do Patryka 2 tak:Oświadczasz się Izie!Patryk 2 wiązał w tedy sznurówkę a Iza stała obok wyglądało to jak by klękał i się jej oświadczał!Na to co usłyszała,nasza pani odpowiedziała:Piotrek to taka niemowa ale potrafi się odezwać w tedy gdy nie trzeba!
Ale się rospisałem ale to już koniec klubu już nie ma ale pozostała po nim strona internetowa,założona przez nas!
I jeszcze coś! Klub zmienił nazwę z Ruchu Oporu na stowarzyszenie Cool!
http://www.kamil5dj.blog.interia.pl/stowarzyszeniecool/
TU JEST LINK DO STRONY STOWARZYSZENIA COOL.

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


N, 29 sie 2010, 13:12
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
Agata- Ja. Założycielka Paczki. Jestem zabawna i w ogóle to ja mam najwięcej pomysłów na spędzenie czasu. Razem z Prosiaczkiem i Tygryskiem Mamy Klub Hardckorek
Gorylek- Najlepszy Kumpel Agaty. Najbardziej zabawny w całej paczce.
Brzezińsiu- Razem z gorylkiem potrafią zrobić taki rumor na lekcjach, że niezła zwała jest.
Marika- Najlepszy friend Natalki. Śmiały, fajny.
Prosiaczek- Najlepsza przyjaciółka Mariki.
Tygrysek- Tak jak ja zna się na modzie. Ogółem cool girl.
Ignacy- Zawsze ma fajną muzę na fonie. Pół osiedla ściąga muzę od niego.
99- Trzecie miejsce na lidze z maty. Największy kujon z paki. Ale chociaż to kujoon to i tak jest spoko.
Jaworak- Najmniej lubiany z paczki. Nawet fajny. My dad się śmieje, że jeszcze z nim na piwo będzie chodził xDD\
_____
I to tyle.


Śr, 1 wrz 2010, 13:01
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Ja moją paczkę rozwiązałem.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Śr, 1 wrz 2010, 13:27
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 cze 2010, 06:12
Posty: 190
Lokalizacja: Union Of Europe
Post 
Hmmm... Czy nie za dużo zmieniam?
Co prawda wszyscy się kumplujemy, ale klubem jesteśmy tak jakby.

_________________
Pozdrawiam wszystkich, MagicOfBudyn.


So, 4 wrz 2010, 18:26
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Wasze paki
Odkop. Moja nowa świeża paczuszka. Wszyscy z klasy:

Patryk: Ja. Nie mamy szefa paczki ale często ja nim jestem bo chłopaki uważają mnie za klasowego mistrza ciętej riposty.
Paweł: Niski i przyjacielski ale łatwo wierny. Lubi chipsy (tak samo jak ja). Podobnie jak reszta paczki (za wyjątkiem mnie) chce zostać piłkarzem.
Michał: Najniższy z paczki (i drugi najniższy z klasy). Bardzo szybki ale słaby (często chce się bić ale tak naprawdę ucieka). Też chce być piłkarzem. Czasami się rządzi.
Szymon: Mój najlepszy kumpel. Interesuje się polityką i sportem (chodź na WFie wcale nie jest taki wysportowany). Uważa że jest Rosjaninem (co jest mega głupotą). Chciałby być Holendrem. Chciałby być bramkarzem.
Oskar: Oczywiście też fan sportu. Największe zainteresowania dzieli ze mną i Szymonem. Tak samo jak ja jest opijusem napojów energetycznych.
Oskar 2: W klasie mamy dwóch Oskarów. Ten drugi jest niższy. Łatwo go wkurzyć. Najlepszy sportowiec w klasie.
Kacper 1: W klasie mamy 4 Kacprów. :D Ale tylko jeden z naszej paczki. Ten pierwszy jest synem piłkarza: Mariusza Jopa. Najwyższy z klasy. Też fan sportu. Chce być piłkarzem bramkarzem ale tak często fauluje na WFie że więcej siedzi niż biega.

Wrogowie naszej paczki:

Karol: Najniższy z klasy. Nikt go nie lubi. Nazywany Karoliną (wszyscy uważają że jest dziewczyną. :mrgreen: ). Łatwo go wkurzyć. Wszyscy lubią go bić i dręczyć.
Berenika i Wiktoria: Dwie dziewczyny z naszej klasy. Wredne i nieuprzejme.
Andrea: Dureń z szóstej klasy. Ja Szymon najbardziej go nie lubimy. Często nas bije.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Pn, 12 wrz 2011, 15:18
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Wasze paki
Rdusiu-To właśnie ja założyłem naszą pakę.
Kubuś Puchatek-Najlepszy kumpel, a jego przezwisko pochodzi z stąd, że ma duży brzuszek :P
Michał-Kolega który pomaga w akcjach.
Majki-Dobry Kolega.

I tyle.


Pn, 12 wrz 2011, 18:36
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Wasze paki
Może to i nie paczka, ale wszędzie chodzimy razem i... oj, nevermind.

Dominika - 11 lat, najwyższa z nas, chodź młodsza o de mnie. Mimo to chodzimy do tej samej klasy... ma najlepsze oceny z paczki, dopóki ja nie przyjdę nauczona. Zawsze przynosi kasę do szkoły iw wykupuje pół sklepiku, wymiguję się od obowiązków, ale ma świetne poczucie humoru i ogółem jest fajna.
Natalia - 12 lat, najniższa z nas, chodzi do tej samej klasy. Najgrubsza i niebywale dziecinna, ale też strasznie przyjacielska i zabawna. Ma słabe oceny, choć stale się uczy, ironia, nie?
Julia, lat 12... ja. Ta po środku, jeżeli chodzi o wzrost. Głowę mam pojemną, ale leniwość jest za duża, by zmusić mnie do nauki. Dlatego nie było jeszcze dnia, gdy uczyłam się naprawdę długo. Mimo to utrzymuję się na 4 i 5, co mnie cieszy, gdyż... oj, po prostu mnie cieszy.

No, to tyle. x3

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


So, 17 wrz 2011, 18:14
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Wasze paki
U nas paczka się rozpadła (tum, tum, tuuum), ale i tak wszyscy chcą się przejaźnić ze Mną.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


So, 17 wrz 2011, 18:53
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Wasze paki
Ja mam koło siebie dwie super dziewczyny: Agatę i Agę z podstawówki :D (no bo w gimie też mam Agatę i Agę xD ale już nie te...)

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Pt, 9 gru 2011, 21:16
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 17 lut 2011, 17:58
Posty: 59
Lokalizacja: Prospit
Naklejki: 0
Post Re: Wasze paki
No cóż ciężko to nazwać paczką czy klubem ale kiedyś wspólnie robiliśmy mody i machinime do gry Gothic. Tak, to było Scavenger Studios.

Adam (lat 13) - Jeden z moich najlepszych kumpli. Ogarnięty jak beczka z ogórkami. Ma sporo pomysłów, nie zawsze mądrych ale zawsze zabawnych. Uwielbia TF2.

Wojtek (lat 11) - Bart Adama. Pomysłowy, i kreatywny. Napisał raz cały scenariusz do machinimy która nie powstała i nie powstanie. Mieliśmy z nią jednak dużo zabawy

Mikołaj - (lat 11) - Mały, nadpobudliwy,wesoły. Monża go zdefiniować jako "hardkorowca" gdyż raz jak wpadł pod samochód to... nic mu się nie stało.

Mateusz (lat 16) - Najstarszy i chyba najbardziej ogarnięty. Robi coś z niczego. Dać mu do naprawy głośniki a powstaną dwa granaty ręczne. Niech naprawi pistolet na wodę - piękna broń półautomatyczna. Sam złożył 16 bitowy komputer.

Czarek (lat 14) - fan transformersów i wszystkiego co wiąże się z mechami i samochodami. Przechodzi NFSy z zawiązanymi oczyma i cosplay'uje wszystko co się da.

_________________
Obrazek



Spoiler:


N, 25 gru 2011, 13:49
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 8 paź 2011, 18:24
Posty: 91
Lokalizacja: Nicość
Post Re: Wasze paki
Hanka:Ja.Królowa dziewczyn z naszej paczki.Najmądrzejsza(trudno mi było uwierzyć ,gdy reszta paki mnie tak nazwała :lol: )Umiem komuś przywalić jak trzeba .Wiele osób mówi mi że jestem mroczna (to może prawda).Mam zdolności plastyczne.
Dominika:Moja najlepsza przyjaciółka.Często się razem sprzeczamy ,ale na żarty.Dominika nie jest za mądra ,ale zna wszystkie drogi w mieście , skróty itp.
Agata:Umie się dobrze bić , jest hmmm...''modna'' ale mimo to nie boi się ubrudzić.Moja zastępczyni(a często mnie zastępuje ,bo mam takie chwile by ''pomyśleć w samotności'')
Damian:Właściwie czasem pomaga naszej paczce a czasem ją psuje.Taki nasz wrogo-kumpel.Niezabardzo mądry.
Szymon:Wnerwiający kumpel Damiana.Nie wiem właściwie co on jeszcze robi w naszej paczce...
Alan:Mądry...nawet.Wszyscy chcą mu się podlizać.Dobrze gra w piłkę.Ma
starszego brata ,przez co jest znany w całej szkole.Król chłopaków (w naszej paczce).
Michał:Zastępca króla chłopaków.

_________________
Gdy ci smutno,gdy ci źle,odpal kompa,w Reksia graj :D
Nasza twórczość ---> Postacie z Reksia . Interesuje mnie Wasza opinia :)


Wt, 27 gru 2011, 10:28
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wasze paki
Pan Niewidzialny - Koleguje się z nim od Przedszkola, siedziby my razem w ławce.
Jest oczywiście niewidzialny, więc nikt oprócz mnie go nie widzi.

Nie wiem już, co czuć - żal czy strach.


Pn, 3 cze 2013, 19:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL