Teraz jest So, 27 kwi 2024, 18:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Tragedia 

Czy szkoda Ci Prezydenta i innych osób, które zginęły?
Tak 79%  79%  [ 46 ]
Nie 3%  3%  [ 2 ]
G***o mnie obchodzą najważniejsi ludzie w Państwie 7%  7%  [ 4 ]
Nie mam zdania 10%  10%  [ 6 ]
Liczba głosów : 58

Tragedia 
Autor Wiadomość
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Tragedia
Pax! Pax! Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale to co powiedziałaś, klau, to nie jest prawda.
W Polsce było KIEDYŚ dobrze. Przeżyła niestety czasy swojej świetności, to prawda. Ale (pomijając parę wieków), w średniowieczu-dobrze. Renesans-jeszcze lepiej. Nagle zabory-źle. Potem I WŚ-źle. II Wojna-źle. Komuna, PRL-nie najlepiej. Po PRL-u było dobrze: Wałęsa nie był zły, Kwaśniewskiego dało się przełknąć, ale Kaczyński... Dopiero po Katastrofie Smoleńskiej A. D. 2010 zaczęto odkrywać jego zasługi. Jak to myślę "Będziecie się z prezydenta naśmiewać, filmować od dołu a jak pan prezydent umrze, będziecie płakać" (wg. słów Kretesa). To dopiero teraz jest ta pop*******na paranoja.

Reasumując, żałoba.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Wt, 10 kwi 2012, 16:35
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Tragedia
donat98 napisał(a):
Pax! Pax! Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale to co powiedziałaś, klau, to nie jest prawda.
W Polsce było KIEDYŚ dobrze. Przeżyła niestety czasy swojej świetności, to prawda. Ale (pomijając parę wieków), w średniowieczu-dobrze. Renesans-jeszcze lepiej. Nagle zabory-źle. Potem I WŚ-źle. II Wojna-źle. Komuna, PRL-nie najlepiej. Po PRL-u było dobrze: Wałęsa nie był zły, Kwaśniewskiego dało się przełknąć, ale Kaczyński... Dopiero po Katastrofie Smoleńskiej A. D. 2010 zaczęto odkrywać jego zasługi. Jak to myślę "Będziecie się z prezydenta naśmiewać, filmować od dołu a jak pan prezydent umrze, będziecie płakać" (wg. słów Kretesa). To dopiero teraz jest ta pop*******na paranoja.

Reasumując, żałoba.


Tutaj dochodzimy do takiego miejsca w którym musimy odpowiedzieć sobie samym na pytanie co to znaczy, że było kiedyś dobrze?
Nie uważam, że jest to prawda, Teraz jest najlepsza w Polsce rzeczywistość niestety. Jeśli uważasz, że było dobrze to dodaj - komu. Nie było nawet 10 % społeczeństwa. Wszyscy harowali jak woły, a panowie szlachta leżała do góry brzuchem i żarła.
W takim razie teraz też jest dobrze. Jest dobrze posłom i posłankom, złodziejom, którzy okradają, biznesmenom... Problem w tym, że nie załapuję się do tych wybranych i pewnie w średniowieczu też bym się nie załapał na urodzenie się królem. Nie ma niewolnictwa i wyzyskiwania chłopów. Wykorzystuje się i okrada ludzi - obywateli, ale jest nieporównywalnie lepiej.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Wt, 10 kwi 2012, 20:21
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Tragedia
Stanowczo się z postem powyżej zgadzam .Dawid chyba lepiej było dla sław (zresztą jak zawsze ;p) .Polska przed katastrofą Smoleńską nie była w dobrej sytuacji. Ilu ludzi żyło w biedzie a ceny były coraz to większe ( zresztą teraz jest tego o wiele więcej).W Polsce bardzo dawno było tak NA PRAWDĘ DOBRZE. A teraz? Jest jeszcze gorzej , ludzie biją się o byle co ...
Dobra skończmy już ten temat ;p .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 11 kwi 2012, 17:35
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Tragedia
No zgadzam się, tak strasznie dobrze nie było. Ale było przyzwoicie. Bez szpiegowania, paczenia wszystkim w państwie (o ludziach mówię xP) i zniewalania Polski. Od czasu kiedy PO doszło do rządów zdarzyło się dużo złego, m.in. głośne ostatnio sprawy - wiek emerytalny, ACTA, te cosie, ktosie w prokuraturze... No normalnie no comment xD

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Śr, 11 kwi 2012, 18:35
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Tragedia
Do licha. Widzę że się w tym temacie po prostu... odjechaliście od sedna sprawy daleko.
Moje poglądy polityczne wyrażę jasno i krótko: nie ufam ani pisowcom, ani platformiakom. Nie ufam w ogóle politykom, bo mówią dużo, a robią mało, jedynym celem jest uzyskanie dobrego wyniku w następnych wyborach. Niby są między nimi takie wielkie różnice, a wszystkie partie są takie same: wywindować się w górę, robiąc jak najmniej i wyciągając z partyjnego portfela jak najmniejsze sumy.
To jest temat o katastrofie, jaka się wydarzyła pod Smoleńskiem. Koniec off-topicu.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 11 kwi 2012, 19:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL