Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 23:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Jaka jest wasza ulubiona gra? 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Mój top15:
1.PES
2.Mistrzostwa Świata 2010
3.Fifa 11
4.Fifa 10
5.League of Legends
6.CS
7.Word of WarCraft
8.Na fali
9.Prince of Persia:Wszystkie części
10.Reksio:Wszystkie części
11.Need for Speed:Wszystkie części
12.Madagaskar
13.Epoka Lodowcowa
14:Sims
15.Warcraft


Pn, 4 kwi 2011, 17:38
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 18 kwi 2011, 20:59
Posty: 24
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Wszystkie części Gothica.

_________________
Obrazek
Obrazek


Wt, 19 kwi 2011, 20:27
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 kwi 2011, 19:21
Posty: 16
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
aidem rims inne hmm... sims 3, i nie dziwcie się że JA gram w takie counter-strike itp.


Śr, 20 kwi 2011, 19:56
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Top 10: (strasznie mi się zmienia.)

1. Worms 4
2. Worms 3D
3. The sims 3
4. The sims Średniwoiecze
5. Civilization
6. Lego Indiana jones
7. Bus Driver
8. Taxi Londyn
9. Spore
10. Falotut 2

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Cz, 12 maja 2011, 13:00
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Hmmmmmmm... Chyba (z Aidem) Rikwa... albo Ric. 8)

A z innych (TOP 5) : :wink:
1.Lego Harry Potter:years 1-4; :)
2.Worms Reloaded; :D
3.Lego Batman; :lol:
4.Napoleon Total War; :twisted:
5.Lego Star Wars 2. :mrgreen:

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


So, 25 cze 2011, 15:07
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 mar 2010, 19:32
Posty: 243
Lokalizacja: Ziemia... tak mi się przynajmniej wydaje.
Naklejki: 0
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Moje ulubiony gry : (w tej chwili sczytuje moją półkę)
LEGO Star Wars III The Clone Wars
Star Wars Battlefront II
MineCraft
Spider-Man : Edge of Time (jescze nie ma, ale na zachętę http://www.youtube.com/watch?v=Txw1noBfuRM )
Anno 1701
Civilization IV
RiMS LE
Unity 3D (tylko to jest edytor gier :)
Star Wars The Clone Wars Republic Heroes


Śr, 6 lip 2011, 09:55
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 mar 2010, 20:43
Posty: 145
Lokalizacja: Pff jak by cię to wogule interesowało :/
Naklejki: 0
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
z aidem media wehikuł i nemo
a ulubiona gra to nostale:
Mam woja na 74 lvl i wszystkie sp mam: red woja tego takiego ninja (niewiem jak to sie nazywa) crusadera mam i berserka
łucznik 52 lvl
i mag 40lvl na sp red maga ma swietne skille ale pada gdy walcze z pięcioma wrogami jednocześnie :(

_________________
Taaaak ludzie wróciłem siać chaooos i zniszczenie!!!!
A tak po prawdzie wróciłem bo tża wrócić kiedyś na stare śmieci :D
Mój awek z cieniem wykonał Mątek :D


Pt, 8 lip 2011, 20:31
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
RIU,zdecydowanie!A zinnych...hmm...nie wiem...sims 3 (mam zwierzaki ale to straszne dno...)

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Pt, 9 gru 2011, 20:33
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 17 lut 2011, 17:58
Posty: 59
Lokalizacja: Prospit
Naklejki: 0
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Na pierwszym miejscu zdecydowanie Portal 2. Potem na tym samym poziomie stoi Minecraft i Team Fortress 2 (obydwie są wciągające). Za sentyment Gothic pierwszy, a za system Oblivion.

_________________
Obrazek



Spoiler:


N, 25 gru 2011, 13:33
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Napisze drugi raz.
W kategorii tower defense "orcs must die"! Za humor,wybór broni i za pokazanie, że gry typu "obrona wieży" mogą się podobać.
Multiplayer: bezkonkurencyjny Team Fortress 2. Wciągnął mnie na 70 godzin zabawy i nadal gram, i choć nie jest to już ta fajna gra bo komentarze typu "daj mi czapkę to zrobię ci loda" nie zachęcają to i tak ta gra to najlpepszy multi w historii.( Wiem że 70 godzin, bo mam steam).
W kategorii najlepszej gry internetowej są aż 3 gry! Ikariam starożytna strategia tak wciąga że gdyby nie trzeba było trzekać kilka godzin żeby coś zrobić to by uzależniła. Druga to World of Warcraft. Choć jest już trochę przereklamowana(nawet Chuck Nornik ją reklamuje) to gra i tak zyskuje fanów, już 10 milionów. A trzecia MINECRAFT chyba tej gry nie muszę przedstawiać.
W kategorii RPG to TES Skyrim. Nie mam jej ale została grą roku 2011 i to jak JjayJoker w nią gra jest PO PROSTU fascynująca.
Fps to... I Batellfield 3 i Call od Dutu MW3. Nie będe się tu kłócił która jest lepsza.
A gra sportowa to nie Nba, nie Fifa, nie PES tylko Football manager. Nie mato jak symulacja piłki nożnej rok 2036Manchester United zbankrtutował, Barcelona nie zdobyła trofeum od 15 lat Schalke gra w 3 lidze. Hmm....skąd ja to znam.........
A moja ulubiona gra to................................................................................................................................................................................................................................................................. . . .... ....te wszystkie które wymieniłem. KONIEC

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Śr, 28 gru 2011, 19:07
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 gru 2011, 12:36
Posty: 23
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
RIC,RIWC a nie z AM lego Harry Potter lata 5-7

_________________
90% nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesło, popcorn i darło się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil.


Pn, 2 sty 2012, 23:23
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 lis 2010, 15:27
Posty: 362
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
1.Minecraft
2.Fifa09
3.RiKN
4.NFS Shift
5.RiKWA

_________________
Obrazek
Sygnatura wykonana u MrF11 polecam robienie u niengo sygnatur


Pt, 10 lut 2012, 19:40
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 mar 2011, 13:08
Posty: 175
Lokalizacja: Planeta Reach
Naklejki: 0
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
AidemMedia:
1.RiKWA (mam)
2.RiU (mam)
3.RiKN (mam)
4.RiSP (mam)
5.RiMS LE (mam)

Nie AidemMedia:
1.Assassin`s Creed II (nie mam)
1.LEGO Indiana Jones 2 (mam)
2.Minecraft (demo)
3.Star Wars BattleFront II (mam)
4.Spider-Man 2 (mam)
5.Star Wars Knighst of the Old Republic,Create i LEGO Star Wars II (mam)

_________________
Mirëmbrëma! Zjadłem już ciastka! Jestem! Halo?
Co tu się odbywa? Bo ja ni wim! Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, przyjdź pan jutro! Albo najlepiej w ogóle! Bo ja się nie znam!
Mój avatar powstał w profesjonalnym programie graficznym zwanym Pejnt.
PC > PSP > PS3 > PS Vita > PC > Xbox 360
Obrazek


Pt, 24 lut 2012, 13:29
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Ostatnio (w sumie to już gdzieś od października) zacząłem nałogowo grać w NBA 2K12. Świetna gierka, bije FIFĘ pod każdym względem. Nie trzeba być wcale fanem koszykówki, żeby móc w to grać. Ale do rzeczy. Ostatnio grałem w The Association (tryb menedżerski) kierując Chicago Bulls i całkiem nieźle mi to szło, pozyskałem paru dobrych zawodników oddając tych, których styl gry mi się nie podobał. I tak mam najsilniejszy team w lidze. Wszystko niby, idzie ok, ale po sezonie regularnym stwierdziłem, że trochę sobie odpocznę od tej gry i skończyło się na tym, że w pierwszej rundzie play-offów nie umiałem odnaleźć swojego stylu gry i po prostu przegrałem 4-0. Teraz gram już drugi sezon tą ekipą, ale dopadla mnie zmora zwana zarobkami (przedłużyłem kontrakt z dwoma najlepszymi graczami, na tak kosmiczne sumy, że teraz nie mam kasy na podpisanie pozostałych). Wcześniej jeszcze zyskałem sporo mocnych debiutantów, a ich kontrakty też nie są jakieś niskie. W każdym razie, kogoś z podstawowej ekipy na pewno wymienię i zyskam trochę tej kasy. Tylko nie wiem kogo, bo tak naprawdę każdy jest w mojej drużynie ważny. W trakcie przerwy w Association grałem jeszcze w My Player i ogólnie świetnie to wszystko wyszło, moja drużyna zdobyła mistrzostwo, ja byłem najlepszym graczem finałów i prawie najlepszym graczem sezonu regularnego. Teraz zaczynam drugi sezon. Obecnie gram w Creating a Legend Marcinem Gortatem i jak na razie zagrałem 4 mecze, mamy bilans 2-2, jestem w czołówce ligi w % trafionych rzutów z gry i w zbiórkach, ogólnie jest nieźle. Tak w ogóle to się rozpisałem o tym co ostatnio robiłem, a nie oceniłem tej gierki. To co czyni ją lepszą od FIFY? Po pierwsze zdecydowanie lepszy tryb mojego gracza. Możemy kupować różne rzeczy za kasę z kontraktu, którą dostajemy co dwa tygodnie (w grze), min. specjalne wsady, obozy treningowe, punkty umiejętności itd. Dodatkowo mamy specjalne wskaźniki (ocena fanów, chemia z drużyną, popularność) i na ich podstawie możemy odnosić różne korzyści. Po drugie, to koszykówka mnie bardziej kręci od piłki nożnej :P . Po trzecie mamy obóz treningowy, na którym obecnych zawodników, specjalnych ruchów uczą nas legendy. Szkoda, że nie ma konkursu wsadów w trybie Blacktop, bo to był też plus dla poprzedniej edycji. I po czwarte, świetny tryb gry NBA's Greatest, w którym możemy grać legendarnymi drużynami i je odblokowywać. Plus do tego jeszcze świetnie odwzorowane areny i jakość transmisji (wygląda jakbyśmy przenieśli się do czasów, kiedy rozgrywany jest mecz). Ogólnie rzecz mówiąc to mamy więcej trybów, które dodatkowo są lepsze i ciekawsze. Zatem na następny rok, zanim kupisz FIFĘ to pomyśl o NBA 2K13. :)


Pn, 5 mar 2012, 21:45
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 5 mar 2012, 20:48
Posty: 8
Post Re: Jaka jest wasza ulubiona gra?
Rayman - The great escape
Rayman - Hoodlum Havoc
Rayman - Orgins
Rayman - M

I inne!

_________________
Obrazek
GaMeReKsIo


Wt, 6 mar 2012, 22:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL