Teraz jest So, 20 kwi 2024, 11:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Spore 
Autor Wiadomość
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Dzięki za pomoc a i można chyba zamknąć temat bo już taki jest.
http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kret ... m&start=30 :wink:

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


N, 5 wrz 2010, 10:43
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Spore
Gra fajna, ale może szybko się znudzić i jest aż za prosta - w jeden dzień (oczywiście nie cały) dojdziesz do kosmosu!

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


So, 29 cze 2013, 15:34
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Spore
Fajna gra, widziałem u kolegi, chyba sobie kupię. :D


So, 29 cze 2013, 17:54
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 10 lip 2013, 21:42
Posty: 21
Naklejki: 0
Post Re: Spore
Ja mam tę grę jest fajna :DD

_________________
Obrazek


Cz, 11 lip 2013, 14:25
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Spore
Gra jest fajna i polecam ją innym forumowiczom. Ponoć ta gra jest od 12+ a mój bratanek gra w tą grę (ma 9 lat). Ja tam nie widzę nic strasznego w tej grze, żeby młodsi nawet od mojego bratanka w tą grę. Ale co kto woli...

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 20 lip 2013, 12:50
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Spore
Nigdy nie grałem, ale z tego co tu widzę to gra jest fajna. :wink:


Śr, 24 lip 2013, 10:27
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Spore
Ja już od kilku miesięcy mam, stoje sobie w fazie kosmosu na misji znalazienia Groxów (nie chcę mi się wychodzić z imperium :P ). Jakby co nazywam się Autor8, a Imperium Imperium Sithów.


Pt, 27 gru 2013, 12:08
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Spore
Daj parę screenów.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


So, 28 gru 2013, 23:16
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Spore
No niestety nie jest ona bardzo dobrze dopracowana :(.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Wt, 31 gru 2013, 17:16
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Spore
A @odkop, a co
Api (i Takijeden) wyszła na schizofrenika, bo napisała dwa posty pod rząd XD. Tak naprawdę, między tymi postami był post użytkownika Doktora, którego już z nami nie ma, bo usunięto mu posty razem z kontem (na jego własne życzenie).
Api, dodatkowo za znalezienie Ziemi dostajesz acziwmenta ("Ukryte Przeznaczenie" czy coś w tym stylu XD).
Ogólnie w Spore nie podoba mi się najbardziej to, że szybko się nudzi. Faza kosmosu, choć rozbudowana, szybko zaczyna się robić monotonna... Dodatek Kosmiczne Przygody wprawdzie lekko niszczy ją, ale nadal ona jest... Dopóki nie wypełni się tego paska w fazie kosmosu właściwie nic wielkiego nie można zrobić... Faza komórki i cywilizacji są zbyt krótkie, a szkoda. Faza stwora jest dosyć ciekawa, ale też szybko można ją przejść... Podobnie plemię, jedna z moich ulubionych faz...
Groksowie są dosyć ciekawą rasą. Z jednej strony to krwiożercze, chamskie, niszczące życie, półmechaniczne istoty, przed którymi cały wszechświat drży i się ich obawia. Z drugiej to śmieszne, słodkie stworki, które nie potrafią żyć bez płyt CD swoich sojuszników. Otoczyli cały środek Galaktyki, bo w środku znajduje się sens życia - 42. 42 Konstury Życia, które mogą ich bez problemów zniszczyć. Ja jeszcze do nich nigdy nie doszedłem, jedynie atakowali moich sojuszników. W Kosmicznych Przygodach dowiadujemy się też o istnieniu ich niewolników - Dronoksów.


Wt, 10 cze 2014, 07:16
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Spore
Oj tam, faza kosmosu to gra sandboxowa, można sobie robić co chce, a jedyny cel to zrealizowanie "Wielkiego Planu" (jak określił jakiś niewolnik zarządca kolonii) imperium, który polega po prostu na zapanowaniu nad całym stworzeniem (kurczę, naprawdę czasem mi się wydaje, że gram sithami...). Ogólnie by przelecieć całą galaktykę potrzeba trzech lat (tak mniej więcej), a co dopiero opanować ją całą...
Cóż, spodziewałem się raczej, że Api ma archetyp naukowca. Masz kosmiczne przygody?
Ostatnio sobie gram od nowa (znowu jako szaman, Bilet Powrotny jest po prostu wspaniały). Głównie to zrobiłem, ponieważ na starej planecie zrobiłem taki błąd, że wydałem pieniądze na kolonizatory, którymi skolonizowałem planety T0 z najgorszą przyprawą (czerwoną), a potem jeszcze sprzedawałem ją za najniższą cenę, a na końcu z wszystkimi zaczynałem wojny (nie płaciło się daniny, a wszędzie dookoła spodyści xD).
Oczywiście będę chciał wreszcie dolecieć do jądra galaktyki, co równa się oczywiście sojuszem z Groksami (atakują oni nas nawet gdy mamy z nimi zieloną minkę, a gdy zrobimy sojusz to wszyscy pozostali dostaną -200 do relacji, jakby ktoś nie wiedział).
Przyjaźń z Groksami wcale nie jest taka trudna do zrobienia, wystarczy ich nigdy nie denerwować. Nagram kalendarium i pokażę wam, gdy już otrzymam SoL'y (btw, przypadek, że to ich skrót i dowiadujemy się stamtąd o istnieniu Ziemi? :D Niestety, w polskiej wersji językowej nie utrzymano takiej gierki słów).


N, 15 cze 2014, 08:10
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Spore
Api napisał(a):
Kosmicznych Przygód nie mam, ale gdybym tylko dowiedziała się, gdzie można je kupić, natychmiast bym tam wyruszyła. Zastanawiam się, czy nie zagrać od nowa, właśnie dążąc do archeotypu naukowca ( pole grawitacyjne mogło by być niezłą bronią, ale niestety łamie kodeks galaktyczny ).

Przecież wystarczy znaleźć jakiegoś naukowca, który ma poziom 4/5 i zrobić dosyć trudną misję. Wtedy dostaniesz archetyp. Naukowiec i gorliwec przydają się, gdy chce się mieć sojusz z Groksami. Za łamanie kodeksu galaktycznego bardziej nas lubią ;>
Cytuj:
Sojusz z Groksami... wszystkiego trzeba w życiu spróbować, ale to trochę ryzykowne. Jeśli zdecydujemy się na przyjaźń z tymi półrobotami, to wszyscy inni się od nas odwrócą... A wtedy może nie być zbyt różowo.

W sumie to trochę przesadzone z tym -200 do wszystkich imperiów. Czemu? Otóż dyplomaci na przykład uważają, że sojusz z nimi jest możliwy, a naukowcy są nimi zafascynowani (przecież mają najlepszą technologię w galaktyce). Kupcy zaś są wręcz pod ich jurysdykcją, gdy odmówimy im wykonania misji powiedzą, że naskarżą Groksom, a jeśli wykonamy misję, czasem pojawi się takie coś (niestety, znalazłem tylko po angielsku):
Spoiler:


Cytuj:
Spodyści są irytujący, ale ich statki są słabe, więc da się ich łatwo zniszczyć, gdy ma się dobrą broń ( i dużo kumpli :) ). Gorzej z wojownikami.

No tak, ale wojowników jest mniej, a spodystów jest od groma, najlepsze jest w nich to, że sami się nie lubią XP.


Wt, 17 cze 2014, 19:56
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Spore
Api napisał(a):
Właściwie, zawsze zastanawiałam się, czy Spod jest tylko wymysłem Gorliwców, czy może istnieje, a jeśli tak, to kto nim jest? Galaktyka, która jest tak naprawdę nietypowym organizmem? Gracz? Stefek? A może jeszcze ktoś inny?

Gracz - raczej nie, wszak nie wygląda jak galaktyka
Stefek - w jednej Kosmicznej Przygodzie jakaś osoba mówi coś w stylu "Och Steve... Jeśli tam jesteś, to zabierz mnie z tej niedoli...". Do tego ma własne pomniki na kilku planetach. Pewno jest uznawany za bóstwo, ale raczej nie jest Spodem.
Spoiler:

Pierwszy stwór stworzony w Spore (6.02.2004), nazywa się Debug Squid. Obecnie już nie występuje w grze, ponieważ macki obecnie nie są dostępne (został zrobiony w zupełnie innej, testowej wersji). Prawda, że wygląda trochę jak galaktyka, a co za tym idzie, pasuje do opisu Spoda?
Inni twierdzą, że Spod został pokonany przez Groksów/jest tym samym co Bóg-Który-Przyjdzie/jest nim gracz...

Aha, co do Kosmicznych Przygód: można sobie kupić przez Origina, wersja cyfrowa zazwyczaj jest dużo tańsza od wersji pudełkowej. Można również zamówić przez internet, co ja planuję zrobić (wpierw chcę wreszcie wejść do Centrum Galaktyki).


Śr, 18 cze 2014, 18:22
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Spore
No, no, no widzę, że zawiązała się tutaj długo wyczekiwana na forum dyskusja. :)
Jak wiadomo, grę posiadam, a i nawet lubię. Mimo to, nie wiem czym tak bardzo fascynujecie się w fazie kosmos, ja osobiście za nią nie przepadam. Wydaje mi się wyjątkowo nudna, gracz dostaje wolną rękę... i do końca nie ma co robić. Cóż, zawsze kiedy sobie gram w Spore i dochodzę do tej fazy, przygoda ze stworzeniami się kończy. Oczywiście, jest to tylko moja opinia, niczego nikomu nie narzucam. :P

A ma ktoś dodatek ''śmieszne i straszne''? Ja kupiłem dawno temu, muszę przyznać, że całkiem przyzwoity. Dodaje nowe modele budowy, cechy i tła. Mimo wszystko trochę drogi, chociaż pewnie teraz jest trochę tańszy, wtedy był nowością.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 20 cze 2014, 21:13
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Spore
@taki mały odkopik
Cóż, faza kosmosu jest długa i monotonna, ale za to naprawdę mocno rozbudowana. Swoją drogą, już mam sojusz z Groksami od miesiąca i mam filmik, ale muszę jeszcze nagrać narracje i wrzucić na yr.

Nigdy nie kupiłem Śmiesznych i Strasznych, gdyż uważam, że powinny być tansze :mrgreen: . Jakoś nigdy nie lubiłem się bawić w edytory, ale cóż, każdy lubi coś innego.


So, 19 lip 2014, 12:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL