Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 14:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Simsy i wszystko inne o nich 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Ja czekam na "Skok w przyszłość" . A nie, chyba już jest... Nie pamiętam... Ale z pewnością kupię!

_________________
Obrazek


Wt, 27 sie 2013, 11:56
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Na portalach poświęconych serii The Sims w Polsce i za granicą coraz mniej się mówi o trzeciej generacji. Na językach jest przede wszystkim czwórka.
Zapowiada się bardzo ciekawie. The Sims 4 ma sprawiać graczom prawdziwą frajdę i pokazać całą serię od innej strony.
Ma tak się stać, poprzez nową kreskówkową grafikę, rozbudowane narzędzia łatwiejsze w obsłudze i więcej emocji w życiu Simsów.
Osobiście nie mogę doczekać się premiery, która ma nastąpić tej jesieni.

Oto dwa filmiki, jeden z trybu tworzenia simów, a drugi z trybu budowania.
Oba mówią bardzo dużo o grze i o tym, czego możemy się spodziewać.





Mnie najbardziej fascynuje światło. W The Sims 3 jest takie nudne, każde miejsce w mieście jest równomiernie rozświetlone. Nie wspominając już o tym, że pochodnie świecą tak samo jak lampki nocne. W czwórce ma to się zmienić.

A wy co myślicie o nowej generacji simsów? Co wam się podoba, co was odrzuca? Kupicie tę grę?

_________________
Obrazek


N, 1 cze 2014, 22:08
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
@odkop
Dobry.
Chciałem tylko powiedzieć, że do 31.07.2014 The Sims 2 na Originie (program do cyfrowej dystrybucji od EA, kiedyś sobie ściągnąłem, bo czemu nie) jest całkowicie legalne i darmowe ze wszystkimi dodatkami. To taka próba zwrócenia uwagi na Simsy, bo w końcu wkrótce wyjdzie 4 (i tak IMO to odgrzewany kotlet, tak jak Fifa).
Wystarczy wpisać kod: "I-LOVE-THE-SIMS". Wiem, bo sam sprawdzałem. Nie pobieram, bo nie przepadam za Simsami.
Pozdrawiam.

Źródło: http://simstruelife.pl/News:ILOVETHESIM ... h_23.07.14


Pt, 25 lip 2014, 06:35
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
E tam. Pobrałem sobie to na Origin, ale na komputer raczej nie będę pobierał, ponieważ i tak mam już The Sims 3, a skoro to trzecia część to jest na pewno lepsza od drugiej części. Nie potrzebnie zajmowałoby miejsce na dysku. Jedyna gra na, którą czekam (No, może oprócz CoS2) to The Sims 4, podobno ma wyjść już na początku Września. Nie wiem ile będzie kosztowała pełna wersja, ale na pewno będzie droga.


Pt, 25 lip 2014, 07:18
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Miałam kiedyś The Sims 2, prawie ze wszystkimi dodatkami i zawsze, ZAWSZE mi się wydawało, że są lepsze od trójki, którą strasznie przebajerowali, a zrezygnowali z najlepszych rzeczy.
Teraz już nie mam, bo miałam formata, a że podstawkę pożyczyłam koleżance (która, jak zauważyłam, lubi sobie cudze rzeczy przywłaszczać) już raczej nigdy nie zagram. Ale też mi zbyt nie zależy, kilka lat gry pozwoliło mi się już nią znudzić, a że trzeba było samemu stworzyć fabułę nie zdołałam narobić sobie z nią wspomnień. No dobrze, może ta jedna, baaardzo dziwna historia, przy której nawet gra wysiadała (tak nawiasem, nie próbujcie robić w simsach wszystkiego, co się da, naprawdę. Ale może to tylko ja wpadałam na takie dziwne pomysły, których nawet twórcy nie przewidzieli).
Trójką już mocno się zawiodłam a na czwórkę nie oczekuję. Coś czuję, że najlepsze czasy simy mają już za sobą.
Także, ja bym poleciła ściągnąć The Sims 2, chociażby dla porównania. Z pewnością uznacie ją za gorszą od nowszych wersji, ale już się przyzwyczaiłam, że zawsze mam odmienne zdanie.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Pt, 25 lip 2014, 12:12
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 312
Naklejki: 3
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
@leciutki odkop
Ja mam The Sims 2 bez dodatków. Dostałem je parę lat temu na urodziny. Pamiętam, jak niechcący spaliłem dom, bo nie zamontowałem zabezpieczeń xD. Grałem również w The Sims 3. Osobiście wolę 3 niż 2, bo jest w niej lepszy kreator postaci.
Co do The Sims 4, ciekawie się zapowiada. Mam nadzieję, że twórcy postarali się przy jej tworzeniu.

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


Śr, 13 sie 2014, 09:49
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Już trochę po terminie, ale wyjaśnię wam o co chodziło z udostępnieniem graczom Pełnej Kolekcji The Sims 2. Początkowo warunkiem otrzymania jej, było posiadanie aktywowanej na Origin podstawowej wersji gry (po prostu samo The Sims 2). Tutaj pojawił się problem, bo aby ją aktywować trzeba było skontaktować się z pomocą techniczną (praktycznie jedną dla całego świata, po angielsku). Oczekiwanie na konsultanta trwało wieki, a nie zawsze udawało się osiągnąć swój cel. Aby nie robić już problemów i uszczęśliwić każdego, EA udostępniło grę dla wszystkich. :)

Moim zdaniem naprawdę warto pobrać dwójkę chociażby po to, aby mieć porównanie z trójką czy nadchodzącą wielkimi krokami czwórką. Tak się przecież składa, że dostaliśmy Pełną Kolekcję The Sims 2 i mamy dostęp do funkcji, które w czwartej generacji dojdą prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych lat. Ja już pobrałem TS2 i mam naprawdę niezłą zabawę :D Moja nowa rodzina otworzyła restaurację (w trójce ta funkcja dochodzi z DLC xd), zdobyła magiczne moce, a już wkrótce wyślę ją na wakacje, aby zdobyć laleczkę WooDoo i dręczyć sąsiadów. Odżyły moje wspomnienia z przed kilku lat, gdy naprawdę często grałem w 2!

No i taka trochę nowość... kilka dni temu udostępniono wszystkim demo The Sims 4, czyli funkcje Stwórz Sima! Ja już miałem do niej dostęp miesiąc temu, ponieważ uczestniczyłem w beta-testach. Muszę powiedzieć, że tworzenie simów nigdy nie było takie przyjemne. Pierwszy raz simowie zaczęli się od siebie różnić. We wcześniejszych grach wszyscy byli do siebie bardzo podobni. A teraz już nie. Jeżeli chcecie zagrać, to możecie pobrać demo- oczywiście z Origin.

Do premiery czwórki zostały prawie tylko 2 tygodnie, więc jeżeli ktoś chciałby zdobyć grę razem z jakimiś dodatkowymi bonusami przedpremierowymi to radzę zainteresować się tym teraz. Bo Empik już nie gwarantuje wszystkim którzy zamówią grę, że ją dostaną. Chodzą plotki, że już skończył się ich zapas płyt. Ja zamówiłem w lutym kolekcję kolekcjonerską, więc możliwe, że dostanę ją na kilka dni przed premierą 8)

_________________
Obrazek


Pn, 18 sie 2014, 11:39
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Obecnie posiadam trzy dodatki do simsów (Nie z tego świata, Cztery pory roku, Zwierzaki) i jedną płytę z akcesoriami (Miejskie życie, pobrane z Origin za darmo). Ze wszystkich dodatków chyba najbardziej przypadło mi ''Nie z tego świata'', według mnie jest ciekawe. No i oczywiście duuuży plus za to, że pojawia się całkiem sporo nadnaturalnych postaci. Obecnie gram wampirem, czarownicą, wilkołakiem, wróżką i duchem. Mają duży, tajemniczy i magiczny dom. W tej samej rozgrywce posiadam również zwierzaki - dwa koty, jeden pies, jeden koń. Noo jest trochę ciężko, więc od czasu do czasu używam kodów :mrgreen: Cztery pory roku to też bardzo fajny dodatek i z tego co zauważyłem według sporej ilości osób uważany on jest za najlepszy z najlepszych. Zwierzaki już trochę mniej mi się podobają, ponieważ trzeba opiekować się zwierzętami podobnie jak dziećmi, a co najgorsze bardzo szybko mają zły nastrój (szczególnie psy, kiedy nawet nie można sobie zrobić czterogodzinnej przerwy w bawieniu się z nimi). Na pewno planuję zdobyć wszystkie dodatki do The Sims 3, na razie planuję kupić ''Zostań gwiazdą'' i ''Rajska wyspa''.

Nie planuję się kupić The Sims 4, ponoć słabo im wyszło i widać, że robili szybko, ale podobno w styczniu 2015 ma wyjść pierwszy pakiet rozrywki o nazwie ''Ucieczka w plener'' w cenie 59 zł.


Pn, 29 gru 2014, 10:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL