Teraz jest Pn, 29 kwi 2024, 16:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Simsy i wszystko inne o nich 
Autor Wiadomość
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Już wkrótce dodatek, na który czekałem od premiery podstawy The Sims 3...
The Sims 3: Nie z tego świata
Mam Sims 3 (ale słabego laptopa, który nie uruchomi gry) i NA PEWNO kupię tę grę.
Przez lato wszytko się zmieni- będę miał dobrego laptopa i w ogóle...
Nie mogłem się doczekać momentu, w którym w Simsach będę mógł poczarować.
Będzie lepiej niż w Osiedlowym Życiu, będzie można się pojedynkować i w ogóle będą
lepsze zaklęcia (ponoć ma być zamiana w żabę). No i wróżki będą i inne takie...
EA chce chyba odpocząć od różu Katy Perry (niektórzy mówią, że ostatnie akcesoria z nią były według niektórych "zasłodkie" i "obrzydliwe")
i zrobić skok w stronę czegoś strasznego... Mają być wilkołaki, wampiry (ciekawe jak to będzie wyglądać... przecież wampiry były TS3:PZ), zombie i inne takie.
Mają też być fajne przedmioty w strasznym stylu, oraz moje ulubione przejście w półce z książkami 8)
Oto okładka:
Obrazek
Premiera ma być we wrześniu, już nie mogę się doczekać!!!

_________________
Obrazek


N, 17 cze 2012, 19:39
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
@Adam
Ba, już można kupić przedpremierową wersję limitowaną przez Origin za "jedyne" 99 zł. Może kupię. Nie mam TS3, ale na komputerze mam taki błąd (a może dobrą rzecz), że po zainstalowaniu dodatku do TS2 mogę grać tylko z płyty tego dodatku.
Zainstaluję (oryginał) od kolegi TS3, potem TS3:NzTŚ.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


N, 17 cze 2012, 20:25
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
donat98 napisał(a):
Nie mam TS3, ale na komputerze mam taki błąd (a może dobrą rzecz), że po zainstalowaniu dodatku do TS2 mogę grać tylko z płyty tego dodatku.

To nie jest błąd... tak jest w każdym dodatku w Sims 2 (no z wyjątkiem OŻ i być może w CW).
Jest to zabezpieczenie przed "pożyczeniem koledze", bo po zainstalowaniu dodatków można grać tylko z niego i nie można oddać... jest też parę możliwości obejścia tego, ale nie ważne.

W wersji DVD-ROM można kupić na Merlinie... oczywiście też przedpremierowo (w innych sklepach nie sprawdzałem).
Jakby ktoś chciał to podam link: http://merlin.pl/The-Sims-3-Nie-z-tego- ... 43221.html

_________________
Obrazek


Pn, 18 cze 2012, 15:25
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Yay, nareście taki dodatek. Tak, moim zdaniem akcesoria Katy Perry to totalna porażka, chociaż mogłyby się przydać do machinim. Ogólnie to nie podobają mi się w TS3 Dżinny. Po pierwsze jest napisane 'Dżin' co jest totalnie niepoprawne, bo Dżinn piszemy przez dwa N na końcu. Ogólnie, lepiej Dżinn wyglądał w TS2 i miał lepsze animacje, na przykład znikanie lampy lub pojawianie się. W TS3 podoba mi się, że można go uwolnić i kierować nim, ale dwa zaklęcia to zdecydowanie za mało na taką istotę.

Kolejna sprawa. Jeśli ktoś chciałby mieć Księgę Zaklęć Lady Ravendancer Goth ze Sims3 Store, napisać do mnie na PW, wyślę. Najlepiej, żeby ten ktoś miał też GG. Bo 500 SimPoints się zupełnie nie opłaca.

A teraz historyjka:
Ostatnio moja Simka urodziła TROJACZKI! I zupełnie nie było czasu zajmować się psem. Robiłem co mogłem, ale albo dzieci przymierały z głodu, albo rodzice. Toteż opieka społeczna zabrała mi pieska -.-

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Wt, 19 cze 2012, 12:58
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Przepraszam, że to robię.

Powiedzcie, czy wam się coś takiego zdarza: jak każecie simom (TS3) iść spać to oni wchodzą do łóżka i pojawiają się w innej części parceli? Ja mam jakiegoś buga, da się coś z tym zrobić? :c

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Cz, 21 cze 2012, 12:28
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Nie mam sprawnych simów żeby odpowiedzieć (mój laptop ich "nie trawi" :lol: ) Można mnie nazwać FANEM NIEPRAKTYKUJĄCYM, czyli że interesuję się Simsami, ale w nie nie gram. To się zmieni jak wyjdzie Nie z tego świata (i dostanę nowego laptopa).

Przeczytałem na jednym z portali o Simsach, że ponad naturalne moce mają być dziedziczne- to znaczy że jeśli wilkołak zwiąże się z wilkołakiem to na pewno urodzi się mały wilczek, jeśli wilkołak i sim (zwyczajny) to jest szansa 50%, że ich dziecko będzie wilkołakiem. Zawsze chcia Ciekawe, czy będzie można tworzyć hybrydy np. wilko-czarownica, albo czaro-wróżka.
@kubulus: czytałem gdzieś, że w tej grze mają rozszerzyć elementy ze store typu księga, kocioł, kula, lalka vodoo.

A teraz lista kolejności dodatków, które będę dokupywał:
  1. The Sims 3 Nie z tego świata
  2. The Sims 3 Wymarzone podróże
  3. The Sims 3 Po zmroku
  4. The Sims 3 Kariera
  5. The Sims 3 Zwierzaki
  6. The Sims 3 Pokolenia
  7. The Sims 3 Zostań gwiazdą

Kolejność może oczywiście ulec zmianie, może któryś dokupię wcześniej, jeśli będzie promocja na którymś w jednym z moich ulubionych sklepów internetowych, może wyjdzie jakiś nowy dodatek więc nic nie wiadomo. Na pewno na ostatnim miejscu kupię Zostań gwiazdą, bo ten dodatek jest mi zupełnie nie potrzebny i nie wprowadza nic ciekawego.

A jeszcze pytanko: Czy ktoś z forum używał narzędzia Stwórz Świat? Co ten ktoś o nim myśli i czy jest fajne.

_________________
Obrazek


Śr, 27 cze 2012, 17:26
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Mam:
-The sims 1
-The sims 1 - gwiazda
-The sims 3
-The sims 3 wymarzone podróżne!
(Chcę mieć ''Po zmroku'') :D


Śr, 8 sie 2012, 19:17
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Ale teraz naszło mnie zdziwienie... dwa dodatki wciągu prawie miesiąca? Nie cieszy mnie to.
Mówię to oczywiście o tych najnowszych, które wyjdą jesienią: Nie z tego świata i Cztery Pory Roku.
Który wam się bardziej podoba? Bo mnie zdecydowanie Nie z tego świata.
Zresztą i tak mam już zamówiony więc zdania nie zmienię.

_________________
Obrazek


Śr, 8 sie 2012, 19:55
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Adamie, muszę Cię zaskoczyć:
Otóż Cztery Pory Roku były już zaplanowane dawno, miała to jednak być niespodzianka dla fanów. Dlaczego Cię to nie cieszy?
Osobiście interesują mnie oba dodatki, obawiam się jednak, że muszę całą Trójkę odinstalować, bo mój kochany komputer coś spie... zepsuł i gra się nie włącza. c: Poza tym nie mogę się doczekać 6 września. <3

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pt, 31 sie 2012, 16:45
WWW
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Ja mam już zamówione NZTŚ :) . Ma przyjść 7 września.

Ja zrobię w Moonlight Falls po jednej rodzince z każdego gatunku.

PS.: Jeśli ma się dodatek Zostań Gwiazdą, to z NZTŚ będzie można stworzyć dżinna w CAS-ie.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pt, 31 sie 2012, 17:35
WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 10 kwi 2011, 11:40
Posty: 97
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
A tak całkowicie BTW, wie ktoś może dlaczego już nie nagrywają "Sklepikarki"?

_________________
Zająłem 6 miejsce w tabeli roku 2011. Problem w tym, że od końca!


So, 8 wrz 2012, 18:32
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
@kalmar - Ponieważ po konfrontacji Sklepikarki w "Pod Lupą Teresy" straciła ona wielu widzów.

No, Supernatural mam! <3

ROZGRYWKA:
Czarodziej i wróżka na pierwszy ogień - alchemia ślicznie rozwinięta, składniki i tak dalej, wszystko ładnie, ale tylko jedno stanowisko pracy, a jak ktoś chce być nowoczesny? Magia świetna, ale nic nie wiadomo na jakim jesteśmy poziomie, albo co, tylko czekamy i czekamy aż będą nowe czary. To samo z wróżką i jej aurami. Fajnie, jak wróżka się zmniejsza i wchodzi do domku wróżek. Albo naprawia kibel. x3 Zegar księżycowy fajnie urozmaicony, ale trochę zbędny, skoro obrazek księżyca jest przy głowie sima (czego być nie powinno)

CAS:
No, są opcje wyboru rasy: człowiek, wampir, wilkołak, wróżka, wiedźma, dżinn, duch, nowe kolory skóry, a także owłosienie wilkołaka, kły brwi, szpiczaste uszy. Nowe, fajne tatuaże. Wróżkom można wybrać kształt i kolor skrzydeł, gdy jest jaśniejszy, świecą jasnym światłem, gdy ciemniejszy, ciemnym dymem. Duchom wybieramy rodzaj śmierci - super. Nie wiem tylko, od czego zależy kolor magii czarodzieja...

INNE:
Opcja ograniczenia rozwoju poszczególnych istot w otoczeniu (w tym koty, psy, konie i osobistości), a także możliwość wyłączenia aktywnej rodziny z zarabiania punktów osobistości.

P.S. Wie ktoś jak można zdobyć rozsuwaną się biblioteczkę (tą, co w podpisie Adama)? Nijak jej nie mogę znaleźć.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


So, 8 wrz 2012, 22:21
WWW
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Też mam NZTŚ :) .
Ludzie z merlin.pl byli mili i przysłali mi grę dzień przed premierą. Na razie stworzyłem 4 simów (2 rodziny):

Rodzina Ilk:
Wacław Ilk, ojciec
Waleria Ilk, matka
i Wolfang Ilk, syn.

I jeszcze czarodzieja, Albusa Dumbledore'a (a jak!).
Dzisiaj albo jutro dam jakieś screeny.

PS. W grze powraca pszczelarstwo.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


N, 9 wrz 2012, 12:38
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Kuba- czytałem na jakiejś stronie, że jest w zakładce "drzwi", ale pewny nie jestem :mrgreen:
Donat- mi goście z merlina też przysłali wcześniej, tylko że mi to dwa dni przed premierą

Ja mam już grę, ale nie mam jeszcze nowego laptopa. Jak tylko przyjdzie (to już kwestia dni, tygodni) to instaluję podstawę i magiczny dodatek. Zazdroszczę wam tego, że już możecie grać w grę rodem "Nie z tego świata". :)

A wy jaką wersję macie? Edycję limitowaną, czy zwykłą? Bo ja limitowaną... :wink:

_________________
Obrazek


Wt, 11 wrz 2012, 17:29
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Simsy i wszystko inne o nich
Też limitowaną. Chociaż jedyną fajną rzeczą z dodatków są dmuchawki.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Wt, 11 wrz 2012, 19:28
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL