Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Minecraft - co o nim sądzicie 
Autor Wiadomość
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
Doktor, pomysł ciekawy, ale jest jeden problem, nawet jeśli komuś będzie się chciało robić tego Packa... Resource Packi mogą zmieniać tekstury, ale nie modele (chyba że jest inaczej, w takim razie wybacz biednemu, ciemnemu Czarnemu błąd). Więc zmienienie Guardiana w robota z Mu, czy Ghasta, MC czy Mrocznego Szkieleta w iskry z tunelu będzie bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe, bez zmodowania Minecrafta (na szczęście z tego co wiem akurat takie modyfikacje nie są specjalnie trudne).
@topic:
Przyznam szczerze - od Minecrafta jestem uzależniony. Sporo buduję najróżniejszych rzeczy, lubię kombinować z redstonem, choć daleko mi do tych, co robią z niego komputery czy nawet stopery... rzadko wchodzę na serwery. Wolę grać sam.
Modyfikacje? Ściągnąłem kiedyś Minecraft Hero (paczka modów doskonale znana wszystkim oglądającym Blowa na YouTube), ale mój komputer miał problem z jej ogarnięciem... z instalacją innych modów mam problemy. Albo ja jestem za głupi, albo instrukcje instalacji zbyt mętne, chociaż dopuszczam też możliwość, że to wina komputera.
Myślałem kiedyś, żeby stworzyć w NT temat poświęcony Minecraftowi (budowle, rzeźby, pixelarty, "królestwa" na survivalu, ew. Resource Packi albo mody)... co o tym sądzicie?

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Wt, 9 wrz 2014, 14:44
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
Ja mam minecrafta na playstation3 i fajna gierka.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


So, 20 lut 2016, 16:49
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
Było by super gdyby stworzyli serwer z PR i naszego Forum.Ale faktycznie musiałby on być naprawdę duży.Mógłbyś mi przesłać screeny tych budowli na PW?

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


So, 2 kwi 2016, 20:46
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 kwi 2016, 09:36
Posty: 16
Lokalizacja: Kanaly disneja,Jutub
Naklejki: 0
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
Ja osobiscie kiedys gralem w minecraft , i juz nie gram bo juz nudne osobiscie jest to

_________________


Śr, 6 kwi 2016, 19:44
Się Odezwał

Dołączył(a): Pn, 7 gru 2020, 13:39
Posty: 1
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
To jedna z najbardziej ulubionych gier na mojej liście. Gram w to od dawna zarówno ja, jak i ze znajomymi. Lubię też oglądać mecze CS: GO. Czasami stawiam na moje ulubione drużyny. Jeszcze nigdy nie przegrałem. Oto https://pl.tips.gg/match/wisla-krakow-vs-izako-boars-07-12-2020-05-00/ następny mecz, który dzisiaj obejrzę. Jeśli nigdy tego nie widziałeś, polecam to naprawić.


Pn, 7 gru 2020, 13:50
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
Mój brat w niego gra i dużo robił światów.

_________________
Lubie wszytskich na forum


Wt, 8 gru 2020, 19:49
WWW
Się Odezwał

Dołączył(a): Śr, 13 lip 2022, 07:58
Posty: 2
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
I have been watching equestrian sports for a long time, and I am always amazed at the grace and at the same time the power of these animals. Every time when I have enough free time go to Fanny Bay to watch them live and get incredibly gambling emotions. I even started looking at https://hellsbet.com/en-au/nt-bookmakers in order to try to bet on this unusual but exciting sport. Perhaps it will turn out to win something, so to speak, replenish your scholarship:) Perhaps someone knows whether it is worth betting on equestrian sports, or is it still better to choose something more ordinary, for example, football?


Śr, 13 lip 2022, 08:21
Się Odezwał

Dołączył(a): Śr, 13 lip 2022, 07:58
Posty: 2
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
I have been watching equestrian sports for a long time, and I am always amazed at the grace and at the same time the power of these animals. Every time when I have enough free time go to Fanny Bay to watch them live and get incredibly gambling emotions. I even started looking at https://hellsbet.com/en-au/nt-bookmakers in order to try to bet on this unusual but exciting sport. Perhaps it will turn out to win something, so to speak, replenish your scholarship:) Perhaps someone knows whether it is worth betting on equestrian sports, or is it still better to choose something more ordinary, for example, football?


Śr, 13 lip 2022, 09:00
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL