Teraz jest 27 sty 2021 12:09

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Minecraft - co o nim sądzicie 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się

Naklejki: 0
Post Re: Minecraft - co o nim sądzicie
Minecraft to wg. mnie idealna gra dla ludzi z wyobraźnią,pasją do budowania.
Na Serwerach są: Parkour (skakanie po blokach) PvP (Player versus Player) SkyBlock (Przetrwanie nad chmurami na wysepce) Gildie (Zakładasz i dodajesz chętnych)
Na Youtubie należy hejtować: xMRmicza12 i FrytaraPL (z xMRmiczem12 byłem w Bieszczdach, a FrytarPL potrafi tylko w jakości 360p) paczcie na ich filmy a zobaczycie jakie to
cra[color=#000000]z[color=#0000FF]y[/color][/color]

To ja!

27 sty 2014 14:10
Bywalec Nory

Hmm...
Minecraft jest fajny, kiedyś była to moja ulubiona gra, grałem tylko w nią...
Znudził mi się. Jak kilka osób wyżej napisało - mi też podobają się do niego dodatki, nazywane Modami.
Krótko i na temat - Minecraft jest fajny, ale się szybko nudzi. :DD

Avek wykonany przeze mnie.
Pozdrawiam fanów Fineasza i Ferba, oraz Reksia i Kretesa!

06 mar 2014 17:33
Roz-krecony

Minecraft jest spoko.
Czy ktoś grał w MC na PS3? Warto kupić?

PC > PSP > PS3 > PS Vita > PC > Xbox 360
Obrazek

22 maja 2014 10:46
Lider Podziemia

Naklejki: 2
Ostatnio bardzo rzadko gram w Minecrafta
Niedawno zbudowałem Forum Przygód Reksia jako budynek oraz robiłem Miasto Sekretów
Lecz głupio zrobiłem podczas budowania Miasta Sekretów że nie zrobiłem Podłoża ze skały (Buduję nad ziemią żeby łatwiej było)
Ale zawsze mogę w McEdicie lub w WorldPainterze zrobić podłoże ze skały więc to malutki problem.
Też bardzo fajnym pomysłem było by zrobienie Reksiowego moda do Minecrafta o którym dyskutowałem w poprzednim roku na dawnym koncie lecz ciężko było by go zrobić.
Cytuję:
nieznany napisał(a):
...Ale to wszystko tylko mrzonki, bo na pewno nikt z forumowiczów nie zna się na informatyce w takim stopniu, by dać tak odjechaną, ogromną modyfikację do minecrafta.

Fajnym pomysłem też by było zrobienie do Minecrafta Reksiowego Resource Pack'a (Czy jakoś tak)
Wiele robiłem Resource Packów lecz nie były one takie ładne i większość które zacząłem nie skończyłem.
Dlatego raczej ja nie zrobię Reksiowego Resource Pack'a ale może kiedyś się wezmę za to albo ktoś z forum zrobi (Jeśli ktoś umie)

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

28 lip 2014 14:03
Poznaniak Nieszczelny

Naklejki: 17
Niedawno grałem z bratankiem w Minecrafta na Xboxa 360 i muszę przyznać, że lepiej się gra na konsoli aniżeli przez komputer. Gra wydaję się wtedy dużo bardziej ciekawsza oraz taka wyrazistsza. Raz tam zbudowaliśmy sobie taki dom, który stał na jednej nodze (to było w trybie przetrwania [survival]). Nawet wzięliśmy się za budowę warsztatu Koguta Wynalazcy oraz wieży widokowej. Na razie jesteśmy w połowie budowy i mam nadzieję, że to skończymy przed wakacjami :).

02 sie 2014 14:12
YIM WWW
Lider Podziemia

Mam kilka pomysłów co do Resource Packa ReksioCraft. (NIE MODA!) Niestety sam nie mógłbym zrobić go gdyż nie mam zdolności do rysowania pikseli.
Mimo to podam te kilkanaście pomysłów

-Bloki z których zbudowana jest podwodna świątynia będą wyglądały futurystycznie bardziej tak jak te z MU (I tak podobnie wyglądają :P)
-Strażnicy podwodnych świątyń (Te rybki) będą tak jakby robotami.
-Kamienne cegły będą lepiej wyglądały a w twierdzy będzie portal wykonany z "magicznej" obudowy do Krainy z Zegarami z RiC (Kresu)
-Obsydian czy tam Obsyldian będzie takim czarno-brązowym czymś z kołem mechanicznym środku.
-Kres będzie Krainą z Zegarami End Stone będzie bardziej taki czarny i porośnięty fioletowymi pnączami (Po jakiś tam drzewach czy pnączach fioletowych się wchodziło w RiC chyba xD)
-Nether będzię wielkim tunelem czasowym. Będą tam ghasty,magma cube i Witcher Skeleton jako te elektryczne cosie. Blaze i Zombie Pigman będą steampunkowymi robotami. Twierdze będą wykonane z złoto-brązowej cegły z zębatkami a netherack będzie ciemno-brązowy i będzie na nim zębatka.
Dobrze jak na razie to na tyle pomysłów,jak przyjdzie mi jeszcze więcej to napiszę.

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

09 wrz 2014 13:48
Mistrz Administracyjnej Magii

Naklejki: 17
Doktor, pomysł ciekawy, ale jest jeden problem, nawet jeśli komuś będzie się chciało robić tego Packa... Resource Packi mogą zmieniać tekstury, ale nie modele (chyba że jest inaczej, w takim razie wybacz biednemu, ciemnemu Czarnemu błąd). Więc zmienienie Guardiana w robota z Mu, czy Ghasta, MC czy Mrocznego Szkieleta w iskry z tunelu będzie bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe, bez zmodowania Minecrafta (na szczęście z tego co wiem akurat takie modyfikacje nie są specjalnie trudne).
@topic:
Przyznam szczerze - od Minecrafta jestem uzależniony. Sporo buduję najróżniejszych rzeczy, lubię kombinować z redstonem, choć daleko mi do tych, co robią z niego komputery czy nawet stopery... rzadko wchodzę na serwery. Wolę grać sam.
Modyfikacje? Ściągnąłem kiedyś Minecraft Hero (paczka modów doskonale znana wszystkim oglądającym Blowa na YouTube), ale mój komputer miał problem z jej ogarnięciem... z instalacją innych modów mam problemy. Albo ja jestem za głupi, albo instrukcje instalacji zbyt mętne, chociaż dopuszczam też możliwość, że to wina komputera.
Myślałem kiedyś, żeby stworzyć w NT temat poświęcony Minecraftowi (budowle, rzeźby, pixelarty, "królestwa" na survivalu, ew. Resource Packi albo mody)... co o tym sądzicie?

Spoiler:

09 wrz 2014 14:44
Lider Podziemia

Nie zrozumiałeś i nie spodziewałem się tego żeby ktoś tego nie zrozumiał. Nie,nie będę zmieniał modeli. ŻADNEMU MOBOWI Guardian będzie miał taki sam kształt tylko że będzie miał po prostu taki robotyczny wygląd jak ten robot z Mu,czyli pomarańczowo,stalowa powłoka i jedno wielkie robotyczne oko. Szkielet po prostu by miał na przykład: Wymazane wszystkie części ciała i zostawię mu tylko głowę która będzie tak jakby zbudowana z tej iskry.

09 wrz 2014 16:56
Lider Podziemia

Niedawno postanowiłem zbudować CAŁE uniwersum Przygód Reksia w Minecraft.
Na mapce będzie można odwiedzić lokację z wszystkich gier Przygód Reksia (Ze starej i nowej serii)
Budowle postaram się zbudować w skali 1:1 lecz odległości między różnymi lokacjami to różnie będzie.
Jak na razie udało mi się zbudować całe Podwórko Reksia wraz z norą Kretesa,Wyspę Skarbów z Risp oraz trochę Pokopane.
Od czasu do czasu zamierzam dawać zdjęcia w temacie od Budowli w Minecraft a gdy skończę wszystko budować będzie można pobrać i zwiedzić moją mapkę

PS:Jest duża szansa że po skończeniu budowy Uniwersum Przygód Reksia zacznę budować Fanowskie Uniwersum Przygód Reksia (Czyli lokacje z opowiadań forumowiczów,z trollpast Doktora,Kryjówki Slendera,nora Pana Potwora,Cyrk Chaosu i takie tam :P)

21 lut 2015 13:57
Bardzo Stary Norman

Naklejki: 5
Ja mam minecrafta na playstation3 i fajna gierka.

Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58

20 lut 2016 16:49
Lider Podziemia

Cóż, to uniwersum PR to przerwałem, także próbowałem zbudować forum ale jednak mapkę usunąłem, przerwałem, ogólnie mapki se wszystkie usunąłem i nie zapowiada się bym to kontynuuował. Dlaczego?
Projekt Uniwersum PR jest ogromny, zalicza się do niego wiele lokacji z Ziemii, Kraina Czarów, Uklad Kurana, także i Fanowskie Uniwersum PR jest dosyć duże. (Samo forum raczej ogromne jest :lol: )
Jest to dosyć ciężki kloc, i myślę że potrzebny byłby serwer by taki projetk realizować, proszę zobaczyć inne wielkie projekty, choćby odwzorowanie świata Władcy Pierścieni w MC czy też Westeros z Gry o Tron
http://westeroscraft.com/world
https://www.youtube.com/watch?v=J4lSMzN1i5Q
Są to ogromne projekty, budowane przez wielu ludzi na sporych serwerach, nie zapowiada się jednak by taki serwer powstał, raz że trzeba go bodajże utrzymać pieniężnie, dwa że mało ludzi (nie wszyscy mają i chcą grać w MC z fanów PR, nie wszyscy mają talent budowlany) A trzy że nawet jak mają i chcą to czasem można spotkać problemy z wchodzeniem na serwery (większość ma spiraconego Minecrafta, albo jakieś error czy cuś)
Cóż, do takiego projektu byłby potrzebny ogromny fandom, oczywiście że można samemu lub w kilka osób ale to bardzo ciężka robota, na obecną chwilę, myślę że mógłby powstać mod, texturepack, sam pracuje nad texturepackiem w wolnej chwili (czyt: bardzo rzadko)
Kto wie, może kiedyś dokończe texturepack, może kiedyś powstanie to sześcienne uniwersum PR, zarówno fanowskie jak i oryginalne, heh.

Cóż, no to opowiedziałem o przerwanym projekcie uniwersum PR, teraz może opowiem o samym Minecrafcie, jak poznałem grę i ogólnie.
Grę poznałem chyba w 2/3 klasie, na samym początku nie wiedziałem jak się ogólnie rozwala bloki xd i nie radziłem sobie, była to beta 1.7.3, moja pierwsza wersja.
Jako dzieciak bardzo się ucieszyłem że wydano wersję 1.8, bo krejtiw, enczanty i takie tam, no i grałem, grałem, cóż, były obie wersje na których grałem przez dłuższy czas i je nostalgicznie wspominam, wersja 1.1 czy 1.2 i wersja beta 1.7.3, nie wiem czemu, ale odczuwam do nich nostalgię.
Cóż, no i tak grałem, dotarłem do wersji 1.8, ostatnio spróbowałem wersji 1.9, ale szybko mi się znudziła, no i właśnie wpadłem na pomysł by przenieść się ponownie do bety 1.7.3, do wersji w którą grałem po raz pierwszy.

Obecnie gram na Becie 1.7.3 i całkiem sobie dobrze radzę, na nowszych wersjach po prostu survival mnie nie wciąga, najwyżej na 15 minut, a na becie jakoś lepiej mi się gra, może dlatego że to była moja pierwsza wersja.

Ogólnie co do Bety to jednak bardziej je lubię, próbowałem kiedyś w Alphę grać, ale ona do mnie nie przemówiła.
Trochę mi nie pasują te enchanty, potwory, tarcze, oburęczność smoki kresu, nie uważam że są złe, są fajne, ale bardziej w dodatku, na modach? Uważam trochę że gra w RPG się zamienia zbytnio.
Ale zawsze jest druga strona medalu, spodobał mi się bardzo tryb creative, komendy, bloki komend, rzeczy dzięki czemu możemy bardziej rozwijać redstonowe schematy (choć sam ich nie ogarniam)
Cóż, uważam że Minecraft powinien pójść w stronę bety, najlepiej gdyby przywrócili stary generator, dali możliwość łatwiejszego budowania świata (np: ustalania jakie biomy mają być), ogólnie modyfikowania gry (jakby ktoś chciał enchanty, mógł by se ustawić w opcjach czy cuś xd) Oczekiwań mam wiele, i obecnie odpowiada mi wersja beta 1.7.3

Aha, także ogólnie to polecam program WorldPainter i MCEdit, ten pierwszy pozwala tworzyć światy, epickie krajobrazy a ten drugi pozwala na edycję świata taką inną (Postawienie wielkiego sześcianu z diamentów czy też urabianie epickich jaskiń pod ziemią na przykład)

02 kwi 2016 20:16
Bardzo Stary Norman

Naklejki: 5
Było by super gdyby stworzyli serwer z PR i naszego Forum.Ale faktycznie musiałby on być naprawdę duży.Mógłbyś mi przesłać screeny tych budowli na PW?

Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58

02 kwi 2016 20:46
Lider Podziemia

Mapkę usunąlem, ale mam parę skrinów, parę, nie wszystkie, oto i ocalałe skriny, których jeszcze forum nie widziało z uniwersum PR (jest tu też jeden skrin forum przedstawiające)

oto i skriny

Spoiler:

Nie chce mi sie opisywać co jest czym, trzeba się domyślić xd
Aha, także wstawiłem parę skrinów z uniwersum PR w temacie "Wasze budowle w MC" w "Naszej Twórczośći"

Jako ciekawostkę mogę podać, że za czasów kiedy budowałem to uniwersum PR to miałem z 7 podejść do tego projektu, żadne się nie udało lel.

02 kwi 2016 21:08
Roz-kreca się

Ja osobiscie kiedys gralem w minecraft , i juz nie gram bo juz nudne osobiscie jest to

06 kwi 2016 19:44
Lider Podziemia

No obecnie nadal gram na becie, chociaż zrobiłem sobie małą przerwę.
Udało mi się wykopać górę, zamierzam tam zrobić chyba hangar, ogólnie rozbudowuję pomieszczenia w górze i chatkę, zbudowałem latająca i "pływającą" strukturę i chyba zamierzam się wynieść gdzieś dalej, bo w sumie już dużo pobudowałem.

Cóż, słyszałem że nadchodzi aktualizacja 1.10, w której to będą niedźwiedzie polarne, bloki magmy czy też Endermany w netherze. Ja bym chciał ujrzeć wersję, która by dała jako tako hołd starym wersjom, fajnie by było gdyby przywrócili stary generator map, i ogólnie takie tam, na przykład biomy z bety.
Bardzo bym chciał ujrzeć biom "skrub", czyli śródziemnomorski gdzie by rosła np: makia itd.

Pozdrawiam
Doktro xd

19 kwi 2016 15:44
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona