Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Piłka nożna - dyskusja ogólna 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Co sądzicie o losowaniu grup na Euro? Dla przypomnienia grupy na Euro, poniżej.

Grupa A
Polska
Grecja
Rosja
Czechy

Grupa B
Holandia
Dania
Niemcy
Portugalia

Grupa C
Hiszpania
Włochy
Chorwacja
Irlandia

Grupa D
Ukraina
Szwecja
Francja
Anglia

Ja uważam, że Polacy lepiej trafić nie mogli. Przy dobrej grze, szanse na wyjście są. Ale może się skończyć jak na Mundialu 5 lat temu. Grupa też (poza Niemcami) była w miarę łatwa, a porażka na początku wszystko przekreśliła. Najważniejsze jest wygrać mecz otwarcia, Polacy nie będą musieli już się tak bardzo denerwować i grać "o wszystko". Ruscy raczej wygrają grupę, a co do drugiego miejsca to sprawa jest cięższa. Każda ekipa ma szanse na wyjście, ale wierzę, że wyjdą Polacy.
Grupa B, czyli grupa śmierci zapowiada się mega ciekawie. Szkoda, że nie będą grać w Polsce. Każda ekipa ma szanse na wyjście, Dania może okazać się czarnym koniem, nikt na nią nie liczy, ale pokonali Portugalię w eliminacjach i przy dobrym układzie mogą grać w ćwierćfinałach. Świetnie zapowiadają się spotkania w tej grupie i żadnego nie mogę przegapić. Moje typy to Holandia i niestety Niemcy.
Grupa C, też fajnie uformowana grupa, Hiszpania powinna wyjść z pierwszego miejsca, a co do drugiej pozycji, walka powinna się toczyć między Włochami i Chorwacją. Irlandczycy raczej sobie nie poradzą, to nie jest silna drużyna. Dlaczego mówię, że pojedynek między Włochami i Chorwacją? Chorwaci nie są słabą drużyną, mogą sprawić niespodziankę. Zaś Włosi, może i są mocni, ale wystarczy popatrzeć na zeszłoroczny Mundial. Nie mieli trudnej grupy, a z tego co pamiętam, zdobyli chyba punkt. Dlatego mój typ to Hiszpania i Chorwacja.
Grupa D, czyli grupa w której wszystko się może zdarzyć. Francuzi nie są, aż tak mocni, Szwedzi mogą powalczyć, Anglicy nie będą mieli Rooneya i nie wiadomo jak sobie poradzą, a Ukraińcy są za słabi, żeby się liczyć. Według mnie na Anglików, aż tak brak najlepszego snajpera nie wpłynie i dadzą radę wyjść z pierwszego miejsca. Jeśli chodzi o drugie miejsce to stawiam na Szwecję, Francuzi to już nie są ci Francuzi, którzy 5 lat temu zdobyli wicemistrzostwo świata.
Takie moje typy, a jako zwycięzcę obstawiam Hiszpanię. Mają mocny skład i na rozstawienie też nie mogą narzekać. Według moich typów w ćwierćfinale trafią na Szwedów, drużynę którą przejdą zapewne bez większych problemów. W półfinale trafią pewnie na drugą drużynę grupy B, czyli raczej na Niemców. Tu mogą się zacząć problemy, ale sądzę, że przejdą. Jeśli chodzi o ich rywali w finalę, to obstawiam Holendrów albo Anglików, którym będę kibicował. Na 50% te dwie drużyny spotkają się w półfinale. Holendrzy wcześniej przejdą Polaków, a Anglicy Chorwatów. To tyle jeśli chodzi o moje typy. Euro zapowiada się bardzo ciekawie i liczę, że te Mistrzostwa Europy przejdą do historii!


So, 3 gru 2011, 10:10
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Do wyjścia z grupy A obstawiam Rosję i Polskę Polacy wygrają z grekami, zremisują z Rosjanami i zremisują z Czechami czyli:
Grupa A
1.Rosja p.7 bramki 7-4
2.Polska p.5 bramki 5-5
3.Grecja p.4 bramki 3-5
4.Czechy p. 4 bramki 3-6
Do wyjścia z grupy B obstawiam Holendrów i Portugalczyków, Niemców nie bo ich po prostu nie lubię :D a czuję że może powtórzyć się sytuacja z 2004 roku.
Grupa B
1.Holandia p.7 bramki 9-4
2.Portugalia p.6 bramki 7-5
3.Niemcy p.4 bramki 6-7
4.Dania p.0 bramki 1-7
Do wyjścia z grupy C obstawiam Hiszpanów i Włochów niby Chorwaci grają dobrze w turniejach ale Włosi są zdeterminowani do wygrania euro 2012.
Grupa C
1.Hiszpania p.7 bramki 8-3
2.Włochy p.7 bramki 6-3
3.Chorwacja p.7 bramki 4-6
4.Irlandia p.0 bramki 0-8
Do wyjścia z grupy D obstawiam Anglików i Francuzów Luk pisał że Francuzi do nie ta drużyna co 5 lat temu. Ale lepsza niż rok temu, przynajmniej moim zdaniem, Szwedzi stoczą piękną walkę ale niestety pechem nie przejdą do fazy pucharowej przez Anglików.
Grupa D
1.Francja p.7 bramki 4-2
2.Anglia p.7 bramki 3-2
3.Szwecja p.4 bramki 3-2
4.Ukraina p.0 bramki 0-3
W fazie pucharowej Rosja natrafi na Portugalię z którą przegra 0-1. Polacy natrafią na Holendrów z którymi będą przegrywać 2 do zera do 84 minuty a później strzelą dwa gole i wygrają po rzutach karnych dzięki Wojtkowi Szczęsnego. Hiszpania zagra z Anglikami i będzie to jeden z najciekawszych meczy turnieju jednak chyba wygra Hiszpania jedną bramką. Włochy zagrają z Francuzami, Francuzi będą chcieli się zrewanżować za finał MŚ 2006. Jednak to zdeterminowani Włosi wygrają 1 bramką. Polacy zagrają w półfinale z Portugalczykami z którymi wygrają 3-2, a Włosi wygrają z Hiszpanami sensacyjnie 4-1. W meczu o 3 miejsce Portugalczycy wygrają z Hiszpanami którym odechce się grać. A w finale Polacy wygrają z Włochami. Taki mój polski Happy End.
Co sądzicie o sytuacji w lidze Mistrzów? Czułem że Manchester City odpadnie z grupy, a po meczu Manchester united-Fc basel 3-3 czułem że odpadnie drużyna Aleksa Fergusona.
Wow napisał chyba swój najdłuższy post w historii bycia moim na forum. Przynajmniej na razie.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Pt, 9 gru 2011, 14:15
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Na Mistrzostwach Europy nie występuje coś takiego jak mecz o 3 miejsce :P . Co do Ligi Mistrzów to żałuję, że City nie przeszło, bo jestem fanem tego zespołu. Ale niestety, szkoda tej porażki z Napoli, szkoda. City zagrało świetne spotkanie z Bayernem i jeśli nic nie pokrzyżuje im planów to czuję, że mogą wygrać Ligę Europejską. W finale wietrzę City - United, chyba, że los skrzyżuje te ekipy wcześniej. Ale najbardziej to chyba żałuję Ajaxu Amsterdam. Porażka 3:0 i wygrana Lyonu 7:1 odebrały im awans. Wszyscy wietrzą spisek, no i trudno się dziwić. W tym artykule jest wszystko napisane.
Za to już jutro Gran Derbi, Real vs Barca! Szykuje się ciekawe starcie. Będę kibicował Realowi, do którego mam niechęć, ale Farsa jeszcze bardziej mnie odpycha.


Pt, 9 gru 2011, 15:45
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Faktycznie zapomniałem :D . Jeśli UEFA zdyskwalifikuje Lyon (co jest mało możliwe) to było by mega dużo emocji w lidze europojskiej. Gdyby w półfinale były by takie drużyny jak Valencia, Lyon, MANU,City to każdy mecz oglądałoby pewnie miliony widzów przed telewizorami. Heh pewnie w tej aferze z Lyonem maczał palce Kręcina :lol:.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Pt, 9 gru 2011, 18:52
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
@ODKOP

Odkopuje dlatego,że zauważyłem że na forum jest kilka osób interesujących się piłką :mrgreen: .Ale przejdźmy do konkretów.

Co sądzicie o Lidze Mistrzów? Legia wygrywała z drużyną w której grają bankowceitd. tylko 3-1. Pierwsza połowa fatalna zlekceważyliśmy przeciwników i straciliśmy bramkę(a przecież trafili jeszcze w słupek!). Forma musi przyjść inaczej będzie powtórka sprzed roku. Szkoda,że kiedy Wisła była najsilniejsza trafiła na Barcelone. Piast mnie zaskoczył strzelając bramkę na wyjeździe Karabachowi.(Wisła przegrała z nimi chyba 3 lata temu). U siebie powinny co najmniej zremisować. Śląsk wygrał 4-0 Paixao to zdecydowanie gwiazda naszej ligi w przyszłym sezonie(ale nie od pierwszych kolejek). Lech wygrał już ten dwumecz wygrywając 3-1 na wyjeździe ze zdobywcą pucharu Finlandii. Co do mojego ulubionego klubu to Real Madryt. Jeśli lubicie piłkę nożną to możecie poruszyć niektóre tematy na temat tego wspaniałego sportu.Siemkaxd

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


N, 21 lip 2013, 13:11
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Ja tylko trochę lubię piłkę nożną. Lubię grać z kolegami. Oprócz tego to tak nie lubię piłki nożnej, ale lubię oglądać mecze.

_________________
Obrazek


Wt, 23 lip 2013, 09:50
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
@To jednak wymaga odkopu.

Zbliża się finał Mistrzostw Świata, a wcześniej mecz o 3 miejsce. Emocje są ogromne, ponieważ do finału jednak nie zakwalifikowali się Holendrzy, tylko Argentyna (na co naprawdę liczyłem i miałem rację). Wcześniej awans do finału wywalczyła sobie drużyna Niemiec, która, jednak dla mnie pokazała klasę wygrywając tak wysoko nad bardzo dobrą drużyną jaką jest Brazylia. 7:1.. wynik mówi sam za siebie.
Gdy oglądałem pierwszy półfinał, w którym grali Niemcy z Brazylią, byłem pełen obaw, że Niemcy będą mieli ciężki orzech do zgryzienia. Naprawdę, w tym meczu kibicowałem Niemcom, jak i też w całym mundialu. Jednakże nie spodziewałem się takiego wysokiego wyniku. Jak dla mnie bomba.
Jeśli chodzi o wczorajszy półfinał to jak dla mnie Argentyna pokazała też klasę, Holendrzy zresztą też, dlatego ten mecz był jakby taki wyrównany. Jednak wynik spotkania nie rozstrzygnął się w podstawowych 90 minutach ani też w dogrywce. O awansie zadecydowały rzuty karne. No, Holandia jednak ma szczęście na rzuty karne. Wcześniej musiała się męczyć z Kostaryką i szkoda, że naprawdę wtedy Kostaryka nie awansowała. Ale mniejsza z tym.
Jak wiadomo, rzuty karne to loteria. I ta loteria wyłoniła drugiego finalistę jakim jest Argentyna. I bardzo się z tego cieszę.
Nie będę się rozpisywał na temat meczu o trzecie miejsce, bo jak dla mnie finał jest dużo ważniejszy, a dzień wcześniej tylko taki mecz o pietruszkę. Trzecie miejsce tak nie ekscytuje jak mistrzostwo świata.
Teraz czas na finał: Niemcy czy Argentyna? Argentyna czy Niemcy? Mistrza Świata w Piłce Nożnej Brazylia 2014 poznamy dopiero w niedzielę, 13 lipca na Maracanie (stadion w Rio de Janeiro).
Ja jestem za Niemcami i liczę na to, że to oni właśnie zdobędą mistrzostwo. Ale jednak Argentyna nie jest taką słabą drużyną. Niemcy będą mieli ciężką przeprawę w tym finale, bo drużyna z Ameryki Południowej nie da sobie tak łatwo wyrywać pierwszego miejsca i przegrać w finale. Na pewno będzie to bardzo ciekawy finał.
Wszyscy, którzy są fanami piłki nożnej lub ją nawet lubią ten finał bardzo polecam. Bo jest warty obejrzenia.
A wy co sądzicie na temat finału czy meczu o trzecie miejsce? Kto jest waszym faworytem w tych spotkaniach?
Proszę, możecie się tutaj, w odpowiednim do tego temacie wypowiedzieć.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 10 lip 2014, 18:57
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Szczerze powiedziawszy od początku mundialu kibicowałem Argentynie. Wiedziałem, że przegra z Niemcami, ale... zawsze trzeba pomagać słabszym ^^. No chyba, że silniejsi są potężni i ich bardzo lubisz.
Półfinał Niemcy - Brazylia mnie zniesmaczył. Nie podoba mi się to, że cała drużyna opiera się na jednym zawodniku. Jak każdy wie, zabrakło tego jedynego i cała drużyna osiągnęła tzw. poziom polski. 7:1 - ten wynik mówi bardzo dużo. Żenuada normalnie, jakby to określiła Eleonora z opowiadania Mątka na konkurs literacki.
Argentyna w ostatnich dwóch meczach pokazała klasę.

Tak btw, we wrześniu zaczną się eliminację do euro 2016, które odbędą się we Francji. Polska jest w grupie D i będzie grała (taaaaaaa, przegra wszystkie mecze znając naszą reprezentację) przeciw Niemcom, Irlandii, Szkocji, Gruzji i Gibraltarze (chyba tak to się odmienia).
Nie, nie umiem pisać długich postów


N, 20 lip 2014, 16:51
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Polska ma szansę wyjść z grupy i znaleźć się w finałach UEFA EURO 2016. Ma szansę, ale jak to zwykle w praktyce bywa nasza reprezentacja przegra jeden, dwa mecze, a potem będzie wielki żal i pretensje do trenera, że Polska tak słabo grała. Taka już przewrotność naszej reprezentacji.
Niemcy udział w finałach EURO 2016 mają już zapewniony, ale w eliminacjach będę kibicował tylko Polsce. Miejmy nadzieję, że tym razem Adam Nawałka oraz jego piłkarze pokażą klasę i awansują do pierwszej dwudziestki czwórki najlepszych drużyn Europy.
Ale to wszystko czas i piłka pokaże.
Oby tylko Polacy nie przegrali z Gibraltarem.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 20 lip 2014, 17:09
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Eee, szczerze powiedziawszy tej gry to ja nigdy nie lubiłem i zapewne lubić nie będzie. W ogóle to jest jakieś bez sensu i w ogóle zastanawiam się dlaczego większość ludzi tak się podnieca tą grą, skoro to tylko jakieś głupie kopanie piły i strzelanie do jakiegoś prostokąta zwanego bramką. No bez sensu w ogóle.


N, 20 lip 2014, 17:14
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Ja was doskonale rozumiem, ponieważ piłka nożna nie musi być przez wszystkie osoby lubiana. A dlaczego wielu ludzi tak się podnieca tym sportem? Odpowiedź jest prosta: bo jest najpopularniejszą dyscypliną sportu. "Codziennie w piłkę gra 285 mln ludzi" - tako rzecze reklama Coca-Coli. Ale wracając, to każdy ma inne zainteresowania. Inni kopią w piłkę, a jeszcze inni grają w koszykówkę. No tak jest, nie każdy człowiek musi lubić wszystko i ja to szanuję. Każdy człowiek jest inny, po prostu.

A teraz z innej beczki: niedawno rozpoczął się nowy sezon T-Mobile Ekstraklasy. Wszyscy polscy kibice są ciekawi, kto zostanie Mistrzem Polski 2014/15. Wszyscy oczywiście typują Lecha, Legię albo i Lechię. Każda inna drużyna, która zdobędzie MP będzie niespodzianką sezonu, tak twierdzi większość dziennikarzy i ekspertów. Na pewno nie zabraknie emocji, jak na polską ligę, ale i też akcji. Mimo, iż nasza liga jest taką sobie ligą, to nie oznacza, że nie przy oglądaniu nie będzie przyjemnego dla oka futbolu. Na pewno będzie ciekawie.
Ja uważam, że ten sezon będzie kolejną walką pomiędzy Lechem Poznań, a broniąca tytułu Legią Warszawa. Zastanawia mnie tylko kwestia trzeciego miejsca... myślę, że to będzie Lechia, Pogoń lub Ruch, ale patrząc na ostatnie lata, zdaję mi się, że Chorzowianie znowu będą walczyć o utrzymanie. Zauważyłem, że oni tak mają. Co dwa sezony walczą o wysoką lokatę, a co dwa o utrzymanie. W zeszłym zdobyli trzecie miejsce, więc teraz... Przyznam, że Ruch Chorzów to naprawdę przewrotna drużyna.
A wy co sądzicie o tym? Kto zostanie mistrzem Polski w tym sezonie? A kto największym przegranym?

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 23 lip 2014, 19:11
YIM WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
@odkop

Ostatnio polubiłem piłkę nożną, a że jest lato, to są i transfery. Co sądzicie o największych transferach i milionach wydawanych przez kluby na graczy?

_________________
Obrazek


Śr, 12 sie 2015, 06:53
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
Osobiście nie lubię piłki nożnej.Ale jak kto lubi.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


So, 20 lut 2016, 15:01
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Piłka nożna - dyskusja ogólna
A co sądzicie o transferach w piłce nożnej? Na przykład Manchester United chce kupić Pogbę za 120mln euro... Według mnie to wielka przesada. Kilka lat temu tyle kosztowali najlepsi na świecie (np. Ronaldo, Messi) Albo Higuain, podobno Juventus chce go kupić za ok. 90 mln euro... Wiem, że to dobry piłkarz, ale aż taki? Co wy o tym sądzicie?

_________________
Obrazek


Wt, 26 lip 2016, 20:09
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL