Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 10:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Fineasz i Ferb 
Autor Wiadomość
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Fineasz i Ferb
Taka bajka jest głupia i nudna. Koła, kwadraty i straszący dzieci jakiś doktor..... Nienawidzę tej bajki. Jestem zwolenniczką usunięcia tej bajki.

_________________
Kocham <3


Śr, 7 sie 2013, 17:41
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Fineasz i Ferb
Chwila, chwila. Wcale nie hejtuje. Napisałam: To moja własna opinia.
To, że według mnie grafika i pomysł są do bani, wcale nie oznacza, że chcę obrazić kogoś, kto ten typ lubi.
W takim razie jak mam napisać, że to i to mi się nie podoba, skoro w ten sposób kogoś urażę, np. twórcę lub fana. Mam prawo do swojego zdania i wyrażania go, żyjemy w wolnym kraju i piszemy na forum, które do tego służy.
Według mnie każdy powinien oglądać to, co mu się podoba i ma prawo powiedzieć, co nie podoba mu się w tym, czego nie lubi.
Czy mam kłamać?
Według mnie ten serial nie ma specjalnego humoru- ktoś inny może leżeć ze śmiechu.
Nie ma fabuły- ktoś może się smucić cały dzień, gdy nie obejrzał końcówki.
Jest przewidywalny- ktoś może trwać cały film w napięciu.
Ma brzydką grafikę- może ktoś taką lubi?
Według mnie straciłam masę czasu oglądając to, a nie coś, co mogło mi się wydawać ładniejsze.
I nawiasem, ja nigdy się nie obrażam, jeśli ktoś będzie w ten sposób ,,hejtował" to, co ja uwielbiam.
I takie pytanko, na zastanowienie: To, że nie lubię MLP i mogę zaraz wymienić, co mi się w tym nie podoba, to oznacza że obrażam połowę świata?

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Śr, 7 sie 2013, 19:07
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Fineasz i Ferb
Zgadzam się z Niką. To też moja opinia. Przecież ta bajka ma wiele minusów. Jest nudna. Nie ma zwrotów akcji, poza tym filmem "FiF: Podróż w 2 Wymiarze" . Ale i tak ta bajka jest nie fajna, jakiś trójkątna głowa, jeden ma nos jak ziemniak. Wszystko to jakieś niewydarzone. Nie wiem, jak komuś może to się podobać. I stale tylko powtórki, nic nowego. Stale tylko ta Fretka chce przyłapać braci i tak jej się nie udaje. I to jest najgłupsze. Zero napięcia. Nic, kompletne zero. I takie bajki uczą złego dzieci. I z tego wynika, że i tak nigdy nie uda jej się przyłapać braci, bo mama nigdy nie uwierzy. Nawet jak jej mąż mówił. Przyznam, oglądałam parę odcinków i mi się odechciało. Nudy i nic więcej. To moje zdanie.

_________________
Kocham <3


Śr, 7 sie 2013, 19:22
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Fineasz i Ferb
Oczywiście, bo już nie mam co robić :roll:
Przecież nie obrażam nikogo wprost, żeby go potem przepraszać. Zauważ, że zakładając temat jego twórca najczęściej prosi o opinię. Gdyby dawano tylko dobre, to co to jest? I tak się nikt nic nie dowie. Czy ten kto to lubi, to się na mnie obrazi, jeżeli będę miała inne zdanie od niego? To tylko moja opinia i każdy ma prawo się z nią niezgadzać- każdy ma chyba swój rozum.
I nie zamierzam nikogo przepraszać. Bo za co?

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


N, 11 sie 2013, 10:33
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Fineasz i Ferb
Przepraszam Doktor, kogo to ma obrazić? Przecież każdy ma swoje zdanie na ten temat. Każdy lubi coś innego i nie wiem, o co te dyskusje? Zgadzam się z Niką, że każdy ma swoje zdanie na coś. Trzeba wyrazić swoją opinię, a nie tylko być pasywnym.
Na tym skończmy ten temat, bo nie ma sensu go dalej ciągnąć.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 11 sie 2013, 11:04
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Fineasz i Ferb
Ja lubię tę bajkę.
Nika napisał(a):
Rysunki: OMG. Co to jest? Karykatura?

Odpowiedzią jest inny cytat:
Wikipedia napisał(a):
Pomysł powstania Fineasza i Ferba powstał, gdy będąc w restauracji Dan Povenmire zaczął tworzyć zarys chłopca z głową w kształcie trójkąta – szkic tytułowego Fineasza.

Nie wiem czemu z głową trójkątną...
...ale to raczej nie przeszkadza.
Nika napisał(a):
Sama fabuła nie powala, bez jakiegoś większego pomysłu, żadnych zwrotów akcji, (...)

A podróż w 2 wymiaże?
A podróż w czasie?
A...
Samo przyłapywanie może nie jest ciekawe, ale w pierwszych seriach wplątywano w to humor, a w nowych urozmaicać (Fretka chciała poddać się hipnozie, by ich nie przyłapywać).
Po za tym to jest jakby połowa fabuły...
Jest jeszcze Agent P vs Dr.Dundersztyc (na początku nie interesowała mnie 2. część).
Nika napisał(a):
sam odcinek jest bardzo przewidywalny, że nie ma sensu marnować czasu, aby dowiedzieć się co było dalej.

Nie koniecznie.
Fakty z wielu odcinków są powtarzane i mogą mieć pewne skutki.
Pod tym względem możesz mieć jednak trochę racji (większość odcinków nie jest kontynuacją poprzednich), ale czy Reksio (bajka) była tak zorganizowana?
Nika napisał(a):
I ile można oglądać w kółko to samo? I czy to ma jakieś przesłanie? Że co, że nie ma sensu stawiać na swoim, nie ma po co szanować prawdy bo i tak wygra kłamstwo?

Nie...
Na pewno nie ma negatywnego przesłania.
Niestety pozytywnego też niema.
Wyjątkiem są "Lato to Wrażeń Moc" i "FiF: Podróż w drugim Wymiarze" i święta (2. i 3. sezon).
Jednak morały z odcinków po wyżej są dziecinne i trochę źle przekazane (Lato to Wrażeń Moc).
Nika napisał(a):
Humor jakiś specjalny nie jest, nie ma co ukrywać.

No co jak co, ale humoru w tej bajce jest bardzo dużo (niestety w MLP też).
Quatrina napisał(a):
I stale tylko powtórki, nic nowego.

Racja jest dużo powtórek, ale można oglądać w internecie.

Ok. Jeszcze jedno:
Już raczej nie oglądam tego, bo nie mam odpowiednich kanałów, a w necie zwykle jest tylko fragment.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


N, 18 sie 2013, 20:58
WWW
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Fineasz i Ferb
No dobrze, dobrze, pójdę na ugodę, bo w zamierzeniu wcale nie miałam zamiaru się kłócić. Może troszeczkę przesadziłam, ale nie zmienia to faktu, że mi się to nie podoba. Po prostu ja to tak odczuwam. Jeżeli mówię, że nie ma humoru, to wcale nie oznacza, że tak jest. Co do tej kwesti, to może i ma, ale napewno nie taki, co by mi podpasował.
Swojego zdania nie zmienię, ale to nie oznacza, że chcę się kłócić. Zakończmy ten temat na tymże charakterze. Po prostu ,,uznajmy, że tego nie było" wstawiając tam tą kłótnię i mój, może trochę niemiły, komentarz. I skończmy.
I nie chowajcie do mnie urazy, bo może po części macie trochę racji. To tylko przesadzona opinia.
I proszę nie cytować słów tej wiadomości w kolejnym zaprzeczeniu. Tyle.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


N, 18 sie 2013, 22:52
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Fineasz i Ferb
Chciałem tylko powiedzieć, że nie zgadzam się z tym a przy okazji ocenić.
A co do MLP to powiedziałem niestety, bo nie chcę tego oglądać(gdyby humoru nie było miałbym większy pretekst do nie oglądania tego).
I jeszcze dodaję: z nikim się teraz nie kłócę!

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Pn, 19 sie 2013, 07:29
WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Fineasz i Ferb
Kretes102 napisał(a):
@Odkop (sorry za aż taki duży odkop, ale nie ma sensu zakładać nowego tematu. Proszę, żeby za to nie dawać mi osta)

Ja oglądałem wszystkie serie FiF, teraz urywkowo oglądam 4 serię. Trochę mi się to znudziło. Kiedyś uwielbiam to oglądać prawie codziennie. Teraz mało nowości, tylko same powtórki. Ale no moja siostra też to uwielbia. Ech... ciekawe co będzie z tym filmem, co ma być 29.07.2013 na świecie? Jak będzie się nazywał?

Ja mam podobnie jak Kretes. Urywkowo oglądam IV serię, odcinki, które tytuły mi się podobają. Ostatnio wolę wątki z Pepe i Dundersztycem (btw. ile jest filmików z Doofem na yt xd). Film pierwszy był dobry, może ten kolejny też będzie?


Pn, 19 sie 2013, 07:34
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Fineasz i Ferb
ODKOP DUŻY trochę :lol:
http://www.unleashthefanboy.com/news/ph ... view/68209


N, 29 wrz 2013, 10:36
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Fineasz i Ferb
Uuu....czyli nareszcie coś będzie. Postacie z Marvela u Fineasza i Ferba, to coś niezwykłego. Dobra, ktoś jeszcze pomyśli, że jestem za stary na tę bajkę, ale nadal ją lubię. Powracając do Marvela, ciekaw jestem co dalej będzie. Jak już postacie typu Spider-man czy Hulk tam już występują, to może jeszcze będzie Donald i Mickey? Ale i tak czekam co dalej wymyślą producenci.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 2 paź 2013, 19:27
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Fineasz i Ferb
@odkop
Niektórzy może wiedzą, niektórzy może nie. Niedawno w Polsce pokazali odcinek pt.: "Gwiezdne Wojny, Epizod IVa: Niech Ferb Będzie z Tobą". Bardzo mi się podobał, mam nadzieję, że pojawi się jego sequel.
A w Rosji tymczasem pojawił się odcinek oddalony o 10 lat w przyszłość od reszty serialu, pt.: "Czas dojrzeć". W sumie też odcinek ciekawy, fajnie i śmiesznie przerobili ich wygląd by wyglądali na starszych (po prostu dorobili dłuższe nogi ;P).


N, 14 wrz 2014, 08:47
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Fineasz i Ferb
Miałem okazję oglądać ten odcinek z bratankami jeszcze w wakacje na Disney XD. Przyznam, że lekka parodia Gwiezdnych Wojen mi się bardzo podobała, szczególnie Ferb jako Darth Maul. Fretka, Baljeet oraz Buford jako żołnierze-klony też byli bardzo fajni. Podobnie jak Autor czekam na sequel tego odcinka.
A przy okazji jestem zdziwiony, że w Rosji nowe odcinki pojawiają się wcześniej niż u nas. Bo nieraz przeglądałem coś w internecie i natknąłem się na zupełnie nowe odcinki po rosyjsku (gdzie ja zaglądam :roll:). Ale jednak sobie poczekam na polską wersję tych odcinków.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 14 wrz 2014, 15:18
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Fineasz i Ferb
Kretes102 napisał(a):
A przy okazji jestem zdziwiony, że w Rosji nowe odcinki pojawiają się wcześniej niż u nas. Bo nieraz przeglądałem coś w internecie i natknąłem się na zupełnie nowe odcinki po rosyjsku (gdzie ja zaglądam :roll:). Ale jednak sobie poczekam na polską wersję tych odcinków.


Oj, ja muszę powiedzieć, że nie tylko się zdarza, że premiera jest w Rosji. Otóż odcinek 1 serii "Wehikuł ambarasu" został wyemitowany w Polsce w lutym 2008, a w reszcie świata w marcu 2008. To pokazuje, że czasem nawet my mamy taki przywilej :) Pamiętam, jak kiedyś, mówiliśmy z kolegami, że to "polski odcinek".


Pt, 26 wrz 2014, 16:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL