Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 06:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Wszyscy z waszej klasy 
Autor Wiadomość
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Wszyscy z waszej klasy
Opisujemy każdego z naszej klasy...

Łucja: Dziewczyna kujonka, otyła już nie chodzi do naszej klasy ale była do 3.
Kinga: Przyjaciółka Łucji mieszka niedaleko mnie. Też kujonka.
Daniel: Kujon ale fajny ziom.
Michał: Jeden z moich najlepszych kumpli. Drugi najniższy z klasy. Szybki i niski. Jednak słaby. Fan sportu.
Karol: Głupol. Według mnie ADHD. Strasznie się wkurza bije wszystkich. Nikt go nie lubi. Najniższy z klasy. Bardzo słaby.
Oskar: Wielki fan sportu i najbardziej wysportowany z klasy.
Kacper: Syn piłkarza Mariusza Jopa. Ziom z niego a z jego żartów można się zesikać. Najwyższy z klasy.
Kacper 2: Fajny ziom bo przyjemny też fan sportu. Często żartuje.
Ania: Dziwna jest bo ciągle piszczy bez powodu...
Kacper 3: Nie zbyt dobrze sobie radzi w szkole. Ma wadę wymowy. Wysoki.
Kacper 4: Czasami się z nim biję a czasem kumpluje. Przyjeżdża do szkoły rowerem. Doszedł do klasy razem z Kacprem 1. W pierwszej klasie bardzo się przyjaźnili ale teraz są zwykłymi znajomymi.
Miłosz: Kujon. Ze wszystkiego piątki...
Iza: We wszystkich klasach z wyjątkiem piątej przewodnicząca klasy. Wielka kujonka i jak coś jej się nie udaje w szkole to beczy i nauczyciele jej odpuszczają. CO TO JEST?!
Michalina: Oczywiście kujonka... Nic więcej o niej nie wiem.
Sandra: Dziwna dziewczyna... Kocha się w Justinie Bieberze. Podobno jestem z nią daleko spokrewniony. 0_0
Patryk: Ja...
Michał 2: Fajny ziom. Ma wielkie zainteresowanie historią.
Rafał: Doszedł dopiero w 4 klasie więc jest najnowszy. Drugi najwyższy z klasy. Nienawidzi WF'u lubi Angielski.
Emilia: Dziewczyna która odeszła w 3 klasie. Niewiele o niej wiem. Wiem tylko że bardzo się przyjaźniła z Kingą...
Kamila: Z charakteru przypomina Sandrę. Nie będę się rozpisywał...
Iza 2: Ciągle chodzi ze swoim misiem 0_0 od 1 klasy. Niewiele o niej wiem.
Berenika: Kolejny plastik...
Wiktoria: Kolejny plastik... Przyjaciółka Bereniki.
Szymon: Mój najlepszy ziom. Mamy wiele wspólnych zainteresowań.
Oskar 2: Fan sportu. Często się śmieje.
Marta: Wielka przyjaciółka Łucji. Po tym jak odeszła zamknęła się w sobie.
Natalia: Kujonka o które wiele nie wiem. Przyjaciółka Kingi.

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Cz, 22 wrz 2011, 18:51
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Wszyscy z waszej klasy
Dobra :)

Kuba1:Mój najlepszy ziom.Czasami się kłócimy, ale po chwili się zgadzamy.Również też czasami się bijemy.
Kuba2:Mój drugi najlepszy ziom.Najlepszy(oprócz mnie)mistrz walki.
Bogdan:Wielki sumo :P Choć jednak mnie się boi.
Seba:Drugi najmniejszy kurdupel w klasie.I najbardziej podskakuje.
Rafał:Najmniejszy kurdupel w klasie.Tak samo jak Seba podskakuje.
Michał:Dalszy kuzyn.Ale traktuje go jak kolegę.
Szymon:Największa beksa w klasie( :P ).I najbardziej śmierdzi( :P ).
Miłosz:Beksa w klasie.Ale też jest tępy jak but.
Mateusz1:Grubas psychol.Porą**** grubas.
Mateusz2:Największy kujon w klasie.

Kinga:Najładniejsza dziewczyna w klasie, ale też moja dziewczyna.
Klaudia1:Dziewczyna Seby.
Ala:Dziewczyna, której wszyscy chłopacy się boją.
Emilka:Najlepsza koleżanka Ali.
Klaudia2:Jedyna kurdupelka w klasie.Ale też tępa jak but.
Natalia:Koleżanka Klaudia2.Też jest tępa jak but.
Wiktoria:Psychol-ka, która lubi psy.
Martyna:Też psychol-ka, ale lubi koty.Też jest koleżanką Wiktori.
Weronika:Głupsza od buta.Też jest ciężka jak hipopotam.


Cz, 22 wrz 2011, 19:23
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Wszyscy z waszej klasy
Czy wszyscy, którzy nie chcą kopać rowów i mają dobre oceny muszą być kujonami? >.<
A teraz moja kolej, na szczęście mam małą klasę.

Gośka.: Doszła do nas dopiero w 6 klasie, nie uczy się za dobrze. Włosy często czesze w Kłos, kocha rap. Trzyma się głównie z Sandrą i Natalką 2, wszystkie lubią rozmowy o: "Na jaki kolor by tu dziś paznokcie pomalować" lub "Podoba mi się ten i ten, bo ma fajne włosy/oczy/gębę. x.x
Ja.: No cóż by tu o mnie powiedzieć. Jedyna osoba słuchająca rocka, praktycznie. O.O Zwykle lubię robić głupie żarty, na lekcji jestem cicha, gdyż wiem kiedy gadanie może skończyć się nie najlepiej. Włosy zwykle nosze rozpuszczone, przez co wyglądam złego dnia wyglądam jakbym miała tam dżunglę.
Dominika.: Jedna z mych najlepszych przyjaciółek. Powoli przekonuję ją do słuchania rocka, mówi, że całkiem jej się podoba. Po nad wszystko wielbi swego młodszego braciszka, do ognia by za nim wskoczyła. Codziennie przynosi kasę do szkoły i wykupuje pół sklepiku.
Natalia1: Druga najlepsza przyjaciółka, jedzie na 3, choć zakuwa całą noc. Dziecinna, czasami nosi misia do szkoły, słucha Disco Polo. x.x I tak ją lubię, mamy wiele innych wspólnych zainteresowań, ogółem trzymamy się z Domi w ścisłej "Paczce".
Natalia2: Mówią do niej UFO, bo ma za duży biust, jak na 12 lat. Miała już wielu chłopaków i jest możliwość, że jest w ciąży. x.x Farbuje włosy, totalny plastik. Nie mam siły na rozpisywanie się, yh.
Sandra: Często piszczy, a robi to z siłą głośników. Aż uszy bolą. Nie wiem co o niej napisać, mało o niej wiem. Wścieka się bez powodu, o!
No, teraz chłopacy. Ich opiszę trochę krócej, nie mam siły. u.u
Filip - Ciamajda, jedyny miły dla dziewczyn.
Chińczyk - Tak na prawdę ma na imię Patryk, ale ma lekko skośne oczy i każdy już tak na niego mówi. Nawet nauczycielki.
Piotrek - Takie małe, ale bardzo wredne coś. Lubi wyzywać wszystkich naokoło. x.x
Mateusz - Najwyższy, przeszedł już mutacje. jego trzy marzenia to kolejno: Zostać siatkarzem, zostać siatkarzem, zostać siatkarzem.[Mieliśmy na WDŻ'cie podać. |D]
Ziemniak - No tak, tu mamy podobną sprawę co do Chińczyka, ale jego przezwisko ewoluowało przez lata. Wpierw był "Barak". Możecie się domyślać dlaczego. Następnie przeistoczyło się to w Buraka, gdyż brzmi podobnie. Potem w Buroka, późniaj Ziemnioka, aż powstał Ziemniak i tak na niego teraz mówią.
Szymon - Cichy, nikt nic o nim nie wie.
Krzysztof - Gruby, bez poczucia humory, ciamajda. Tfu.
Michał - Teksty bierze ze średniowiecza, myśli, że jest śmieszny robiąc z siebie kompletnego... znaczy, istotę nie rozumną.
Olek - Strasznie chudy, jego kanapki często latają po klasie z nieznanych przyczyn.
Sebastian - Na sprawdzianach podpisuje się dokładnie tak: SEBA. Ma dziwne zęby. O.O

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 10 paź 2011, 14:07
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post Re: Wszyscy z waszej klasy
Rilana napisał(a):
Czy wszyscy, którzy nie chcą kopać rowów i mają dobre oceny muszą być kujonami? >.<

Gut, gut. Na mnie też tak mówili, ale zmieniłem to. Chyba zrozumieli.

No nie, w mojej klasie nie licząc osoby indywidualnej i mnie jest 26 osób. >.>
Jako iż to nowa klasa nie wiem o wszystkich wszystkiego.
Piotr: Nie zdał w 1 klasie podstawówki, nie wiadomo czemu... Resztę jakoś przebolał. Nie umie czytać, ogólnie za mądry nie jest. Nie można powiedzieć o nim, że jest złym kolegą, bo się tak nie zachowuje.
Vanessa: Nauczyciele mówią, że źle się zachowuje w stosunku do nauczycieli, ale na lekcjach tego nie widać. Wydaje się dosyć fajna.
Arek: Nie z tego miasta, więc nie mogę o nim za dużo powiedzieć. Wydaje się fajny.
Robert: Ratunku... Połączenia kujona, szpanera, lamy, nie wiem czego jeszcze.
Paulina: Cicha coś, Jak już gdzieś łazi, to tylko z jedną koleżanką.
Sebastian: Taki trochę przygłup.
Szymon: Taka trochę dziewczynka. Koleżanka zauważyła, że chodzi w rurkach. >.>
Michał: Syn pani pedagog... Ciągle gada, źle się zachowuje. Więc do pani pedagog wolę nie przychodzić z problemami. Jak wychowała swoje dziecko, tak będzie w szkole.
Gabryś: Bardzo fajna osoba, zdążyłem się z nim przez ten miesiąc zapoznać.
Gabrysia: Jedna z osób ze starej klasy. Uh, ładna to ona nie jest. >.> Śmieje się ze wszystkich i jest hepi i ona oczywiście jest beest.
Mateusz: Najwyższy w klasie. Też przyjechał z innego miasta. Można z nim fajnie pogadać.
Baśka: W szkole fajna, ale jak patrzę na jej focie na fb, to mi się sikać chce.
Marta: Nawet pogada, ale woli zdecydowanie z dziewczynami rozmawiać.
Patrycja: Z innego miasta. Bardzo fajna i bardzo ładna. ^_^
Justyna: Chodziła ze mna do starej klasy.Trochę lizusa w niej jest. Można się z niej pośmiać. Chodzi ciągle na palcach!!
Przemek: Ma poczucie humoru, jest wyluzowany, ogólnie fajny.
Michał: Podobno w podstawówce był strasznie cichy, a teraz się normalnie odzywa. Bardzo fajna osoba, można pogadać i się pośmiać.
Adam: Taki trochę neowaty >.>, myśli, że jest śmieszny, a dla mnie to jest po prostu ekhm... idiotyczne lekko mówiąc.
Kaśka: Ma w gimnazjum przerąbane, bo ma 3 lata starszego brata, który skończył tam chodzić, a był rzecznikiem praw ucznia, udzielał się w szkole i wgl. Teraz nauczyciele oczekują od niej tego samego.
Karolina: Raczej z dziewczynami gada, więc za dużo się nie dowiem o niej. Jej kaligrafia jest zadziwiająca o.o
Adrian: Nadmierny jadacz chipsów, 2 paczki dziennie przynajmniej. Jeszcze nigdy nie widziałem go bez nich cały dzień. Jako osoba do pogadania jest spoko.
Kuba: Ymm, małomówny, nie wiem o nim praktycznie nic.
Zuzia: Też taka cicha, przynajmniej na razie. Gra na perkusji i.. nie wiem.
Ola: Oh, na ocenach jej zależy bardziej niż na czymkolwiek innym. Ale jest ładna, to jej to wybaczę ;p.
Karolina: Super osoba, z poczuciem humoru. No i co tu więcej powiedzieć?
Jagoda: Super koleżanka Gabryśki, ciągle z nią łazi, też była w mojej starej klasie. Jej pasja to konie. A RACZEJ UZALEŻNIENIE.

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Pn, 10 paź 2011, 19:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Wszyscy z waszej klasy
Kinga: Jakaś taka dziwna :/ Mówi, że chcę zostać piosenkarką i tyle o niej wiadomo... dobrze gra w króla.
Magda: Przesuperekstradziewczyna, przyjaźni się z Olgą, jest najlepsza w klasie z ocen.
Ja: Blah, nie chce mi się pisać.
Zuzia: Też fajna! Lubi Reksia i ogólnie to co ja, więc w pewnym okresie coś między nami zaiskrzyło... chyba... Ostatecznie "na razie pozostajemy dobrymi przyjaciółmi".
Marcin: Spoko koleś, zawdzięczam mu życie... mojego zegarka... mniejsza o to. Paulina się w nim buja.
Paulina: Kocha wyżej wymienionego Marcina. Jest spoko, ma 2 chomiki, a przynajmniej miała, bo jeden zdechł. Ma wadę słuchu, ale jest spoko.
Daria: Też spoko, razem z Justyną pierwsze osoby, z którymi się zaprzyjaźniłem [ chłopaki wyśmiewali się ze mnie, że nie lubię grać w nogę]
Justyna: Jak wyżej, ale jest bardziej towarzyska.
Emilka: Sportsmenka, najchętniej bez przerwy grałaby w pilkę. Jest także bezwstydna. Chodzić z rozpiętą bluzą nie mając nic pod spodem? Czemu nie?
Gośka: Tej to nie lubią! Jest okropnie natarczywa.
Weronika: Spoko dziewczyna. Można pogadać, chociaż urodą nie grzeszy.
Jasiek, Kuba, Michał 1: Ich jedynym celem jest gra w Metina i nogę.
Michał2 i Maciek: Są całkiem spoko, chociaż Michał trochę... Januszowaty
Natalka: Opowiada ciągle o jedzeniu i chłopakach... Sądzi, ze Kinga jest głupia, ale i tak jest w jej paczce.
Konstancja: Nie umie robić kanapek xD Kładzie centymetrowy plaster sera na bółkę. Mistrzyni plotek.

Resztę edytnę jutro,bo nie mam siły.
Połączone..

Olga: Fajna, ale bardzo nowoczesna. Popularna i dość bogata.
Ada: Fajna, ale to taka... luzaczka... Nosi takie ubranie jakie jej tylko wpadnie w ręce.
Patryk: Najlepszy kumpel Marcina i mój. Jego dowcipy mogą czasem doprowadzić do snu, ale ogląda dużo anime i mangi, więc... spoko gość.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Śr, 12 paź 2011, 21:26
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL