Teraz jest So, 27 kwi 2024, 15:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej 
Autor Wiadomość
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Zapraszam serdecznie na rozmowy na temat Avatara i innych.

Avatar Legenda Aanga to wspaniały serial anime puszczany na Nickelodionie
Jestem jego wielką fanką i do tego jestem Zutarianką.
Czyli jestem za Zutarą czyli Zuko i Katara
W serialu Zuko książe narodu ognia jest z Mai ale więkrzość fanów jest za ZUTARĄ
Wklejam Obrazki z Zutara na dobry początek


Obrazek

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Ostatnio edytowano Pn, 26 wrz 2011, 16:36 przez Modnisia, łącznie edytowano 1 raz



Pn, 26 wrz 2011, 16:21
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Na Początek omówię naszego tytułowego Avatara
Aang pochodzi z Południowej świątyni powietrza
Dowiedział sie od mnichów że jest Avatarem w wieku 12 lat
Bardzo to nim wstrząsneło i postanowił uciec.
W czasie podróży złapała go burza.
Kiedy razem z appą - jego latający bizon - zanurkował w oceanie.
W wodzie stracił przytomność, nie wiedząc co sie dzieje wszedł w stan Avatara i zamroził się.
Akcja serialu rozpoczyna się od odmrożenia Aanga przez Katarę i Sokkę z południowego plemienia wody.
Następne przygody młodego avatara można oglądać w innych odcinkach.
Aang przyjażnił się z mnichem Giatso.
Zakochał sie w Katararze z wzajemnością(co mi wcale nie pasuje bo jestem za Zutarą :x )
W odcinku Południowa świątynia powietrza przyłącza się do nich latający lemur Momo.
Dołączam obrazki


Obrazek

Oto nasz młody Avatar




Przepraszam za Duże obrazki :mrgreen:

/Temat przeniesiony do "O różne inne rzecz", gdyż jest dobrze prowadzony

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Pn, 26 wrz 2011, 16:35
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Czas na Katarę.
Katara ma 14 lat i mieszka w południowym plemieniu wody ma brata kawalaża Sokke.
Jest początkującym magiem wody po szkoleniu na biegunie północnym staje się doskonale biegłą w swojej sztuce.
To ona ratuje Aanga ze stuletniego zamrożenia w górze lodowej.
Uczy Aanga magii wody jest niezwykle błyskotliwa i uparta.
Nie lubi księcia Zuko, próbuje pomóc Aangowi pokonać Władcę Ognia Ozaia i zaprowadzić na świecie pokój równowagę.
Hama uczy ją nowych technik walki im. Magii Krwii która potrafi opanować ludzki organizm bo ludzki organizm składa się w 98% z wody.
Załączam zdjęcia.
Obrazek

Oto nasza prześliczna Katara

Następną postacia jaką omówię będzie jej Brat Sokka

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Pn, 26 wrz 2011, 22:12
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Oto nasz odważny wojownik - Sokka

15-letni wojownik z Południowego Plemienia Wody, zbyt młody kiedy mężczyźni ruszali na wojnę wziął na siebie rolę opiekuna plemienia. Razem z siostrą towarzyszy Aangowi w wykonywaniu jego zadania. W przeciwieństwie do przyjaciół, Sokka nie jest magiem, jednak nieraz ma okazję zademonstrować swój prawdziwy dar – pomysłowość. Jest dumny ze swojej fizycznej i psychicznej siły, choć nieraz jest zazdrosny o umiejętność Bendingu. Jest niezwykle bystry, opiera się na nauce tam, gdzie mistycyzm i sztuki walki zawodzą, jednak poprzez niedojrzałe zachowanie sprawia, że pozostali nie doceniają jego intelektu. Zakochał się w szesnastoletniej księżniczce północnego plemienia wody - Yue. Po stracie Yue zakochał się w Suki.
Jego ulubioną bronią jest bumerang a po 44 odcinku - Miecz wykonany z meteorytu
Jest bardzo zabawny i zajmuje sie organizacją wyprawy.

Oto nasz młody kawalaż.
Obrazek

Następną osobą którą opisze będzie Toph

/edytnięte gdyż coś z obrazkiem było nietak, więc wrzuciłam jakiś z googli

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Wt, 27 wrz 2011, 09:42
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Następnym razem nie pisz post pod postem.


Wt, 27 wrz 2011, 16:00
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
A jak ma robić inaczej ;P opowiadanie też pisze się post pod postem ;)

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Wt, 27 wrz 2011, 16:26
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Dziękuję Euresandzie za wstawienie obrazka z Sokką :D

Toph Bei Fong
W serialu Toph jest niewidomym mistrzem magii ziemi z Królestwa Ziemi, rasą ludzi zdolnych kontrolować i manipulować ziemią. Pomimo swej ślepoty potrafi odkryć położenie obiektów ją otaczających za pomocą echolokacji, lecz zdolność ta nie może zostać wykorzystana gdy obiekt nie dotyka ziemi. Dorastała w dobrobycie i wysoko postawionej rodzinie lecz pozostawiła wszystko gdy zgadza się uczyć Aanga magii ziemi by pomóc mu wypełnić swoje obowiązki jako Awatara i towarzyszyć mu w zadaniu pokonania imperium Narodu Ognia by doprowadzić do pokoju w wojnie narodów.Z informacji uzyskanych od króla Bumiego o znalezieniu nauczyciela magii ziemi który "czeka i słucha", nasza drużyna przybywa do miasta Gaoling gdzie dowiadują się o "Szóstym Drganiu Ziemi" na który postanawiają się wybrać. Po ujrzeniu zdolności Toph i przypomnieniu sobie wizji na bagnach Aang uwierzył iż to ona może być poszukiwaną osobą. Kiedy gospodarz turnieju Xin Fu ogłosił płatne wyzwanie, Aang je podejmuje aby mieć szansę porozmawiania o nauce. Dzięki magii wiatru i niezdolności Toph do zobaczenia co znajduje się nad ziemią, Aang łatwo ją pokonuję tym samym pozbawiając tytułu mistrza. Po walce jednak nie daje mu szansy na rozmowę tylko zdenerwowana szybko opuszcza arenę.Jako chłopczyca Toph wnosi zupełnie nową osobowość do grupy. Niepodobną do opiekuńczej Katary, spokojnego Aanga lub bezczelnego Sokki. Toph jest niezależna, sarkastyczna, bezpośrednia, brutalnie szczera i konfrontacyjna. Jest również najbardziej porywcza z grupy. Beztroską i spragnioną przygód osobowością przypomina Aanga. W swoim zachowaniu i ubiorze jest bardzo chłopięca, w przeciwieństwie do delikatnej dziewczynki za jaką uważali ją rodzice. Jednak w odróżnieniu od Aanga który unika walki, Toph gdy tylko to możliwe walczy i jest niezwykle dumna ze swych umiejętności maga ziemi.


Obrazek

Oto nasza Ślepa bandytka

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Wt, 27 wrz 2011, 20:29
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Czas na mojego ulubionego bohatera - Ksiaże Zuko

Ma obsesję na punkcie schwytania Awatara, co można zauważyć w wielu grach i odcinkach, gdyż jest to jedyny sposób, by odzyskać honor i oczyścić się w oczach ojca – Lorda Ozai[1]. Jego postać powoli dojrzewa pod wpływem czasu spędzonego na wygnaniu. Z czasem z pompatycznego księcia zmienia się w wyrzutka, borykającego się z uczuciem litości wobec ludzi sterroryzowanych przez jego własny naród. Zazwyczaj zimny, nieraz okazuje się niezwykle troskliwy, głównie w obecności stryja Iroh. Znakiem rozpoznawczym Zuko jest blizna na lewym oku, powstała w wyniku rany zadanej mu przez jego własnego ojca podczas Agni Kai[2]. Ojciec nieraz mówił mu, że jego siostra urodziła się szczęściarą, zaś Zuko miał szczęście, że się urodził.

* W pierwszej księdze próbuje schwytać awatara, natomiast w drugiej mieszka w Ba Sing Se. W trzeciej na początku mieszka z ojcem i siostrą, lecz podczas zaćmienia słońca ucieka by uczyć awatara. Na końcu Zuko zostaje Władcą Ognia.
* W drugiej serii Zuko zapuszcza włosy.
* W trzeciej serii Zuko zostaje Władcą Ognia, a Ozai idzie do więzienia.
* Dziewczyną Zuko była Mai, dziewczyna bardzo zżyta z Azulą.
* To on jest Błektinym Widmem/Duchem który uratował Aanga z niewoli kiedy Admirał Zhao go schwytał.
* Jest mistrzem walki dwoma mieczami.

Obrazek


Oto mój przesliczny książe :oops:

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Śr, 28 wrz 2011, 11:28
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Ja najbardziej lubię Toph [fajne teksty], Zuko, stryjka jak-mu-tam i Azulę*

________________
*śliczna jest :oops:

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Śr, 28 wrz 2011, 16:14
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Teraz czas na Azulę siostrę Zuko (której szczerze nienawidzę)

Czternastoletnia księżniczka Narodu Ognia, siostra Zuko i ulubione dziecko Lorda Ozai. Mimo iż ma czternaście lat, wygląda bardzo dojrzale i pięknie. Jest okrutna i egoistyczna. Jej myślenie nastawione jest wyłącznie na wojnę i siłę. Manipuluje innymi, nieraz uciekając się do tortur, byleby osiągnąć to co chce, ignoruje rodzinne i emocjonalne więzi kiedy są jej nie na rękę. Jako Mag Ognia z sadystycznym usposobieniem, Azula jest niezwykle niebezpiecznym Benderem. Azula potrafi wytwarzać błyskawice jako formę Magii Ognia (oprócz niej potrafią to także np. stryj Iroh i Władca Ognia Ozai). Dodatkowo Azula przejawia umiejętność wytwarzania niebieskiego płomienia, znacznie gorętszego od zwykłego ognia . Widzi innych jako zupełnie zbędnych, stosując metodę zastraszenia wobec wszystkich, którzy jej podlegają.
W drugiej księdze Azula w pewnym sensie zabiła Aanga zamykając mu siódmą czakrę i tym samym uniemożliwiając mu przejście w stan Awatara ze swą świadomością. Jednak Katara uzdrowiła go używając wody z oazy duchów w którym pływały dwa duchy które przybrały postacie ryb, był to duch księżyca i duch oceanu.
Na końcu trzeciej księgi Azula została pokonana i wpadła w szał, po tym została wtrącona do wiezienia.

Obrazek

Obrazek

Oto nasza wredna księżniczka

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Śr, 28 wrz 2011, 17:43
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Czas na dziewczynę Zuko :evil: Mai :evil:

Mai to rozważna, inteligentna i bardzo zamknięta w sobie dziewczyna. Ty Lee i Azula to jej najlepsze przyjaciółki . Poznały się, będąc jeszcze małymi dziećmi. Gdy razem przebywały w pałacu u Azuli, dziewczyna często widziała Zuko. Już wtedy była w nim zakochana, jednak bała się mu to okazywać. Azula wyczuła, co się święci, i gdy tylko mogła, pakowała parę w niezręczne sytuacje, z których oboje wychodzili z rumieńcami na twarzach. Po kilku latach Mai w końcu została dziewczyną księcia. Kiedy jego życie było w niebezpieczeństwie, postawiła się Azuli i pomogła mu w ucieczce (wydarzyła się to w odcinku "Wrząca skała część 2" gdzie razem z Zuko uciekali jeszcze Sokka, Suki, Hakoda i Chit Sang). Mai powiedziała jej, że bardziej kocha Zuko, niż się jej boi. Mai nienawidzi przebywać z rodziną. Mai żadko ma poczycie humoru i żadko się uśmiecha(można powiedzieć że jest przewieństwem ty lee) mo zdobyciu Omashu jej rodzina nim włada jednak bardzo jej sie tam nudzi i ucieka z Azulą (ksieżniczką ognią) aby odszukać Zuko i jego stryja. Mai kocha zuko z wzajemnością, nie widzimy jednak ich ślubu.

Oto jej zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


So, 1 paź 2011, 14:26
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
A jak najbardziej lubię Azulę. :3
Zła, przebiegła, silna, pyschopatyczna... idealnie.
Widzę, że bierzesz informacje z Wiki... nieładnie. x3

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


So, 1 paź 2011, 15:17
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
O jejku, Mai... jak się zamachnęła piłką w trzeciej księdze na plaży, to aż siatkę przepaliło. A osobiście stosunek mam do niej taki, że jak bym się obudził w nocy i ją zobaczył skorzystałbym z mojego zapasiku ostro zastruganych kredek. A Aang/Zuko i Katara... przecież oni mogą... być w trójkącie XD

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


So, 1 paź 2011, 21:30
WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Z powodu że informacje są kopiowane, rozdzielane posty ( nabijanie ) i nie jest to bardziej dyskusja , a wklejanie informacji chętniie zamknę ten temat. A kubulus i twoje pomysły wręcz mnie zadziwiają

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 2 paź 2011, 12:16
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 17:34
Posty: 125
Post Re: Avatar legenda aanga - Wszystko i jeszcze więcej
Dobra teraz sama piszę więc to będzie o .......
Ty Lee

Ty Lee ma 15 lat i sześć identycznych sióstr. Jest przyjaciółka Mai(i?!) i Azuli,jest zwinna i szybka co zawdziecza kilkuletniej pracy w cyrku.
Jej styl walki jest niezwykle oryginalny, ponieważ walcząc blokuje Chi przeciwników.
Zawsze jest uśmiechnięta bardzo rzadko płacze. Przez kilka odcinków próbuje razem z przyjaciółkami pojmać Zuko i Iroh.

Kiedy Sokka razem z Zuko wyruszają by odbić ojca Sokki z więzienia, ostatecznie Mai zdradza Azulę.
Gdy bohaterowie uciekają windą, straż więzienna chce odciąć sznury, na których zawieszona jest winda.
Mai nie pozwala im na to, bo jak powiedziała, tłumacząc się Azuli, Zuka kocha bardziej, niż boi się Księżniczki.
W tej chwili Azula atakuje Mai, lecz Ty Lee powstrzymuje ją.
Niestety dziewczynom nie udaje się uciec i zostają wtrącone do lochu. W ostatnim odcinku widzimy Ty Lee, która została uwolniona i przyłączyła się do wojowniczek Kyoshi.

W niektórych odcinkach widać, że Ty Lee podkochuje się w Socce. Twierdzi, że jest "słodki".

Ten cytat skopiowałam nie miejcie mi tego za złe(ten pod spodem :D )

Ty Lee: Hmm... to nie pasma, to raczej włosy... czy włosie... Zaczyna się chyba na... "R"?..
Mai: Kłaki?
Ty Lee: Kłaki! To kłaki!"

Czas na obrazki

Obrazek

Ło matko , ile błędów ... Pewnie wielu nie znalazłem , ale dobrze, że ( mam nadzieje) piszesz to sama, a nie kopiujesz teksty :)/Zawsze nad chaosem panujący Spidi

_________________
Coś o mojej skromnej osobie, jeśli ktoś ciekawy ^^:
Spoiler:

Zapraszam na mój blog: http://czarno-czerwony-swiat.blogspot.com/ :D


Wt, 4 paź 2011, 18:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL