Teraz jest So, 27 kwi 2024, 23:17



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011 
Autor Wiadomość
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
Dziś wieczorem znalazłem co nie co na stronie sklepu AidemMedia i chcę się znaleziskiem z wami podzielić

CITY OF SECRETS
Obrazek
http://sklep.aidemmedia.pl/city-of-secrets
Wersja gry, która okazała się ogromnym sukcesem na amerykańskim Appstor !
Piersze miejsce w kategorii gry przygodowe w USA na Mac, iPad, iPhone !
Rozbudowany system podpowiedzi !
Gra w polskiej wersji językowej.

Dzielny pies Reksio schodzi do piwnicy w norze swojego przyjaciela komandora kreta Kretesa i dosłownie "zapada się pod ziemię". Zaniepokojony Kretes wyrusza natychmiast jego śladem. Trop prowadzi poprzez tajemniczy labirynt tuneli i sztolni aż do ukrytego pod ziemią miasta, zamieszkałego przez krety.
"Reksio i Miasto Sekretów" otwiera zupełnie nową serię wydawniczą gier o przygodach Reksia. Przygotuj się na fascynującą podróż do wnętrza Ziemi we wspaniałej, nowoczesnej, kolorowej i trójwymiarowej oprawie graficznej. Kieruj na zmianę Reksiem i Kretesem i odkryj wszystkie sekrety Miasta Kretów! To jedyny sposób by uratować nie tylko twoich ulubionych bohaterów, ale też wszystkich mieszkańców miasta.
Detektywistyczna gra przygodowa dla dzieci od lat 6.
Zauważcie- Na zdjęciu okładki nie ma Reksia!

PIRACI - KORONA WŁADZY
Obrazek
http://sklep.aidemmedia.pl/piraci-korona-wladzy
Bolek i Lolek wyruszają do portowej mieściny „Odległy Brzeg”, by uwolnić porwaną przez Kapitana Wspaka Różyczkę, córkę kupca Zenona, przyjaciela ich przyjaciela Szymona, młodego maga, który wcześniej był raczej ich wrogiem, a nie przyjacielem, ale teraz jest przyjacielem, ponieważ poprzedni scenarzysta tak ustalił i nowy scenarzysta nie miał w tej sprawie nic do gadania. Nadążacie?

Pirackie żaglowce, piracka muzyka, piraccy kupcy, pirackie życie. Przemytnik przemycający grzeczne wiersze dla dzieci. Strażnicy miejscy stojący na straży pirackiego prawa. Śpiewający aktorzy, szalony czarodziej i mnóstwo łamigłówek. Czy nasi bohaterowie poradzą sobie w tym świecie mając do pomocy jedynie wredną jasnowidzącą papugę?

          · Podziwiaj niezwykłe widoki i animacje stworzone przez cały sztab grafików.

          · Graj w minigry wywołujące zarazem radość, jak i frustrację.

          · Zmierz się z zagadkami i pokonaj wszelkie przeszkody. Odnajdź legendarny skarb i pokonaj żądnego władzy Kapitana.

Wyśledź główny wątek, który toczy się tak bardzo w tle, iż wydaje się prawie niezauważalny.
Moim zdaniem to właśnie jest Pirates Tales.

CALINECZKA
http://sklep.aidemmedia.pl/calineczka
Obrazek
Przepięknie animowana bajka o przygodach uroczej dziewczynki Calineczki stała się inspiracją do stworzenia fascynującej gry dla najmłodszych.

Akcja bajki toczy się na kartach otwartej książki, gdzie liczne postacie tylko czekają, by z niej wyskoczyć i zmienić bieg historii!

Obok animowanej opowieści, w grze znajdują się liczne zagadki i zadania logiczne, barwne puzzle i kolorowanki oraz gry zręcznościowe. Program stymuluje wszechstronny rozwój dziecka: gry typu memo ćwiczą pamięć i koncentrację, przebieranki kształtują zmysł estetyki, a liczne kolorowanki rozwijają zdolności plastyczne. Chodząc po labiryncie ciemnych korytarzy gracz uczy się rozpoznawać dźwięki, zaś przygotowując pizzę - rozwiązuje proste zadania matematyczne.
Piękna i mądra bajka o Calineczce oraz towarzyszące jej gry ogólnorozwojowe zapewnią twojemu dziecku wiele godzin doskonałej zabawy połączonej z nauką.
- Czytaj, licz, maluj!

- Ćwicz pamięć i koncentrację!

- Graj z całą rodziną!



Proszę o waszą opinię na ten temat.

_________________
Obrazek


Pt, 28 paź 2011, 21:00
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 paź 2009, 15:43
Posty: 64
Lokalizacja: pewnie z the bestolandii ^_^
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
Obrazek
co to !#$%^ jest ???
Jak to co ? Ostrzeżenie :)

_________________
a ja umiem robić takie literki Д & ϗ ψ Ж ـش- nie kopiować bo dostaniecie od pana policjanta pałą po głowie
logujcie się na: http://www.reksio123.fora.pl
Avek wykonany przez Adamamaga


Obrazek


Pn, 31 paź 2011, 16:01
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
No mnie też zdziwił fakt, że na zdjęciu nie ma Reksia.
Jakie fakty możemy z tego wyciągnąć?

_________________
Obrazek


Pt, 4 lis 2011, 18:19
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
To znaczy... że AM nas zdradziło. Amerykanie przeciągnęli ich na ciemną stronę mocy lubienia ich (Amerykanów).

A tak na serio: to potworne. Napis "City of Secrets"... Minus! Cała gra słowna była w polskim tytule (Reksio-Miasto SeKRETÓW). Ale za brak Reksia na okładce trzeba wnieść bunt. Mimo wszystko, Reksio występuje w grze.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pt, 4 lis 2011, 18:41
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
No to zacytuję i wyjaśnie :)
Cytat:
the best napisał(a):
Obrazek
co to !#$%^ jest ???

Wyjaśnienie:
Jak to co ? Ostrzeżenie :)
Nie, żartuję. Otóż tak się niedobrze dzieje na tym świecie:
- Pierwsza sprawa: Kretes przejmuje główną rolę w GRACH Z REKSIEM (gry z Reksiem bez Reksia xD Młoda staruszka xD).
- Druga sprawa: Gry te są teraz przeznaczone dla rynku amerykańskiego, a Amerykanie nie mieli Reksia w kreskówce (dziwne - my oglądamy ich cofające w rozwoju baje, a oni naszych mądrych nie, OMG/WTF/takie tam) i są tacy %&^*$#(#)@!~`, że uważają go za coś, czego powinno nie być, a raczej takie urozmajcenie, dodatkowa, alternatywna postać grywalna.
- Trzy: AM niestety chce sprostać Amerykanom i produkuje coraz bardziej ^&%*$(#)@!~` gry.
- Cztery: TO WSZYSTKO obraca się przeciwko nam :cry: :evil: :(

Koniec wyjaśnień, zapraszam na zabawę Halloweenową xD

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Pt, 4 lis 2011, 18:48
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
Konkluzja:
W MS2 może nie być Reksia :cry:

Masz racje Donat, BUNT! Można zrozumieć, że zależało im na wydaniu w pełni polskiej wersji gry z iPada, Maca itd., ale bez Reksia! :x

Zresztą nie tylko rynek Amerykański, ale też kanadyjski i brytyjski. Czytałem też gdzieś, że całkiem nieźle sprzedawana była w Grecji i Chinach.

Co do reszty tematu to może kupię Koronę władzy, oczywiście w komplecie z Tajemniczym zamczyskiem.
Na Calineczkę jestem trochę za duży (dwanaście lat minęło jak jeden dzień).

_________________
Obrazek


Pt, 4 lis 2011, 18:54
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
Zgadzam się z donatem i dawidem. Skupiają się na nowych odbiorcach , a o nas starych zapominają ...

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 4 lis 2011, 20:26
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
Owszem, skupiają się na nowych, ale kasacja Reksia z okładki nie jest dla graczy amerykańskich. To dla Polaków. Jak przeciętny gracz polski usłyszy, że grasz w grę, w której jest Reksio, ryknie śmiechem, a gry nie kupi. Amerykanom to obojętne, bo przecież nie znali dotąd żadnej z postaci.

Coraz bardziej mnie irytują teksty w tym stylu, że AM zapomina o polskich graczach. Chcecie by o was pamiętali? Macie efekty: najbardziej odstraszający element w serii idzie na margines.

Gratulacje, forumowicze. Wspaniały suchar.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 4 lis 2011, 20:39
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
nieznany napisał(a):
Chcecie by o was pamiętali? Macie efekty: najbardziej odstraszający element w serii idzie na margines.

Chyba: najbardziej odstraszający efekt wysuwa się na pierwszoplanowego bohatera (STRAJ-KU-JE-MY! STRAJ-KU-JE-MY!)
A co do tego:
nieznany napisał(a):
Jak przeciętny gracz polski usłyszy, że grasz w grę, w której jest Reksio, ryknie śmiechem

No to niech ryknie, co mnie to obchodzi :roll: Jak ktoś jest "prawdziwy wielki fan Reksia", to nic sobie z tego powodu nie będzie robił :roll:

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


So, 5 lis 2011, 07:27
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
dawid6 napisał(a):
Jak ktoś jest "prawdziwy wielki fan Reksia", to nic sobie z tego powodu nie będzie robił


Sorry, ale to naprawdę zabrzmiało obleśnie... :(
Może nieznany nasz rację, chcą grę wypromować także w Polsce.

@dawid6: nieznany miał na myśli Reksia, jako tego strasznego, tylko że nie wobec nas, ale tych co nie przepadają za bajkami z dzieciństwa.

_________________
Obrazek


So, 5 lis 2011, 10:14
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
AdamMag napisał(a):
ale tych co nie przepadają za bajkami z dzieciństwa.

Albo tych, co oglądają "cofające w rozwoju bajki w Cyfrowym Polsacie" (ale mi się przykleiło, od kogoś to przeczytałem, od donata chyba...) i są niezbyt wygustowani. Reksio to natomiast właśnie rozwój, szczególnie na dobrego gospodarza/rolnika. Poza tym jak ktoś tak nie mieszka na wsi to też nie za bardzo jest, hmmm... doświadczony. Jak się takiego spytasz niedoświadczonego:
- Skąd się bierze mleko?
To odpowie:
- Ze sklepu.
To jest trochę związane z takim rozsmarowywaniem, ale raczej nie szczęścia, lecz czegoś innego, hmmm... niewiedzy? Przetargów, biurokracji? Niemądrych rządów? (Przy okazji bardzo polecam temat nieznanego "Rozsmarowywanie szczęścia, lub jakoś tak).

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


So, 5 lis 2011, 14:15
WWW
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
dawid6 napisał(a):
od donata chyba


Nic takiego nie mówiłem >:( .

No, ale mimo wszystko nieznany ma trochę racji. Chociaż jeśli już by nie było wogóle Reksia, ani na okładce, ami w napisie, to może chociaż mogłoby się nazywać "Miasto Sekretów"?

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


So, 5 lis 2011, 17:39
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
Krew mnie zalewa :twisted: Cała seria oparta na Reksiu cofa się w sobie? Do amerykańskiego stylu... Zobaczcie chociaż jak wygląda piwnica z łosiem/pragad/jeszcze coś w nowej seri (znaczy się LIMITED). Łoś to pewnie jakieś nawiązanie do VNS, ale poza tym "obleśne" jak powiedział Adam.
Porównajcie ewoka w pierwszym screenie i "ewoka" w drugim screenie piwnicy. Zobaczycie różnicę...
P.S. for AdamMag: To jednak Kretes jest odrażający...
P.S. for donat98: Przepraszam :roll: Nie chciałem cię ob/drazić...

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


So, 5 lis 2011, 19:54
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
A czy ja się z tobą sprzeciwiam? Trochę dużo powiedziane "odrażający", ale po prostu niemiły i wywyższając się.
Ja tylko powiedziałem, że niektórzy polscy gracze mogą uważać Reksia za odrażającego.
I oto chodziło nieznanemu (jemu nawet chodziło o odstraszający, nie odrażający).
Musisz lepiej czytać posty. :wink: (ale nie zrozum mnie źle :) )

Zresztą grafika Limited Edition nie jest zła, powiem nawet bajeczna.
ale ten łoś z piwnicy to był naprawdę powalający

_________________
Obrazek


So, 5 lis 2011, 20:15
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: AidemMedia- zrzut sklepu na dzień 28.10.2011
No, masz rację.
No dobra, co tu się kłócić będziemy :lol:
jakiśinny*topic
Co do RiMS LE, to zgadzam się z kimś tam (nie będę zgadywać znowu, jeszcze kogoś obrażę, a nie, jednak tym razem donat98 :) ) i powinien być na okładce choćby z tyłu. A jak go nie będzie to: BES SĘSU (też fajny cytat). A poza tym, jak ktoś kupi, bo nie ma Reksia na okładce, a Reksia nie lubi, to albo odda, albo odsprzeda (ale pożytek) i nie będzie miał z tego pożytku...

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Pn, 7 lis 2011, 14:10
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL