Teraz jest Pt, 26 kwi 2024, 17:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Tablet 
Autor Wiadomość
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Tablet
Moim zdaniem ludzie za bardzo podniecają się tym całym Applem. Ja nie bardzo chciałbym mieć taki jabłkowy sprzęt, zdecydowanie wole serie Galaxy od Samsunga.

_________________
Obrazek


Pn, 31 gru 2012, 21:03
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Tablet
Czy ja powiedziałem, że się tym podniecam ? Jednak, równierz rozmyślam właśnie nad Galaxy.


Pn, 31 gru 2012, 21:13
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Tablet
Chociaż są kształcące gry na tablety. Choćby "Word Hex" Very Nice Studio.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Wt, 1 sty 2013, 19:38
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Tablet
Ja tableta nie mam. Nie za bardzo też chcę go mieć. Jak dla mnie jest to mi niepotrzebne.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 2 sty 2013, 15:17
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Tablet
Rdusiu25 napisał(a):
Może nie które dzieci uważają właśnie, że tablet służy tylko do grania i przeglądania internetu. Lecz mi się wydaje takijeden, że nie jesteś taki. Lecz jeśli nawet post AdamMaga cię nie skłonił do nie marudzenia o tebletach to sorry.


Dobrze, nie będę marudził. Po prostu jak zobaczyłem ten temat to pomyślałem, że założył go ktoś kto chce się pochwalić kolejnym sprzętem do grania w jakieś głupie gierki. Czasami mnie tak nachodzi. Przepraszam.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Cz, 3 sty 2013, 21:25
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Tablet
@up

Mi się wydaje, że i tak tak jest.

@topic

Byłem wczoraj w Media Expert i zainteresował mnie tablet Galaxy Tab 10.1, i mam pytanie do was(najbardziej do AdamMaga), czy warto go kupić ?


Pt, 4 sty 2013, 15:53
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Tablet
Moim zdaniem to najlepszy tablet z Androidem, którym warto się interesować.
To jednak moje zdanie :P
Ale jeśli ktoś chce mieć tablet "ekstremalnie praktyczny" to polecam także te z Windows 8.
Wszystko co możesz robić na notebooku możesz także robić na tablecie z Windows 8.
Można do tego podłączyć klawiaturkę i myszkę i może być bosko :D

_________________
Obrazek


So, 5 sty 2013, 19:56
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Tablet
Ja mam tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0.
Właściwie mam na nim tylko dwie gry: Reksio i Miasto Sekretów(Polska wersja) i Bad Pigges.
Ja głównie korzystam z Internetu, ale na tablecie można właściwie robić wszystko(np. robić prezentacje; ja mam wgrany odpowiednik Microsoft office).
Co do W8, to sądzę, że jednak lepiej po prostu kupić laptopa. Chociaż...
Android chyba na tableta jest lepszy(szczególnie jeśli chodzi o aplikacje).
Dlatego też polecam tablety, gdyż nie są tylko do grania, ale można z nich zrobić wiele pożytecznych rzeczy :D


Wt, 9 kwi 2013, 15:17
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Tablet
Hymn... Odpowiednik Offica... powiedział bym mierna podróbka. To jednak nie to samo i funkcji ma nie wiele...
W Windows 8 masz wszystkie. Ale faktycznie Android jest lepszy dzięki swojemu sklepowi z aplikacjami.

_________________
Obrazek


So, 13 kwi 2013, 17:32
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Tablet
AdamMag napisał(a):
Hymn... Odpowiednik Offica... powiedział bym mierna podróbka. To jednak nie to samo i funkcji ma nie wiele...
W Windows 8 masz wszystkie. Ale faktycznie Android jest lepszy dzięki swojemu sklepowi z aplikacjami.

Chodzi ci o Polaris Office? Bo w sklepie Play ma ocenę 4.5. Nie ma chyba lepszego office na Androida... No w sumie daleko mu choćby do openoffice.org czy libreoffice na Windowsa, ale nie jest aż taki zły :wink:
Większość form robi gry na Androida/Ipada. To się zmieni. Na razie jednak tabletami rządzi Google :twisted:
Samsung Galaxy Tab 2 7.0
dwa aparaty (po co to?)
ładowarka sieciowa (oczywiście kiedy kupiłem wejście samochodowe, zauważyłem napis:wyjątki: Samsung Galaxy Tab
Polaris Office w zestawie (i tak darmowe)
Kiedy ma się futerał, to można pisać (tak jak ten post)
Bluetooth, wi-fi.
Jak pobiorę Skype to może będzie dobrze.


So, 13 kwi 2013, 17:54
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Tablet
w cenie tableta mogę mieć laptopa z dwukrotnie lepszymi specami

a od gier są konsole przenośne. chyba że mówiąc o grze masz na myśli popierdółki na 5 minut

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 15 kwi 2013, 20:32
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Tablet
Która konsola ma Miasto SeKretów? ! I to w sumie z a 24 złote? Bo w Androidzie masz pierwszy epizod darmowy!


Pn, 15 kwi 2013, 20:38
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Tablet
Który tablet ma starą serię? Tak to można by się w kółko użerać.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 15 kwi 2013, 21:19
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Tablet
Traktor napisał(a):
Który tablet ma starą serię? Tak to można by się w kółko użerać.

http://www.chip.pl/news/sprzet/pamieci-masowe/2012/07/samsung-ma-rozwiazanie-na-brak-napedu-dvd-w-ultrabookach
Przeczytaj całość :wink: Być może gdy tablet ma W8(np. http://www.mediamarkt.pl/tablet-acer-iconia-tab-w700,id-686099) można (teoretycznie) odpalić grę z starej serii. Ktoś się podejmie?
Laptop ewoluuje w tableta. Powoli wszyscy chcemy mieć dotykowe ekrany. Można zobaczyć już takie laptopy-tablety(masz klawiaturę i możesz od niej odczepić ekran). Microsoft też to dostrzegł.
Za jakieś pięć lat, nigdzie nie znajdziecie laptopa(znajdźcie teraz PC).
Teraz ścieżki komputera połączyły się z ścieżkami telefonu.


Wt, 16 kwi 2013, 16:07
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Tablet
już widzę programistów wklepujących kod na klawiaturze dotykowej

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Wt, 16 kwi 2013, 16:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL