Teraz jest So, 20 kwi 2024, 08:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Baśniobór 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Baśniobór
Ostatnio na forum jest trochę o książkach więc postanowiłem założyć ten temat.
Seria Baśniobór to książki z gatunku fantastyki. Opowiada o przygodach rodzeństwa, które odkrywa zupełnie nowy i nieznany im świat. Jadąc na przymusowe wakacje do dziadków przypadkowo odrywają magiczny rezerwat- pełen magicznych istot, w tym wróżek, najd, satyrów itp. Seria ma pięć książek.
Powiem szczerze, że uwielbiam tą książkę i wszystkim ją serdecznie polecam. Na pierwszy rzut oka wydaje się dziecinna i nudna- ale jest zupełnie inna. Zaczynając od różnych przygód kończąc na ratowaniu świata. Ostatnia część wyszła niedawno (17 kwietnia), więc wszystkie są już dostępne. Jeżeli ktoś miał przyjemność przeczytać tą książkę, niech się wypowie. Jeżeli ktoś jej nie czytał to na prawdę polecam- bo warto.

Seria:
Baśniobór.
Baśniobór - Gwiazda Wieczorna Wschodzi.
Baśniobór - Plaga cieni.
Baśniobór - Tajemnice Smoczego Azylu.
Baśniobór - Klucze do więzienia demonów.

Moja ulubiona to część piąta ;).

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 29 kwi 2013, 14:38
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Baśniobór
Ja czytałem tylko część 1 ,,Baśniobór''. Dostałem ją na Rocznicę Komunii Świętej. Książka bardzo fajna ,ale nie najlepsza jaką czytałem z książek przygodowo-fantastycznych. Najbardziej wam polecam kupić lub wypożyczyć w bibliotece książki z serii ,,Magiczne Drzewo". Najbardziej polecam ,,Magiczne Drzewo - Olbrzym" lub ,,Magiczne Drzewo - Pojedynek".

_________________
Obrazek


Cz, 13 cze 2013, 06:06
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Baśniobór
Ostatnio wypożyczyłem w bibliotece "Baśniobór II - Gwiazda Wieczorna Wschodzi". Bardzo fajne książki. Polecam wszystkim fanom fantastyki.

_________________
Obrazek


Pt, 14 cze 2013, 05:38
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL