Teraz jest Pt, 26 kwi 2024, 01:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Top Model. Zostań Modelką. 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Top Model. Zostań Modelką.
Bardzo lubię oglądać ten program, oglądam go w sumie już od pierwszego sezonu, który powstał we wakacje 2010, jestem również ciekawe kto z was go oglądał. Dotychczas powstały 4 sezony. W 4 producenci dopuścili do uczestnictwa mężczyzn, osobiście uważam to za zły pomysł, ponieważ wolałbym oglądać tylko dziewczyny, a nie również facetów. Chociaż dobrze wiem, że teraz znacznie więcej osób będzie się interesowało programem. Jak nie wiesz o co chodzi w TM tu znajdziesz wszystkie informacje:

Ten temat jest poświęcony Top Model, tu o nim rozmawiamy.
Jury konkursu spośród tysiącu uczestników wybiera 50 najlepszych, którzy potem rywalizują w różnych miejscach w Polsce, udają się na podwarszawski poligon (1 edycja), na farmę na Mazurach (2 edycja), albo na zamek czocha (3 edycja), czy też na plażę (4 edycja) gdzie zostają poddawani wielu zadaniom i w ostateczności jury wybiera finałową 13. Następnie wybrani uczestnicy wprowadzają się do położonego w Łomiankach domu TM, gdzie będzie prowadzana rywalizacja o tytuł Top Model. Nagrodami są: kontrakt z Next, sesja zdjęciowa na okładkę Glamour, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek, a od czwartej edycji również 100.000 złotych. Zwycięzcy finału wybierani są przez głosowanie telewidzów.

4 sezon możesz oglądać już od 1 Września 2014 w TVN o godzinie 21:30! Odwiedź również oficjalną stronę programu.


Ostatnio edytowano Pt, 22 sie 2014, 12:31 przez Matek, łącznie edytowano 3 razy



So, 25 maja 2013, 19:20
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
Kocham. :)
Uwielbiam programy w której panuje ostra rywalizacja, noi ten jakoś mi pod pasował. Ja osobiście kibicuję Klaudii, ale wątpię żeby była w finale. Na moje oko będzie tam Renata, Tamara i pewnie Marcela. Najbardziej nie lubię Tamary, jest taka sztuczna.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 25 maja 2013, 19:25
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
Ja tam wszystkie dziewczyny o dziwo bardzo lubię i cieszyłem się kiedy jurorzy wybrali taką mocną 14. Ale Renata z odcinka na odcinek robi się coraz bardziej denerwująca.


Ostatnio edytowano Pt, 22 sie 2014, 12:29 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



So, 25 maja 2013, 19:26
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
Ostatnio znalazłem ciekawą stronę na której można oglądnąć wszystkie wyemitowane odcinki, oto adres strony. Dziewczyny ze zdjęcia nie są z Polskiej edycji TM, mówię, żeby potem nie było nieporozumień)


Ostatnio edytowano Pt, 22 sie 2014, 12:31 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



N, 26 maja 2013, 07:09
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
Odświeżam. No, właśnie przed chwilą, dosłownie 10 minut temu przeczytałem wiadomość na Facebooku TM, napisano, iż następna edycja powróci Jesienią tego roku. Osobiście bardzo się cieszę i jestem przede wszystkim ciekawy nowych twarzy, które znajdą się w czwartym sezonie, zastanawia mnie również do jakiego kraju dziewczyny w tym sezonie pojadą podbić świat mody. No cóż, jestem ciekawy wielu rzeczy związanych z tym sezonem, ale tego wszystkiego dowiemy się Jesienią, tego roku. Mam nadzieje, że szybko to minie... choć, wkrótce zaczną się wakacje, a po wakacjach następny sezon TM.


Pn, 26 maja 2014, 18:39
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
Bardzo ucieszyłeś mnie tą wiadomością, Mątku. Kolejny sezon Top Model... powiem, że na pewno będzie ciekawie. Tak samo jak mój poprzedni rozmówca, jestem zaintrygowany tym, kto pojawi się w nowym sezonie TM. Z pewnością nie będzie nudno. Chociaż przyznaję, że poprzednie sezony nie oglądałem zbyt często, a resztę nadrabiałem oglądając przez internet, to mam nadzieję, że jesienią będę dosyć często patrzył na ten program :D. Bo jednak jest warto.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 7 cze 2014, 17:46
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
Już jesienią na antenie TVN zobaczymy ponownie Top Model. Stacja postanowiła zrealizować czwartą edycję popularnego show, choć tym razem samodzielnie - dotychczas odpowiadała za niego firma produkcyjna Rochstar. Informacja o powrocie programu wywołała wielkie emocje nie tylko wśród jego fanów.

W ciągu ostatnich kilku dni sporo spekulowało się na temat ostatecznego kształtu jury i tego, kto poprowadzi show. W tej kwestii obędzie się bez niespodzianek - TVN poinformował właśnie, że gwiazdorski skład pozostanie bez zmian. Joanna Krupa pozostanie prowadzącą i jurorką jednocześnie, a towarzyszyć jej będą Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Katarzyna Sokołowska. Za kulisami szaleć będzie niezmiennie Michał Piróg.

Rewolucja nastąpiła natomiast w regulaminie. Produkcja programu potwierdziła, że do czwartej edycji Top Model mogą się zgłaszać również mężczyźni! Potencjalni kandydaci muszą mieć minimum 180 cm wzrostu. Pierwszy casting już w najbliższą niedzielę 15 czerwca w Gdańsku.
Źródło: AfterParty.pl


Śr, 11 cze 2014, 18:43
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
Odkop.
Wczoraj oficjalnie (tak, Matek) dowiedzieliśmy się kto trafi do finałowej trzynastki, ogólnie siedem dziewczyn i sześć chłopaków. Łącznie minęły już trzy odcinki (co jest w sumie zaskakujące, prawie zawsze było po 4), teraz czas nas już dokładniejsze odcinki. W finałowej trzynastki jestem, powiedzmy, zadowolony, chociaż irytuje mnie to, że są w niej zawodnicy, których wgl nie kojarzę. Nie wiem, czy nie było ich pokazanych na castingach, czy co. Na stan obecny moimi faworytami są: Adam Boguta, Marta Sędzicka (swoją drogą, na sesji była jakaś psychiczna), Mateusz Jarzębiak, Michalina Strabel, Michał Baryza oraz Ola Żuraw. Mam nadzieję, że serial rozwinie się i dorówna chociażby trzeciej edycji.
Z góry proszę również Matka, o pisanie wszelkich spoilerów tylko i wyłącznie w spoilerach, bo wydaje mi się, że nikt nie życzy sobie poznawania tajników serialu (nie tylko tego) wcześniej. Nie żartuję, dalsze próby mogą pociągnąć za sobą konsekwencje.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 16 wrz 2014, 17:05
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
A no to może ja też powiem coś na temat 4 sezonu.
Osobiście ten sezon podoba mi się najmniej, zadania jakieś dziwne i nudne, a do tego pierwszy raz w mojej historii oglądania TOP MODEL zdarzyło mi się znienawidzić paru uczestników w jednym sezonie. Szczerze powiedziawszy w poprzednich sezonach nie miałem swojego anty-ulubieńca, a wręcz wszystkich uczestników lubiłem. No i w ogóle mężczyźni w programie to jakaś porażka, jest jeden, który faktycznie nadawałby się na top modela, jest to tylko Michał Baryza, reszta to kompletna pomyłka. Strasznie denerwuje mnie ten cały Mateusz Jarzębiak, jego wyraz twarz, styl mówienia i ta pewność siebie, chciałbym, aby odpadł, ale... a zresztą nie będę spoilerował. Marta Sędzicka też mnie bardzo wkurza, kiedy pojawiła się na castingu to ją nawet polubiłem, ale po ostatnim odcinku, który został wyemitowany wczoraj o 21:30 przestałem ją szanować i lubić. U niej również wkurza mnie ta pewność siebie i to chamstwo np. powiedziała, że Misza ma bardzo fajne zdjęcia, ale jest za stara na modelkę. No, ale muszę przyznać, że Marta jest bardzo dobra jeśli chodzi o uczestnictwo w programie, dotychczas wygrała 3 zadania.
Moimi faworytami są: Misza Czumaczenko, Osi Ugonoh, Michał Baryza, Michalina Strabel, Aleksandra Żuraw... no i to niestety tylko tyle jeśli chodzi o listę faworytów.


Wt, 14 paź 2014, 21:03
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Top Model. Zostań Modelką.
7 września rusza piąta edycja ''Top Model''. Oto jej opis:
Bieg do świata mody wcale nie będzie usłany różami. Na uczestników czeka po drodze wiele zadań. Wykonując je spróbują przełamać swoje lęki, wykazać się kreatywnością oraz po prostu być lepszym od innych. Sesja w jeziorze oraz jadącym metrze, skok ze spadochronem, spektakularne pokazy mody, a także bieg przez płotki w szpilkach. Łatwo nie będzie!

W tej edycji w Polskę wyruszy autokar z jurorami. Przemierzą ją wzdłuż i wszerz, by poinformować szczęśliwców o dostaniu się do programu. Do czyich drzwi zapuka Joanna Krupa?

Aby zamieszkać w wymarzonym domu modelek, kandydaci będą musieli pokonać setki chętnych na castingach. Dobry wygląd nie wystarczy, żeby przekonać srogich jurorów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński będą poszukiwać tego „czegoś”. Modele i modelki muszą bowiem zrobić niesamowite wrażenie od pierwszej sekundy.

W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Kto zostanie piątą Top Modelką lub Top Modelem w Polsce? Odpowiedź już niedługo na antenie TVN.

No według mnie zapowiada się ciekawie.


Śr, 5 sie 2015, 13:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL