Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
MLP:FiM 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: MLP:FiM
Witam ponownie.
Od mojego ostatniego posta trochę się zmieniło... a może nawet trochę więcej niż trochę?
Wszystko zaczęło się od tego, że znalazłem piosenkę ''This Day Aria''. Nie była to wersja z serialu, a polski cover. Od samego początku mi się spodobała - sama melodia była okej, a tekst strasznie mnie zaintrygował. Przez pewien czas wylądowała nawet na liście moich ulubionych piosenek, cały czas jej słuchałem. Jakoś niezbyt chciałem jednak oglądać z nią odcinek, patrząc na pozostałe, które jakoś mnie nie przekonywały. Bo wiecie, chociaż serialu nie oglądałem, to piosenek często szukałem i słuchałem.
Pewnego nudnego wieczora poprosiłem jednak Autora aby wysłał mi odcinek z ową piosenką, pomyślałem, że czemu niby nie, i tak mi się nudzi... I to był strzał w dziesiątkę.
To wszystko zmieniło. Odcinki (bo były dwa) bardzo mi się spodobały i miały w sobie to, czego żaden inny przeze mnie oglądany nie miał. Pomyślałem, że sam serial nie jest taki zły, a nawet ciekawy. Dalej samo poszło, oglądając kolejne...
Już sam nie wiem jak z tą serią jest. Owszem, można mówić, że niektórzy po prostu nigdy do tego się nie przekonają. Ja myślałem, że należę do tej grupy, mimo to ten odcinek wszystko zmienił. Potwierdza to, że trzeba znaleźć ten jedyny, który przekona nas do innych. Nieznany sugerował ''Powrót do harmonii'', ale jak widać u każdego działa to inaczej. Mimo to, chyba jednak te z większą akcją są warte uwagi. Z samych odcinków wolę właśnie te, aniżeli typowe obyczajówki. Co do bohaterów... lubię wszystkie z Mane 6, a z czarnych charakterów będzie to chyba Królowa Podmieńców. Swoją drogą, mam nadzieję, że powróci w piątym sezonie, chętnie bym coś z nią jeszcze obejrzał. Jeżeli chodzi o piosenki, nie mam ulubionej. Wszystkie mi się podobają, te z serialu jak i samych bronych. Z odcinków lubię ''Ślub w Canterlocie'', a z pierwszego sezonu ''Wyjście smoka''. Jedyne co mnie irytuje to czasami pojawiająca się w serialu banalność oraz morały...
Kucyki dziwnie na mnie działają. Prawie zawsze napędzają mi wenę, ale niestety nie mam odpowiednich umiejętności aby realizować kucykowe opowiadania czy inne takie. Raz już próbowałem, słabo wyszło, ale może kiedyś...
Reasumując = MLP to nie taka straszna sprawa. Warto się do niego przekonać i odkryć co naprawdę kryje. Ja osobiście polecam.
No, to chyba tyle.

...ale bronym nie jestem!

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 18 lip 2014, 19:14
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: MLP:FiM
Łodkopuje.

Wczoraj wyemitowano w Polsce dwa odcinki kończące czwarty sezon ^^ No, są naprawdę ciekawe, dramatyczne, humorystyczne i epickie. Nie mogłem się ich doczekać, ale wykonało się. Tutaj linki:

1: http://www.dailymotion.com/video/x26laps

2: http://www.dailymotion.com/video/x26o23j

A teraz spoilery dotyczącego 5 serii, które jakoś znalazłem:
Spoiler:


Ostatnio edytowano So, 27 wrz 2014, 13:11 przez Autor8, łącznie edytowano 1 raz



So, 27 wrz 2014, 12:36
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: MLP:FiM
Oglądnąłem te dwa ostatnie odcinki 4 sezonu MLP i muszę przyznać, że to najlepsze odcinki jakie powstały. Ciekawe, humorystyczne, dramatyczne. Nic dodać, nic ująć.


So, 27 wrz 2014, 13:08
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: MLP:FiM
Doktor napisał(a):
Nie śledzę Mlp od dawna ale zaciekawił mnie post Autora
Spoiler:

Nie zrozumiałem o co chodzi,w jaką stronę ma iść ta kreskówka? Czy ona już nie ma swojego "kursu"?

No cóż, ja tych słów nie wymyślałem. Do tego te słowa są tłumaczone z angielskiego by mua, więc mogły stracić jakiś tam mądry sens xD

A tak btw, to niedawno wyszedł sequel Equestria Girls, pt.: Equestria Girls: Rainbow Rocks (ogólnie to we wrześniu, a w Polsce to tydzień temu).
Spoiler:


N, 16 lis 2014, 17:12
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: MLP:FiM
A napiszę, bo o tym jeszcze nie pisałem.
Moimi ulubionymi postaciami są Pinkie Pie, Fllutershy, Rarity. A z tych złych Discord oraz Królowa Podmieńców. Odcinek ''Wszędzie Pinkie Pie'' według mnie był jednym z najlepszych odcinków jakie powstały. Pewnie dlatego mi się tak bardzo podobał, bo był poświęcony Pinkie Pie, a jest to zdecydowanie moja ulubiona postać.
Według mnie ''Equestria Girls'' to głupota, wprawdzie nie oglądałem, ale to nie moje klimaty.


N, 16 lis 2014, 18:01
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: MLP:FiM
Matek napisał(a):
A napiszę, bo o tym jeszcze nie pisałem.
Moimi ulubionymi postaciami są Pinkie Pie, Fllutershy, Rarity. A z tych złych Discord oraz Królowa Podmieńców. Odcinek ''Wszędzie Pinkie Pie'' według mnie był jednym z najlepszych odcinków jakie powstały. Pewnie dlatego mi się tak bardzo podobał, bo był poświęcony Pinkie Pie, a jest to zdecydowanie moja ulubiona postać.
Według mnie ''Equestria Girls'' to głupota, wprawdzie nie oglądałem, ale to nie moje klimaty.

W sumie to Discord już nie jest taki zły xP. Chrysalis jest bardzo fajną postacią, najlepszą ze złych. Lubię też ze złych Trixie, Tireka i Psy na diamenty.
A Wszędzie Pinkie Pie to fajny odcinek, fajny i śmieszny, a nawet pouczający.
No, ja też uważam, że equestria girls nie jest zbyt fajne, ale przyznam, że postacie syren i Sunset Shimer są ciekawe. Ale wolałbym, gdyby się pojawiły w zwykłym mlp, a nie w equestria girls.

No i w ogóle to się jeszcze pochwalę, że obejrzałem wszystkie odcinki, bo ostatnio nie miałem co robić (nadal nie mam). No muszę przyznać, że niektóre odcinki, które wcześniej nie obejrzałem były słabe (szczególnie Spike do usług), a niektóre bardzo fajne (właśnie całkiem niedawno obejrzałem Wszędzie Pinkie Pie).


N, 16 lis 2014, 18:19
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: MLP:FiM
No ja też lubie ale niestety MLP: FiM sie skończyło.

_________________
Lubie wszytskich na forum


N, 20 paź 2019, 07:12
WWW
Kośćposting
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 gru 2009, 21:04
Posty: 164
Naklejki: 0
Post Re: MLP:FiM
MLP jest zadziwiająco dobrą serią. Kilka lat temu sam oglądałem (bodaj całe 3 pierwsze sezony, jak tylko one były). Jednak ostatnio z młodszą kuzynką usiadłem do oglądania (Netflix jednak bardzo ułatwia oglądanie czegokolwiek) i muszę stwierdzić, że nadal jest to bardzo widowisko.

_________________
Byłem DAVIX :kuratoren:


Wt, 11 lut 2020, 18:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL