Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 18:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
wii i nitendo ds 

lubisz te konsole?
tak 45%  45%  [ 5 ]
nie 9%  9%  [ 1 ]
nie wiem 45%  45%  [ 5 ]
Liczba głosów : 11

wii i nitendo ds 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post wii i nitendo ds
Nintendo ds i Wii konsole wyprodukowane przez firmę nintendo.
Do Wii potrzebny jest Wii remote,płyta z grą i coś co będzie pełniło role ekranu np. telewizor.
Nintendo ds to mała przenośna konsola,jedyne wymaganie to rysik i kasetka z grą.






Jeśli są błędy ortograficzne to przepraszam.


N, 11 sie 2013, 10:07
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: wii i nitendo ds
@odkop

No, uważam, że NDS jest całkiem ciekawą konsolką. Są na nią całkiem fajne gry, takie jak Pokemony, Ace Attorney, Chrono Trigger czy Mario.

Jeżeli chodzi o Wii, to nie jestem przekonany. IMO Nintendo lepiej wychodzą właśnie konsole przenośne. Stacjonarne wychodzą im tak... średnio. Lepsze PS3 czy nawet Xbox.


N, 21 wrz 2014, 08:29
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 wrz 2014, 20:36
Posty: 16
Lokalizacja: Ty dobre, dobre, nazwe tak swoją najnowszą kanapkę.
Naklejki: 0
Post Re: wii i nitendo ds
Podzielam zdanie Autorka ale dopiszę że istnieje jeszcze tak zwany Mario.


So, 25 paź 2014, 20:46
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: wii i nitendo ds
Do tych konsol mam stosunek ambiwalentny, gdyż same z siebie w porównaniu do innych konsol z tych samych generacji, są słabe tudzież przeciętne pod względem hardwarowym. Ale pod względem wielu innowacji i wielu świetnych tytułów są to jedne z najlepszych konsol. I weź tutaj ostatecznie stwierdź czy lubisz czy też nie...
Byłbym wielce kontent gdyby Nintendo otworzyło swój punkt dystrybucji w Polsce, może bym się wtedy skusił na Wii dla Super Mario Galaxy oraz The Legend of Zelda Twilight Princess ( i innych tytułów).

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 2 lis 2014, 10:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL