Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 04:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Homofobia 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Homofobia
Cytuj:
A czy w Niemczech, na których podobno mamy się wzorować jest normalnie?

Podobno? Niby kto powiedział, że mamy się na nich wzorować? :roll:
Poza tym fakt, że oni uczą dzieci tego czego uczą, jest u nas niezbyt normalny, to jeszcze nie znaczy, że musi być dla nich.
Nie każdym państwom podobają się nasze metody wychowania dzieci, a to jakoś nie równa się z tym, że mamy je zmieniać. Dla nas są normalne, jak się komuś nie podobają to już ich problem.
Wracając do tematu popieram Takiegojednego i Matka. Ciekawe, że jak trzeba napisać posta, to wszyscy są tacy tolerancyjni i mili, a później pojawiają się takie teksty. :|

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Ostatnio edytowano Pn, 9 gru 2013, 16:50 przez Kacper98, łącznie edytowano 1 raz



Pn, 9 gru 2013, 15:46
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Homofobia
Kacper98 napisał(a):
Ciekawe, że jak trzeba napisać posta, to wszyscy są taki tolerancyjni i mili, a później pojawiają się takie teksty. :|


No wiesz, Kacper, każdy potrafi się doskonale maskować, a później wychodzi szydło z worka, jak w przypadku Ż. Arta, to co powiedział, niestety.

Ż. Art. napisał(a):
A czy w Niemczech, na których podobno mamy się wzorować jest normalnie?

Tak właściwie, to my na wszystkich krajach Zachodu się wzorujemy, a po tym naśladowaniu u nas zamiast dobrych rzeczy przyszły te najgorsze.

Wracając do tematu, co mnie obchodzi jak wychowują dzieci w Niemczech czy w innym państwie? To jest ich sposób wychowania i my nie mamy nic do tego. Za to mnie najbardziej obchodzi co się dzieje w Polsce. My żyjemy tutaj, a nie w Niemczech. Tutaj ten sposób wychowania lekko odbiega od normy. Nadal w pewnym stopniu jesteśmy wychowywani w duchu stereotypowym(zacofanym [nie bójmy się tego słowa użyć!]) i dlatego jest tak, jak mamy w kraju. Ale idziemy w dobrą stronę i mam nadzieję, że będzie lepiej.

Spoiler:

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 9 gru 2013, 16:47
YIM WWW
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Załączę cytat:
"Badania psychologiczne pokazuj, że postawy homofobiczne najbardziej rozpowszechnione są wśród osób, które nie znają osobiście żadnego geja lub lesbijki. Jednocześnie, osobista znajomość z przedstawicielami mniejszości seksualnych zmniejsza poziom niechęci względem nich. Z tego względu psychologowie są zdania, iż homofobia spowodowana jest stereotypami i błędnymi mniemaniami dotyczącymi homoseksualizmu, np. fałszywym przekonaniem, że łączy się on z pedofilią lub że wirus HIV powiązany jest wyłącznie z homoseksualizmem i biseksualizmem. Kojarzenie AIDS wyłącznie z homoseksualizmem jest błędem, który daje złudne poczucie bezpieczeństwa heteroseksualnej populacji."
Wikipedia, wolna encyklopedia

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Pn, 9 gru 2013, 20:52
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Spokojnie, czy ktoś jest tolerancyjny, czy nie, ma prawo do własnego zdania.
Nie chcę mieć nic wspólnego z homoseksualistami, ale takie osoby mają prawo bytu i dążenia do zbawienia.
Nie chcę, by było to legalne w Polsce, ponieważ uważam taką orientację za coś obrzydliwego.
U niektórych ptaków np. albatrosów dzięki parom "homoseksualnych" zwiększa się szansa na przetrwanie gatunku (piskląt nie jest więcej, ale pisklęta są częściej dokarmiane). Tak więc to normalne w przyrodzie. Ta orientacja bierze się z różnych doświadczeń może być też dziedziczona. Jestem przeciw adopcji dzieci przez takie pary i przeciw "zmianie" płci z powodów, które przedstawiliście.Jeśli chodzi o kościół to każdy, nawet święty ma prawo do własnego zdania na ten temat.
Widocznie przedstawieni Święci brzydzą się tym (jak każdy normalny człowiek), a do tego nie tolerują (mają do tego prawo). Kościół tworzą wolni ludzie i mają prawo do własnego zdania!

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Śr, 11 gru 2013, 14:58
WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Homofobia
Wspaniałe podsumowanie Kretoniepodziemny :) Podobno żyjemy w wolnym kraju, więc powinniśmy wyrażać swoje własne opinie. Przyznam, nie jestem tolerancyjny i brzydzę się homoseksualizmu. Według mnie, Polska próbuje wręcz utożsamić się z innymi państwami takimi jak Niemcy, USA czy inne. I bierze te złe rzeczy zamiast tych dobrych. Ja tak sądzę i nie zmienię swojego zdania. To tyle.
Pozdrawiam, Autor8...


Śr, 11 gru 2013, 16:37
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
kretonpodziemny napisał(a):
Spokojnie, czy ktoś jest tolerancyjny, czy nie, ma prawo do własnego zdania.
Nie chcę mieć nic wspólnego z homoseksualistami, ale takie osoby mają prawo bytu i dążenia do zbawienia.
Nie chcę, by było to legalne w Polsce, ponieważ uważam taką orientację za coś obrzydliwego.

:| Nie wiem czy zauważyłeś kretopodziemny, ale właśnie wchodzisz w sprzeczność z własną opinią. Mówisz, że mają "prawo" do bytu, ale równocześnie uważasz, że powinno być to nielegalne w Polsce :-\.
Poza tym, że coś jest "obrzydliwe" chyba nie powinno wykluczać tego z kraju, bo jeśli tak, to jakiś gej mógłby uznać, że heteroseksualizm go brzydzi i próbować usunąć go z kraju.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Śr, 11 gru 2013, 19:07
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Homofobia
kretonpodziemny napisał(a):
Widocznie przedstawieni Święci brzydzą się tym (jak każdy normalny człowiek), a do tego nie tolerują (mają do tego prawo). Kościół tworzą wolni ludzie i mają prawo do własnego zdania!


Kretoniepodziemny, to wg ciebie homoseksualiści to są nienormalni ludzie?
Ja nie lubię takich ludzi, co mówią, że takie coś ma być w Polsce nielegalne, bo to mi już podchodzi pod rasizm i czasy III Rzeszy. To co kretonpodziemny mówi to pierwszy z brzegu przykład naszego ograniczenia w tym temacie. Może w paru kwestiach masz rację, że żyjemy w wolnym kraju i mamy prawo do własnego zdania, ale lepiej to robić jak Brytyjczycy. W domu, w gronie rodzinnym o tym rozmawiać (Anglicy są tolerancyjni z pozoru, bo gdy przychodzą do domu już tacy nie są). Ale przynajmniej zachowują pozory. Nasz kraj, powtórzę to chyba po raz setny, musi dojrzeć do tego tematu. Bo teraz to jest jałowa dyskusja. Naprawdę potrzebujemy czasu do tego. Forum do miejsce do poruszania tematów i tutaj możemy pisać na ten temat itp., ale czy wy byście to powiedzieli w twarz jakiemuś homoseksualiście, to co tu niektórzy piszą? Jak byście się czuli, gdybyście byli dyskryminowani jak oni? Najpierw trzeba wyrazić empatię (tu: postawić się na miejscu drugiego człowieka w celu jego zrozumienia), co do drugiej osoby, bo inaczej nie ujedziemy, niestety.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 11 gru 2013, 19:31
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Kretes102 napisał(a):
Kretoniepodziemny, to wg ciebie homoseksualiści to są nienormalni ludzie?

Są inni niż większość ludzi. Jakoś musiałem się wyrazić.
A jeśli chodzi o twój post takijeden to chodziło o to, że nie chcę, żeby homoseksualiści mogli zawierać związki w Polsce, ale mogą żyć na terenie naszego kraju.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Pt, 13 gru 2013, 10:29
WWW
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Kretes102 napisał(a):
Kretoniepodziemny, to wg ciebie homoseksualiści to są nienormalni ludzie?

kretonpodziemny napisał(a):
Są inni niż większość ludzi. Jakoś musiałem się wyrazić.
A jeśli chodzi o twój post takijeden to chodziło o to, że nie chcę, żeby homoseksualiści mogli zawierać związki w Polsce, ale mogą żyć na terenie naszego kraju.

To brzmi zrozumiale, ale aby temat nadal się rozwijał zadam pytanie:
Jakie jeszcze argumenty podasz, aby potwierdzić Twoje zdanie, apropo związków?

Wiem, że temat jest niesamowicie burzliwy. Jednak proszę stosować się do zasad regulaminu, nie wolno budować piramidek. Rozłożyłem ją / AdamMag

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


So, 14 gru 2013, 17:44
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Hmm.. Wiesz co? Kierowałem się raczej obrzydzeniem Polaków (również moim) i brakiem tolerancji wielu rodaków, ale teraz znalazłem coś, co ma sens...
Wyobraźcie sobie, że związki homoseksualne zostały zalegalizowane w Polsce. I co? Prawdopodobnie homoseksualiści chcieliby teraz adoptować dzieci! "Jak protesty dają rezultaty to sięgniemy po coś więcej?"*
Oczywiście może się tak nie zdarzyć, ale skoro tyle jest protestów dotyczących tych spraw, to czy warto ryzykować?
*przykład tego, co pomyśleliby niektórzy homoseksualiści (dlatego dałem cudzysłów).

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


N, 15 gru 2013, 20:25
WWW
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Tu również przyznam Ci rację. Nie wiedzieć dlaczego zawsze rodzice w postaci ojca i matki byli w pewien sposób w sam raz, ponieważ te płcie uzupełniają siebie nawzajem i zaspokajają wszystkie psychiczne potrzeby dziecka, ALE nie jest mi wiadome, czy osoby tej samej płci mogłyby zrobić to o własnych siłach. Sądzę, że odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo ważna w tym zagadnieniu, ale czy choć trochę znana???

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


N, 15 gru 2013, 21:39
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
khem khem...
Cóż przyznam rację osobie powyżej ponieważ ja nie chciałbym mieć dwóch matek,wolę mieć ojca i matkę ponieważ
mama i tata to dwa elementy układanki pasujące do siebie a takie cuś to jakieś dwa elementy układanek tyle że nie z tej samej układanki.









Ps boję się żeby jakiegoś błędu nie popełnić.


Pn, 16 gru 2013, 18:10
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Powtórzyłeś to co powiedziałem, ale innymi słowami.
O jakie błędy Ci chodzi?

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Pn, 16 gru 2013, 21:06
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Ż. Art napisał(a):
Skoro muszę.

Co prawda zaraz mnie ktoś wyklnie, wiem, że to nieprawda, ale wg. mnie homoseksualizm to choroba. Coś takiego nie powinno istnieć.
Byłem tolerancyjny dla gejów. Ale teraz to przekracza wszelkie granice.
Ideologia gender próbuje opanować świat. Dawniejsze sufrażystki, które w sumie słuszcie walczyły o prawa wyborcze dla kobiet, stały się ogłupiałymi feministkami.
To wszystko jest okropne.
Jestem zdecydowanie ZA:
[*] Ponownym spaleniem tęczy, jeśli powstanie
[*] Odbudowaniem tęczy w barwach polsko-węgierskich
LUB
[*] Odbudowaniem tęczy w pieseły (XD)
[*] Wycofaniem stronników ideologii gender z rządu.

Skoro nikt się nie fatyguje, to ciągnę temat dalej przytaczając cytat Ż.Art-a, który po pewnym cytacie chyba się ulotnił. Mam jednak nadzieję, że zdąży jeszcze odpowiedzieć na parę pytań...

Nie mam zamiaru nikogo "wyklinać". Po prostu chcę, żebyś odpowiedział na punkty poniżej:
1. Czemu wg. Ciebie homoseksualizm to choroba?
2. Czemu według Ciebie gender, to ideologia próbująca opanować świat?
3. Skąd czerpiesz takie pesymistyczne hasła?
4. Czemu nie cierpisz tęczy?

P.S.
Piszesz, że byłeś "tolerancyjny" dla gejów, a tuż obok jest napisane, że homoseksualizm nie powinien istnieć :| .

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Śr, 18 gru 2013, 22:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL