Teraz jest So, 27 kwi 2024, 11:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Homofobia 
Autor Wiadomość
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Homofobia
Idąc w ślady Johanny robię kolejny temat o tolerancji. Tym razem sądzę, że zdania będą trochę bardziej podzielone, bo zamieszczamy tu o nasze przemyślenia nt. homofobii.
Jeśli temat okaże się jednak pełny agresji i niezgody, to proszę o zamknięcie go przez szanowne moderatorium.

To ja zacznę:
Sądzę, że homofobia, to niezbyt dobry rodzaj braku tolerancji, który nie powinien istnieć. Myślę tak, ponieważ nienawiść do osoby za coś, co jest tak samo niezmienne jak np. kolor oczu to po prostu przesada. Ci ludzie nie potrafią tego zmienić i to nie jest ich wybór.

Mówi się też, że Kościół nie popiera homoseksualistów i uważa ich za ludzi nie mających prawa istnieć, ale tak mówią jedynie bardzo głupie odłamy Kościoła, które wybijają się poprzez media. Jeśli np. sprawdzić w Biblii, albo Katechizmie Kościoła Katolickiego, to jest tam powiedziane, że Ci ludzie w żadnym stopniu nie grzeszą samym bytem, bo Bóg ich tak stworzył, ale jeśli ze sobą mają "zbyt bliskie" kontakty, jest to sprzeczne z samym przeznaczeniem współżycia.

Podsumójąc nie jestem za homofobią, ale to JEDYNIE moja własna opinia. Swoje zamieszczajcie poniżej.
Zapraszam :) .

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Pt, 6 gru 2013, 21:31
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Homofobia
/EDIT: po latach nie podpisałbym się pod słowami, jakie padły w całym tym temacie, i za nie przepraszam


Skoro muszę.

Co prawda zaraz mnie ktoś wyklnie, wiem, że to nieprawda, ale wg. mnie homoseksualizm to choroba. Coś takiego nie powinno istnieć.
Byłem tolerancyjny dla gejów. Ale teraz to przekracza wszelkie granice.
Ideologia gender próbuje opanować świat. Dawniejsze sufrażystki, które w sumie słuszcie walczyły o prawa wyborcze dla kobiet, stały się ogłupiałymi feministkami.
To wszystko jest okropne.
Jestem zdecydowanie ZA:
[*] Ponownym spaleniem tęczy, jeśli powstanie
[*] Odbudowaniem tęczy w barwach polsko-węgierskich
LUB
[*] Odbudowaniem tęczy w pieseły (XD)
[*] Wycofaniem stronników ideologii gender z rządu.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pt, 6 gru 2013, 21:37
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Homofobia
W dzisiejszych czasach homoseksualizm jest postrzegany jako wielka zniewaga ludzkości, ludzie starają się to tępić na wszystkie możliwe sposoby. Co ja o tym sądzę?
Do homoseksualistów nic nie mam, każdy przecież ma prawo do miłości.
W dzisiejszym świecie, choćby ktoś miał super charakter i same super cechy, interesując się tą samą płcią jest nikim. Szczerze mówiąc, uważam to za coś niedorzecznego i okropnego. To coś takiego jak rasizm, również nie szanujemy drugiego człowieka, bo jest inny. Kiedy poznajemy prawdę o innym zainteresowaniu drugiej osoby, uważa się już go za największego wroga. Szkoda, że aż tak to zaszło.
Tym samym kończę moją wypowiedź w tym temacie. Mam nadzieję, że nie tylko ja mam taką opinię co do problemu homoseksualizmu.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 6 gru 2013, 21:52
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Homofobia
Kacper98 napisał(a):
W dzisiejszych czasach homoseksualizm jest postrzegany jako wielka zniewaga ludzkości, ludzie starają się to tępić na wszystkie możliwe sposoby. Co ja o tym sądzę?
Do homoseksualistów nic nie mam, każdy przecież ma prawo do miłości.
W dzisiejszym świecie, choćby ktoś miał super charakter i same super cechy, interesując się tą samą płcią jest nikim. Szczerze mówiąc, uważam to za coś niedorzecznego i okropnego. To coś takiego jak rasizm, również nie szanujemy drugiego człowieka, bo jest inny. Kiedy poznajemy prawdę o innym zainteresowaniu drugiej osoby, uważa się już go za największego wroga. Szkoda, że aż tak to zaszło.
Tym samym kończę moją wypowiedź w tym temacie. Mam nadzieję, że nie tylko ja mam taką opinię co do problemu homoseksualizmu.


W pełni się zgadzam. Chciałbym też dodać pewne moje wątpliwości co do sposobu, w jaki Kościół tłumaczy swoje nieprzyjazne nastawienie względem związków homoseksualnych. Głównym argumentem tradycjonalistów w tej dyskusji jest to, że taka para jest wbrew, jak to określił takijeden, przeznaczeniu współżycia. Ten wniosek biorą bezpośrednio z tego, że z takiej pary nie może być dzieci. Jednakże z tego wynika, że jeżeli pan młody/panna młoda jest naturalnie bezpłodny/bezpłodna, to taka para również nie powinna mieć zezwolenia na ślub, gdyż nie zgadza się z chrześcijańską definicją małżeństwa, którą jest "związek dwojga ludzi, z którego może powstać potomstwo". A czy Kościół ma coś przeciwko takim parom? Nie - i tu właśnie cały argument się wali. Dochodzi do tego też kontrargument, że to dość ironiczne, by Kościół był przeciwko miłości jakiegokolwiek rodzaju, nawet takiego.
Btw, nim ktoś zacznie poddawać w wątpliwość, czy jestem wierzący, odpowiedź brzmi tak. Po prostu wychodzę z założenia, że Kościół nie jest całkiem nieomylny, tak samo jak ludzie, którzy się na niego składają.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 6 gru 2013, 22:46
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
nieznany napisał(a):
W pełni się zgadzam. Chciałbym też dodać pewne moje wątpliwości co do sposobu, w jaki Kościół tłumaczy swoje nieprzyjazne nastawienie względem związków homoseksualnych. Głównym argumentem tradycjonalistów w tej dyskusji jest to, że taka para jest wbrew, jak to określił takijeden, przeznaczeniu współżycia. Ten wniosek biorą bezpośrednio z tego, że z takiej pary nie może być dzieci. Jednakże z tego wynika, że jeżeli pan młody/panna młoda jest naturalnie bezpłodny/bezpłodna, to taka para również nie powinna mieć zezwolenia na ślub, gdyż nie zgadza się z chrześcijańską definicją małżeństwa, którą jest "związek dwojga ludzi, z którego może powstać potomstwo". A czy Kościół ma coś przeciwko takim parom? Nie - i tu właśnie cały argument się wali. Dochodzi do tego też kontrargument, że to dość ironiczne, by Kościół był przeciwko miłości jakiegokolwiek rodzaju, nawet takiego.
Btw, nim ktoś zacznie poddawać w wątpliwość, czy jestem wierzący, odpowiedź brzmi tak. Po prostu wychodzę z założenia, że Kościół nie jest całkiem nieomylny, tak samo jak ludzie, którzy się na niego składają.


(jak zwykle) Bardzo ładne spostrzeżenia nieznany. Zwłaszcza to na końcu.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Pt, 6 gru 2013, 23:31
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Homofobia
A ja tam się zgadzam z panem Artem. Zawsze uważałem, że homoseksualizm to choroba, coś co jest złe dla ludzi jak np. nowotwór. Byłem tolerancyjny, ale teraz to już przesada. Do samych takich ludzi nic nie mam, mam coś do tych, którzy chcą to legalizować i inne takie sprawy. Co do Kościoła, on po prostu słucha Biblii, a konkretniej tych fragmentów:
Nowy testament:
św. Paweł napisał(a):
Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,(...)

św. Paweł napisał(a):
27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie...

Stary testament:
Jeśli ktoś trochę pomyśli, dojdzie, że mieszkańcy Sodomy i Gomory byli homoseksualizmami (kazali wydać im mężczyzn a sami byli...)
Mojżesz napisał(a):
Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość

Mojżesz napisał(a):
Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli


Katechizm Kościoła Katolickiego twierdzi, że nikt nie jest z góry skazany na potępienie i homoseksualista ma prawo dążyć do zbawienia. Musi wybrać jednak drogę oddaloną od homoseksualizmu. Tak więc, mają prawo bytu, ale nie mają prawa zawierania małżeństw, legalizacji etc. Jak stwierdził, najlepszy moim zdaniem teolog XXI wieku, Joseph Ratzinger (czyli Jego Świętobliwość Emerytowany Papież Benedykt XVI):
Joseph Ratzinger napisał(a):
Although the particular inclination of the homosexual person is not a sin, it is a more or less strong tendency ordered toward an intrinsic moral evil; and thus the inclination itself must be seen as an objective disorder
(całość: http://www.vatican.va/roman_curia/congr ... ns_en.html)

nieznany napisał(a):

Ten wniosek biorą bezpośrednio z tego, że z takiej pary nie może być dzieci. Jednakże z tego wynika, że jeżeli pan młody/panna młoda jest naturalnie bezpłodny/bezpłodna, to taka para również nie powinna mieć zezwolenia na ślub, gdyż nie zgadza się z chrześcijańską definicją małżeństwa, którą jest "związek dwojga ludzi, z którego może powstać potomstwo". A czy Kościół ma coś przeciwko takim parom? Nie - i tu właśnie cały argument się wali. Dochodzi do tego też kontrargument, że to dość ironiczne, by Kościół był przeciwko miłości jakiegokolwiek rodzaju, nawet takiego.

Wut? To nie tak. Kościół ma pretensje do tego, że homoseksualiści chcą mieć dzieci (z adopcji). Uważa on, że dziecko nie może być odpowiednio wychowane przez dwóch "ojców", czy dwie "matki". Kościół uważa, że płcie w wychowywaniu dopełniają się i bez wzajemnej miłości ojca i matki dziecko będzie miało wkrótce problemy psychiczne.
Kościół proponuje parom bezdzietnym brać dzieci z adopcji, a nie sposobem in vitro. Wiele osób w Piśmie Świętym było bezdzietnych (np. św. Elżbieta - matka Jana Chrzciciela).

Homoseksualizm oczywiście jest niezgodny z konstytucją III Rzeczpospolitej Polski.

@Żelibor:
Tęczę powinni, IMO, zamalować flagą Rzeczpospolitej Obojga Narodów, by pokazać, że tęsknimy za czasami unii personalnej z Litwą.


So, 7 gru 2013, 07:19
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Homofobia
W przeciwieństwie do Ż. Arta sądzę, że nie powinno istnieć coś takiego jak homofobia. Skoro ludzie się kochają to dlaczego inni nie mogą tego zrozumieć i po prostu tego nie tolerują? A co do adoptowania dzieci przez pary homoseksualne uważam, że jest to jak całkowicie normalne, co dla niektórych może wydawać się to bardzo dziwne.


So, 7 gru 2013, 14:57
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Homofobia
Co do samej adopcji dzieci przez pary homoseksualne mam duże wątpliwości. Pomijam to całe gadanie psychologiczne o potrzebie ojca i matki, mniejsza o to. Większy problem widzę w fakcie, że dziecko adoptowane przez taką parę będzie wyobcowane i wytykane palcami przez rówieśników, gdyż, nie ukrywajmy, niemal wszystkie dzieciaki poniżej 12 roku życia nie są tolerancyjne z tego prostego powodu, że nie są dojrzałe emocjonalnie (jeśli ktoś się zastanawia, czy w tym zdaniu była aluzja do wszystkich, którzy nawet mimo dość dojrzałego wieku są nietolerancyjni, odpowiedź brzmi tak). Pary homoseksualne, które w razie zmiany przepisów w tej kwestii zdecydowałyby się na adopcje, automatycznie gwarantowałyby dziecku paskudne dzieciństwo i to z całą tego świadomością. To wskazuje na to, że cenią swoją chęć posiadania dziecka bardziej niż szczęście dziecka, zaś to moim zdaniem zupełnie ich eliminuje z listy rodziców zastępczych.
Takijeden: nie cytuj posta tylko po to, by się z nim zgodzić. To łamie regulamin.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 7 gru 2013, 16:13
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Homofobia
Czy ja mówię, że jestem nietolerancyjny?
Nie miałbym nic przeciwko homoseksualistom, gdyby nie te wszystkie durne demonstracje i marsze "równościowe", legalizację małżeństw homoseksualnych w niektórych krajach oraz adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Jak powiedział nieznany... to po prostu robienie dziecku krzywdy (większej, niż nazwanie go Ildefonsem czy Hermenegildą). A najbardziej groteskowe są postulaty aby "po ukończeniu 13 lat dziecko samo decydowało, jakiej chce być płci"!

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


So, 7 gru 2013, 16:28
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Homofobia
Ja osobiście uważam, że my jesteśmy jeszcze krajem zacofanym, który nie zna podstawowych zasad funkcjonowania tego rodzaju orientacji. Popatrzmy na Francję. Tam są zalegalizowane związki homoseksualne, bo jak wiemy Francja to kraj, który nie jest tak jak my, zacofani oraz nie żyje stereotypami czasów socjalizmu. My, by w pełni się dowiedzieć, jak to jest musimy do tego dojrzeć.

nieznany napisał(a):
Co do samej adopcji dzieci przez pary homoseksualne mam duże wątpliwości. Pomijam to całe gadanie psychologiczne o potrzebie ojca i matki, mniejsza o to. Większy problem widzę w fakcie, że dziecko adoptowane przez taką parę będzie wyobcowane i wytykane palcami przez rówieśników, gdyż, nie ukrywajmy, niemal wszystkie dzieciaki poniżej 12 roku życia nie są tolerancyjne z tego prostego powodu, że nie są dojrzałe emocjonalnie (jeśli ktoś się zastanawia, czy w tym zdaniu była aluzja do wszystkich, którzy nawet mimo dość dojrzałego wieku są nietolerancyjni, odpowiedź brzmi tak). Pary homoseksualne, które w razie zmiany przepisów w tej kwestii zdecydowałyby się na adopcje, automatycznie gwarantowałyby dziecku paskudne dzieciństwo i to z całą tego świadomością. To wskazuje na to, że cenią swoją chęć posiadania dziecka bardziej niż szczęście dziecka, zaś to moim zdaniem zupełnie ich eliminuje z listy rodziców zastępczych.


Ja tutaj powiem, że jestem też dość sceptyczny, by dwójka mężczyzn wychowywała dzieci. Inaczej się też odnoszę, co do kobiet, ale tu dla mnie bardziej by to przeszło, że dwie kobiety wychowują dzieci. Ale niestety, to dziecko by miało w psychice coś przestawione i nie wiadomo, co by z tego dziecka wyrosło.

Niestety, najbardziej homofobicznym krajem w Europie jest Rosja. Nie wiem, co oni Rosji zrobili, ale to co rząd rosyjski wyprawia z nimi to wykracza poza jakieś pojmowania ludzkie. Przecież taki homoseksualista jest też człowiekiem. Tak samo jak każdy czuje, myśli i takie postępowanie może być dla niego ciosem i coraz gorszym zamykaniem się w sobie.

W Polsce jest o wiele lepiej, ale jeszcze to nie jest to, co powinno być. Przykładem jest np. ojciec, który się dowiaduje, że jego syn lub córka jest innej orientacji, a on nagle przestaje go tolerować i traktować poważnie, i go ignoruje, i zaczyna prześladować tą niewinną osobę. Ale jeszcze nie jest to do końca wyjaśnione, czemu tak się dzieje.

Najgorszym w historii prześladowcą homoseksualistów był dobrze nam znany Adolf Hitler. Uważał, że to choroba i takich ludzi należy się pozbyć. Ale jak człowiek, który sam był homoseksualistą prześladował takich ludzi. Nie ukrywajmy, że gdyby zgłębić się w historię, to jego związek z Ewą Braun to jedna wielka przykrywka, by się nie dowiedziano, że wielki "Mein Fuehrer" był też gejem. Wiele historyków mówi, że on był innej orientacji, niż jaką pokazywał. Zresztą też było w przypadku Żydów i jego związkach z nimi. Ale to już inny temat.

Bóg i Jezus przecież uczyli, że mamy kochać i szanować drugiego człowieka, niezależnie od wieku, płci czy orientacji. Co jest nie tak? Od bardzo dawna ludzie byli tacy, ale najgorsze piętno w historii świata na ludziach odbił Hitler. Ludzie jednak nie potrafili w pełni, nie potrafią i nie wiem, czy będą potrafić być w pełni tolerancyjnymi ludźmi. Zawsze się znajdzie jakiś "dureń", który tak zbałamuci ludzi, że będą go słuchać jak jakiegoś mędrca.


Przechodząc do końca mojego pisania, chciałbym jeszcze powiedzieć, aby ludzie mogli się zmienić, muszą sami albo to przeżyć, lub coś by musiało się zmienić na tym świecie. Polska potrzebuje jeszcze dużo czasu, by wyjść z tych stereotypów, niestety. Ale mam nadzieję, że kiedyś w końcu większość ludzi będzie tolerancyjniejsza i będzie umiała docenić drugą osobę, chorą lub o innej tolerancji.
Pozdrawiam,
Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 7 gru 2013, 21:56
YIM WWW
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Homofobia
Kretes, użyłeś wyrażenia, że jesteśmy w tym przypadku "zacofani".
NIENAWIDZĘ takiego określania!
Może i Pismo uczy, że mamy być tolerancyjni, ale jednocześnie mówi, że homoseksualizm to ohydztwo. Tylko czekać, aż genderowcy ogłoszą Biblię "zacofaną".
Jak mówiłem. Nie mam nic przeciwko tym gejom, dopóki nie robią jak teraz. Marsze równościowe, płakanie, jak to oni są biedni czy próba wpychania na siłę genderyzmu do szkół i przedszkoli.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


So, 7 gru 2013, 22:33
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Homofobia
Ż. Art napisał(a):
Kretes, użyłeś wyrażenia, że jesteśmy w tym przypadku "zacofani".
NIENAWIDZĘ takiego określania!

A możesz jakoś inaczej nazwać państwo, które nie potrafi tolerować swojego obywatela?
Czy jest to normalne, że gdy widzi się osobę homo na ulicy wytyka się ją palcami?
No proszę powiedźcie mi czy to nie jest niepokojące? To nie jest normalne.
Kretes bardzo dobrze to opisał. Bóg uczy nas tolerancji drugiego człowieka! Wzorując się na waszych poprzednich postach, odniosłem wrażenie, że mogę tolerować osoby homoseksualne tylko wtedy kiedy ze sobą nie współżyją. Skoro to grzech ciężki, to dlaczego jest tak bardzo postrzegany? Każdy z nas zna wieelu ludzi którzy np; kłamią i jakoś nie wpływa to na ich relacje. Dlaczego akurat homoseksualizm jest tak bardzo tępiony? Grzech to grzech. Cieszę się, że na tej planecie są jeszcze ludzie, którzy szanują drugiego człowieka. Szkoda natomiast, że jest ich tak mało. Niezbyt mnie obchodzi co tacy homoseksualiści robią, do czego dążą - i mam po prostu spokój.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 7 gru 2013, 23:01
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Homofobia
Kacper98 napisał(a):
A możesz jakoś inaczej nazwać państwo, które nie potrafi tolerować swojego obywatela?
Czy jest to normalne, że gdy widzi się osobę homo na ulicy wytyka się ją palcami?
No proszę powiedźcie mi czy to nie jest niepokojące? To nie jest normalne.


A czy w Niemczech, na których podobno mamy się wzorować jest normalnie? Przepraszam, za to, co napiszę, ale jest to okropne.
W Niemczech, jeśli rodzic nie zgodzi się na to, aby jego dziecko uczestniczyło (w przedszkolu!) w zajęciach z (excuze le mot) masturbacji, najpierw musi zapłacić grzywnę, co w przypadku odmowy skutkuje pójściem do więzienia, a w końcu odebraniem dziecka przez opiekę społeczną!!!
Więc nasz kraj taki nienormalny nie jest.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


N, 8 gru 2013, 13:52
WWW
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Homofobia
Ż. Art napisał(a):
A czy w Niemczech, na których podobno mamy się wzorować jest normalnie? Przepraszam, za to, co napiszę, ale jest to okropne.
W Niemczech, jeśli rodzic nie zgodzi się na to, aby jego dziecko uczestniczyło (w przedszkolu!) w zajęciach z (excuze le mot) masturbacji, najpierw musi zapłacić grzywnę, co w przypadku odmowy skutkuje pójściem do więzienia, a w końcu odebraniem dziecka przez opiekę społeczną!!!
Więc nasz kraj taki nienormalny nie jest.


To, że mamy się wzorować nie znaczy, że mamy bezmyślnie to powtarzać :roll: . Skoro każdy wie, że takie rzeczy są okropne, to przecież nikt ich nie wprowadzi do Polski. Mówiąc "wzorować się" mamy na myśli użyć u nas pewne pomysły/idee, a te niewłaściwe zostawić innym.

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


N, 8 gru 2013, 18:12
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Homofobia
Ż. Art napisał(a):
Czy ja mówię, że jestem nietolerancyjny?

Ja tam uważam, że to mówi samo za siebie:
Spoiler:

Co o tym powiesz, Art? Masz coś na swą obronę?


Pn, 9 gru 2013, 15:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL