Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 06:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
[TVN] Project Runway. 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post [TVN] Project Runway.
"Project Runway” narodził się w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku, gdzie do tej pory powstało dwanaście edycji programu. Każda z nich biła rekordy oglądalności i stawała się dla jego zwycięzców trampoliną do świata wielkiej mody. Amerykański show to królestwo popularnej modelki Heidi Klum. Przez lata w jej programie, w roli gości specjalnych, pojawiały się gwiazdy z pierwszych stron gazet, jak choćby Natalie Portman, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker, Miranda Kerr, Pharrell Williams czy Liv Tyler.

Sukces „Project Runway” w Stanach Zjednoczonych spowodował produkcję lokalnych wersji programu m.in.: w Australii, Brazylii, Izraelu, Filipinach, Południowej Korei, Szwecji, Portugalii, Rosji, Turcji czy Wielkiej Brytanii. W 2014 roku do tego zacnego grona dołączyły trzy kraje: Francja, Włochy i Polska!

„Project Runway” wyłoni spośród trzynastu zdolnych projektantów osobę posiadającą największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków programu uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program – Anja Rubik, założycielka marki La Mania – Joanna Przetakiewicz, projektant mody - Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.

Na zwycięzcę programu „Project Runway” czeka nie tylko sława i prestiż, ale także wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia kariery w świecie mody: trzysta tysięcy złotych, mecenat artystyczny marki SIMPLE oraz sesja własnej kolekcji w magazynie „ELLE”.

Project Runway - zapowiedź nowego programu TVN!

Emisja: Niedziela, o godzinie 21.00, od 2 marca w TVN.


So, 8 lut 2014, 11:09
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 27 gru 2013, 18:40
Posty: 10
Lokalizacja: w twoim domu mieszkam
Naklejki: 0
Post Re: [TVN] Project Runway.
świetnie się zapowiada :|

_________________
[Wybuch]<STAWIAM OPÓR>[/Wybuch]


So, 8 lut 2014, 14:48
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [TVN] Project Runway.
Dziś o 21:00 w TVN odbędzie się premiera polskiego wydania Project Runway! Już teraz można zobaczyć na ich stronie internetowej fragmenty programu. Ja oczywiście będę oglądał, wydaje mi się, że zapowiada się świetnie i ciekawie. Tymczasem udało zrobić mi się parę zdjęć z jednego z filmów przedpremierowych:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To może pokaże jeszcze zdjęcia które zrobiłem na potrzebę angielskiego forum o różnych serialach:
Obrazek

Obrazek
Będziecie oglądać? Czekam na wasze wypowiedzi. :)


N, 2 mar 2014, 07:42
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: [TVN] Project Runway.
Dla mnie tego typu programy są niepotrzebne i żenujące.TVN nie potrafi wymyślić czego nowego,innego tylko "zgapia" od "wielkich i mądrych" Amerykanów. Rozumiem, że to możliwość wybicia się przyszłych projektantów,ale jak ma szanse to odbić się na oglądalności. Mało Polaków potrafi wymienić co najmniej trzech projektantów zza granicy...

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


N, 2 mar 2014, 18:04
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: [TVN] Project Runway.
Ja zgadzam się z lobonem. Mam dość tej całej amerykanizacji, wciskania nam amerykańskich tradycji (Halloween, TVN-owskie programy, etc.). Jak by to określił wielki prorok Cisz, "żenujące", a jakby niektórzy userzy tego forum "żenuada".


N, 2 mar 2014, 18:21
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [TVN] Project Runway.
Chyba mało wiecie o telewizji. TVN wykupuje prawa do danego programu, zazwyczaj do takiego który ma bardzo dużo oglądalności. I według mnie takie program typu Top Model czy Project Runway są potrzebne, a chociażby i do tego by spełniać marzenia różnych osób. Chcę dodać jeszcze, że temat nie jest o Ameryce, tylko o polskiej wersji Project Runway, także proszę bez takich komentarzy.


N, 2 mar 2014, 18:28
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: [TVN] Project Runway.
To, że w innych państwach taki program jest popularny to nie oznacza, że będzie popularny w Polsce. Tak,spełnia marzenia,ale jaki jest sukces oglądalności? Taki jak wielkich:"Warsaw Shore" czy "Enjoy the view with Natalia"?

Mątku,nie musisz się denerwować i pisać, że mało wiemy o telewizji :wink:

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


N, 2 mar 2014, 18:55
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [TVN] Project Runway.
A skąd możesz wiedzieć, że nie osiągnie takiej oglądalności? Gdybyś ty miał kanał telewizyjny na pewno wykupywałbyś prawa do programów które są bardzo popularne w innych krajach. Lepiej zrobić to, niż wymyślić jakiś własny, nowy program i nie wiesz w ogóle czy to może przyjąć się na świecie. Zapewniam cię, że TVN to nie MTV, więc nie zepsuje w ten sposób programów. Dodam jeszcze, że rynek teraz otwiera się na nowe talenty dotyczące mody, w Polsce potrzebujemy nowych projektantów.


N, 2 mar 2014, 19:16
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [TVN] Project Runway.
Wczoraj w TVN widziałem pierwszy odcinek. Bardzo mi się podobał i mam zamiar zobaczyć wszystkie odcinki które będą wkrótce emitowane. Znalazłem parę zdjęć z pokazu, uczestniczy musieli uszyć suknie wieczorowe z materiałów budowlanych, nie używając tkanin.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pn, 3 mar 2014, 16:03
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: [TVN] Project Runway.
Tak Mątek, doczekałeś się.
Oglądam, spodobało mi się. W programie mamy okazję zobaczyć ciekawe wyzwania, konflikty uczestników, nieodwzajemnioną miłość do modelki...
Jest ciekawie. Nie jest to kolejny nudny program, którego innych odsłon mamy miliony, ale coś oryginalnego. A ocenianie programu po opisie, jeszcze o nim nie świadczy, a szczególnie o tym czy będzie popularny w Polsce. ;)
Osobiście jestem za Lilianą, dziewczyna ma potencjał i możliwości. Polecam.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 3 kwi 2014, 20:53
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [TVN] Project Runway.
Ja też szczerze muszę przyznać, że jestem za Lilianą. Według mnie ma duży talent i bardzo podobają mi się jej kreacje. Chociaż ostatnio ma sporo wpadek, dotyczących wykonania. Oto jej dotychczasowe kreacje które wykonała:
Obrazek
Suknia wieczorowa wykonana z materiałów budowlanych.

Obrazek
Bielizna.

Obrazek
Kreacja z przyszłości.

Obrazek
Bizneswoman.

Obrazek
Moda ulicy.

Obrazek
Sukienka Koktajlowa.

Obrazek
Suknia Ślubna.

Obrazek
Kreacje inspirowane makijażem.

Obrazek
Stroje dla Doroty Wellman i Marcina Prokopa.

Obrazek
Kreacje na sesję zdjęciową do "ELLE".

Obrazek
Kreacja dla Anji Rubik.


Ostatnio edytowano Pn, 12 maja 2014, 13:12 przez Matek, łącznie edytowano 3 razy



Pt, 4 kwi 2014, 12:16
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: [TVN] Project Runway.
Czas bym przedstawił swoje zdanie na ten temat. No cóż, jest to kolejny program TVN-owski, który pokazuje modę, no i tylko modę. Mogliby trochę bardziej iść w kierunku teleturniejów, bo one według mnie bardziej one przyciągają widzów, jeżeli jest ciekawe i pasjonujące.
Osobiście nie przepadam za modą, ale nic do Project Runway nie mam. Może mieć nawet wysoką oglądalność, ale...
Spoiler:

No cóż, słowa w spoilerze wszystko wyjaśniają.
Przy okazji program ma jeden minus. Nie jest polski, tylko dostał licencję na polskie nadawanie tego programu. Bym się cieszył gdyby wymyślili autorski program o modzie, no i polski, ale nie jest tak źle.
To tyle co chciałem powiedzieć w temacie.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 10 kwi 2014, 20:51
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: [TVN] Project Runway.
Powiem szczerze,oglądnąłem jeden z odcinków. Pomysł ok,spodobał mi się ten facet z lekkim wąsikiem(który wygląda trochę na niedorobionego :| ). Niestety,ale program "leci" w czasie seriali(Sherlock) które najzwyczajniej w świecie wolę obejrzeć.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Cz, 10 kwi 2014, 21:02
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [TVN] Project Runway.
Program w ciągu paru tygodni osiągnął naprawdę sporą oglądalność, w związku z tym, podczas trwania pierwszego sezonu ogłoszono, że powstanie druga edycja. Wyniki oglądalności są zdumiewające dla TVNu, tym samym miałem racje, że Project Runway będzie hitem w Polsce. Następny odcinek oglądać będzie można już dziś, o 21:00 w TVN.


N, 4 maja 2014, 18:40
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: [TVN] Project Runway.
Wczoraj była premiera drugiej części finałowego odcinka (koniec serii) i wszystko stało się już jasne.
Wygrał Jakub, drugie miejsce zajął Maciej, zaś ostatnie - Liliana.
Muszę przyznać, że finał był po prostu epicki. Spodziewałem się raczej przeciętnego finału, przewidywalnego zwycięzcy - jak to zwykle bywa w programach TVNu (co potwierdza np; Top Model).
Dlatego też wielkim zaskoczeniem było dla mnie to w jaki sposób został rozegrany finał. Do ostatniej chwili nie byłem pewny kto wygra. Wydawało mi się, że pewnie Lili wygra (chociaż wcale nie dlatego, że najlepiej jej poszła kolekcja), a tu takie wow. Brawo Jakub! :DD Należało mu się najbardziej, jego kreacje od kilku tygodni były najlepsze (chociaż kolekcja była imo średnia).
Jak dla mnie, najlepszą kolekcje stworzyła Liliana, ale była bardzo nietrafna jeśli chodzi o temat. No i sam fakt, że sukienki były prawie, że takie same...
Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon (który mimo wszystko będzie gorszy, taka już rola kontynuacji) i mam nadzieję, że program będzie dalej taki epicki.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 26 maja 2014, 13:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL