Teraz jest Pt, 26 kwi 2024, 23:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Świat według Kiepskich 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Świat według Kiepskich
Tak,to prawda,z ten greenboxem to przesada.Polecam jednak zobaczyć,że gdyby kręcili to w kamienicy,nie wiadomo jak by to przyjęli mieszkańcy. Pamiętam ten odcinek z myszką miki. Boczek pokazywał jak ona tańczy jeszcze na schodach przed wejściem,albo gdy babka Kiepska myślała,że to jej się objawiła matka boska,a było to zalanie(scena była kręcona także na schodach).No cóż,to nowa"technologia"...

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Pn, 21 kwi 2014, 20:03
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Świat według Kiepskich
A widzieliście wczorajsze odcinki Kiepskich na ATM Rozrywka? Było ich aż cztery, od 16 do 18. Były odcinki jak Halinka i Ferdek obchodzili 40-lecie małżeństwa i na te rubinowe gody chcieli się rozstać, aż w końcu się pogodzili i są nadal ze sobą. Był to bardzo dobry odcinek, pokazujący jak ludzie mimo wielu przeciwieństw i zrządzeń losu potrafią wytrzymać ze sobą tak długo. Przecież Halinka i Ferdek to niebylejakie małżeństwo.
Były jeszcze inne odcinki. Pierwszy opowiadał o Badurze i jego życiu zimą. Kiepscy podczas obiadu nie wiedzieli co zrobić z resztą, aż w końcu postanowili, że dadzą biednemu bezdomnemu jedzenie. No cóż, okazało się, że nie tylko oni. Paździochowie też dali, aby nie być gorszą rodziną. Badura wszystkich zachwalał.
Inny z kolei opowiadał o dawnej dziewczynie Ferdka, która zadzwoniła by się spotkać z dawnym ukochanym. Ferdek się stroił dla niej, a okazało się, że ona teraz jest... kobietą, która na wszystko narzeka.
Według mnie te odcinki były bardzo fajne, gdyż można było się z nich pośmiać. Polecam osobom, które jeszcze tego nie oglądały.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 5 maja 2014, 15:16
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Świat według Kiepskich
Odświeżam temat. Jak dobrze wiecie, ma powstać kolejny sezon tego serialu, parę tygodni temu znalazłem artykuł w, którym piszą co ma się wydarzyć. Oto informacje pochodzące ze strony Film Interia:
Ferdek zrzuci wreszcie wymięty dres, odstawi ulubione piwo i pójdzie do pracy: zostanie strażakiem! Pełniąc ten odpowiedzialny zawód, będzie bardzo dumny, ale nieco zaniedba żonę.
Halinka odkryje nagle, że Paździoch to intrygujący, elegancki mężczyzna, który umie prawić komplementy i dowartościować kobietę. Romans żony okaże się dla Ferdka gorzką pigułką, tym bardziej że kochankiem będzie znienawidzony sąsiad.
To nie koniec niespodzianek. W "Świecie według Kiepskich" pojawi się także pies rasy wilczur. Czy Ferdek weźmie go za słynnego komisarza Aleksa z serialu Jedynki? Przekonamy się jesienią.
Natomiast Jolasia znowu zaszokuje swoimi wymyślnymi fryzurami. Wypchana sowa, paw, lampion z koralikami, sznury od kotar, ozdoby choinkowe, diademy - to tylko niektóre gadżety, które bohaterka nosiła na swojej głowie. Tym razem pojawi się miniaturowy biały niedźwiedź i parasolka.


Śr, 2 lip 2014, 08:39
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Świat według Kiepskich
Z tej zapowiedzi wynika, że kolejny sezon na pewno będzie ciekawy. Ferdek strażakiem - jakoś mi się wierzyć nie chce, że Kiepski zostanie kiedyś przyjęty do Straży Pożarnej. Na pewno ugasi tyle ognia, że hej! Jeżeli chodzi o romans, to szczerze powiedziawszy jestem zaskoczony tym, że Halinka zdradzi Ferdka z Paździochem. Tak, myślałem, że z jakimś doktorem czy aktorem, ale żeby z sąsiadem, z którym przez cały czas trwania serialu drą koty? Nie, jest to nie do uwierzenia. A jednak tak będzie...
Nowe fryzury Jolaśki... ona zawsze się ubiera jak jakiś koczkodan, więc jej kolejne wymyślne fryzury czy ubiór mnie nie zaskoczą.
Mam nadzieję, że po wakacjach ten serial nadal będzie tak śmieszny jak nigdy dotąd, a dla tych co nie oglądali w ogóle to ten serial polecam, bo naprawdę warto obejrzeć stare jak i nowe odcinki.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 2 lip 2014, 20:00
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Świat według Kiepskich
Odświeżam. Dziś na Polsacie o 20:00 leciał nowy odcinek ''Świat według Kiepskich''. No muszę przyznać, że ten odcinek bardzo mnie zaciekawił, opowiadał o dwóch siostrach o imieniu Jadwiga i Miriam, które kiedyś bawiły się koło studni, a Miriam z zazdrości o faceta (którzy potem powiesił się na żyrandolu nad fotelem Ferdka) popchnęła Jadwigę do studni i jak się potem okazało Miriam to Marian Paździoch, który zmienił płeć. Ktoś z was oglądał ten odcinek?


Śr, 3 wrz 2014, 19:44
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Świat według Kiepskich
Czasem pomysły są naprawdę ciekawe. Ale postać żony Waldusia - Jolasi jest po prostu niesamowicie irytująca - Walduś po powrocie do serialu też nie ten sam. Ale pomysł z jego żoną według mnie całkowicie nietrafiony. Jej sposób wypowiadania się ma być śmieszny a u mnie wywołuje tylko żałość.
Barwni bohaterowie, którzy stali się kultowi to Paździoch i Boczek.

Starsze odcinki były lepsze - potem scenariusze były słabsze, ale trafiały się dobre odcinki I niestety w późniejszych odcinkach za dużo scen było kręconych w greenboxach.

Podobno Świat Według Kiepskich to najdłużej emitowany sitcom na świecie.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 13 wrz 2014, 21:01
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Świat według Kiepskich
Podobno w ''Świecie według Kiepskich'' ma się trochę zmienić kamienica, ponoć ma powstać winda, która będzie zjeżdżała do piwnicy, a tam będą trzy oddzielne toalety. Ma to się podobno stać w następną Środę o 20:00, kiedy to będzie emitowany nowy odcinek. Na razie jednak nie wiadomo czy zostanie to na stałe czy tylko na potrzebę nowego odcinka. Oto zdjęcie:
Obrazek

Odcinek 455 - 12.11.2014
Mieszkańcy kamienicy Ćwiartki 3 dochodzą do wniosku, że najwyższy czas, aby w budynku została zainstalowana winda. Okazuje się, że będzie to możliwe tylko wtedy, gdy zostanie zlikwidowana wspólna toaleta, znajdująca się na korytarzu. Wspólnota mieszkaniowa decyduje o wybudowaniu nowej luksusowej toalety w piwnicy. Niestety, z toalety zaczynają korzystać osoby do tego nieuprawnione. Paździoch wnioskuje o powołanie obywatelskich dyżurów w toalecie.

To dziwne, że jeszcze o tym nie wspomniałem w tym temacie, bo uczestniczę w tej dyskusji od początku jej założenia, ale moimi ulubionymi postaciami są: Helena Paździoch, rozwala mnie jej tekst do Mariana, świetnie zagrana rola, widać, że aktorka ma talent. Jolasia Kiepska, ona również mnie rozwala i sprawia, że zawsze leżę na podłodze, kiedy oglądam Kiepskich, podobnie jak aktorka, która gra Helenę jest bardzo dobra i spełnia się w stu procentach w tej roli. Widziałem jej bardzo dobrze zagraną, ułożoną postać w ''Pierwszej Miłości'', a w Kiepskich jest wręcz przeciwnie i wiarygodnie, więc świetnie. Następnymi postaciami są Halina Kiepska, Waldek, Marian Paździoch, Ferdek no i Malinowska. Nie tak, że lubię tylko te osoby, które opisałem... lubię wszystkie na jakiś sposób, ale te akurat spodobały mi się najbardziej.

Jeszcze pytanie na koniec, czy ktoś z was oglądał odcinek w którym Halinka była zła na męża? Potem zaprosiła do siebie swoją koleżankę ze szpitala i Helenę, a potem po rozmowie o małżeństwu tańczyły i śpiewały jakiś popularny utwór, o ile się nie mylę była to piosenka ''Nic nie może przecież wiecznie trwać''. :lol:


Cz, 6 lis 2014, 13:37
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Świat według Kiepskich
No ja bardzo lubię ten serial, oglądam go odkąd pamiętam xD. Niestety słyszałem że to była ostatnia seria ale mam nadzieję że się mylę.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Wt, 21 cze 2016, 12:32
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL