Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Scary Movie. 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Scary Movie.
Straszny film (ang. Scary Movie) – film produkcji amerykańskiej z 2000 roku. Pastisz kina grozy, łączący elementy czarnej komedii i horroru. Mimo iż autorzy nadali mu raczej żartobliwą formę, pełno w nim scen przemocy i grozy. Motywem przewodnim filmu jest polowanie na seryjnego mordercę, dokonującego brutalnych mordów na terenie małego i spokojnego amerykańskiego miasteczka. Widać wyraźne nawiązanie do horrorów, takich jak Krzyk, Koszmar minionego lata i Blair Witch Project. Oprócz tego znalazły się w nim parodie m.in. Szóstego zmysłu, Matriksa czy Podejrzanych.
Dotychczas film doczekał się czterech sequeli: Straszny film 2 (2001), Straszny film 3 (2003) i Straszny film 4 (2006). W kwietniu 2013 roku swoją premierę miała piąta część serii – Straszny film 5.

Bardzo lubię serię tych filmów, można się przestraszyć i równocześnie świetnie bawić. Dotychczas oglądałem tylko Straszny Film 4, oraz Straszny Film 5, widziałem także połówkę Strasznego Filmu 3. Najbardziej spodobał mi się Straszny Film 5, sądzę, że dlatego, ponieważ jest bardzo śmieszny. Polecam innym. Trzy ostatnie części znajdziecie na YT, natomiast dwie pierwsze są również łatwo dostępne, wystarczy tylko poszukać. W przyszłości na pewno planuję oglądnąć jeszcze więcej takich filmów. :)


N, 16 lut 2014, 13:01
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Scary Movie.
Straszny nie przypadł mi do gustu może dlatego,że oglądałem"trójkę",humor dla mnie zbyt żenujący.
Części powyżej 4 robione chyba zbyt na siłę :?

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


N, 16 lut 2014, 13:15
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Scary Movie.
Sądzą po komentarzach które znajdują się pod Strasznym Filmem 3, jest to najgorsza część i mało śmieszna. Sam widziałem też połowę, więc też tak uważam, ale zapewniam, że następne części warto zobaczyć. Szczególnie piątą. :)


N, 16 lut 2014, 13:26
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Scary Movie.
No dobra, pozwolę sobie skomentować wątek dotyczący Strasznego Filmu.
No cóż, ostatnio oglądałem Straszny Film 5 (tak właściwie to dzięki Mątkowi - dzięki Mątek :wink:) i stwierdzam, że film jest bardzo śmieszny i lekko straszny, no i oczywiście bardzo dobry. Był taki moment, że się wystraszyłem z w jakimś momencie, ale to była chwila.
Była scena, która sprawiła, że omal nie spadłem z krzesła, a mianowicie jak ten facet mówił w sali, co dziewczyny się przygotowały do Jeziora Łabędziego: "Patrząc na rywalki, Judy stwierdziła, że walka będzie ostra.", a tu nagle pojawia się piękna baletnica. Ona chyba chciała być Królową Łabędzi w Jeziorze Łabędzim. Nie no, ta scena była bardzo śmieszna, że uśmiałem się do łez.
Jest to pierwszy film z tej serii, który obejrzałem, więc nie wiem, jak wyglądały poprzednie części. Ale mam nadzieję, że to szybko nadrobię :wink:.
Polecam wam, abyście obejrzeli piątą część Strasznego Filmu, bo jest naprawdę warto. Ale uważajcie, niekontrolowana i długotrwała dawka śmiechu zagraża Waszemu życiu i zdrowiu. To taka moja mała rada. :D
Jeszcze chciałbym nadmienić, że Straszny Film 5 i chyba inne filmy z tej serii znajdują się w serwisie YouTube, więc można je tam obejrzeć.
Pozdrawiam, Kretes102

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 26 kwi 2014, 14:17
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Scary Movie.
@odkop
Straszny Film jest według mnie jednym z ciekawszych filmów. Jest naprawdę ciekawą trollpastą (czyli taką śmieszną parodią typowych creepypast). Sam niestety nie obejrzałem całej serii, czego trochę żałuję. Miejscami zdjęcia niektórych scen z filmów mnie przerażają, niektóre wręcz wymuszają na mnie spadnięcie z krzesła. No, przyznam, że oglądając jeden z film trochę się bałem i świetnie się bawiłem. Polecam każdemu tego rodzaj filmów, gdyż uważam, że jest to jedna z ciekawszych dzisiejszych produkcji.


Pn, 15 wrz 2014, 16:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL