Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 14:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Jaś Fasola 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Jaś Fasola
O, bardzo dobrze, że taki temat powstał. Kurcze, przyznam, że naprawdę czegoś mi brakowało w "O różnych innych rzeczach". A to tylko niewinny, niezdarny Jaś Fasola :wink:.
No, ten brytyjski serial komediowy jest bardzo fajny. Tak właściwie to w tym wszystkim jest najfajniejszy sam Jaś, bo bez niego serial nie byłby taki śmieszny. Bardzo dobrze dobrali aktora, bo Rowan Atkinson jak najbardziej pasował do tej roli.
Mimo upływu lat nadal mnie to śmieszy, zarówno serial jak i filmy, które powstały troszeczkę później.
Słyszałem, że Atkinson nie chciał już podejmować roli tego niezdarnego i głupiutkiego Jasia, ponieważ uważał, że ludzie tylko kojarzą go z niedorozwiniętym i głupim człowiekiem. No cóż, ja zapewne bym też zrezygnował, jakby mnie kojarzono z jakimś niezdarą.
Jeżeli ktoś nie oglądał tego serialu i tych wszystkich filmów (w co śmiem wątpić) to radzę wam to szybko nadrobić. Nic tak nie śmieszy jak Jaś Fasola :).

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 19 lip 2014, 22:08
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Jaś Fasola
@odkop

Na pewno nikogo nie zdziwię, gdy powiem, że oglądałem Jasia Fasolę wiele razy. Aktor Rowan Atkinson grał go bardzo dobrze. Przy oglądaniu można wielokrotnie nieźle się pośmiać.

Mimo upływu lat, dalej Jaś Fasola mnie rozśmiesza. Wiem, że mogę na niego liczyć w smutne dni :mrgreen:

Polecam ten serial wszystkim. I tym, którzy lubią komedie, i tym, którzy nie.


Śr, 17 wrz 2014, 16:48
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Jaś Fasola
Odświeżam, bo czemu nie?
Według mnie Jaś Fasola to świetny program, wiele ludzi sądzi, że to mało śmieszne dziadostwo i zastanawia się co śmiesznego w facecie, który ciągle wygina twarz, no ja osobiście nie należę do tej grupy osób, a wręcz przeciwnie. Bardzo lubię oglądać Jasia Fasole, oglądałem go wiele razy, jeszcze nawet w dzieciństwie, chyba nawet ten program ukształtował moją psychikę, hehe. Faktycznie można się uśmiać z głupoty Jasia Fasoli. Ostatnio odcinek oglądałem nie tak dawno temu, bo chyba z jeden/dwa tygodnie temu, akurat leciał na Polsacie. Między animowaną wersją, a realną chyba bardziej wolę realną, chociaż animowana też jest całkiem fajna. W przyszłości na pewno planuję zobaczyć więcej odcinków.


So, 4 paź 2014, 12:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL