Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 17:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Mario 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 312
Naklejki: 3
Post Re: Mari0
Grałem w tą grę. Według mnie jest bardzo fajna. Dobra, jak nie ma internetu. (xd) Coś tam bawiłem się w tworzenie własnych mappacków, ale wolałem grać w oryginalne mappacki. Fajna jest opcja zmiany wyglądu mario, można zmienić kolor i dodać różne akcesoria.

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


Pn, 28 lip 2014, 14:01
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 wrz 2014, 20:36
Posty: 16
Lokalizacja: Ty dobre, dobre, nazwe tak swoją najnowszą kanapkę.
Naklejki: 0
Post Re: Mari0
#Leciutki Odkop

Grałem przez chwilkę w tą grę i bardzo ciekawy pomysł na stworzenie czegoś nowego.
I teraz dzięki wam mam ochotę znowu zagrać :D


So, 13 wrz 2014, 16:14
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Mario
Ach Mario... bardzo lubię tą sympatyczną gierkę. Naprawdę fajnie się w nią gr, szczególnie na lekcjach informatyki. No, mam nadzieję, że seria Mario jeszcze przez długi czas będzie kontynuowana :D


N, 21 wrz 2014, 12:21
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Mario
Ja tam wszystkim polecam SuperMario64 na Nintendo64. Świetna gra, w pełnym 3D, jesteśmy w zamku księżniczki, każdy jeden obraz powieszony w pomieszczeniu to jeden z poziomów, trzeba wskakiwać do poziomów i wykonywać w nim po sześć innych zadań, w każdej zdobywamy gwiazdki potrzebne do następnych poziomów, smoka trzeba pokonać trzy raz, kiedy wchodzimy do zamku oraz na pierwszym i drugim piętrze. W grze można latać, oddychać pod wodą i stać się przeźroczystym (przenikać przez ściany) dzięki odpowiednim czapką, które mają określony czas działania. Czapki dostępne będą wtedy kiedy ukończymy trzy odpowiednie poziomy, właśnie dotyczące tych zdolności. Potem będą dostępne w innych poziomach, w postaci skrzynek nad, którymi trzeba podskoczyć i rozbić. We wszystkich poziomach ogólnie walczymy z bombami, które wybuchają, z brązowymi potworkami, które występują w każdej inne grze z Mario. W każdym poziomie są inni sojusznicy smoka np. Duchy, które występują również w piwnicy zamku i mogą odebrać dużą ilość życia, lodowe potwory, właściwie występują tylko w lodowych poziomach, o ile się nie mylę poziomów z tej kategorii było 2, pojawiają się też inni przeciwnicy - np. gąsienica, która pojawiła się chyba tylko w jednym poziomie. Przykładem poziomów są: Zamek Duchów, gdzie trzeba walczyć z duchami i potwornym zamczyskiem, gdzie pełno niespodzianek i monet, na samej górze zamku fruwa sobie ogromny duch (ich król), a w piwnicy jest karuzela duchów i zatopiona piwnica. Lokalizacja koło rozbitego statku, gdzie jest dużo wody, trzeba nurkować i chodzić po rozbitych statkach. Pustynia, gdzie jedna z części składa się z pustyni, a druga z wnętrza piramidy. Lawa, gdzie prawie wszystko pokryte jest lawą. Poziomów naprawdę jest bardzo dużo, gwiazdek można zdobyć gdzieś około 150, tu wymieniłem te najlepsze.


Ostatnio edytowano Pn, 22 wrz 2014, 15:52 przez Matek, łącznie edytowano 2 razy



N, 21 wrz 2014, 12:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL