Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 07:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Nasze fobie 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Nasze fobie
Jak zwykle, po problemach i takich różnych, czas nadrobić straty i napisać posta. Także witam w temacie poświęconym naszym fobiom, lękom i wszystkim tym co nas przeraża. Z góry mówię, że dokładnie przeszukałem forum i nigdzie tematu takiego nie znalazłem (chociaż wydawać by się mogło, że był), ale gdyby się znalazł to przepraszam, najwyraźniej opcja szukaj szwankuje.
Wiadomo, ja zacznę. Chciałbym podzielić się z wami moim top pięć fobiom okresu bycia małym chłopcem. Owszem, teraz też posiadam kilka lęków, ale to może pozostawię na oddzielny post. Zacznijmy, z góry mówię, ułożyłem te fobie w kolejności od najmniejszego lęku do największego.
Numer 5...
Spoiler:

Numer 4...
Spoiler:

Numer 3...
Spoiler:

Numer 2...
Spoiler:

Oraz największy lęk, numer 1...
Spoiler:

Na stan obecny tyle. Zapraszam was, abyście dzielili się swoimi lękami, tymi wcześniejszymi, ale i teraźniejszymi.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 17 sie 2014, 15:26
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Nasze fobie
Kiedy dowiedziałem się, że założysz ten temat już od samego początku wiedziałem jaką moją fobię mam opisać - fobię dotyczącą pająków. Wprawdzie nie wiem skąd ona się wzięła, ale z tego co pamiętam już od dzieciństwa ją miałem. Kiedy widzę pająka robi mi się nagle ciepło w środku i słabo, nie mogę nawet na niego spojrzeć. W sumie wszystko mnie w nich obrzydza, ten duży odwłok, długie i owłosione nogi i do tego te bujne, czarne oczyska. No mam z tym straszny problem, bo gdzie bym nie był, wszędzie natykam się na pająka, to w internecie znajdę jakiś obrazek, to w domu przejdzie mi po suficie pająk. Kiedy idę spać mam wrażenie, że one po mnie chodzą, bo czuję coś na skórze. Boję się nawet zabić pająka, nie wiem czemu, może po prostu boję się, że nie trafię w niego miotłą i on na mnie spadnie. Chciałbym pozbyć się tej fobii, ale nie idę w tym kierunku, ponieważ wiem, że terapia polegałaby na styczności z pająkiem.
Następna ma fobia jest dość dziwna i właściwie nie do końca jest fobią. Jest to Ablutofobia, nie wiem z czego to wynika, ale zawsze przed kąpielą mam małego stresa. Zupełnie nie wiem czemu.
Gołębie, w sumie nie boję się do nich podejść, ani dać im jeść, ale zawsze kiedy lecą w moją stronę mam wrażenie, że zaraz we mnie wlecą i mnie dziabną.
Kolejna fobia, bardzo boję się, że moim oczom coś się stanie, przykład to kiedy przez przypadek dziabnę się nożem w oko, albo kiedy zamoczę je pod wodą. No, boję się o moje oczy.
Fobia od, której również robi mi się słabo i gorąco. Kiedy pomyślę o tych wszystkich nasz wnętrznościach, żyłach czy też o krwi. W sumie wiąże się to z lękiem przed złamaniem jakiejś części ciała.
Kiedyś miałem fobię dotyczącą śmierci, ale już jej nie mam, ponieważ naczytałem się przebiegów ze śmierci klinicznej i w sumie stwierdziłem, że nie ma się czego bać.


Ostatnio edytowano N, 17 sie 2014, 17:07 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



N, 17 sie 2014, 15:40
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Nasze fobie
Nie będę oryginalny i zrobię jak Kacper, bo co.
Numer 10:
Spoiler:

Numer 9:
Spoiler:

Numer 8:
Spoiler:

Numer 7:
Spoiler:

Numer 6...
Spoiler:

Numer 5...
Spoiler:

Numer 4...
Spoiler:

Numer 3...
Spoiler:

Numer 2...
Spoiler:

I największa moja fobia:
Spoiler:

Na razie tyle.
P.S. Zapraszam tu: http://www.mojafobia.pl/lista_fobii.html


N, 17 sie 2014, 15:50
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Nasze fobie
No... cieszę się, że taki temat powstał.
Przyznam się, że ja też mam różne fobie i lęki. Ale ja miałem odwrotnie - gdy byłem małym chłopcem, praktycznie niczego się nie bałem. Gdy stawałem się coraz starszy to one przychodziły, tak po prostu. Sam się dziwię, bo nigdy wcześniej nie miałem nieprzyjemnych zdarzeń z tego tytułu.
Ja tez zrobię to samo co Kacper i też zrobię taką listę lęków. Ale u mnie będzie troszeczkę więcej.

Fobia nr 9:
Spoiler:


Fobia nr 8:
Spoiler:


Fobia nr 7:
Spoiler:


Fobia nr 6:
Spoiler:


Fobia nr 5:
Spoiler:


Fobia nr 4:
Spoiler:


Fobia nr 3:
Spoiler:


Fobia nr 2:
Spoiler:


Fobia nr 1:
Spoiler:


No, to by było na tyle.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 17 sie 2014, 16:40
YIM WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Nasze fobie
Mnie przerażają pająki. Na samo wspomnienie zaczynam się ich bać. Są takie obrzydliwe.

_________________
Kocham <3


N, 17 sie 2014, 19:57
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Nasze fobie
No, ciekawy temat, nie powiem.
Niech się zastanowię...

Top 6
Spoiler:


Top 5
Spoiler:


Top 4
Spoiler:


Top 3
Spoiler:


Top 2
Spoiler:


Top 1
Spoiler:


To w sumie by było na tyle.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Wt, 19 sie 2014, 15:32
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Nasze fobie
Dobrze, pisałem, że wypiszę również moje teraźniejsze lęki, więc zamierzam to właśnie zrobić. Od razu mówię, że nie są poukładane od największych do najmniejszych, po prostu tak jak mi przyjdzie. Poza tym, możliwe, że o jakimś później sobie przypomnę, to będzie edit.
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 19 sie 2014, 16:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL