Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 02:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
BaśkaBlog. 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post BaśkaBlog.
Tematu o BaśceBlog nie znalazłem, mimo długiego szukania, ale szczerze powiedziawszy nie byłem zaskoczony, że na forum się o niej nie mówi, ponieważ jest tam dużo przekleństw. Baśka w prawie każdym odcinku na YouTube pokazuje chamstwo ludzi i do tego tworzy różne akcje, aby sprawdzić jaka jest Polska. Oprócz tego dodaje parodie różnych serial i inne takie. Z tego co pamiętam na kanał Baśki trafiłem w Sylwester 2012/2013. Po paru zobaczonych filmach stałem się fanem i w sumie w każdym tygodniu oglądam chociaż jeden odcinek, bo zostało mi jeszcze wiele do oglądnięcia. Ostatnio niestety filmy pojawiają się coraz rzadziej, ostatni został opublikowany 4 miesiące temu, a ten przed nim 11 miesięcy temu, czyli prawie rok. Trochę mnie to niepokoi, ponieważ chciałbym, aby powstało więcej filmików z Baśką. A wy co sądzicie o BaśceBlog? (Nie będę dawał linka do kanału na YouTube, ponieważ tak jak wspomniałem jest tam dużo przekleństw).


N, 21 wrz 2014, 11:16
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: BaśkaBlog.
Cieszę się, że taki temat powstał.
Ja z Baśką po raz pierwszy styczność miałem w październiku 2013r. . Pewnego dnia (chyba to była sobota) w efekcie nudów z ciekawości kliknąłem na pewien film z Baśką (przyznam, że wcześniej nie lubiłem jej ani tego języka, którego ona używa, więc nie oglądałem tego wcale, wręcz to omijałem, ale zawsze musi być ten pierwszy raz, no nie?). Była to parodia Mam Talent - Mam Pałer. Po obejrzeniu tego odcinka nagle mój dystans do niej zmalał do minimum i tak oto stałem się fanem Baśki Kwarc. Baśka jest fajną, śmieszną osobą i git majonez :wink:.
Jeśli chodzi o dalszą moją przygodę z Baśką, to następnie oglądałem Perfekcyjną Panią Domu z jej udziałem oraz Niuspol, który przyznam, był wysoce zabawny. Ale niestety, pozostało mi jeszcze dosyć dużo odcinków do obejrzenia, wszak mam nadzieję, że uda mi się to wszystko nadrobić.
Tak samo jak Mątek jestem lekko zasmucony, że teraz te filmiki pojawiają się dosyć rzadko. Może królowa internetu ma tak napięty grafik, że nie starczy jej czasu? :wink:. Jest to według mnie wysoce prawdopodobne, gdyż Baśka jest bardzo sławna i poważna w całej Polsce.
No cóż, może się to zmieni i od przyszłego roku Baśka będzie dodawała więcej odcinków.
Ale pamiętajcie, jak się nudzicie, walcie do Baśki, oglądajcie jej bloga, subskrybujcie, bo ona tak potrafi rozbawić do łez, jak nikt inny. Mówię to z ręką na sercu.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 21 wrz 2014, 18:11
YIM WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: BaśkaBlog.
Ilość przekleństw w jej filmach Baśki bardzo razi, tym bardziej że jako osoba starsza mogłaby dać dobry przykład młodszym od siebie.
Mimo wszystko muszę powiedzieć, że jak na swój wiek tworzy bardzo fajne, zabawne filmiki. Widziałem tylko kilka odcinków BaśkiBlog,
ale nie boję się przyznać, że jest bardzo energiczna i młoda duchem. Faktycznie szkoda, że coraz rzadziej wstawia filmiki (nawet jeżeli ich nie oglądam). Wiem, że wielu moich starych znajomych bardzo przepadało za jej humorem... ale no wiadomo, starość nie radość.

Nie jestem fanem Baśki, ale uważam, że jest spoko i przede wszystkim bardzo oryginalna.

_________________
Obrazek


So, 4 paź 2014, 22:59
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: BaśkaBlog.
Nie śledzę tych filmów. Są dla mnie po prostu prostackie i wulgarne więc nie oglądam. Pierwszy zobaczyłem filmik o wprowadzeniu w internecie stanu wojennego i z ciekawości wszedłem na kilka innych filmików, które mnie przekonały że warto omijać ten kanał.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 18 paź 2014, 22:00
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL