Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 17:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Blizzard 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Blizzard
Dzieńdobry wszystkim. Może znacie, może nie znacie firmę Blizzard. Dla tych którzy znają ją słabiej to firma, która wyprodukowała serie gier takich jak: StarCraft, Warcraft, Diablo oraz grę Herthstone i World of Warcraft z dodatkami. Otóż moje główne pytanie jest takie, co o niej sądzicie? Według mnie teraz ta firma schodzi na psy, ponieważ wszystko robią teraz na odpiernicz,np. gracze World of Warcraft musieli czekać rok na nowy patch. Jaka jest wasza opinia w tym temacie? I czy w ogóle kiedyś graliście w gry od Blizzarda?


Wt, 7 kwi 2015, 17:09
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Blizzard
Witam. Uwielbiam gry Blizza i obecnie praktycznie tylko w nie gram.
Wiele lat temu mój wujek pokazał mi StarCrafta: BroodWar. Fajnie mi się grało. Wiele lat później wyszła dwójka i chciałem ją mieć, ale kupiłem ją dopiero w 2013. Zdecydowanie wolałem jednostki w jedynce, ale dwójka ma lepszą grafikę i kampanię. Bardzo lubię fabułę SC (patrz mój temat: viewtopic.php?f=4&t=8439), gram beznadziejnie - jestem starym noobem, ale gra w kampanie była na prawde przyjemna. Niestety gra zmierza wciąż w stronę gry e-sportowej dla Koreańczyków, w którą nie można sobie normalnie pograć (w dodatku Legacy of the Void gra będzie jeszcze bardziej niegrywalna). Mimo to czekam na LotV, głownie ze względu na kampanię. Przeczytałem wszystkie książki o SC po polsku: "Krucjata Libertiego", "W cieniu Xel'nagi", "Nim zapadnie ciemność", "Punkt krytyczny".
Dopiero w zeszłym roku dowiedziałem się od kolegów o Hearthstonie. Gra w założeniach była dla mnie idealna, jednak przestałem nagle grać, bo bałem się gry z prawdziwymi graczami. Wróciłem kiedy wyszła "Klątwa Naxxramas" i nareszcie zacząłem normalnie grać. Po paru nietrafionych nerfach, które nie miały nic wspólnego z balansem kart bardzo się do gry zniechęciłem. Teraz przestało mnie to tak bardzo obchodzić, choć z pewnością jest to dużym minusem gry. Obecnie dodatki do HS'a wychodzą stanowczo za często i prawdopodobnie nigdy nie będę miał wszystkich potrzebnych kart do normalnego grania. Niestety kiedy gram to robię poważne błędy.
Mój wujek grał w WoWa, ale ja nie gram bo wydaje mi się nudny, a co ważniejsze jest po angielsku na abonament.
Gdy poznałem HS'a poznałem też Heroes of the Storm, czyli MOBA (coś jak Lol, ale zupełnie inne) ze wszystkimi uniwersami Blizza: StarCraft, WarCraft, Diablo. I to jest gra dla mnie. Nie będę się rozpisywał dlaczego. Często przegrywam, ale to nie ważne, bo mecze są krótkie i przyjemne. Dostałem dostęp do wersji BETA.
Dzięki HotSowi zainteresowałem się uniwersami WarCrafta i Diablo (Duuużo czytałem w internecie). Przeczytałem "Zbrodnie Wojenne" i pierwsze dwie części komiksu "World of Warcraft". Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam inne książki zwłaszcza "Wojna Starożytnych". Przymierzam się do kupna Diablo.
Na Blizzconie 2014 zapowiedziano strzelankę "Overwatch" jak na razie zapowiada się świetnie, mam tylko nadzieję, że gra będzie miała kampanię. Nie przepadałem za strzelankami, ale ta mnie przekonuje.
Mimo moich obaw co do SC i HS, firma nadal ma klasę wydaje fantastyczne gry, a uniwersa jakie stworzyła to poprostu majstersztyk.
Tak więc: "En taro Tassadar!", "Za Hordę!", "Za Przymierze", "Za Sprawiedliwość".

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Pt, 10 kwi 2015, 17:46
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Blizzard
Ja z gier tej firmy grałem tylko w Warcraft 2 ale to było bardzo dawno. Aczkolwiek bardzo miło wspominam tą grę. Obecnie w ogóle nie gram w gry komputerowe od kilku la i jakoś w ogóle mnie do tego już nie ciągnie.
Pamiętam, że zawsze grałem w warcrafta dwa potworami czy też orkami. Lubiłem nimi grać bo wydawali śmieszne odgłosy. :D

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 20 cze 2015, 18:00
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL