Teraz jest 29 lis 2020 23:39

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Zuzanna Bareja - oficjalne przeprosiny 
Autor Wiadomość
Post Zuzanna Bareja - oficjalne przeprosiny
BARDZO CHCE PRZEPROSIC CALY DISCORD REKSIA W SZCZEGOLNOSCI API I LAURE ORAZ WSZYSTKICH KTORZY ZOSTALI URAZENI PRZEZE MNIE. Robienie multikont bylo bardzo nie ladne z mojej strony. Bardzo przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie urazeni przez nazwy tych kont oraz przepraszam tych ktorzy musieli to usuwac. Przepraszam Tomasza administratora Reksiopedii ze robilam brzydkie artykuly nie o reksiu i wandalizowalam niektore artykuly. Przepraszam Franciszka Barszcza za rajdowanie jego reksiawki. Przepraszam Pana Kretona Dykte za rajdowanie, chamskie odzywki, brzydkie zachowanie i niszczenie harmonii na grupce. Chce przeprosic takze administracje i moderatornie Forum Przygod Reksia za nieladne odzywki na chacie, za trollowanie, rajdowanie gosci, gosci oraz za udzielanie dostepu zbanowanemym do mojego konta. Chcialam takze przeprosic bardzo mocno Laure i Api. Bardzo z nich szydzilam i robilam wulgarne i obrazliwe zarty i memy. Bardzo prosze o wybaczenie, nie chce byc nazywana wrogiem publicznym numer 1. Od dzisiaj nie bede robila niczego w kierunku fandomu reksia. Zbyt bardzo nabalaganilam i wiem ze zrobilam zle. Nie chce unbanow, chce tylko zebyscie wiedzieli ze przepraszam i bardzo zaluje ze tak ze sie zachowywalam. Zmienialm takze moje poglady na bardziej liberalne. Jeszcze raz bardzo prosze o wybaczenie i nie prosze o nic wiecej.

Ostatnio przesunięty w górę 20 lis 2020 17:04 przez: Kontrabass.

20 lis 2020 17:04
Zgłoś post
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]