Teraz jest So, 27 kwi 2024, 09:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Spritesheet'y Reksia i Kretesa + grafiki UI 
Autor Wiadomość
Się Odezwał

Dołączył(a): Wt, 13 lut 2024, 15:31
Posty: 1
Post Spritesheet'y Reksia i Kretesa + grafiki UI
Kiedyś miałem w planie projekt zrobienia kolejnej części przygód reksia w 2D, finalnie nie udało się przez fakt, że nie jestem jeszcze na tyle zaawansowanym programistą, aby utrzymać psychikę przy tak dużym projekcie (+ gra straciłaby urok bez klasycznych głosów wszystkim nam dobrze znanym)

Z tego też powodu, chcę podzielić się pełnymi spritesheet'ami Reksia i Kretesa, które zostały za pomocą AI zupscale'owane. W .rarze znajdują się wszystkie przyciski UI z Reksia i Kapitana Nemo. Została też dodana tekstura slotu ekwipunku dla gracza, poprawiona i zupscaleowana, aby była widoczna na aktualnych komputerach.
Strona limituje upload do 16MB max dlatego w dwóch częściach podsyłam.
Miłego projektowania, serwus!


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Wt, 13 lut 2024, 15:52
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Spritesheet'y Reksia i Kretesa + grafiki UI
Dzięki za udostępnienie! Fajna robótka z uporządkowaniem. W jaki sposób pozyskałeś sprite'y? Wycinałeś ze zrzutów ekranu czy skorzystałeś z narzędzia do rozpakowania plików gry? https://github.com/mysliwy112/AM-transcoder
Szkoda, że projektu nie udało się dokończyć. Jeśli wciąż masz pomysł na historię, to możesz przekuć go w opowiadanie - taki rodzaj twórczości też zostanie tu ciepło przyjęty.
Przy okazji wspomnę o rekrutacji do zespołu Remastera Reksio i Skarb Piratów: https://www.przygody-reksia.pl/dolacz-do-zespolu To też dobra alternatywa do samodzielnej pracy nad nową częścią :noisuper:
A, i mam jeszcze pytanie odnośnie zastosowanej sztucznej inteligencji. Widzę, że pojawiło się sporo artefaktów przy upscale'owaniu - podwójne linie, dziwne rozmycia, itd. Jakiego modelu używałeś i z jakimi ustawieniami? Jeśli wciąż posiadasz materiał źródłowy, to możesz również podrzucić, może komuś bardziej doświadczonemu uda się uzyskać lepszy efekt :wink:

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Śr, 21 lut 2024, 14:16
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL