Teraz jest Pn, 29 kwi 2024, 02:43



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Kiedy następny konkurs? 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 4 lut 2008, 07:26
Posty: 273
Lokalizacja: Moskwa
Naklejki: 0
Post 
Jak Admini by zdecydowali to możnaby napisać jakie emblematy mozna wygrać :D . Albo jakie emblematy mozna wybrać jak się wygra . Oby konkurs był jak najszybciej bo jak już każdy mówił
Kod:
MY CHCEMY KONKURSU !
, znaczy ze wszyscy są przygotowani na to co ich czeka .

_________________
Obrazek Obrazek


Wt, 9 wrz 2008, 18:03
Zgłoś post
WWW
Post 
Konkursu za pewne nie będzie, gdyż jak widać nie korzystacie z konkursu na karykaturę a co dopiero organizować konkurs na opowiadanie do którego trzeba więcej pracy niż do obrazka, na razie nie zapowiada się by był konkurs chyba że coś zmieni się diametralnie


So, 13 wrz 2008, 21:08
Zgłoś post
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Serapis napisał(a):
Konkursu za pewne nie będzie, gdyż jak widać nie korzystacie z konkursu na karykaturę
Widocznie nikt nie jest nim zainteresowany.

Serapis napisał(a):
a co dopiero organizować konkurs na opowiadanie do którego trzeba więcej pracy niż do obrazka
A to ciekawe?! Ja nie mam talentu do robienia obrazków i dla mnie nie jest to mało pracy.
Poza tym jeśli jest jak mówisz, czyli wymaga więcej pracy, to tym bardziej powinien być konkurs tego dotyczący.
Tyle osób nalegało, aby był konkurs literacki czy poetycki - i co? Tyle czasu minęło i nic.
Niedawno Kondi zaproponował konkurs na karykaturę - i co? Moderatorium od razu postanowiło zrobić konkurs na karykaturę. Choć sam jestem moderatorem, to i tak nie tylko ja mam coś do powiedzenia.

Może wydaje się, że jest mało osób, które wystartowałyby w konkursie, ale ja proponowałbym założyć temat, w którym będziemy zbierali użytkowników przygotowanych do wzięcia udziału w konkursie (wcale nie mówię, że tak ma być ale podaję przykład sposobu na zebranie uczestników).

To że nikt (chyba) nie bierze udziału w konkursie na karykaturę, nie znaczy że nie będzie brał w literackim, bądź poetyckim.
Nawet jeżeli zrobiliśmy próbny konkurs, to co? Mimo wszystko użytkownicy są zainteresowani ciekawymi i fajnymi konkursami.
Absolutnie nie chcę, żeby to co napisałem od razu coś zmieniło i to jest wyłącznie moja opinia. Ale można by było przynajmniej jeszcze raz przemyśleć sprawę.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


So, 13 wrz 2008, 21:53
Zgłoś post
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Racja...ja dużo bardziej wolę przedstawiać moje prace pisane niż malowane i jestem gotowy wziąć udział w konkursie...
Taki konkurs wydaje mi się ciekawszy od tego na karykaturę/ :D

Mógłby być konkurs na wiersz...ja jestem za...

Jak nikt nie korzysta z tego na karykaturę to nie znaczy, że z tego nikt nie skorzysta!


N, 14 wrz 2008, 08:09
Zgłoś post
WWW
Post 
Należy wziąć pod uwagę, że też co najmniej 6 osób deklarował że weźmie udział w konkursie na karykaturę a wzięła jedna, co za tym idzie potwierdza to regułę, że wiele osób się deklaruje a potem nie bierze udziału, tak też było z Quizem o Reksiu w zeszłym roku i też mało osób wzięło udział.
Po za tym nie było tak, że po prostu zrobiliśmy konkurs na karykaturę, była dodana ankieta więc było parę osób co za tym idzie zrobiliśmy. Zaś na konkurs literacki wszyscy nalegają ale należy podkreślić, że w funkcji czasu się to odbywa co za tym idzie mogli już odejść z forum mogli już zmienić zdanie itd.
Oczywiście nie jestem przeciwny konkursowi lecz musi się więcej osób zdeklarować to wtedy będzie można o tym pomyśleć taka jest moja opinia


N, 14 wrz 2008, 08:18
Zgłoś post
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Ja na pewno wystartuje w takim konkursie...

:D


N, 14 wrz 2008, 08:29
Zgłoś post
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Ja też bym wystartował.
Stworzyłem ankiety o konkursie poetyckim i literackim.
Kto chce niech zagosuje.

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


N, 14 wrz 2008, 08:32
Zgłoś post
ICQ YIM WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Jacie!
Co to za wielki problem dla admina...
Dlaczego nie chcecie by ten konkurs powstał...

/nikt nie napisał, że jest przeciw czytaj uważnie :!: po prostu ktoś musi <parę ktosi> wyrazić gotowość


N, 14 wrz 2008, 08:58
Zgłoś post
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Nie są przeciwni, ale nie chcą by konkurs powstał...
Robią wielki problem jakby to było trudne...
Już było napisane wiele razy, że użytkownicy chcą konkursu to niech się jakiś admin za to zabierze.
BYŁA JUŻ WYRAŻONA GOTOWOŚĆ...
Wiele razy...


N, 14 wrz 2008, 09:16
Zgłoś post
WWW
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Nie są przeciwni, ale nie chcą by konkurs powstał...
Robią wielki problem jakby to było trudne...
Już było napisane wiele razy, że użytkownicy chcą konkursu to niech się jakiś admin za to zabierze.
BYŁA JUŻ WYRAŻONA GOTOWOŚĆ...
Wiele razy...


Czy już nie powiedziałem, że było to w funkcji czasu czyli że ważne co na dzień dzisiejszy sądzą użytkownicy forum a nie co sądzili dwa lub rok temu, przecież wiele z tych osób które wyrażał gotowość już nie wchodzą na forum, na razie tylko z 4 osoby chcą trzeba więcej :roll:

PS nie nabijaj postów pisząc cały czas ten sam tekst i czytaj uważnie


N, 14 wrz 2008, 11:34
Zgłoś post
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Moje zdanie się nie zmieniło i nie zmieni jakby co. I nie uważam, że łatwiej zrobić obrazek niż opowiadanie. W obydwu przypadkach trzeba mieć pomysł, a do obrazka ponadto dobry program graficzny i umiejętności korzystania z niego. Co z tym konkursem?

_________________
Ech...


N, 14 wrz 2008, 16:27
Zgłoś post
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Serapis napisał(a):

Czy już nie powiedziałem, że było to w funkcji czasu czyli że ważne co na dzień dzisiejszy sądzą użytkownicy forum a nie co sądzili dwa lub rok temu, przecież wiele z tych osób które wyrażał gotowość już nie wchodzą na forum, na razie tylko z 4 osoby chcą trzeba więcej :roll:



No to jak wtedy użytkownicy chcieli konkursu to admini i modi nie zrobili go...
Potem też chcieli, ale admini i modzi dalej nie kiwnęli palcem...
Teraz chcą i i tak admini i modzi nie robią konkursu...

Zróbcie ten konkurs wreszcie!


Pn, 15 wrz 2008, 15:11
Zgłoś post
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
No to jak wtedy użytkownicy chcieli konkursu to admini i modi nie zrobili go...
Potem też chcieli, ale admini i modzi dalej nie kiwnęli palcem...
Teraz chcą i i tak admini i modzi nie robią konkursu...

Zróbcie ten konkurs wreszcie!

>> Modzi i Admini to nie są ani świętym mikołajem, ani dobrą wróżką ;P, więc nie spełniają wszystkich życzeń. Kiedy uznają , że pora go stworzyć to go zrobią :).

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pn, 15 wrz 2008, 20:06
Zgłoś post
YIM
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 10 lis 2007, 09:38
Posty: 32
Post 
xDominik napisał(a):
>> Modzi i Admini to nie są ani świętym mikołajem, ani dobrą wróżką ;P, więc nie spełniają wszystkich życzeń. Kiedy uznają , że pora go stworzyć to go zrobią :).


Ja pisałem do wrószki z telewizi i mi jakieś głópoty napisała, bo wrużki nie spełniają życzeń.
A świenyt Mikołaj przychodzi dopiero w 6 grudniu.


Śr, 17 wrz 2008, 15:28
Zgłoś post
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Foruś napisał(a):
Ja pisałem do wrószki z telewizi i mi jakieś głópoty napisała, bo wrużki nie spełniają życzeń.
A świenyt Mikołaj przychodzi dopiero w 6 grudniu.


:? Mniej więcej zrozumiałem o co chodzi :D


TO ile musi być użytkowników gotowych, żeby był konkurs?


Pt, 19 wrz 2008, 14:47
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL