Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 15:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Propozycja projektu: Wspólne granie na ekranie 
Autor Wiadomość
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Propozycja projektu: Wspólne granie na ekranie
Proponuję stworzenie całkiem nowego projektu, dzięki któremu dwaj użytkownicy forum będą mogli jednocześnie grać w gry z Reksiem. Wystarczy, że jeden będzie mieć płytę z grą i oboje programy Teamviewer 6, który służy do zdalnego sterowania komputerami. Można by było załorzyć mini-stronę na darmowym serwerze do wymiany kodu ID. Jest to w miarę bezpieczne, bo gdy tylko zobaczymy, że drugi użytkownik chce nam grzebać w komputerze po prostu zamykamy sesję.

Już próbowałem tak grać z bratem, super!
Program zawiera mini-czat dzięki któremu komunikowanie się to nic trudnego, wystarczy kliknąć "WYŚLIJ".
Co o tym sądzicie?

PS. Program jest płatny, ale tylko przy użytku komercyjnym, czyli dla firm. A my będziemy go używać rekreacyjnie.

_________________
Obrazek


Pt, 24 cze 2011, 10:12
Zgłoś post
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Propozycja projektu: Wspólne granie na ekranie
lol teamviewer się do tego nie nadaje
livestream + skype byłoby najlepsze.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pt, 24 cze 2011, 10:41
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Propozycja projektu: Wspólne granie na ekranie
To ma być projekt dla wszystkich forumowiczów, nie tylko dla anglistów (livestream jest po angielsku).
Teamvier 6 jest lepszy, ponieważ:
  • Jest spolszczony
  • W polskiego programu łatwiej się używa niż angielskiego
  • Cały czas kontrolujesz co druga osoba robi na twoim komputerze
  • Użytkownicy forum będą mogli łatwiej go obsługiwać
Skype może być, ale nie każdy go ma i dlatego lepiej instalować tylko jeden program.

EDIT: Nie mówię, że pomysł Traktora jest zły

_________________
Obrazek


Pt, 24 cze 2011, 10:50
Zgłoś post
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Propozycja projektu: Wspólne granie na ekranie
Obrazek
Samo korzystanie zwykłych widzów ze strony sprowadza się do ustawienia nicka, ofc bez rejestracji i pisania na czacie.
Tylko ja mam kontrolę nad moim komputerem, po jaką cholerę ktoś inny ma za mnie grać. :roll:
Nie wszyscy mieliby skype, tylko ci którzy będą komentować, reszta będzie na wcześniej wymienionym czacie.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pt, 24 cze 2011, 13:24
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Propozycja projektu: Wspólne granie na ekranie
@Traktor: No rozumiem twój strach, dwa razy szybciej od Ciebie pokonałbym Snejka w "RiKwA!", a ty spalił byś się ze wstydu... :)

Ale to naprawdę ciekawy pomysł i fajnie by było go zrealizować.
Pomyślcie, ale mogło by być fajnie, sprawdzić są sprawność w niektórych mini-grach.
Ponad to zawsze można sobie pomóc w niektórych przypadkach:
np. Podczas zapędzania dinożarłów do tele-polteru

Ale ja Traktora do niczego nie zmuszam, jak nie chce to niech nie bierze udziału i przy okazji nie pisze w temacie.


So, 25 cze 2011, 14:09
Zgłoś post
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Propozycja projektu: Wspólne granie na ekranie
Znając prędkość internetu forumowego plebsu juz przy dwóch użytkownikach byłoby dwusekundowe opóźnienie, a co dopiero przy kilku?

Czy ja mam tą wypowiedź podciągnąć pod jakiś paragraf mój drogi?
Kultura w dyskusji dotycząca czegokolwiek jednak się przydaje.
Poza tym wklejanie memów gdzie popadnie nie jest zbyt dobrym argumentem.. // wasz SM

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


So, 25 cze 2011, 17:03
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL